Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:31

ekonokomik pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:25Błędem jest dopiero czekanie, jeśli powodem czekania jest myśl: poczekam bo będę zły, jeśli teraz odejdę a on zaraz przyjedzie. Czyli w grę wchodzi urażone ego, emocje, itd. I chyba o takie coś Ci chodzi?
Tak, też. Ale do metafory autobusu (dobrej) dodaj jakąś modyfikację; element symbolizujący zależność, że tracisz coś (dodatkowe lata życia niż przepływ czasu? dodatkowy koszt za bilet?) im dalej od Ciebie jest autobus. To będzie symbolizowało dźwignie czyli zwielokrotnianie strat i zysków za pożyczoną kasę. Wtedy ten autobus już nie jest taki fajny "bo i tak przyjedzie", bo zanim przyjedzie może nas "zabić" lub pozostawić pół-żywym, nie mówiąc o stratach zw. z emocjami, nerwami itd.

...więc autobusik może okazać się ostatecznie, że podjedzie, ale już raczej jako wóz pogrzebowy albo karetka. :mrgreen:

To dobrze pokazuje istotę dźwigni, bo samo por. do autobusu nie pokazuje ryzyka i charakteru dźwigni gdy idzie w złą stronę a czekanie wygląda niewinnie (samo czekanie to były raczej rynek spot z czekanie z fiatami, bez tracenia jak idzie do góry).
ekonokomik pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:25Tymczasem skoro uznajesz, że w tej chwili lepiej mieć longa niż shorta (lub być bez pozycji), a longa nie masz, to logika nakazuje natychmiast go otworzyć, prawda?


Siedzę w altach teraz co jest pośrednio mentalnym skłanianiem się, że raczej BTC nie walnie ostro, bo wtedy by i alty zmiotło w większości. Jestem na całe 50% pewny, że nie spadnie! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 czerwca 2019, 14:34 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 3 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:32

Wymazywanie pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:31Siedzę w altach teraz co jest pośrednio mentalnym skłanianiem się, że raczej BTC nie walnie ostro, bo wtedy by i alty zmiotło w większości.
jak pójdzie w górę ostro, to też je zmiecie. Taki lose-lose altowicza.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: domator » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:36

Wymazywanie pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:14To jest chyba błędne koło. Uzasadnianie pozycji tym samy rozumowaniem co wcześniej, które doprowadziło do złej pozycji. Oczywiście może teraz być właściwe, ale ogólnie to to samo co wcześniej było podstawą do wejścia, więc trzeba uważać.
Jestem w tym kole tak samo jak ekonokomik. Zgadzam sie. To koło. Ale co zrobic? Mam teraz jak oszołom stawiać L? To jest/byłoby kompletnie sprzeczne z moimi doswiadczeniami na tym rynku. No chyba ze tym razem bedzie inaczej :-) W sumie to juz jest troche inaczej niz zwykle.
Mam nadzieje ze 500 usd szpilka przed chwila zapoczatkuje spadki i ze przestane filozofowac.

Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
Wymazywanie pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:31To będzie symbolizowało dźwignie czyli zwielokrotnianie strat i zysków za pożyczoną kasę. Wtedy ten autobus już nie jest taki fajny "bo i tak przyjedzie", bo zanim przyjedzie może nas "zabić" lub pozostawić pół-żywym, nie mówiąc o stratach zw. z emocjami, nerwami itd.
Raczej chodzi o cos co pokaze ze spodziewana korekta moze byc nie wystarczajaca. Ja sprzedalem fizyczne BTC w cenach 6.5-7k Jesli teraz pojedziemy do 14 i skorekcimy do 8 to i tak zostane w dupie. Autobus ominie przystanek.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:39

BitJanusz pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:32jak pójdzie w górę ostro, to też je zmiecie. Taki lose-lose altowicza.
Ale zazwyczaj na parze alt/btc, więc na /usd /usdt niekoniecznie. A jak stoi na alt/btc lub lekko spada przy rajdzie BTC to już fajny zysk się pojawia.

Ale faktycznie, takie korelowanie utrudnia grę na altach, a na shitach to w ogóle szkoda gadać (dlatego nie powinny być podstawą do gry).

Dodano po 2 minutach 8 sekundach:
domator pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:36Jestem w tym kole tak samo jak ekonokomik. Zgadzam sie. To koło. Ale co zrobic?
Dzięki, że napisałeś, szanuję to. No właśnie nie wiem co zrobić, nie doradzę jakiejś super metody choć chciałbym. Też byłem nieraz w takich sytuacjach i wiem jakie to męczenie się ze sobą. Jedyne co bym doradził, to nie dokładać do dźwigni, nie zwiększać jej itd., bo to dopiero może człowieka zniszczyć.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 11 listopada 2018
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: patyczak94 » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:44

anagamidev pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 12:11 A co Wy się czepiacie tego Liska? Tym bardziej, że średnia od 10PLN do 4PLN wychodzi 7PLN w najgorszym przypadku, co jest ceną niższą od akutalnej, a już była pompeczka do 4$ na poloniex mała, więc może ktoś sprzedał, a może to sygnał do tego, że cena ta wkrótce dobije :D Na LTC też mówiłem, żeby kupować :D I chyba on dał zarobić najwięcej jeśli chodzi o wzrost w prostej linii od dołka :D O to chodzi, że właśnie jak jest pesymizm co do konkretnego coin'a to może zaskoczyć i taki Lisk zrobi nagle 70PLN czyli 50% fibo retracement :D I wtedy będzie inna śpiewka :D Czasem po prostu warto włączyć na 1w i spojrzeć na wykres całościowo i zobaczyć gdzie jest moment największego ryzyka, a gdzie moment najlepszego stosunku R/R :D
tak to co teraz robic dokupowac usredniac w gore czy albo czekac na spadek a jak nie to trudno i sprzedawac tyle co sie ma jak urosnie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7638
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12841
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:47

Jutro finex ma nie działać przez 7h . Prawdopodobnie będzie mocny ruch, żeby wyciąć L/S.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:51

BitJanusz pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:32jak pójdzie w górę ostro, to też je zmiecie. Taki lose-lose altowicza.


Mała dygresja jeszcze: wiele zależy też od typu gracza (czy jak to nazwać). Ja np. mam tendencję do za krótkiego trzymania BTC, a alty traktuję jako twory dużo dynamiczniejsze. Więc często łatwiej mi trzymać alta, który więcej spadnie niż BTC i więcej wzrośnie niż BTC. Gdybym miał w tym czasie BTC, najczęściej trzymam go krócej.

I tak np. miałem XRP jak BTC rosło ze 2-3tyg temu fajnie. A XRP lekki muł, spadek na /btc itd. Potem coś podrosło, ale dalej niedużo. Sprzedałem w efekcie XRP za +12% podczas gdy BTC w tym czasie zrobiło około +20%. I cieszyłem się bardzo, bo wiem dobrze, że BTC trzymając w tym czasie wywaliłbym pewnie po +5%, potem może wszedł znów ale na mały %.

Oczywiście to nie argument za tym, by grać alty jak BTC idzie więcej, ale pokazanie, że zależy sporo od gracza w jaki sposób gra.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:53

Bitstamp, skala log. D3.
Pozostawię to bez dodatkowych strzałek i opisów. Niech każdy sam powiększy i obejrzy punkty styku wykresu z tą prostą na przestrzeni ostatnich 6 lat i przeanalizuje co dalej.


linia.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szlagaag » wtorek, 25 czerwca 2019, 15:01

Niby to the moon. Patrząc na alty i ich linie trendu wzrostowego to powinna przyjść korekta na btc ,która zbije większość do tej właśnie lini by mogły dalej naturalnie rosnąć. :roll: Czyli styczność z linia trendu wzrostowego na btc to 9100$ co da idealne spadki na altach do ich lini. Wtedy powinny trochę lepiej reagować na wzrosty btc. 8-)

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Aeon » wtorek, 25 czerwca 2019, 15:22

Czy ktoś z obecnych może się utożsamić z bohaterem tej pieśni, czy wszyscy raczej oczywiście są (albo bardziej widzą się ;) ) w tym gronie "perfect traders"? :lol: ;)


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 25 czerwca 2019, 15:28

Wygląda na to, że Litecoin już się wypalił, dla mnie to pierwszy sygnał. Generalnie nie ma też większych reakcji na altach. Typowe nieorganiczne wzrosty na Bitcoinie. Sprzedałem wszystko, będę rozważał longa albo po większych spadkach albo po zdecydowanym przebiciu 61,8 (ponad 13k).

Chociaż powiem wam szczerze, czuję, że wszyscy którzy z takim utęsknieniem czekają na korektę będą czuli strach przed ponownym wejściem. Zaraz na mediach społecznościowych uruchomią się magicy od 1k i będą siać panikę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 czerwca 2019, 15:50 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 25 czerwca 2019, 15:39

Pleasek89 pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 15:28magicy od 1k i będą siać panikę
Niech se szczekają, jedni robią kasę na rynku, inni krzyczą, straszą jak dobre miejsca na zakupy, hypują na szczytach i kasy raczej nie robią.
Najgorzej tylko, że takie pały zakładają media typu youtube i tam zgrywają kaznodziejów i nowych nauczają i nawet jakieś szkolenia za kasę wymyślają. No ale kumata osoba sobie poradzi nawet jak na to trafi na wstępie przygody.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 52
Rejestracja: 15 lutego 2018
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Kryptodiusz » wtorek, 25 czerwca 2019, 15:42

Pleasek89 pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 15:28Wygląda na to, że Litecoin już się wypalił, dla mnie to pierwszy sygnał. Generalnie nie ma też większych reakcji na altach. Typowe nieorganiczne wzrosty na Bitcoinie. Sprzedałem wszystko, będę rozważał longa albo po większych spadkach albo po zdecydowanym przebiciu 61,8 (ponad 13k).

Chociaż powiem wam szczerze, czuję, że wszyscy którzy z takim utęsknieniem czekają na korektę będą się czuli strach przed ponownym wejściem. Zaraz na mediach społecznościowych uruchomią się magicy od 1k i będą siać panikę.


Litecoin odreagowuje po strasznej pompce spowodowanej Halvingiem - standardowo, podobnie za nim podąża ZCash. Myślę, że to nie ma tym razem nic wspólnego. A co do kursu - czekam na więcej głosów, że to wszystko przykorekci, wtedy gwarantowane, że wzrośnie - każdy będzie pchał wózeczek w swoją stronę. Jakiś czas temu też obstawiałem korektę *wydawałoby się" logiczną przy poziomie 9400-9700 - jak było - czas pokazał. Osobiście wydaje mi się, że górka dopiero zaczyna rosnąć (gdzie FUD, który był przy poprzedniej bańce?). Media, jak już wspominają o Bitcoinie, to wspominają o powrocie do wysokich poziomów, chwalą rozwiązania technologicznie.

Wygląda mi to bardziej na fazę analogiczną do 2017 roku, gdy Bitcoin przekroczył 5000 dolców, wtedy tamta bańka zaczynała się rozpędzać - obecnie jest 10 000 dolców i głosy są podobne. Ostatnio skończyliśmy na 20 000 dolcach, analogicznie - 40 000 dolców? ;)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » wtorek, 25 czerwca 2019, 16:17

dominacja btc już osiagnęła 60% to dużo bo to juz inna epoka niż przed 2016r gdzie nie było po prostu jeszcze nic rozwinięte jesli chodzi o alternatywy btc (dominacja 80%).
w styczniu 2016 styczniu 2017 i grudniu 2017 były piki w góre na dominacji co kończyło sie konwesją bitka na alty(bluechipy) . To nie musi byc równoznaczne z dewaluacją bitka do dolara , raczej bitek zostanie na obecnym poziomie a alty zdrożeją . Zerknijcie na wykes ETH długoterminowo - mamy denko akumulacyjne i zaledwie delikatne wyjście z niego ... na wykresie brak wybicia które było na BTC/LTC. Dlatego podaż będzie się ociągała z podjęciem decyzji o pozbyciu się altowych bluechipów , w sensie wyjścia do fiat, natomist stopniowe wypływanie środków z alt do btc ma swoje granice rozsądku i w ciagu jednej chwili gwałtownie sie to zmieni.

Dodano po 9 minutach 18 sekundach:
Sporo kapitału będzie wiecznie juz krążyc na zasadzie migracji btc-alt poza fiat bo do roku giełdy na świecie muszą zmienić prawo, oKYCować się i kazdy przelew altów będzie rejestrowany i raportowany skąd-dokąd . Jakaś część rynku przeniesie się na dex-y . Może to mieć wpływ, trudno powiedzieć ile takiego kapitału który nie chce się oKYCować jest na rynku
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 25 czerwca 2019, 16:19

@ekonokomik No właśnie ta mityczna linia i namysł nad nią jest raczej wyrazem już posiadanych sentymentów a nie jest zdobywaniem nowych informacji. Jedyne co ona pokazuje i jest w pełni obiektywne, że trend długofalowy jest wzrostowy i oscyluje wokół niej mniej więcej. Z tego o co prosisz, z zamysłu nad nią, znaleźć można i plusy dodatnie, że wzrośnie i pulsy ujemne, że spadnie pod nią znów. A w ogóle, by zadawać takie pytanie jak Ty, odniesienie obecnego fragmentu do wcześniejszej bańki nasuwa się niemal automatycznie, a nie jest też oczywiste. Poza tym (ostatnia myśl), duży interwał i naprawdę duży zakres ceny na wykresie sprawia, że cokolwiek by delikwent nie wykoncypował odnośnie tej linii, jest obarczone dużym marginesem cenowym. Na tym wykresie między 10000 a 15000 bez przyjrzenia się dokładnego nie widać większej różnicy. Ta mityczna linia (obojętne czy dobrze narysowana itd.) może mieć znaczenie raczej tylko dla długoterminowych inwestorów (wieloletnich), bo jedyna rzecz jaką oznacza bez dopowiadania historyjek zależnych od biasu, to długofalowy uptrend (którego kontynuacja nie jest oczywiście pewnikiem).

Odnośnie punktu styku:
-duży wykres, zmienić punkt linii o 0.1 mm lub kąt minimalnie i już mamy inny przebieg linii, dotknięć i przecięć,
-to, że dotyka, nie znaczy, że odbije od razu w dół nawet jeśli powiela schemat poprzedni,
-zanim odbije może fluktuować do góry, a przy tej skali o taką cenę, że dla każdego kto gra w timeframe nielongtermowym może być zabójcze wyciąganie jakichkolwiek wniosków z takiego dotykania.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » wtorek, 25 czerwca 2019, 16:52

@Wymazywanie To wszystko prawda. W skali tego rysunku 2K w tę lub w tę to mała kreska i nie burzy rysunku. Ale jeśli ktoś gra nie dt tylko z interwałami miesięcznymi to imho wniosek jest w miarę klarowny: obecne mocne wychylenie ponad linię to aberracja, która wkrótce powinna zostać naprawiona.
No chyba, że tym razem będzie inaczej ;)

Ale punkty dotknięć / przecięć już nie są naciągane jeśli popatrzymy na nie z pewną tolerancją. Np. bardzo ładnie wpasował się retest tej linii w połowie lipca 2017.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 25 czerwca 2019, 17:06

@koparki

to jeszcze zależy czemu BTC rośnie, może to insiderzy pod te ETFy czy coś, wtedy BTC będzie rosło a na alty naleją ciepłym moczem. wiem, że wartość USD ich też idzie w górę ale jak patrę na topniejącą ilość BTC (przez spadki na altach) to mnie coś strzela :mrgreen: Dużo nie mam, trochę BNB, trochę linka, jakieś shitcoiny po 50 dolarów dla otarcia łez gdyby było PND. Myślałem o większej pozycji na ZEC, ale chyba już za późno, LTC chyba też już skończył halvingowy rajd. Myślę nad ETH pod serenity na longterm.

w sumie trochę będą jaja gdyby np. rzeczywiście zatwierdzili ETF a potem poszedłby konkretny sell the news
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 25 czerwca 2019, 17:28

Ciekawostka:

https://cointelegraph.com/news/report-t ... o-exchange

Ciekawe czy odzyskane tokeny trafią na rynek.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: blink » wtorek, 25 czerwca 2019, 17:31

kozaki_wiesi pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 17:28Ciekawostka:

https://cointelegraph.com/news/report-t ... o-exchange

Ciekawe czy odzyskane tokeny trafią na rynek.


Zaraz się okaże ze Bitfinex ma kupę kasy a i tether ma pokrycie ponad 100% :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 25 czerwca 2019, 17:45

Kurs dość konkretnie respektuje kanał:

Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pleasek89 i 27 gości