Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: l3sny » niedziela, 16 czerwca 2019, 09:44

maly_ZE pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 08:43 Co mi ATH na BTC jak moje alty cały czas albo w blokach albo na wstecznym :roll:
Alty podążają zawsze prędzej czy później. Robią jeszcze większą banię i spadają na poziom 5 lub 10x obecnego. Trzeba poczekać aż bania na bicie się ustabilizuje pomiędzy $50k a $100k bo mam wrażenie, że to minimum, które cena powinna osiągnąć.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 752
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Delhi » niedziela, 16 czerwca 2019, 09:51

Patrzę na aktualną analizę użytkownika Fibo że BYĆ może spadniemy poniżej 1.2k$.

Ale serio. Pytanie jakie sobie ciągle zadaje to : Czy mamy na to czas ?

1. Halving jest w 2020 21 Maj na dzień dzisiejszy . To mniej niż rok !
2. BAAKT
3. ETF

CZY to można zrobić?

Moim zdaniem tylko upadek tethera mógłby być taką bombą atomową


SERIO CZY KTOŚ WIDZI ZA 11 MIESIĘCY CENĘ 1.2K$ ALBO 2-3K $ GDZIE NA TYGODNIU JEST HALVING ? SERIO ?

Jaką inflację będziemy mieli za rok 2 % ?
Ostatnio zmieniony niedziela, 16 czerwca 2019, 10:02 przez Delhi, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » niedziela, 16 czerwca 2019, 09:54

A może takie coś?

Jeśli w ciągu dnia - dwóch na wielkich obrotach stuknie w górną linię (okolice $10500) pionową świecą, to shortuję :P

klin2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » niedziela, 16 czerwca 2019, 09:58

Patrzcie na tether mc, nie potrzeba wam nic więcej do prognozowania kursu na btc. 11.4k to najmniejszy wymiar kary dla niedźwiedzi za beznadziejna korektę.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » niedziela, 16 czerwca 2019, 09:58

Delhi pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 09:51Moim zdaniem tylko upadek tethera mógłby być taką bombą atomową

Ja również tak uważam, w innym przypadku nie widzę 3k$ a co dopiero 1,2k$.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » niedziela, 16 czerwca 2019, 09:58

domator pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 09:42 @ekonokomik
Mnie niepokoja obroty. A wlasciwie napawaja nadzieja raczej. Patrzac jednak na sam kurs obawiam sie powtarzam blad z 2017 :-( czyli nie moge uwierzyc ze to moze isc tak szybko...
Oj tam oj tam, longi to mamy na goxie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: l3sny » niedziela, 16 czerwca 2019, 09:59

Upadek tethera - pełna zgdoda!@Delhi
Ale nawet fiaty na blockchainie nie jest tak łatwo ograniczać. Kryptowaluty moga być na blockchainie a fiaty nie? Jak tether upadnie to sa inne klony i ludzie będą uciekac z tethera w bita i przesuwać kapitał gdzie indziej. No a skoro upadek tethera jest hmm.... problematyczny to go mogą drukować. I stąd bania ;)

Technologia odbiera kontrolę banków centralnych nad emitowanym pieniądzem poprzez umieszczanie ich na blockchainie. W końcu będzie ilość USD na blockchainie i poza nim. Potem już będzie tylko coraz gorzej dla fiatów. Szach mat!
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 7497
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2776
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pael » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:05

ekonokomik pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 09:38 A nie niepokoją Was dziwnie mizerne (jak na razie) obroty tego wybicia?
Twoj wykres + vol + rsi wskazuja na zblizajaca sie korekte, pytanie czy o 300 czy o 3000 :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:06

@Delhi a widziałeś w lutym 2019 przy 3300$ czerwcowe 10000$ :?:
https://bloxy.info/address/0xdac17f958d ... c13d831ec7
Temat z Tetherem faktycznie może być tym zapalnikiem. Wystartował z kapitalizacją w 2017 z 160 mln w USDT i ATH kilka dni temu przebiła 3,6 miliarda. I tu jest właśnie klucz - kto wierzy że taka kasa realnie spłynęła na rynek ? Czy też może bardziej rosnąca cena wygenerowała gigantyczną kapitalizację (która nie ma poparcia w realnych $ i nigdy nie miała, ale póki utrzymywane są poziomy te prawdziwe dolary systematycznie od dwóch lat przyciąga. Jak się wyrówna poziom mogą się spieniężyć i boom). Na teraz rozdają kasę, to i nawet Niedźwiedzie stoją z workami przy drukarce. Syndrom Don Kichot`a u mnie już wyłączony :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: domator » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:08

pael pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 10:05pytanie czy o 300 czy o 3000
Nie, pytanie jest inne. Czy juz stad czy z 10, 12, 20k?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 122
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ejti » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:09

stokarz pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 08:28@ejti Jak widzisz sytuację? Trend zdecydowanie wygląda na naturalny, zero oznak Bull trapu jak na razie. Okolice 9560 spokojnie? Szczególnie jeśli mamy w pełni wydupczyć CME shorty.

Skupiam się w ostatnim czasie głównie na PA, nawet nie patrzę na tradycyjne wskaźniki, jednak zaczyna dawać do myślenia powoli tworząca się euforia. Choć z drugiej strony, NYT nadal publikuje teksty (jeden z dzisiaj), że BTC to fraud, także musimy wzrosnąć jeszcze o 2k zanim ci sami ludzie rzucą się do Coinbase hah. W myśl zasady Livermoora, że cena akcji nigdy nie jest zbyt wysoka, aby kupować Naprawdę, tym razem trend wydaje mi się bardzo silny, zmniejszam powoli swoją pozycję, bookuje sporą część zysków, a reszcie pozwalam lecieć. Zobaczymy, zobaczmy...

Jesteśmy pod następnym oporem, ja mam pozycję zamknięta na tę chwilę i ocenię sytuacje jutro po otwarciu tradycyjnych rynków. Wskaźniki w przypadku takiej paraboli można sobie wsadzić, że się tak kolokwialnie wyrażę ;) W każdym razie na tę chwilę nie ma żadnych podstaw żeby wchodzić w shorty, takiej siły się nie shortuje bez jakichkolwiek oznak osłabienia trendu, chyba że ktoś koniecznie chce zasilić bitmex insurance fund :lol:
Spoiler:
@stokarz jeszcze jedna kwestia do przemyślenia - rally się zbiegło mniej więcej w czasie z wypowiedziami Powella o zmianie polityki stóp procentowych przez fed, nie tylko nie będą podnosić, ale wręcz ciąć. Skutkiem tego nie opłaca się kasy trzymać w obligacjach, dolar jest brzydko mówiąc "kiszony", a że duzi nie lubią trzymać gotówki czas było się rozejrzeć za jakimś ciekawym aktywem, które nie jest w ATH jak akcję. No i popatrzmy gdzie był wtedy bitcoin ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 752
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Delhi » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:25

@socjolog2008 Na 3-4k widziałem wzrosty może do 5.5-6.2k . Dlatego pisałem to :

Obrazek

Aktualnie spojrzałem na sytuacje big picture i widzę korektę w najbliższym czasie a w dalszym stety-niestety zależy kto jak nastawiony
:
DUŻE WZROSTY

oczywiście poparte tymi spekulacjami z mojego ostatniego posta

Jak pozwolą się zapakować na 5k-6k i kurs się znów do góry odwróci to uznam to za kontynuacje mojego wielkiego longa.

ps. tak główny kapitał rozładowałem przy 6k

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:35

l3sny pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 09:59 No a skoro upadek tethera jest hmm.... problematyczny to go mogą drukować. I stąd bania

Technologia odbiera kontrolę banków centralnych nad emitowanym pieniądzem poprzez umieszczanie ich na blockchainie. W końcu będzie ilość USD na blockchainie i poza nim. Potem już będzie tylko coraz gorzej dla fiatów. Szach mat!


bitfinex pokazał swoim postępkiem jak chory jest obecny system oparty na fiat , dodrukowali w skali "mikro" dolara i wsysali za darmochę na swoich giełdach kryptoaktywa, których nie da się dodrukować... zupełnie jak FED tworzy banie na realnej giełdzie papierów wartościowych, na nieruchomościach itp . To była unikalna szansa aby w skali "mikro" zobaczyć jak funkcjonuje zakup dóbr za wykreowane z powietrza wydmuszki. Skale widoczne w wielkiej ekonomii trudniej ogarnąć zwłaszcza gdy od zawsze wmawiają Ci że to jest "ekonomia" luzowanie/zacieśnianie polityki finansowej itp.

Wuj Sam sie bardzo zdenerwował bo krypto było przeznaczone dla "amerykańskich inwestorów instytucjonalnych" za dodruk USD , Decydenci z bitfinex musieli mieć jaja i plecy wysysając krypto podrabianym dolarem zanim banksterka się zdazyła zorganizować ze swoimi platfomami dla "instytucjonalnych" , myślę że BFX ma jakies żelazne plecy skoro jeszcze istnieje.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:36

@Delhi ja do 7k ogarniałem wyobraźnią możliwości wzrostów, gridowanie ,uśrednianie i załapanie się na jedyną micro korektę o te mizerne 1400$ w całym ruchu pozwoliło z tego wyjść. Bez żadnych zysków nie ma się co czarować. Grałem na FX. Przetransferowałem środki , zamieniłem na ZEC (fork już 18.07 i powstaje nikomu do niczego nie potrzebny Ycash) w jeszcze dobrej cenie i ja już tego nie dotykam przez rok. Bita w ogóle nie dotykam, ja się wolę na te alty załapać (anonimowe mnie interesują wyłącznie obecnie).
Jest wiele altów, co już wstawiałem nadal zdołowanych. Większość to nikomu do niczego nie potrzebne wynalazki, ale jak się tutaj zacznie paranoiczna wręcz euforia o zbawiennej roli crypto dla świata, może to dolecieć z tymi drukarzami w obszary nieznane...niestety.
Póki im prokuratura nie wjedzie na chatę, nie zabierze zabawek są małym Fed`em, mogą wszystko ;)
halving i zmiana nagrody na 6.25 BTC dla mnie to nie jest (z perspektywy miningu) pozytywny news, ale rozumiem rozumowanie Byków, mniej kopane, mniej na rynku, cena rośnie...trend obecnie jest jasny, nawet dla shorciarzy (przebijając 9800 u mnie już zdziwienia nie będzie przy kolejnym testowaniu 11700-12500$..bo wachlarz, chmura na 1T i 1W jest niemiłosiernie widoczna że możliwe to jest). Król jest jeden, kości zostały rzucone.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony niedziela, 16 czerwca 2019, 11:21 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: SirJack » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:46

7-letnia linia trendu pokazuje dalszy kierunek:

https://bithub.pl/wiadomosci/bitcoin-re ... onad-9000/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:51

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » niedziela, 16 czerwca 2019, 10:53

Zapraszam ciebie na tą korektę
I wtedy wrócisz tu do domu po pieniędzy stertę
Ale nic ci się nie stanie !
Czy ty się zgodzisz, ja tego nie wiem ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prap0n » niedziela, 16 czerwca 2019, 11:02

Nie wydaje mi sie aby obecny zrzut mial cos zapoczatkowac juz teraz korekte w dol.
Raczej cala niedziele bedzie nakrecane FOMO, aby wycisnac jak najwiecej. Mysle ze spokojnie odwiedzimy jeszcze raz przynajmniej 9300.

Dodatkowo jesli kurs zamknie sie na +- 9000 dzisiaj, to na CME bedzie luka - o ile dobrze pamietam w okolicach 8500


Kurs porywa sie na przebicie najwazniejszego oporu na 1W w zasadzie z buta, przebijajac wszystko po drodze w ramach jednej swieczki - jakos ciezko to widze.

Obserwowalem dokladnie reakcje na oporze 1W i bylo widac wyrazna walke grubasow na stampie kiedy swieczki zaczely latac gora dol.


Ostatnio zmieniony niedziela, 16 czerwca 2019, 11:16 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: l3sny » niedziela, 16 czerwca 2019, 11:10

Ja myślę, że w tym tygodniu dopracujemy się konkretnej zielonej swiecy 1w i to grubo powyżej $10k.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Orator
Posty: 994
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: lekarz » niedziela, 16 czerwca 2019, 11:38

koparki pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 07:52Dla mnie jest troche dziwna ta dominacja BTC, technologia btc z tym śmiesznym LN to juz dinozaur a dominacja pod 60%...
BTC w technologi kryptowalut jest tym czym akcje firm. Nie każdy może sobie na nie pozwolić bo są drogie.

Teraz trwa walka o stworzenie waluty do szybkiego płacenia np. w biedronce. Walka o stworzenie waluty dla ludu.

Obie waluty mogą współistnieć i jednocześnie rosnąć tak jak Intel (masówka) i AMD (superkomputery).

Dodano po 2 minutach 49 sekundach:
socjolog2008 pisze: niedziela, 16 czerwca 2019, 08:13 już korzystam i tym razem skorzystam w pełni. Historia się powtarza..

Niedźwiedzie przechodzą do obozu Byków. Czyżby hossa??

Dodano po 7 minutach 16 sekundach:
KryptoBanita pisze: sobota, 15 czerwca 2019, 22:43Teraz będzie tak samo... Koparki powiedział (ktoś mówił, że Zaorski...)

... wspominał o 1000USD za BTC. To prawda, ale ostatnio zmienił zdanie i nie wyklucza, że będzie szło do góry.
Tak apropo Zaorskiego. W jednym z jego filmików mówił o asymetrii na rynkach. Mówił, że osiąga ją skacząc pomiędzy interwałami. Niestety nie do końca wiem co miał na myśli. Mógłby ktoś rozwinąć kto się tym bardziej interesował? Ewentualnie gdzie można o tym poczytać?

Druga sprawa. Czym od strony psychologicznej są punkty zwrotne (PivotalPoints)? Dlaczego powstają? Ktoś wie?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801 i 22 gości