Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » niedziela, 5 maja 2019, 01:16

vulcs1 pisze: niedziela, 5 maja 2019, 01:09ilość kupionych btc z aktualnymi opłatami xD będzie trzeba dopłacać
Jeśli nikomu nie będzie się pyliło płacić wysokich opłat, to nikt nie będzie robił transferów proste, więc w pewnym momencie opłaty spadną albo cena :D
W wersji 0.3.23 oficjalnego klienta bitcoin minimalna opłata transakcyjna za transakcje niskiego priorytetu wynosi 0,0001 BTC.
100k$ * 0.0001 = 10$, nie tak źle :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitcoin
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Nas
Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Nas » niedziela, 5 maja 2019, 09:55

Bitcoiniku nasz malutki, rośnij duży okrąglutki! Bitcoin rośnie, że aż strach. Tether się skończył no i bach ;)
Myślę, że jeszcze podpompują i tak jak pisałem w poprzednim poście jutro lub pojutrze zjazd.

I znowu 185kkk$ i zawrotka.

Jest 15kkk$ płynnej kasy albo tetherów i bujamy kapitalizacją od 170kkk$ do 185kkk$ a dodatkowo ten wzrost jest napędzany przepływem kasy z altów.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Daro » niedziela, 5 maja 2019, 12:02


Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
25
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fibo » niedziela, 5 maja 2019, 12:30

Rynek zweryfikował oba scenariusze z mojego poprzedniego posta i przy życiu pozostał scenariusz nr 1, czyli ED-ek z poniższego wykresu.

Ze względu na słabe nachylenie górnej bandy ED-ka oraz siłę jego fal wzrostowych istnieje pewne ryzyko dla niedźwiedzi, że od maxa z 3.05, rynek tworzy:
- formację fal 1-szych i 2-gich, gdyby kurs nie zszedł poniżej 50% wczorajszego wzrostu
- kombinację flat + zygzak jako dopiero 2-ka w 5-ce, gdyby kurs zszedł poniżej 50% wczorajszego wzrostu
któych skutkiem z pewnością byłaby szybka pogoń za górną linią dużego elliottowskiego kanału (warunek dla powyższego: ruch wzrostowy fala B bazy – max z 3.05 rynek traktuje jako piątkę impulsową, chociaż trudno ją w tym ruchu odnaleźć).

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » niedziela, 5 maja 2019, 14:26

Najlepsze, że na wszystkich ważnych interwałach (1H, 4H, 1D ) ewidentnie bearish diveregence a kurs dzielnie trzyma.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 5 maja 2019, 18:42

Bitfinex muszę powiedzieć ma wyobraźnię, nic tylko zakładać giełdy crypto i robić wały
https://www.theblockcrypto.com/2019/05/ ... -unfrozen/
teraz sobie zbiorą Miliard od niewidzialnych inwestorów, wypuszczą jakieś LEO, które będzie pewnie grywalne i też pompowane..Tether 3.0 :mrgreen: Mistrzowie świata. Co do kursu każdy widzi, nie ma co pisać. Na dźwigni 1:2 to mam wahania nie widzialne. Może coś jak rynki o 23:00 odpalą się ruszy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » niedziela, 5 maja 2019, 18:49

to już dawno mistrzowie krypto ogarnęli - masz problemy finansowe - zrób jakieś ico. :mrgreen: rekordziści potrafią jechać na vaporware'owym coinie i jeszcze na dwa kolejne ico nabrać ekipę. Oczywiście każdy kolejny coin "ma być częścią ekosystemu" :lol:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 5 maja 2019, 22:04

Z tą drobną różnicą, że Bitfinex ma zdecydowanie większe szanse wyjść na prostą - zajumali im miliard kapuchy - co to jest? Dzień wojenki :mrgreen: Jakieś śrubki :mrgreen:
Ktoś tu wrzucał ile Bitfinex zgarnia z prowizji.
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 5 maja 2019, 23:01

@socjolog2008 poniedziałki na krypto są fajne, a wtorki w sumie też.. co powiesz na 6k jutro na stampie? :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 5 maja 2019, 23:06

@Dovakhiin pozycje rozstawione, SL na 6200, nic nie powiem - włączyli mi FX i moje ukochane waluty, srebro ;)
życzę oczywiście sobie i wszystkim Niedźwiedziom spadków :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Olsp » niedziela, 5 maja 2019, 23:52

Bitstamp 1h, ihs wg mnie
Spoiler:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: l3sny » niedziela, 5 maja 2019, 23:58

Też mi to chodzi koło głowy. W bank holiday takie figury? zobaczymy korektę jak świnia siodło. We wtorek kolejna noga do 6450+. Czemu nie?
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
60
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » poniedziałek, 6 maja 2019, 01:17

socjolog2008 pisze: niedziela, 5 maja 2019, 23:06pozycje rozstawione, SL na 6200
Nie boisz się że walnie ci w stopa po czym jebnie na pysk?
Swoją drogą to klasyk by był. Przebić 6k, uderzyć w SLki shortów, pozwolić się zapakować permamiśkom przemienionym w byki i spuścić kurs o ~2k niżej :twisted: .

Niektórzy być może pamiętają moją analizę cyklów na podstawie tygodniowego rsi z przełomu stycznia i lutego 2018. Udało się wtedy trafnie określić że to nie jest głębsza korekta tylko zaczęła się zmiana trendu na spadkowy - rynek niedźwiedzia. Przypomnę pokrótce:
W listopadzie 2015 rsi przebiło ~54 i utrzymywało się powyżej a każdy spadek do tej wartości był idealnym dołkiem gdzie można było się pakować po uszy.
Na początku 2018 pisałem że spadek rsi poniżej 54-55 to dla mnie koniec bieżącej bańki.



Obecnie mamy sytuację przebicia przez rsi 55 a co więcej RETESTU od góry po czym dalszego wzrostu co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo że to był fakeout. Tym samym istnieją bardzo duże szanse że wkroczyliśmy właśnie w rynek byka i dołek już za nami - warunek to utrzymanie momentum na rsi. Nie oznacza to oczywiście że już tylko up ale skoro coś zadziałało (1W rsi) to jestem skłonny się tego trzymać. Są też inne przesłanki na których nie będę się skupiał ale je wymienię.
Zbliżający się halving - poprzednie bańki zaczynały się mniej więcej w podobnym okresie czasu poprzedzającym go.
Budowanie się na tygodniówce znanej nam figury "µ shape" zamiast wyczekiwanej przez wielu "świecy kapitulacji" i "v shape" lub double bottom. Tutaj akurat bardziej oczekiwałbym wpierw zjazdu na 4xxx$ - dywergencje na wskaźnikach i ogólne ich przegrzanie ale w końcu w silnym trendzie przeciwne mu dywergencje "nie wypalają" a wskaźniki mogą pozostawać na ekstremach o wiele dłużej niż to się wydaje.
W obecnej sytuacji nie zdziwiłby mnie powrót na 6k+ a nawet sporo wyżej i wypłynięcie newsa że właśnie rusza BAKKT i zostały przyklepane ETFy ;)
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 6 maja 2019, 07:59

Trójkąt symetryczny :D



Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: lordzuk » poniedziałek, 6 maja 2019, 08:51

Ktoś bierze tego ziomka Alessio na serio? Typek co by się nie stało na BTC to i tak ma wytłumaczenie i powie ci i nawet wskaże filmik na którym to wspomina, takze czy bitek pojedzie góra, dół, bok i tak się zgadza z jego predykcją. P.S a pewnie zaraz powie ze ten jego ziomek Eliot to potomek tego eliota co wymyślił fale , człowieku nic tylko zapisz się na webinar :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 6 maja 2019, 09:05

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » poniedziałek, 6 maja 2019, 10:08

Jeżeli to wsparcie puści następne silne jest na 5200 i pokrywało by się ca. z odbiciem od 200 MA 4h. Chociaż na 3h ładniej się od niej odbijamy.

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: jondoexxx » poniedziałek, 6 maja 2019, 11:35

lordzuk pisze: poniedziałek, 6 maja 2019, 08:51Ktoś bierze tego ziomka Alessio na serio? Typek co by się nie stało na BTC to i tak ma wytłumaczenie i powie ci i nawet wskaże filmik na którym to wspomina, takze czy bitek pojedzie góra, dół, bok i tak się zgadza z jego predykcją. P.S a pewnie zaraz powie ze ten jego ziomek Eliot to potomek tego eliota co wymyślił fale , człowieku nic tylko zapisz się na webinar
Też tego nie rozumiem, gość zawsze pół video spędza na pokazywaniu jak on to miał rację w jednym bądź kilku video w przeszłości. Problem w tym, że on tyle tych filmików produkuje i scenariuszy, że zawsze ma racje :D Typowy naganiacz i szkoleniowca, który sprzedaje wskaźniki. Po jakimś czasie w crypto każdy może taki bullshit wciskać, a ciemna masa to kupi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Delhi » poniedziałek, 6 maja 2019, 11:50

Zrób lepsze analizy lub scenariusze niż on i je pokaż publicznie .
Może będziemy mieli okazję też cię zhejtować.

Co mnie to że sprzedaje wskaźniki . Jak robi swoje filmiki i czasami spojrzy na coś na co sam nie spojrzałem i wyda mi się to logiczne i mi pomoże a do tego za darmo za filmiki na yt przecież nie płacę to bardziej mi pomógł niż twój post stwierdzający że : o k!@#$% ! patrze on sprzedaje wskaźniki ! nie oglądamy go ! nie bierzemy go na serio ! .


Czy my jesteśmy w gimnazjum ?

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: jondoexxx » poniedziałek, 6 maja 2019, 11:59

@Delhi Delhi, mi chodzi o to, że 1/4 jego filmików jest merytoryczna, a 3/4 to bullshit marketingowy mający na celu SPRZEDAŻ. Jak to noob ogląda, to się na to nabierze. Ja go nie hejtuje, bardziej chce zaznaczyć fakt iż jest to SPRZEDAWCA MARZEŃ, tak żeby jakiś noob, który tutaj wejdzie i kliknie w filmik, nie pomyślał, łał, ale gość ma rację, no to kupie jego wskaźniki i zapiszę się na szkolenie.

edit: sam oglądam jego filmiki od dłuższego czasu, ale ostatnimi czasy można w ciemno przewinąć pół filmiku, bo nie ma w nim żadnej wartości merytorycznej, tylko poklepywanie się po plecach i punktowanie, jak się miało rację, kiedy de facto zawsze by się ją miało.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], shinya56 i 45 gości