Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jazda » niedziela, 19 stycznia 2020, 17:00

adiqq pisze: niedziela, 19 stycznia 2020, 16:06Nas pisze: ↑ sobota, 18 stycznia 2020, 19:01
Dla archiwym X to jest kwestia gdzie jest @anagamidev.
@amneziahaze Przeszedł na https://www.forum.bitcoinsv.pl/


Ale beka, myślałem że żartujesz :mrgreen: Lecz wchodzę na ten link a tam rzeczywiście posty z wczoraj użytkownika @anagamidev oczywiście nie do podrobienia z dwoma uśmieszkami w każdym zdaniu. Generalnie widać, iż ten gość nie może bez tego żyć, i raczej dla niego bez znaczenia gdzie pisze i kto to czyta. Pomijając co pisze :shock:
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » niedziela, 19 stycznia 2020, 17:22

Wymazywanie pisze: niedziela, 19 stycznia 2020, 15:07 @Ahr Nastroje jakie obserwuję w ostatnich dniach po mediach cryptowych są raczej lekko euforyczne (momentami aż do euforycznych) z rosnącą pewnością dalszego wzrostu i zmiany trendu.

Dzisiejszy spadek nie spowodował jeszcze wielkiej zmiany, raczej wygląda na "to tylko korekta, i tak wzrośnie".

No i jeszcze przy okazji, po co piszesz z dwóch kont naraz? (prawdopodobnie Ahr=Vetz jakby ktoś nie wiedział)

Jak wyciagna do 9k... lekko ponad ostatni high, co jest obecnie prawdopodobne i zgadzam sie z @Fibo -> to nawet na ulicach pojawia sie plakaty BTFD..

"Bitcoin taki mocny, korekta odbebniona, nie zrob tej samej pomylki towarzyszu.. ponownie.. po prostu BTFD! BTFD!"

I mysle ze o to moze tutaj chodzic, przed rozpoczeciem wiekszej sprzedazy :)

//
Tak swoja droga to obserwuje rozne grupy, social media, telegramy.
I zawsze gdy kurs zblizal sie do magicznego 10k to byla jakas ekscytacja, wieksze zainteersowanie - jednak wydaje mi sie obecnie tego brakuje.
Mozliwe ze rozgoryczenie po polrocznych spadkach i kolejnych nieudanych rajdach ciagle jest obecne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » niedziela, 19 stycznia 2020, 17:56

prap0n pisze: niedziela, 19 stycznia 2020, 17:22Mozliwe ze rozgoryczenie po polrocznych spadkach i kolejnych nieudanych rajdach ciagle jest obecne.
No przecież klepali po pleckach się nawzajem na Reddicie i wzajemnie masturbowali, że już tylko czekać na 100k i 1 milion, a kto nie kupił, ten frajer. Powrót szóstki z przodu byl dla wielu olbrzymim szokiem. Myślę, że spora część jeszcze nie ochłonęła - nie zdziwiłbym się, gdyby część też sprzedała dołek ;)

Teraz w grze jest atmosfera halvingu i przeświadczenie, że przed halvingiem może tylko rosnąć... ale byłby numer, gdyby zrobiono odwrotnie: spadki przed halvingiem i hossa po halvingu :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
45
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » niedziela, 19 stycznia 2020, 19:43

@coss_takiego , tak wiem jestem irytujacy, bo jestem prozny, bo nie wierze w teorie fal, co nie znaczy, ze niektore narzedzia wspierajace okreslanie fal sa bezuzyteczne, nie chce mi sie nawet tego komentowac, tak jak nie chcialo mi sie szczegolowo pouczac Cie, czemu metoda ob. oznaczylem tak a nie inaczej korekty. Dla mnie AT innych nie ma znaczenia, fajnie widziec czyjsc pomysl, ale mysle, ze po dlugoletniej grze typowego day tradingu potrafie okreslic kierunek kurs w stopniu pozwalajacym mi lewarowac na dzwigni x100, bo kiedys dla fun'u zrobilem test, jaka kwote ugram grajac x100 i to, co sie stalo przerosly moje oczekiwania. Dzielilem sie swoimi spostrzezeniami na tyle, na ile mi sie chcialo, bez zbednych screenow ani glownego wykresu na MT, teraz tego robil nie bede, bo mam w dupie reputacje, a to czemu sluzylo mi to forum moge robic bez koniecznosci logowania sie. Bo w calej tej zabawie chodzi tylko o bilans dodatni, a by to osiagnac nie musze przekonywac do czegokolwiek ludzi z forum. Buziaczki Slodziaczki, jest to moj ostatni post na tym forum.

Na pozegnanie, zeby nie bylo, ze gram tylko pod to na co mamy ogromna szanse, czyli wyjscie z DC i dojrzala hosse, bo tak jak LT spadkowa ciagnela nas jak magnes, ktora wybilismy, tak i sma na 1W, od ktorej pisalem, ze polecimy w dol. Celem jest teraz schlodzic wskazniki i ogarnac sie po ciosie, ktory nie byl K.O tak jak w przypadku z poprzedniego DC

Dlaczego wiem, ze tym razem szanse na to, ze bedziemy testowac glowny opor na 9,6 w skali 1M nizeli wsparcie na 7,7
Dlatego, ze to, co Eliotowcy nazywaja fala wzrostowa, a ja impulsem wzrostowym wynikajacym z konsolidacji na lokalnej LT wzrostowej, ma zupelnie inna strukture swiecowa i ma, jestesmy tez w zupelnie innym polozeniu, przebilismy LT spadkowa, dziabnelismy sma na 1W, schlodzenie RSI i wyplaszczenie ma nie wymaga zejscia do 8,2 i testowania LT od gory, by zrobic kolejny krok ku zdrowym i technicznym wzrostom, a jest to pokonanie 9,6 przed ostatnim krokiem - przebicie ograniczenia ob. calej korekty spadkow

SZ oznaczona od 1,9 do 3,0 nie bez powodu jest oznaczona tak samo jak SZ dla obecnej sytuacji - jest to wazne miejsce, w ktorym mozliwy kontynuowany ruch w dol moze sie zakonczyc.
Jesli jednak sie myle, ale pewnie tak nie bedzie :shock: i podazymy w dol kontynuujac ruch charakterystyczny dla DC po nieudanej probie zanegowania go i utworzenia GC to dolek dolkow wg. ob znajdziemy w okolicach x < 5,8 na ten moment

Mialem wykonac bardziej zlozona i szczegolowo opisana AT, ale tyle z tym pierdolenia i opisywania poszczegolnych interwalow, RZ i SZ, ze zajeloby mi przetlumaczenie tego, co mam w glowie kilka godzin, a na to szkoda czasu, wiec pozostawiam alternatywe mniej prawdopodobna do zrealizowania niz to, ze zrobimy 9,6 i to ze dzis jeszcze wg ma wejdziemy na 8,68 i z tego miejsca trzeba bedzie obserwowac wykres, bo wiele nam to powie.
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 stycznia 2020, 21:14 przez Vetz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fenol » niedziela, 19 stycznia 2020, 20:49

Vetz nie wal focha ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Damiano88 » niedziela, 19 stycznia 2020, 21:14

@Vetz - prawie jedyny człowiek, dzięki któremu w ostatnich miesiącach udało mi się coś ugrać "wymydla" się z forum :/ znów będą straty i nie będzie się od kogo uczyć :/

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Gosumaster » niedziela, 19 stycznia 2020, 21:35

Fenol pisze: niedziela, 19 stycznia 2020, 20:49 Vetz nie wal focha ;)
Dokladnie, zrob ignore mode ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » niedziela, 19 stycznia 2020, 21:54

@Vetz zostań z nami ;) Fajne i wartościowe analizy dajesz od długiego czasu.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » niedziela, 19 stycznia 2020, 21:57

Vetz pisze: niedziela, 19 stycznia 2020, 19:43 jest to moj ostatni post na tym forum.
@Vetz
miałem zacząć tego offa od słów "zluzuj rajstopy" ale przecież my to wiemy , że w rajstopach chodzą tylko Eliotowcy , a nie My Zatwardziałe Słodziaki :P

ostatnio czas pokazał , że nawet chłopaki w rajtuzach jeśli nawet strzelają focha to tylko na chwilę by tu do nas ponownie wrócić !!
więc mój przyjacielu :D zluzuj gumę w gaciach i olej jeszcze ciepłym moczem "przypieRdalczy" z tego forum , bo oni wszyscy razem w kupę wzięci nie zrobili połowy tak dobrej roboty jak Ty jeden !!


e/

@ergorg

....ty skubany detektywie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 stycznia 2020, 22:53 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3025
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sens » niedziela, 19 stycznia 2020, 22:03

nie trząść dupą, przecież i tak wróci, zawsze wracają :)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bratcios » niedziela, 19 stycznia 2020, 22:17

Vetz,
Wczoraj jak napisałeś,że wyj.... dokupiłem na longa i sie opłaciło.
Mam nadzieję,że nie mówiłes na serio z tym ostatnim postem.
Jestem tu na forum kilka dni.
Znajduję sie w epoce berka kucanego jesli chodzi o analizę.
Twoje rady są dla mnie cenne w dosłownym słowa tego znaczeniu...
Czekam na Twoje posty,liczę że wrócisz :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 19 stycznia 2020, 23:18

Spoiler:
zeroBTC pisze: niedziela, 19 stycznia 2020, 21:57a nie My Zatwardziałe Słodziaki

zeroBTC pisze: sobota, 10 sierpnia 2019, 14:47graty słodziaku












Czy tylko ja tu wyczuwam jakieś głębsze uczucia? :lol:

A co do kursu:



Liczę na DB oparty na tej linii, ew zejście jeszcze raz do poziomu 8400$. (Co nastąpi po 1:00, raczej będą chcieli zamknąć 1D i 1W wyżej) Co jeszcze? Powstanie nam luka na kontraktach, zamknęliśmy je na poziomie 89xx$. Jest co zamykać. ;)

Dodano po 27 minutach 54 sekundach:
Heh, chyba jednak przed 1:00. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Ahr » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 00:27

@ergorg, ale się uśmiałem xD, dałbym za to max, ale naboje zużyte. By nie było OT to spodziewałbym się ruchu w górę przed zamknięciem dziennej, bo obecnie jest brzydka w chuj. Przewinął mi się przez oczy post, w którym ktoś napisał, że inwestuje długoterminowo na 10 lat, nie wiem, czy interesujecie się techniczną stroną krypto, ale jeśli w tym roku nic się nie zmieni na lepsze to daję Bitcoinowi i reszcie 2 lata, volumen mizerny, kapitalizacja ratuje BTC, ale przez regulacje i to, co się dzieje na zapleczu z LN, będzie się kurczyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 00:45

Skończył się łatwy kurs, zaczyna się bujanie w obie strony przy ostrym volatility, czyli ruchają jednych i drugich na pozycjach na bitmexie. Ja sobie odpuszczę i poczekam na jakieś uspokojenie.Nawet patrząc na tę jazdę na 14k, to głębsze korekty mimo szybkiego odreagowania i tak często kończyły się uspokojeniem i powstaniem struktury większego trójkąta.

Fajne do gry na minutówkach, ale za stary jestem na te głupoty na bitmexie z zarywaniem nocy ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 04:51

Obrazek

poprowadziłem sobie fibo od obecnego dołka do szczytu 20k i korekta 618 wypada na około 11600-11700

Obrazek

teraz może tak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 09:44



@
'Nie rozumiem, przewidziałeś ostatni ruch (który wskazywał na spadek do 7400$) i nagle zmieniasz zdanie?'
Pisalem w ostatnich 2 postach po zrzucie ze mozliwe jest wyciagniecie + jeszcze jedno pchniecie w gore
Docelowo spadek ma sie nastapic, ale mozliwe ze jeszcze nie teraz.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 stycznia 2020, 10:55 przez prap0n, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 10:44

@prap0n

Korzystasz z fib extensions?

Dla 9300 jest 0,382 od 14k
Dla 10170$ jest 0,5 od 14k
I wreszcie skorelowane z silnym oporem 0,618 - okolice 11k.

Uważam, że docelowo powinniśmy tam trafić, dzienna winna zamknąć się pod którymś z wskazanych, wraz z obwieszczeniem hossy stulecia, po czym skończymy z piątką z przodu.

Co Ty na to?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 11:00

@BitJanusz

Czasami korzystam.

Nie wydaje mi sie aby kurs mial wyjechac powyzej 9.7 w tym ruchu, ale w szukanie topow sie nie bawie.

A nawet gdyby kurs mial pojsc wyzej za jakis czas i wykonac korekte polrocznych spadkow (co jeszcze nie wydaje mi sie prawdopodobne) to i tak powinnien nastapic gleboki pullback ktory wyczysci wiekszosc obecnie osadzonych w pozycjach.

Wiec w jakimkolwiek przypadku, czy to korekty calych spadkow do ~11.7 (mniej prawdopodobne) czy to kontynuacji downtrendu (bardziej prawdopodobne) to i tak widze zrzuty w najblizszym okresie w obu przypadkach.

Obecnie odpalono cala machine aby przekonac rynek ze lecimy na ksiezyc, laczenie z pompowaniem shitcoinow i dojazdem do ulubionego poziomu 10k. Wiecej nie mozna chyba zrobic, zeby zaczeli kupowac... jeszcze teraz uwiarygodnia oplacalnosc procesu 'buy the dip'.

Weteran
Posty: 7430
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 11:14

prap0n pisze: poniedziałek, 20 stycznia 2020, 11:00Obecnie odpalono cala machine aby przekonac rynek ze lecimy na ksiezyc, laczenie z pompowaniem shitcoinow i dojazdem do ulubionego poziomu 10k. Wiecej nie mozna chyba zrobic, zeby zaczeli kupowac... jeszcze teraz uwiarygodnia oplacalnosc procesu 'buy the dip'.


Jakie warunki musza zaistniec przed prawdziwym lotem na ksiezyc?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 11:17

@pael

Przebic ostatni szczyt na 10.7, ale wtedy ksiezyc moze byc dosc blisko :)
Zwlaszcza ze BTC po 2017 zamknal tylko ~7 swieczek 1W powyzej 12k po krachu banki

Podstawa to nastroje generalnie powinny byc gorsze niz sa obecnie w mojej ocenie.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości