Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » sobota, 6 lipca 2019, 22:10

Ciekawe jak zachowa sie kurs na takim vol
Spoiler:

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » sobota, 6 lipca 2019, 22:18

@ergorg tak, wiem, to już na filmach prezesa w 2017 widziałam, powyżej 5% zostawiam dla twardzieli bo ja jestem miękka i delikatna hahaha
(i nie będę poświęcać ewentualnej nowej sukienki na nieprzewidziane straty :p)

A pisałam wcześniej, że jak niemrawo idzie to będą zrzucać

Nie wiem czy się nie nastawiać na ponowne testowanie linii @ergorga czyli ok 10900 hehe czy jednak to utrzymają
Ostatnio zmieniony sobota, 6 lipca 2019, 22:30 przez Lais, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 6 lipca 2019, 22:23

Tekst, początek 1 serii ,2 odcinka (dopiero zaczynam oglądać). Jeżeli wszyscy zaczną wypłacać pieniądze z banków, banki upadną. Teraz w takiej sytuacji co by było z Nami krypto fanami :?: ;) serial zapowiada się ciekawie. Na ochłodzenie głów (jest prawdopodobieństwo że jutro będzie +12). Odskocznia od śledzenia kursu :arrow:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » sobota, 6 lipca 2019, 22:36

Wymazywanie pisze: sobota, 6 lipca 2019, 18:58@koparki będzie pamiętał jakie ICO, bo też brał.

hehe to były czasy. pamiętam jakie płomienne dyskusje były w niniejszym wątku o btc a gdzieś w tle po cichutku projekty alternatywne waliły w górę w setkach procent, pieniadz nie lubi rozgłosu. Oczywiście w końcu było głośno o tym czy o tamtym a dominacja btc skurczyła sie do 33%, tylko ze to juz była dystrybucja ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » sobota, 6 lipca 2019, 23:23

Patrząc na 4h jutro powinniśmy mieć jakieś tam spadki i tygodniówkę zamknąć jako doji. Wtedy byłyby dwa doji pod rząd, pattern trochę jak z listopada 2017 na 1D. Zasięg tej konsolidacji to około 17k w górę lub 7k w dół. Idąc dalej, jeżeli wyjdziemy górą (mimo wszystko daję na to z 60% tak na oko), to jak dla mnie w takim scenariuszu zwiększa się prawdopodobieństwo, że robimy jakieś odreagowanie spadków od ATH, względnie epicki RtN. Czyli scenariusz z dużym DT widziany minimum na 1D. Potem długie spadki, prawdziwa bessa, której w moim odczuciu nie mieliśmy od czasu goxa. W takim wypadku dałbym jakieś 80% na głębokie spadki i być może wytestowanie szczytu poprzedniej bańki (okolica 1,5 k), co Bit ma w zwyczaju. Jakieś 20% na dalsze wzrosty (porządne, minimum 25-30k przed pęknięciem) przy takiej opcji. Jeżeli jednak z obecnej konsolidacji wyjdziemy dołem, to ja bym widział szanse na to, że naprawdę zaczynamy hossę. Jak wyjdziemy górą to raczej będę trzymał się na razie daleko od longterm, ewentualnie zacznę rozważać jakiegoś grubszego szorta.
Brave New World

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lipca 2019, 23:38

Też nie chciałem wierzyć w "zdupohossę", ale być może to był właśnie ten scenariusz wyleszczenia, o którym myśleliśmy. Po prostu skoro traderzy byli przygotowani na dipy, odkupowanie, etc. to dostali od razu muna. Ten scenariusz wyleszczył traderów. Do wyleszczenia hodlerów nie potrzeba dużo, wystarczy, że nie wzrośnie do 100k albo miliona, oni i tak nie sprzedadzą poniżej tego (po wzrostach, za to spadek do 1k mógłby ich już przetrzepać :mrgreen:).

I wtedy wilk martwy i owca zjedzona. :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » sobota, 6 lipca 2019, 23:39

pilnujcie par alt/btc bo wszystko tam wyglada bardzo obiecujaco , lada moment moze byc zmiana trendu na długi termin. Mówie wyłącznie o bluechipach. Występują tam juz podwójne denka , wydaje sie tez ze była kapitulacja, choć nigdy nie wiadomo czy nie dobije jeszcze jakaś fałszywka która przebije chwilowo dołki .
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 6 lipca 2019, 23:40

@new06 większość tu ładnie rysuje, kanały, trójkąty i chylę czoła. Ja poważnie wierzyłem że ubiją dziada do samej gleby, zdepczą, zresetują rynek ale zamiast tego postanowili zrobić swoje kolejne SHOW. Dla mnie sygnał że są wyjebkowicze na pokładzie świadczy wyłącznie za wzrostami. Pewnie że mogą bujać, nawet po te 1000$ w obie strony, wy to tu busola nazywacie czasami. Ale fakty są takie że nie ma zbyt wiele przesłanek za wzrostami, ani adopcja, ani opłacalność miningu, jakieś szersze inicjatywy zmierzające do globalnej możliwości płatności. Nie tu się nic nie wydarzyło. Po prostu wrócili, oni tu są. 12k, później test i przebicie 14, później pewnie 17 i tam znowu telenowela z serii - a może spadnę itd. I prędzej czy później doczekamy się testów ATH. No niestety, trzeba się dostosować i trzymać te LONGI ;) na shortowanie przyjdzie jeszcze czas, będzie się działo, będzie jeszcze radocha z ubijania ale nie najbliższe tygodnie
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 6 lipca 2019, 23:43

Bitcoin spadnie do 2k$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lipca 2019, 23:44

@anagamidev

Fajnie by było. Dopiero wtedy możnaby kupić za większą sumę, przelać na wallet i zapomnieć na 5 lat o tym... :mrgreen:

szykowałem się na taką zagrywkę (za 1800-2500$) ale rynek pokazał mi wała na ostatniej prostej.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » sobota, 6 lipca 2019, 23:46

koparki pisze: sobota, 6 lipca 2019, 23:39 pilnujcie par alt/btc bo wszystko tam wyglada bardzo obiecujaco , lada moment moze byc zmiana trendu na długi termin. Mówie wyłącznie o bluechipach. Występują tam juz podwójne denka , wydaje sie tez ze była kapitulacja, choć nigdy nie wiadomo czy nie dobije jeszcze jakaś fałszywka która przebije chwilowo dołki .
Co to s bluechipy ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 6 lipca 2019, 23:48

@BitJanusz to szykuj kasę na jesień i uzbrój się w cierpliwość :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » sobota, 6 lipca 2019, 23:50

socjolog2008 pisze: sobota, 6 lipca 2019, 23:40Nie tu się nic nie wydarzyło.

wydarzyło się , cały ten szum zwiazany z globalcoin przyciagnie uwagę również do bitcoina
...a bitcoina jest ograniczona podaż.... i jeszcze jest jeden myk: kojny btc są w silnych rękach , sam zobacz na google trends że to nie ulica zabiera monety hodlerom. Hodlerzy bańkowi biorąc pod uwage że pewnie uśrednili straty obecnie z wielką ulgą oddali swoje inwestycje w okolicach 10k-14k. Dla mnie tez jest dziwne to wszystko bo btc+ln nie ma prawa odnieść sukceu , jednak jest tu taki wątek w którym wykazałem że wszystko odniesie sukces o ile grupa G20 tego sobie życzy, MFW nie reklamowałoby btc w innym wypadku. Coś jest na rzeczy ... mozna shortowac drobniakami ale lepiej sobie darowac walkę short grubym kapitałem. Skupuj projekty które maja funkcje smartkontrakt- to kiedys przebije bitcoina popularnością o ile trafisz na projekt który okaze się dominujący.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 6 lipca 2019, 23:54

koparki pisze: sobota, 6 lipca 2019, 23:50mozna shortowac drobniakami ale lepiej sobie darowac walkę short grubym kapitałem
Tylko jak ktoś ma czas na DT. Inaczej nie ma sensu, tylko skup jeszcze zdołowanych po 99% altów : https://athcoinindex.com i czkeanie, nic więcej wg. mnie nie trzeba robić. Od zakupu Zcasha mam +25% od tygodni już, na innych więcej. Można by w sumie brać, ale po co. Tu się znowu w pewnym momencie pojawi objawienie że to zbawienie świata, że żyć się nie da. A jak wyląduje w stolicy crypto na Malcie w 2020 to pewnie nadal nawet browara nie kupię. No taka czarodziejska rewolucja ;)
Dobra coś tam sobie pozamieniam znowu na BTC i poczekam na odkupienie po wystrzale BTC zwrotnie. Tak się można bawić. Czekam na tą nową crypto Ewangelię, pewnie na jesień
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anty » sobota, 6 lipca 2019, 23:57

Fajnie by było. Dopiero wtedy możnaby kupić za większą sumę, przelać na wallet i zapomnieć na 5 lat o tym... :mrgreen:

szykowałem się na taką zagrywkę (za 1800-2500$) ale rynek pokazał mi wała na ostatniej prostej.
wtedy wszyscy wieszczylibyście 500$ albo cos w tym stylu, i i tak nikt by sie nie zapakował nawet przy 1500$ ;D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » niedziela, 7 lipca 2019, 00:00

socjolog2008 pisze: sobota, 6 lipca 2019, 23:54A jak wyląduje w stolicy crypto na Malcie w 2020 to pewnie nadal nawet browara nie kupię. No taka czarodziejska rewolucja
Każdy zdroworosądkowo myślący człowiek dojedzie do wniosku, że jeśli coś potrzebuje 10 min do potwierdzenia transakcji to nie nadaje się na mikrotransakcje/mikropłatności :D Dlatego powiadam, że Bitcoin to doskonałe store of value :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 lipca 2019, 00:01 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 00:00

@socjolog2008 ja nie mogłem ogarnąć że monero potrafiło być po 85$ w chwili gdy birek przebijał szalone poziomy kilkanascie tysi $ toż to okazje absolutnie bez żadnego ryzyka w stosunku do kupowania bitka za 14k - takze miejcie oczy otwarte i zdajcie sobie sprawę że prędzej monero zrobi 100% i będzie za 170$ niz bitcoin po 28tys $ ... tak samo w razie spadku , takie monero mogłoby spaść max do 65-70$ podczas gdy bitek ma potencjał zleciec z 14k o połowę.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 7 lipca 2019, 00:04

@koparki Monero ma złe dni bo powalili wiele portali w DW, tematycznych, sklepów a to ich target. Dlatego ja też anony kolekcjonuje z naciskiem na Zcash`a. No każdy tam ma swojego konia. Ale też celownik ustawić trzeba na ciekawe projekty z tymi kontraktami - nie czaję ETH dlaczego ludzie się dalej palą jak czują oddech Trona i Waves, podobnie ma się sytuacja w anonach z Dashem - było fajnie, szanse jeszcze ma i pewnie zarobić da, ale to już przy nowej bani będzie odgrzewany kotlet.
Bitek to niefunkcjonalny ułom z dobrym marketingiem i gigantycznym sentymentem. Jak USD w świecie walut, no trzeba się z tym pogodzić i tyle..
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 lipca 2019, 00:06 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 2 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: masonbtc » niedziela, 7 lipca 2019, 00:04

mam nadzieje że to w końcu jebnie bo chciałbym się obkupić i dać sobie spokój z jakimkolwiek trejdowaniem na jakiś czas ;)

Obrazek

nie wiem czy tak to można było narysować ale nawet nie doszliśmy do górnej bandy
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 lipca 2019, 00:07 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 00:06

Spoiler:
socjolog2008 pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 00:04Monero ma złe dni bo powalili wiele portali w DW,

mozesz rozwinac temat w odpowiednim watku bo nie wiem o co chodzi?
---

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], kemot80, szajsiwo i 44 gości