Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » piątek, 27 września 2019, 14:02

Harmony pisze: piątek, 27 września 2019, 13:47@anagamidev Najgłupsza rzeczą jaką zrobiłem było nie sprzedanie po 19zl gdzie brakowało mi jakiś 3 zł do wyjścia na zero.


Nie sprzedałbyś po 19zł jeśli to był szczyt, bo byś w niego nie trafił. Gdyby poleciało na 60 to pisałbyś że zrobiłeś najgłupszą rzecz że sprzedałeś po 19 :D Teraz po fakcie to sprzedaż nawet za 6zł jest dealem idealnym :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Harmony » piątek, 27 września 2019, 14:11

@blink Nie sprzedałem bo czekałem na 22zl , ale środki były na giełdzie i palec wskazujący był gotowy wcisnac ,,sell,,. Po prostu czekałem na swoje poziomy tak samo jak wtedy gdy sprzedawałem po 50zl ;) Tylko pozniej zabrakło mi kilku złotych, a przecież sprzedać na stracie to wstyd i hańba .
;)

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Awesomist » piątek, 27 września 2019, 14:33

BTC to jedno ale nie wierzcie, że jakiekolwiek alty poniżej obecnego TOP20 "starej generacji" tj. sprzed poprzedniej bańki, które wykręciły niesamowite wyniki będą coś znaczyły. Jeżeli będziemy mieli alt season (pełnej gęby) to stare alty zostaną zastąpione nowymi. Mamy nowe projekty takie jak Tezos, Chainlink, Hedera, Nash itd. które będą miały konkretny hype i właśnie teraz się powoli rozkręcają w kwestii developmentu.

Według mnie taki Lisk będzie jak Maidsafe, Nxt, Bitshares, Peercoin i inne, których świat już nie pamięta nawet. Cos tam odbije bo podczas alt season odbije wszystko ale kapitalizacji >1B bym się raczej nie spodziewał ;)
Są stare alty, które przetrwaly już dwie bańki ale nie wszystko przeżyje do kolejnej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » piątek, 27 września 2019, 14:54

@Harmony ustalając cel czy wystawiając sprzedaż nigdy nie będziesz wiedział czy przed twoją ofertą nagle kurs nie zawróci i nie spadnie albo po twojej sprzedaży nagle wybije i poleci na ATH :D
Jakiś czas temu wszedłem "grubo" w token od waves, fakt że ładnie trafiłem, bo po moim zakupie kurs spadł o 0.00000001 i odbił :) Wystawiłem sprzedaż i zostawiłem to na jakiś czas, jednak gdy kurs się zbliżał do mojej oferty to zmieniłem ją obniżając by czasem nie zawrócił zanim dojdzie do niej. Sprzedałem na "fuksa" z zyskiem 170%+ zarabiając na jednym trejdzie 100k. Po moim "fuksie" dzień później okazało się, że wyjeb*** jeszcze wyżej i rosło jakiś czas, co dałby mi maksymalnie jakieś 300%. No cóż tak to bywa, jednak po analizie lepiej mieć 100k w kieszeni niż 250k w marzeniach ;)

Spoiler:
srry za ot

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » piątek, 27 września 2019, 14:56

Anamagidev: skoro twoja taktyka tak świetnie działa, to weź nam wszystkich naucz... załóż wątek, tak jak wymazywanie , jakiś tam budżet i pisz wszystkie transakcje, tak jak kolega....po kilku miesiącach może kilka osób cię przeprosi (ja też) albo wręcz przeciwnie...ale ja nie wierzę, że pójdziesz na coś takiego, bo to są operacje na konkretnych liczbach, a nie opowiadanie bajek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 27 września 2019, 15:00

@adiqq ciołku jeden patentowany, a co wcześniej wkleiłem, przejrzyj moje posty w moim wątku to zobaczysz, że na bieżąco aktualizowałem tą tabelkę w calc'u i widzisz jakie są efekty, że potrafi miotać kursem jak szatan :D I jakie opowiadanie bajek kolego :D Poza tym ja nie chcę tutaj nic udowadniać, tylko pokazuję moje podejście do rynku :D I uważam, że warto akumulować i uśredniać, jeśli ktoś twierdzi, że to jest naganianie to po prostu pokazuję co i jak i próbuję to jakoś uargumentować :D Ty mnie prosisz o coś co już robię od roku, ciołku :D W zasadzie od kiedy jestem tutaj na forum i cena była wtedy na 2k-3k$, a dzisiaj BTC jest na 8k$ i dalej jest jakieś pierdololo i niedowierzanie :D

Tutaj masz linka, jeśli nie widzisz go w mojej stopce, bo 100k$ soon przyćmiewa Twój umysł i postrzeganie :D
viewtopic.php?f=16&t=23434&start=2720#p599194
Ostatnio zmieniony piątek, 27 września 2019, 15:34 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dovakhiin » piątek, 27 września 2019, 15:06

Uff przebrnalem przez ten OT..
@Wymazywanie oraz @anagamidev kto sie czubi ten sie lubi :mrgreen:
Jeden drugiego nie rozumie ale moze na flaszke ustawcie sie? :mrgreen:

To ma szanse uratowac sie btw na strzalki nie patrzymy nie chcialo mi sie kasowac :mrgreen:


Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 23 lutego 2018
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pavlo4444 » piątek, 27 września 2019, 15:09

adiqq pisze: piątek, 27 września 2019, 14:56 załóż wątek, tak jak wymazywanie , jakiś tam budżet i pisz wszystkie transakcje, tak jak kolega...
Możesz podsunąć link do wątku? Dzięki

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » piątek, 27 września 2019, 15:25

@pavlo4444 viewtopic.php?f=105&t=32654
Na razie nie mam tam za wiele ciekawego. Próba wejścia na longterm skupując od sierpnia w 4 transzach, sprzedane na micro zysku z powodu przeczuwania zmiany trendu na BTC i potem kilka tradów na malutkie %. Zysk jest ale szału nie ma. Ale dobre ruchy, bo gdybym trzymał te skupy na długo to byłoby teraz portfolio na -20%. Nadal chcę wejść na dłużej, ale czekam cierpliwie bo z BTC mocno niejasno. W październiku dołożymy kolejne 10k. Obok tego gram moją grę podstawową czyli DT lub zakupy na kilka dni. Te ruchy kasą z projektu DT to tak samo te ruchy co robię resztą kapitału obecnie, po prostu je połączyłem by cokolwiek pracowało tamto sprzedane. Tutaj nawet +1% raz na kilka dni to lepsze niż trzymanie usdt czy o zgrozo bagholding.

Dodano po 3 minutach :
Dovakhiin pisze: piątek, 27 września 2019, 15:06@Wymazywanie oraz @anagamidev kto sie czubi ten sie lubi
Jeden drugiego nie rozumie ale moze na flaszke ustawcie sie?
Nie znam go jako osobę, ale podejrzewam, że jest w porządku i sympatycznym gościem. Komentuję na forum głównie to co poleca odnośnie gry i twierdzi nt rynku. Dla mnie to jest przypadek ciężkiego czyśćca traderskiego po przeholowaniu bani 2017. Jakby nie było ICOsów z 2017 szybciej by shity padały i takie osoby by mniej się łudziły co mają.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » piątek, 27 września 2019, 15:42

anagamidev pisze: piątek, 27 września 2019, 15:00@adiqq ciołku jeden patentowany, a co wcześniej wkleiłem, przejrzyj moje posty w moim wątku to zobaczysz, że na bieżąco aktualizowałem tą tabelkę w calc'u


oglądałem to już wcześniej, bo czytać się tego nie da i podtrzymuję to co napisałem wcześniej.
Wybacz, ale posty są edytowane X razy, do tego z racji swojej długości i nadmiaru emotek kompletnie nieczytelny...ciężko się też w tym wszystkim doszukać jakiegokolwiek podsumowania tygodnia/miesiąca itd - i pewnie o to chodzi. Bierz przykład z innych kolegów i jak masz to robić, to rób to porządnie, bo w takiej postaci jak teraz, to są to tylko bajki dla gimbazy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 27 września 2019, 15:46

@adiqq ja Ci pokazuję stabilną, spokojną drogę do milionów w dłuższym terminie, to Ty narzekasz na formę :D Przecież podsumowanie masz na dole tabelki widoczne jak byk, nomen omen :D Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc bardziej :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » piątek, 27 września 2019, 15:59

anagamidev pisze: piątek, 27 września 2019, 15:46stabilną, spokojną drogę do milionów
Tu się zgodzę. Z 4 MLN zrobiłeś 1 MLN.
Twoja droga do miliona wymaga, by mieć na starcie 4 miliony :!: :mrgreen: Strategia to uśrednianie shitów do oporu. Wynik jest zdumiewający! To czysta bańka na saldzie! :D

Dodano po 2 minutach 37 sekundach:
Ps. W którym miejscu jest początek tradów z tabelki zamieszczonej w tym poście: viewtopic.php?f=16&t=23434&start=2720#p599194 Dzięki. Chodzi mi o daty tradów, bo nr 1 to trade nr 1 jeśli dobrze kumam?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 27 września 2019, 16:01

@Wymazywanie ale ja nadal jestem zarobiony :D Dzisiaj BTC jest tani, a jutro będzie drogi i będzie 10MLN, ja jestem tego w pełni świadomy, że będzie mocno oscylowało między 0 a milionami, ale własnie staram się wyszukiwać momenty przecen i momenty grabieżczych wycen :D I tak jak sam wierzysz w trendy, bo na Lisku w trendzie spadkowym przecież nie można grać :D To ja tak samo uważam, że skoro tak, to jeśli 80% korekty na BTC odwracało trend na wzrostowy w dłuższym terminie, to opłacało się sprzedać mieszkanie w grudniu rok temu i trzymać to aż do dziś, a najlepiej sprzedać było te BTC na 13.8k$ i odkupić teraz ideanie na 7777$ i czekać ponownie na jakieś high'je :D Z tym że jakoś nie jesteś w stanie mi powiedzieć czy to już hossa czy bessa, prawda? Czy mamy już dołek czy nie? :D Prosta analogia, ktoś kiedyś też mógł kupić BTC po spadku 80% i też być w plecy 70% chwilowo :D Tak samo jak teoretycznie ja kupując Liska na 10PLN przy aktualnej cenie 3PLN :D Z tym że podkreślam uśredniam! :D



Ja analizuję to co było w przeszłości i na tej podstawie kalibruję swoją strategię oraz wiem jak działa ludzki umysł i po odpowiedziach widzę jakie ludzie popełniają błędy w podejściu do rynku :D Ja tutaj nie uprawiam myślenia życzeniowego, chłodna kalkulacja tylko i wyłącznie :D No risk no fun :D

A pisanie, że mogłeś zarobić dużo więcej, to na takiej zasadzie mogę powiedzieć, mogłeś kupić 1000 BTC na 2$ i trzymać do dziś, a cały ten Twój trending był bezsensowny :D I co 10 dni sobie sprzedawać 1 BTC mając na drobne wydatki przez kolejne 30 lat :D
Ostatnio zmieniony piątek, 27 września 2019, 16:18 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » piątek, 27 września 2019, 16:20

@anagamidev Nie mieszaj gadania o BTC do gadania o shitach typu Lisk. Które często przeżywają 1 cykl i zdychają. Nie ze mną te numery. Daj historię tej tabelki, w jakich dniach były trady. Nie jestem w stanie znaleźć w wątku początku tradów tylko widzę już gotową tabelkę po kilkunastu transakcjach.

Dodano po 15 minutach 30 sekundach:
@anagamidev A te opisy na wykresie BTC z 2011 i 2012 są żenujące. Gdzie byłeś w 2011? Jak nie w BTC to nie wypisuj bzdur jakbyś był. Każdy opisze doskonałe wejście i wyjście na wykresie po lewej. Nie rób z siebie idioty większego niż już jesteś. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 27 września 2019, 16:23

Wymazywanie pisze: piątek, 27 września 2019, 16:20A te opisy na wykresie BTC z 2011 i 2012 są żenujące. Gdzie byłeś w 2011? Jak nie w BTC to nie wypisuj bzdur jakbyś był. Każdy opisze doskonałe wejście i wyjście na wykresie po lewej. Nie rób z siebie idioty większego niż już jesteś.
Dlatego ja nie wiem czy powtórzy się ten cykl czy nie w 2019 roku, ale byłem gotowy zaryzykować po spadku na 4k$ dużym kapitałem :D I później jak przebiło 7777$ to denerwowałem się, bo już co nieco sprzedałem, a tyle już urosło :D
anagamidev pisze: piątek, 17 maja 2019, 20:50 @pabblo_pl odkupiłem połowę, którą sprzedałem na 7777$ :D Teraz widziałbym coś takiego :D Bo bitstampowcy zostali zabeartrapowani chyba, analogicznie bitifinexowcy byli zabulltrapowani na 7788$ swego czasu :D
Spoiler:
Spoiler:

anagamidev pisze: środa, 5 czerwca 2019, 09:40 @domator no odkupiłem na 7777 teraz czekam na 11111 :D A swoje stanowisko argumentuję tym, że RSI na 1h i 4h mocno wychłodzone, no i duży wolumen, więc nawet pod jakieś odbicie dobrze wejść :D Ja jestem long term, uważam, że w tym roku co najmniej 40k$, więc tak czy siak od aktualnej ceny x5 można zarobić :D Dlatego lepiej teraz kupić za wcześnie niż w ogóle nie kupić i uśredniać ciągle w górę :D


Na 1w RSI lekko przegrzane :D No nic może faktycznie lepiej na razie shortować :D Dla każdego coś miłego :D

Chociaż wiecie co, niech ten BTC spadnie do 0 :D Wszyscy się obkupią od nowa po równo i wszyscy będą happy :D
Ostatnio zmieniony piątek, 27 września 2019, 16:35 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » piątek, 27 września 2019, 16:24

Powstał jakiś drugi trójkącik (świadomie ściąłem knota z low - to mało istotne, każdy widzi ogólny kształt). Wygląda to na kolejny schodek. Była pułapka przed chwilą chyba. Finex 1h:

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » piątek, 27 września 2019, 16:29

anagamidev pisze: piątek, 27 września 2019, 15:46 @adiqq ja Ci pokazuję stabilną, spokojną drogę do milionów w dłuższym terminie, to Ty narzekasz na formę :D Przecież podsumowanie masz na dole tabelki widoczne jak byk, nomen omen :D Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc bardziej :D
będę się czepiać, bo to jest kompletnie nieczytelne, tabelka z 16 transakcji to śmiech na sali. Jak by było 160, to coś innego...tak samo ramy czasowe...
Po co kilkanaście wykresów pod spoilerem, mnie interesuje tylko data, cena kupna, data, cena sprzedaży zysk/strata, ROI itd. Nie potrzeba do tego nic więcej, takie posty, taki dziennik naprawdę może wyglądać ładnie i czytelnie, czego dowodzą posty innych forumowiczów.
Post był wielokrotnie edytowany, więc narzuca się pytanie o wiarygodność tego wszystkiego.

Kolejna sprawa - przedstaw wyniki innych udanych inwestycji, alty, które tak zalecasz kupować, uśredniać cenę...itd
A jeszcze wracając do BTC, to możesz tabelkę z wcześniejszych lat dać? bo te 16 transakcji, to chyba ostatni okres jest...mnie interesuje dłuższy okres....Chyba, że specjalnie wyzerowałeś licznik, żeby ci nikt nie wytykał wcześniejszych strat :lol:

żeby nie było, ja jestem w nastroju byczym i obstawiam wyjście górą....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pawelawe » piątek, 27 września 2019, 18:31

Wchodzę przeczytać coś wartościowego i widzę 3 strony o niczym (czyt. osobiste wycieczki.)
Już chyba wole te naciągane analizy anagamideva, niż sprzeczkę, która trwa od miesięcy o to samo.

Co do kursu, uważam że okolice 7500~ to tylko kwestia czasu, pewnie jakieś fejkowe wyjście z linii i powrót:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » piątek, 27 września 2019, 19:21

Porównując do wyjścia z trójkąta 6k w 2018, ciekawe, że teraz świeczka 1d miała więcej spadku niż wtedy pierwsza spadkowa 1d. Wtedy -12.4%, teraz -17%. Pomiary mniej więcej, mogę się mylić o pół procenta, mało istotne. Po 1d przychodzi kilka świec, które pogłębiają spadek o 3 do 3.5% (pierwsza wtedy po dużej 1d, teraz druga). Spadki z 1 fali korekty wynoszą w 2018 -16%, a teraz -20% (póki co, ale całkiem możliwe, że 1 fala skończona i konsoliduje bearish przed kontynuacją).

Nie wiem i nie twierdzę, że klepiemy te sam sposób spadku i że będzie aż tak duży. Porównuje to co jest i te kilka świec jest podobnych. Wtedy spadło w drugiej fali do ok. -44% a potem do -50% w trzeciej fali spadku.

Obecnie jeśliby takie wartości były, to byłaby miazga. Ale nie sądzę, by było tak nisko, chociaż sama trójfalowość spadku mnie nie zdziwi. Nie mówię o falach EW, bo nie stosuję tego i nie znam dobrze, ale o falach dobrze widocznych na 1D dla zwykłego człowieka.

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » piątek, 27 września 2019, 19:58

Na bessie bitkujn lubił trzy "fale", czasem pojawia się i czwarta (krótka i wyleszczająca) przed euforycznym odbiciem.

Zobaczymy, jak jest na "dojrzałej" heh hossie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: atlas1234, bn801, CzarnaOwca, shinya56 i 23 gości