Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 14:11

Nie wiem czy przez pomylke czy J0E007 specjalnie nie zamazal nazwy swojej (?) firmy.
Stawiam jednak ze to kontrolowany wyciek na zmylenie sladow ;)



https://blockoperations.com/cryptocurre ... ith-chase/
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 stycznia 2020, 14:39 przez prap0n, łącznie zmieniany 4 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 14:16

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 13:17Pamiętaj, to TY masz się dostosować do rynku, nie on do Ciebie. On nigdy nie będzie się dostosowywał do człowieka, a wręcz będzie "robił" mu na przekór. Jak nie idzie, spokojnie czekaj na swoją pogodę i nie obrażaj się na rynek. Tu trzeba sporo mądrości, na spokojnie.
- Masz racje w 100% sie zgadzam. Czasem przez emocje człowiek o tym zapomina i niepotrzebnie sie wkurza.

Co do figur szanuje twoje zdanie ale nie zgadzam sie z nim. To dodatkowa pułapka ktora sami na siebie zastawiamy.

Siedze przy tych wykresach duzo godzin w ostatnich tygodniach i przez to widze te figury niemal wszedzie. Interpretowałem nawet W czy jest bardziej zaokrąglone od dołu czy prawa jego czesc jest wyzej czy nizej i czy wybije w góre czy zawinie do retestu. Trójkaty o róznych bokach i cała masa innych obrazków ktora faktycznie tam jest.
Jedno co zauwazyłem to fakt ze czasem wchodzi taka figura czasem nie. Wniosek z tego jest prosty to czysta losowosc i czasem jakas figura widziana 3,4,5x i idaca w okreslonym kierunku, kolejne kilka razy moze isc zupelnie inaczej. Nie ma reguły. To my siebie samych przekonujemy do tego ze tak jest bo chcemy wierzyc ze to nam pomaga.

Dobry przyklad ten z filmu. Przeloze to troche na figury. Wyobraz sobie w miarę płytki rynek moze byc BTC i uformowany trójkat zwyzkujacy taki permanenty ordynarny i wyobraz sobie ze masz duzo btc. Wyobraz sobie ze jestes grubasem co ma 10 000 BTC i wiesz ze teraz rynek zagra pod ten ordynarny trójkat bo wlasnie bedzie upatrywal tam wzoru o ktorym wspominasz formacji niezaprzeczalnej.
Ty wiedzc to odpalasz shorta na przeciw rynkowi leszczy i spuszczasz 200 BTC. Odpowiedz sobie na pytanie co sie wtedy dzieje.

Teraz wyobraz sobie ze takie grubasy wlasnie licza ze wiekszosc ludzi bedzie sie doszukiwala takich figur bo wtedy latwiej jest ich golic.

Jeszcze tak odnosie figur.
To to że czasem one działaja to swiadczy tylko i wyłacznie o tym ze wiekszosc ludzi tak to rozpatruje i pod to gra. Gdyby te figury miały działac to byli bysmy milionerami bo wystarczyło by wyczekac moment wyjscia z figury.
Kiedys pod to grałem w ten sposób przetestowałem sporo takich trójkatów i było to tak wybiórcze ze finalnie mozna powiedziec dało to 0.
Fakt ze jakis trójkat wchodzi i to najczesciej na wysokich interwałach wynika z tego ze na wysokich jest wiecej ludzi pod to zapakowanych.
Wmawianie ludziom ze to działa doprowadza tylko do sytuacji ze jeszcze wiecej kapitału pod to chce grac. Gruby natomiast chce zarobic na tym i ma sile sprawcza aby zadecydowac.

Oczywiscie mozna sobie ustalc wyjscie fejkowe, niefejkowe, wyjscie dolem, góra ale to tylko dowodzi ze mozne sie stac wszystko czyli nie jest to zaden wyznacznik. Losowosc jak sama pozycja góra, dół.


AT to ta sama zabawa co figury. Ile razy Fibo wklejal swoje obliczenia pod ktore gralem i ile razy rynek zachowal sie inaczej. Fibo okreslal ze fala C bedzie w okreslonym punkcie a rynek nawet nie planowal isc w te strone co dopiero trafic w jego okolice. Czysta losowosc. Oczywiscie Fibo wtedy zmienia obliczenia uznaje ze cos zostalo zanegowane i ustala nowe obliczenia. Szacun dla niego za prace nad tym ale to jest losowosc jak kazda kreska postawiona na wykresie.
Mozna analizowac cene w danym dniu otwarcia i zamkniecia i sobie czysto po omacku zaspekulowac czy rynek zamknie sie wyzej czy nizej i to powinno wystarczyc.
Ustalic sobie akceptowalny wedlug siebie margines bledu i realny poziom zebrania zysku jak kurs idze po mysli i koniec.

Bez zbednej otoczki.


Grubasy i prawdziwi gracza patrza na cene nie na figure. Jak grubas stwierdzi ze jest tanio to bedzie pompował kurs koniec kropka.


--------------
@Eth

To ze dwa grubasy przeciagaja line na swoja strone powoduje ze te figury raz wchodza po mysli raz nie. Permanentnie zdaje sobie z tego sprawe.
Dlatego najlepiej trzymac sie prostej zasady ustalic czy wedlug nas jest tanio czy drogo i zaspekulowac z akceptowalna strata.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 stycznia 2020, 14:54 przez donkeszyn, łącznie zmieniany 6 razy.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 14:45

A teraz licz sie z tym, ze jest wiekszy grubas od Twojego, który chce realizować figurę itd.
Takie rozważanie nie mają sensu, przecież bodajże 97% bitcoinow ma promil użytkowników sieci...

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kobol5 » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:07

Chyba każdy musi przejść przez etap "grubasów" "co chco nas oszukać"
:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:21

@donkeszyn
kobol5 pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:07"co chco nas oszukać"
Przy tak dużej zmienności, pęknięciu bańki, bessie albo konsolidacji to tak jakbyś brał udział w teleturnieju 1 z 10. Na regulowanych 60-70% spekulantów to osoby systematycznie tracące. Ogólnie bardzo trudna, wymagające "zabawa" w środowisku mocno niestabilnym i rotacyjnym. A jeszcze dochodzą scamy, przekłamania.

Tak jak teraz nie wiadomo czy jesteśmy w trójkącie i wyjdziemy górą czy jednak korekta, a jeżeli tak to na 6500 czy 5500? A co w krótkim terminie? Czy odbije od 7600 czy się pogłębi, i tak wkoło macieju, aż nastąpi kolejna wycinka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:57

amneziahaze pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:21Przy tak dużej zmienności, pęknięciu bańki, bessie albo konsolidacji to tak jakbyś brał udział w teleturnieju 1 z 10

W sumie to jest taki teleturniej. Z czasów bańki aktywnych zostało nas też 100 z 1000. Obecnie zmieniło się kilka rzeczy to lat poprzednich. I na plus i na minus
* Cena sprawia że to już nie jest zabawa, ale dźwignie pozwoliły się bawić jak nigdy śrubkami
* zweryfikowane zostało wiele opowieści z Narnii z lat ubiegłych (o adopcji, o płatnościach, o przyszłości o tamtym i owamtym i to też lekko bardzo przemianowało dzisiejszy grających - oni już wiedzą że działa od 11 lat, że to świetny sposób przesłania tanio i szybko ale tylko DUŻYCH pieniędzy i że już jednak jest po zabawie ździebko. Z 1$ na 20k$. Te nakręcanie że 100k, 1mln to już tylko marketing ludzi z kasyna ;) ) i wiele większych nadziei dla ludu nie ma co upatrywać. Nie jesteś early adopterem, który przetrzymał to lipa i tyle.
* mining już jest nie osiągalny dla Kowalskiego (tzn koparkę może sobie kupić ale chyba tylko dla jaj, żeby oglądać 7 miejsc po przecinku urobku - ja doskonale pamiętam 0.02 dziennie - a nie byłem tu najwcześniej)
* rozrosła się branża na potęgę, z giełdami, dźwigniami to postrzegać już można jako nowy e-sport
* powstało alternatyw od cholery - te forki, ja poważnie w 2016 nie wierzyłem że to możliwe jest. A to nie tylko możliwe się okazało a poszło w dziesiątki forków, forków forków i forków forków forków. Czad 8-)
* niezmiennie jest to świetny sposób do mnożenia pieniędzy i tracenia pieniędzy

Zasadniczo jedno nie zmieniło się wcale. Wszyscy tu jesteśmy dla technologii :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:30

donkeszyn pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 14:16Co do figur szanuje twoje zdanie ale nie zgadzam sie z nim. To dodatkowa pułapka ktora sami na siebie zastawiamy.

Siedze przy tych wykresach duzo godzin w ostatnich tygodniach i przez to widze te figury niemal wszedzie. Interpretowałem nawet W czy jest bardziej zaokrąglone od dołu czy prawa jego czesc jest wyzej czy nizej i czy wybije w góre czy zawinie do retestu. Trójkaty o róznych bokach i cała masa innych obrazków ktora faktycznie tam jest.
Jedno co zauwazyłem to fakt ze czasem wchodzi taka figura czasem nie. Wniosek z tego jest prosty to czysta losowosc i czasem jakas figura widziana 3,4,5x i idaca w okreslonym kierunku, kolejne kilka razy moze isc zupelnie inaczej. Nie ma reguły. To my siebie samych przekonujemy do tego ze tak jest bo chcemy wierzyc ze to nam pomaga.

Dobry przyklad ten z filmu. Przeloze to troche na figury. Wyobraz sobie w miarę płytki rynek moze byc BTC i uformowany trójkat zwyzkujacy taki permanenty ordynarny i wyobraz sobie ze masz duzo btc. Wyobraz sobie ze jestes grubasem co ma 10 000 BTC i wiesz ze teraz rynek zagra pod ten ordynarny trójkat bo wlasnie bedzie upatrywal tam wzoru o ktorym wspominasz formacji niezaprzeczalnej.
Ty wiedzc to odpalasz shorta na przeciw rynkowi leszczy i spuszczasz 200 BTC. Odpowiedz sobie na pytanie co sie wtedy dzieje.

Teraz wyobraz sobie ze takie grubasy wlasnie licza ze wiekszosc ludzi bedzie sie doszukiwala takich figur bo wtedy latwiej jest ich golic.

Jeszcze tak odnosie figur.
To to że czasem one działaja to swiadczy tylko i wyłacznie o tym ze wiekszosc ludzi tak to rozpatruje i pod to gra. Gdyby te figury miały działac to byli bysmy milionerami bo wystarczyło by wyczekac moment wyjscia z figury.
Kiedys pod to grałem w ten sposób przetestowałem sporo takich trójkatów i było to tak wybiórcze ze finalnie mozna powiedziec dało to 0.
Fakt ze jakis trójkat wchodzi i to najczesciej na wysokich interwałach wynika z tego ze na wysokich jest wiecej ludzi pod to zapakowanych.
Wmawianie ludziom ze to działa doprowadza tylko do sytuacji ze jeszcze wiecej kapitału pod to chce grac. Gruby natomiast chce zarobic na tym i ma sile sprawcza aby zadecydowac.

Oczywiscie mozna sobie ustalc wyjscie fejkowe, niefejkowe, wyjscie dolem, góra ale to tylko dowodzi ze mozne sie stac wszystko czyli nie jest to zaden wyznacznik. Losowosc jak sama pozycja góra, dół.
Hej, nie zrozumiałeś. Ja nie pisałem NIC o sprawdzalności wyjść z figur. Ja pisałem tylko o istnieniu figur i jaka jest ich geneza (widzę ją w zmienności połączonej z trendami, z czego wynikają niechaotyczne oscylacje układające się w powtarzające się wzory na wykresach, proste i piękne!). Odnośnie sprawdzalności kontynuacji figur, to jest tylko i wyłącznie statystyka i jak masz przy czymś rozkład kontynuacji typu 50/50 czy 60/40 to nie oczekuj niczego więcej niż niepewność, która po prostu jest. Nie ma to absolutnie żadnego związku z istnieniem oscylacji w różnych kombinacjach (czyli figur) a w niektórych przypadkach niemal losowa kontynuacja nie sprawia, że dostrzeganie figur jest bezużyteczne. Nawet przy losowej kontynuacji odpowiednie wyczucie i wiedza potrafią przechylić szale niepewności nieco trochę na naszą korzyść.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:36

Mozliwa korekta przed pchnieciem, ale niekoniecznie. ~8700-8900
Jesli korekta to powinna byc bardzo szybka z duzym wickiem.


► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 stycznia 2020, 17:27 przez prap0n, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:37

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:57 mining już jest nie osiągalny dla Kowalskiego
No ale to od ilu lat? Od 2014? 2015? No przecież, że nie od teraz...

Kurczę, obserwuję, że masz duży zapał w dowodzeniu, że po halvingu mining będzie nieopłacalny, odpływ mocy, kopaczy itd., doprowadzi do spadku ceny jak na LTC. Nie znam się na miningu, ale zdziwiłbym się, gdyby po halvingu faktycznie była katastrofa. Chyba dekada kopania BTC pokazała już dobrze, że jest to mechanizm dość dobrze samo regulujący się, przy każdych wahaniach ceny - nie sądzisz?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:43

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:37Chyba dekada kopania BTC pokazała już dobrze, że jest to mechanizm dość dobrze samo regulujący się, przy każdych wahaniach ceny - nie sądzisz?

Można się zgodzić, że do ostatniego halvingu BTC tak było w 2016. Ale to pierwszy halving gdzie masz forki, i walczące ze sobą wizje Satoshiego. To nowa jakość, tego jeszcze nie było. Równie silny marketing, również rodzące się alternatywne społeczności. Tracąca na sile idea BTC - szerzej opisywane tutaj viewtopic.php?f=8&t=33168 i w pełni się zgadzam viewtopic.php?f=27&t=25968&p=621021&hil ... to#p621021
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:37No ale to od ilu lat? Od 2014? 2015? No przecież, że nie od teraz...

O tu się nie zgodzę, w 2015 dziennie przed halvingiem mając kilka s3 0.0.1 było osiągalne, a i w 2016 mając kilka s5 i dłubiąc DGB, trzymając miałeś i nawet przeliczając 0.02 dziennie. Nowa jakość nastąpiła w 2017/2018 - gdzie 2018 to już była lipa, w 2019 ja kończyłem swoją zabawę ever. Piękny temat te migające zielono/niebieskie światełka i szum wentylatorów. Zostawiłem sobie filmiki na pamiątkę mini kopalni.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:46

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:43 Ale to pierwszy halving gdzie masz forki, i walczące ze sobą wizje Satoshiego. To nowa jakość, tego jeszcze nie było.
Jaki wpływ mają forki jak BCH, BSV, BTG i inne na cenę BTC i sieć BTC? Moim zdaniem ŻADNĄ. BCH miał początkowo może chwilowo, jeśli chodzi o moc. Forki nie są obecnie niczym innym jak zwykłymi altami, raczej mało wnoszącymi. Są żadnym zagrożeniem dla BTC.

Trochę chyba szukasz powodów do spadku czy wręcz upadku BTC. A to mining a to forki, a to tether i tak w kółko Macieju w różnych formach i kombinacjach. Po co powtarzać stare błędy? ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:49

@Wymazywanie spekulacyjnie staram się nie powtarzać i się uczyć. Ale do funclubu BTC nigdy nie wstąpiłem obiema nogami. Sama technologia, beta experyment do mnie trafił, przyciągnął i trwam. Gram również longi, nie uzurpuje sobie tytułu wszech shorciarza. Bitcoin nie upadnie ;) Zcash to Król przyszłości. Ale potrzeba czasu
Spoiler:
(i też go potrafię shortować, jak widzę potencjał)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 17:00

Na 15 min w kluczowym momencie pennant'a scianki w ASK'ach na 10 BTC :D wg. ma jesli zejdziemy na 8,09 mozemy kierowac sie do zanegowania GC na 1D, ale czuje, ze to trap i zaraz po wyjsciu dolem wybijemy wysoko w gore odbijajac sie od lokalnej LT wzrostowego robiac 3 decyzyjny punkt wybijajacy LT spadkowa od czerwca. Dla koniecznosci kontynuowania wzrostow powinnismy z tego miejsca wybic 8,91 to nam otworzy po raz kolejny droge do LT spadkowej wg. ma

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 18:03

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:57* mining już jest nie osiągalny dla Kowalskiego (tzn koparkę może sobie kupić ale chyba tylko dla jaj, żeby oglądać 7 miejsc po przecinku urobku - ja doskonale pamiętam 0.02 dziennie - a nie byłem tu najwcześniej)
To jest oczywiste, ale nie tak do końca....
aktualnie koparka złozona z 12xP106 kopiąc ETH daje dziennie rev.BTC=0,00042
czyli nie 7 miejsc po przecinku, a 4 :lol: :P
ale chyba nikt nie oczekiwał, że trudność nie wzrośnie, prawda??
piszę o tym tutaj w wątku:
viewtopic.php?f=120&t=32537&start=40

Dodano po 42 sekundach:
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 16:37ale zdziwiłbym się, gdyby po halvingu faktycznie była katastrofa.

też nie wierzę w to, że to nastąpi

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 894
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9316
Reputacja postu: 
27
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 18:55

Przedłużająca się stagnacja powoduje, że dla podtrzymania impulsowego ruchu wzrostowego od 3.01 istnieje już zbyt duże ryzyko negacji tego impulsu przy głębszym ponownym zejściu w okolice 50% zniesienia ruchu 3-8.01. Byki sobie na to już raczej nie mogą pozwolić i myślą prawdopodobnie o budowie platformy flatowej (flat+zygzak) ale stopień falowy niżej niż wcześniej sugerowałem. Docelowo dynamiczne wybicie poprzez górną linię dużego kanału flagi w ramach 3-ki w 3-ce.
PS. Trzy sekwencje falowe w ramach przebiegu falowego od 10.01 budzą duże wątpliwości co do ich elliottowskiej poprawności ale Bitcoinowi to już nie jest obce ;).

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:03

Vetz pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 17:00powinnismy z tego miejsca wybic 8,91 to nam otworzy po raz kolejny droge do LT spadkowej wg. ma

U panie. Grubo. Jak dla mnie nadal wypompowują kasę po sukcesie podniesienia kursu o 1600$. I to świetnie widać na 5 wskaźnikach poniżej (a najlepiej TOTAL i TOTAL2) - kasa znika a nie przybywa. Nawet z tymi cuda wiankami na wybranych altach. Co oni chcą tym wywołać. Januszy wyciągających spod szafy, z kaloszy, ze studni plików banknotów i biegnących wpłacić w Bitomacie :mrgreen:
dalej Grażka bo nie zdążymy się załapać - halving idzie :D :) ;) :shock: 8-)
(a Grażka do Janusza na to - Ty mnie nie mów ICO scamerze takich rzeczy, do dziś próbuję swojego Ethoszka za 1500$ komuś sprzedać)
Ale przyjemnie nie powiem. Chwilkę się na FX na Dashu przeleciałem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:07 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:07

Może ludzie na portfele przelewają, świadomość przecież rośnie ^^
Byle Grażka ma teraz przy kluczach do śmietnika najnowszego Trezora ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:44

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:03 Januszy wyciągających spod szafy, z kaloszy, ze studni plików banknotów i biegnących wpłacić w Bitomacie
dalej Grażka bo nie zdążymy się załapać - halving idzie
Zrozum, że początek ew. bańki (ani nawet środek) nie zależy kompletnie od Januszy. Oni dołączają się na końcu, do już mocno rozwiniętego jej stanu. W ostatnich tygodniach uważam tkwisz w poszukiwaniu argumentów za z góry obraną tezą. Te posty co piszesz są zabawne. :) Ale upodlanie bita i rynku nie ma żadnej mocy sprawczej. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:49

@Wymazywanie tyle set stron przegadane, przecież ja to wiem. Nie mam BTC. Nie shortuje mieszkaniem (na kotleta i są na plusie). Mam stosunek ambiwalentny obecnie, jako dysonans poznawszy napiszę śmieszny tekst kontra halvingowego szaleństwa ala 100k$ ,1 mln$ i dalej w las. Chwilo trwaj, tworzymy przyszłość itd. itp ;) ja nie zmieniam tezy zauważ od zarania na forum. To doceń. Obojętnie od pozycji spekulacyjnej :shock: Dobra, kilka chwil przerwy. Zanim rozpoczniemy dysputy egzystencjonalne o Bitcoinie
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:55

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:49Mam stosunek ambiwalentny obecnie
Może i tak, choć z boku to wygląda jako stosunek mocno problematyczny w stosunku do BTC i tego rynku i wieczny żal, że rosło, rośnie itd. i poszukiwanie w tym jednej wielkiej ściemy, nadchodzącego upadku itd. Przecież to jest w 2 na 3 Twoich postach ostatnio. :) Nie chodzi tu o pisanie, że wrośnie czy że to super rynek, nie, nie, ale wydaję mi się, że mógłbyś jako wyjadacz forexowy mieć bardziej profesjonalne podejście do tego rynku, również a może przede wszystkim, bo może to zwiększyć zarabianie na nim. Wieczny wnerw, nawet podany z humorkiem, chyba trochę ogranicza w spekulacji na rynku. Pamiętam, że jak też miałem na coś wnerw kilka razy kiedyś, dawno, i było np. shortowanie z tym nastawieniem "bo urosło za dużo", "bo to gówno", "bo to manipulacje i wały", to dość łatwo się przegrywało.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, alomorti, fusywszklanejkuli, Ostrowin, Pleasek89, Ratchet, Tazz28 i 31 gości