Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » piątek, 2 sierpnia 2019, 23:16

caex pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 21:46według mnie to wyrysowała się nam bycza flaga patrząc na ten wykres
byczą flagę ciężko odróżnić od trójkąta zniżkującego. To zmyliło masę osób kiedy BTC tłukł w 6k.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: xtraderx » piątek, 2 sierpnia 2019, 23:40

Dalbym mala szanse na rozgrywanie tego trojkata:

Obrazek

ale to tylko jezeli wyjdziemy z kanalu wujka bitjanusza dolem.
Spoiler:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 752
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Delhi » sobota, 3 sierpnia 2019, 00:45

To jest niesamowite.. 300 $ w dół i dziękuje proszę się rozejść po korekcie robimy U :geek:


Znów buy the fucking dip protocol :shock:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: masonbtc » sobota, 3 sierpnia 2019, 03:31

adam i ewa bottom :D

Obrazek

jak skończymy wakacje powyżej tej kreski to otwieram szampana

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prap0n » sobota, 3 sierpnia 2019, 03:55

Delhi pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 00:45 To jest niesamowite.. 300 $ w dół i dziękuje proszę się rozejść po korekcie robimy U :geek:


Znów buy the fucking dip protocol :shock:
Zeby tylko nie skonczylo sie takim irytujacym flatem :)



//edit:

Ruch jest mocny, nie zdziwilby mnie gdyby korygowal caly spadek od 13k do 9.1, czyli ostatecznie konczac w okolicach 11.6-12k.

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Ahr » sobota, 3 sierpnia 2019, 06:12

Gdy Janusz napisał:
BitJanusz pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 18:54 Raczej kanał wujka janusza.
Spoiler:
chciałem odpowiedzieć raczej co innego, wiedząc co dokładnie, ale pomyślałem po co mi to xD
Spoiler:
miałem zrobić dramę, opisać, że dołek zjazdu widzę na 10370$ a zasięg to nadal 11800 - oczywiście dodając, że wskazują to nowe narzędzia xD, którymi się posługuję dodatkowo do prostych wsparć i oporów. Ale pomyślałem, że tyle w wątku negatywnej energii było ostatnio, a ja nie mam zamiaru narażać się na takie fluidy, bo jest mi to totalnie niepotrzebne. Zwłaszcza po kolejnych przeżyciach ze skarbówką w swoim życiu. Miałem tego nie pisać, ale wypiłem @new06, dodam tylko, że jesteś żałosny, a znokautować mógłbym Cię 2 screenami, ale zrobię to, gdy totalnie przesadzisz ;] Ci którzy wyłapali z mojego wcześniejszego postu: chyba, że w BCH w ten weekend wygrają bardzo dużo. A teraz idę spać i odpocząć na dłużej od forum, kiedyś było tu ciekawiej i symaptyczniej, fala nowych użytkowników i tych z 2017-2018 roku, która się wyrobiła jest ciężka do zniesienia. Najciekawiej wątek się czytało, jakoś w 2013, bo ludzie byli ciekawi i wymieniali się wiedzą, jakoś byli pozytywnie nastawienie do wszystkich, nikt nie robił dramy, nikt nie wielbił Fibo i nie wytykał mu błędnych oznaczeń, każdy miał swój łeb i przed bania w 2017, kiedy poziom adrenaliny i ekscytacji był wyższy, kiedy ergorg miał inny nick :D amnezia mniej pił i nikt ze świeżaków nie rzucał sie na socjologa, a dzisiaj wielu nieudaczników to robi, by się przypodobać, bo gość ma fioła i za dużo razy oglądał Big short xD
Dobranoc :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 3 sierpnia 2019, 07:04

anagamidev pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 10:02 Może jakiś double bottom :D Chyba bycza dywergencja lekki HL, a RSI rośnie :D Swoją drogą widać, że od 14k$ jesteśmy ewidentnie w downtrendzie :D LH i 2 LL :D Ale jak już wszyscy wiedzą jaki jest trend, chwilę później należy szukać jego odwrócenia ; ) :D

9494.9 :D
Target czerwonego klina niemalże wbity(tudzież wspomnianego wcześniej cup and handle) :D RSI 4h lekko przegrzane, prawie 20% od dołka lokalnego :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 3 sierpnia 2019, 10:08

socjolog2008 pisze: środa, 31 lipca 2019, 16:37@BitJanusz ja podtrzymuje minimum 11400, bo to po wachlarzu strefa zgniotu, już dwa razy testowana i męczona. Do 3 razy sztuka, a później ulala jakie są możliwości

Najlepsze jak piszesz coś i sam pod to nie grasz bo budzi się w tobie instynkt Niedźwiedzia. Już na 10150 mnie wywaliło na SL i nie dotykam. Tylko patrze jak mi wartość ledgera rośnie. Masakra to się dzieje na tych altach. Tak się sam zastanawiam czy oni chcą to ubić do zera, i spuścić Bita dopiero wtedy :?: Bo w takiej to z kapitalizacji całego rynku wyfrunie na pstryk miliardy $
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wamak » sobota, 3 sierpnia 2019, 10:09

Czy jesteśmy w trendzie wzrostowym, czy spadkowym, decydują poszczególne dołki i górki. Jeśli następujące po sobie górki są coraz wyżej i następujące po sobie dołki są coraz wyżej, mamy trend wzrostowy.
Jeśli następujące po sobie górki są coraz niżej i następujące po sobie dołki są coraz niżej, mamy trend spadkowy.
Na załączonym niżej obrazku widać, że następujące po sobie dołki są podobne, więc rozwiązaniem będą górki. Jeśli obecny ruch przebije 11200, to mamy na powrót trend wzrostowy. Odbicie od 11200, to konsolidacja.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 3 sierpnia 2019, 10:35

ergorg pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 12:25No chyba, że mamy obecnie akumulację, coś podobnego jak na początku tego roku:



Warto mieć z tyłu głowy taki scenariusz.



:roll:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 września 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: therobson » sobota, 3 sierpnia 2019, 10:47

Czaszka neandertala była by najlepsza żeby w niej z tyłu trzymać pomysły tylko jednego omnibusa a co by za dyńki trzeba na resztę? Prognoza....skoro poprzednia moja choć usunięta sprawdziła się w 100%,to dalej w górę powód ten sam - bo wykres będzie ładniej wyglądał. Narzędzie to samo IW (Idiot Waves)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 3 sierpnia 2019, 12:25

@ergorg

gdyby machnięto teraz korektę, powstałby ładny trójkąt - tylko, że zniżkujący ;) więc niech już lepiej sobie rośnie w spokoju.

Strzelam, że to koło 10800$ to już dystrybucja, a korekta zrzuci kurs do 10300$. ;)

@Ahr jakie przeżycia ze skarbówką?
Ostatnio zmieniony sobota, 3 sierpnia 2019, 12:26 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 3 sierpnia 2019, 12:26

socjolog2008 pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 10:08Masakra to się dzieje na tych altach.
Spokojnie, to samo było w 2016-2017 :D A później przyszły wielotysięczne zyski w %, patrz STEEM, WAVES, LISK, itp. itd. :D Cóż, wg. mnie spokojna rozsądna akumulacja, aż do dołka, może to dołek nie jest, ale i tak z obecnych cen to może być za jakiś czas niesamowity zysk :D

Na BTC było 460 dni na dobrą akumulację :D Prawie półtorej roku, a wszyscy zamiast się cieszyć, to biadolili, że bessa :D Otóż bessa to najlepszy czas dla inwestora długoterminowego i każdego kto planuje dowieźć BTC do 100k$ czy 10M$(docelowo za ileś tam lat) :D W zasadzie z perspektywy 10k$, to na akumulację BTC było ponad 10 lat :D
Ostatnio zmieniony sobota, 3 sierpnia 2019, 12:31 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 3 sierpnia 2019, 12:28

@anagamidev

nie ma już hajpa na to wszystko. Wtedy były to rzeczy nowe i ludzie wierzyli w bzdury, jakimi karmili ich zespoły pracujące nad tymi altami. Minęły 3 lata, większość z nich jest tam, gdzie była - zero postępu, zero adopcji, zero czegokolwiek oprócz kolejnych konferencji, eventów i reklam.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 3 sierpnia 2019, 12:33

@BitJanusz w 2016 roku też dokładnie było to samo, ceny alt'ów nie spadały za sprawą niewidzialnej ręki rynku, tylko za sprawą właśnie niedowiarków, maruderów i fudziarzy, którzy chcieli stać się bogatymi w dwa dni :D Spokojna akumulacja, a będzie lambo i to nie jedno :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 3 sierpnia 2019, 12:48

BitJanusz pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 12:28ie ma już hajpa na to wszystko. Wtedy były to rzeczy nowe i ludzie wierzyli w bzdury, jakimi karmili ich zespoły pracujące nad tymi altami. Minęły 3 lata, większość z nich jest tam, gdzie była - zero postępu, zero adopcji, zero czegokolwiek oprócz kolejnych konferencji, eventów i reklam.

Hehe, a to kiedykolwiek było inaczej. Tu nigdzie się nic szczególnego nie wydarzyło. Poza jedna wielką adopcją przez spekulantów. Do niczego innego to na dzień dzisiejszy nie służy. Poza przesyłem mniej/bardziej anonimowym środków i permanentnym bunkrem kasy :mrgreen:
@anagamidev też widzę analogie do lata 2016 na altach. Niech show trwa,ja swoje Bitki systematycznie wywalam na rzecz wybranych altów. Spoko loko
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » sobota, 3 sierpnia 2019, 13:07

BitJanusz pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 12:28 @anagamidev

nie ma już hajpa na to wszystko. Wtedy były to rzeczy nowe i ludzie wierzyli w bzdury, jakimi karmili ich zespoły pracujące nad tymi altami. Minęły 3 lata, większość z nich jest tam, gdzie była - zero postępu, zero adopcji, zero czegokolwiek oprócz kolejnych konferencji, eventów i reklam.
On jeszcze nie doszedł do tego, że cześć rynku altów przeżywa tylko 1-2 cykle a potem spada do Krainy Shitcoinlandii. :D Dlatego inwestuje się w solidne rzeczy a shity raczej głównie spekuluje. Dawniej były delistowane a sieci umierały. Z kolei teraz są trzymane jak pod respiratorem bo sieci nie umierają bo to często tokeny ERC20 i jak ETH nie upada, to i one idą. Do tego kasa z ICO na powolne lawirowanie lub pozory i cyrk się kręci latami a bagholderzy wierzą jak w Matkę Bożą na firance! Alty powstają dzień w dzień, do tego są forkowane, ich przyrost jest stały, niekończący się i rzadko wnoszący wartość dodatnią w ten rynek. Nie jest możliwe, by przeżywały wszystkie czy nawet większość bez końca kolejne cykle i wynosiło je na coraz wyższe podłogi jak np. BTC. Niektórzy do tego nie doszli, bo proces jest rozmazany w czasie, przeciągany, ale to ten sam proces, który kiedyś następował szybciej. Jedyne co mogłoby go uratować, to szybka bańka całego rynku jak w 2017. Jest on wątpliwa i zgadzam się z Peterem Brandtem:



@anagamidev, często wrzuca twity Brandta na forum i chwała mu za to, ale tego jakoś dziwnie nie wrzucał. :P
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » sobota, 3 sierpnia 2019, 13:35

Wymazywanie pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 13:07Z kolei teraz są trzymane jak pod respiratorem bo sieci nie umierają bo to często tokeny ERC20 i jak ETH nie upada, to i one idą

Samodzielne blockchainy shitcoinów nigdy nie miały szans, przykładowo SYS, NIE MA SZANS, bo dziś jest już EOS czy IOST czy ALGO moze kiedyś LSK na którym mozna zrobić więcej niż to co robi SYS.
Natomiast w/w to racja - wcześniej w historii shitcoinów nie było fenomenu polegającym na tym że shitcoin nie ma własnego blockchaina, nie było dapps-ów. One obecnie maja sens jedynie gdy wypłacaja dywidendę z zysku dapps-a(np ANTE a teraz WINk) lub w jakis sposób premiują uczestnictwo w sieci (np REP) lub gdy służą jako ekskluzywny sposób zapłaty , zakupu jakies cennej usługi jak np. ALGORY czy STORJ . Sprawę komplikuje fakt że kolejne sieci stały się modne np EOS i apki na tych sieciach sa znacznie wydajniejsze niz apki starej generacji na ETH... np. wszystkie kasyna na sieci ETH trafił szlag
trzeba się naprawde orientowac w temacie altów aby w nie inwestować.
---

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Ahr » sobota, 3 sierpnia 2019, 13:43

za chwilę mocne wybicie w górę

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 3 sierpnia 2019, 14:22

@koparki równie dobrze za dwa, trzy lata taki EOS, IOST czy ALGO też mogą podzielić los takiego GAME, SYS, one nadal są przewartościowane już na wejściu mają miliardowe kapitalizacje :D Mi się to nie dodaje :D SYS np. patrząc na wykres jest mocno wypłaszczony i gotowy na kolejną bankę :D Cóż, czysto spekulacyjnie to dla mnie większa szansa jest pomnożenie 1kPLN na GAME czy SYS do 10k-100kPLN, z drugiej strony gdybym miał zainwestować 100kPLN to prędzej kupiłbym jakiś dołek na BTC i oczekiwał wzrostu do 20k$, żeby osiągnąć taki sam wynik, z tym, że na BTC mniejsze ryzyko, ale ryzykuję większym kapitałem, a na shitach, ogromne ryzyko, ale mogę śmiało wrzucić jakiś grosze :D Zresztą jak tak ciągle inwestujemy w nowe blockchain'y to tak naprawdę wspieramy schemat piramidy, że pompujemy, jedni zyskują, a później już nie chcą reinwestować bo to scam i gówno przecież :D Ja zawsze miałem podejście takie, że inwestuję w dany projekt i oczekiwałem jego ulepszania i rozwijania, a nie porzucania i tworzenia nowego od zera, robiąc tym samym wszystkich inwestorów w bambuko :D To też właśnie wyjaśnia czemu wielu z Was jeszcze nie jest milionerami na BTC mimo, że kiedyś mieliście po kilka set czy kilka tysięcy BTC :D A wystarczyło kupować każdy dołek za część zysków przez całe 10 lat :D Ale nie przecież jak zarobiłem to to gówno musi spaść do 0 i do niczego się nie nadaje, prawda? :D Takiego wała misiaczki :D Buy low sell high :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fugitive, luk1999, sebamistrz, szajsiwo i 19 gości