Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 23 marca 2019, 12:05

A może bear flag do 3870 stamp?

Obrazek

natomiast co do strategii @anagamidev to należy pamiętać, że każda akumulacyjna strategia jest zyskowna tylko wtedy, gdy częścią akumulacji otrzemy się o dołek. Czyli takie rozciągnięte szukanie dołka ;)

Dodano po 18 minutach 18 sekundach:
anagamidev pisze: sobota, 23 marca 2019, 11:33Nieprawda :D Wręcz przeciwnie, nie fiksujemy się w ogóle na dołkach, tylko prawdopodobieństwie i zakresie jego możliwego wystąpienia :D
no właśnie prawda. Jak nie trafisz w dołek, to skupisz część downtrendu. Na ten przykład wyobraź sobie, że skupiłeś od 18k do 6k. No i co by Ci po tym było teraz? Zakładam, że masz skończony budżet, oczywiście i "gdzieś" wypada 100% wejścia.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 23 marca 2019, 12:20

@BitJanusz strasznie twardogłowi jesteście :D Tutaj nie chodzi o skupowanie do oporu tylko właśnie sprzedawanie też na lokalnych szczytach, wiadome, że jak ktoś kupuje i czeka na 20k$ to w końcu mu się kapitał skończy :D Przecież piszę, żeby nie wchodzić all in, żeby dozować kapitał do ryzyka oraz realiować zyski w międzyczasie :D Chodzi mi o to, że nie trzeba być takim perfekcyjnym łapaczem dołków, nie gramy na dźwigni x100, cena może spaść nawet do 0 i tylko dokupimy w miarę możliwości :D Tutaj sytuacja, o której mówisz :D Rozumiem, że Ty tylko realizujesz zyski na swingach 100% i więcej :D Ja np. już jak mam zarobione 10-20% to już zaczynam sprzedawanie, nawet jeśli jest potencjał danej figury na więcej, a jak idzie wyżej i wbija target to staram się cieszyć zyskiem, bo moim celem jest zarobienie, a nie łapanie samuśkiego szczytu, który zwykle trawa kilka sekund :D

Ogólnie kupując w tej strefie na 11k$, 9k$, 6k$, zakładając, że nic nie uśredniamy w międzyczasie daje nam średnią cenę 8666$, sprzedajemy na 11k$ ponownie i mamy 20% zysku mimo, że przez cały czas byliśmy pod wodą i na grubym minusie :D Zarobiliśmy, dziękujemy i czekamy na kolejne schłodzne RSI :D A i najważniejsze cały czas gramy pod 100k$, więc mamy chłodną głowę, bo i tak kupujemy dużo niżej od naszego głównego targetu, tylko kwestia jak dużo uda nam się zakumulować i uśrednić zanim go wbijemy :D

Ogólnie też po prostu zdroworozskądkowo należy podejść do tego, że jeśli coś wzrosło o duży procent w krótkim czasie, tzn. że część osób jest na sporym zysku i może chcieć co nieco zrealizować, albo sprzedać, żeby odkupić znowu niżej taniej i więcej :D Nie można wpadać w pułapkę, że jak spada to już będzie spadać w nieskończoność, a jak rośnie to będzie już tylko rosnąć do milionów :D

### edited: 2019-03-23 13:25 ###
@BitJanusz
No tak czasem może jest to gridowanie, ale bardziej GRIND'owanie. Powiedzmy, że uważam strefę 100$-200$ za w miarę bezpieczną, a już spadamy z ostatniego szczytu na 300$ i zakładam odbicie na 250$. W przypadku pesymistycznego scenariusz wchodzę na 200$ za 1/10. Niestety spada jeszcze niżej na 150$, kupuję za 1/10. Niestety znowu spada na 100$, cóż dokupuję za 1/10. Odbija do 120$, ok, to za tą jedną 1/10 za 100$ sprzedaję i czekam co się stanie, nie fiksuje się, że już będzie szło do góry, staram się dążyć do tego, że moja pozycja dążyła do tej wejsciowej, że to będzie ostatecznie 1/10 kiedy już wyjdziemy z tej konsolidacji, bo tyle przeznaczyłem na wybicie, a reszta kapitału czyli 9/10 jest używana na uśrednianie tej 1/10 :D A nie, że akumuluję aż 10/10 wyczerpię, bo później jak spadnie to będę miał związane ręce :D To tylko taki zgrubny przykład :D Kapitał jest naszym narzędziem/paliwem, który zawsze musimy mieć pod dostatkiem, dzięki temu jesteśmy gotowi na najbardziej pesymistyczny scenariusz, ale bez przesady, bo chyba Internet nagle nie zniknie z naszego życia :D

### edited: 2019-03-23 13:35 ###
@Miro ale przecież tłukę do tej głupiej poniemieckiej, że właśnie jestem gotowy na taki scenariusz i nawet dla mnei jako osoby lubiącej takie konsolidacje, to nawet lepiej :D Jak jest bull run to tylko rośnie i ciężko dorwać jakiś dołek, w ogólnści wtedy sprawdza się najlepiej siedzenie na dupie :D Tylko, że każda głębsza korkta powoduje panikę, przecież pamiętam jak to było jak rośliśmy do 20k$ i wiem, że sam panikowałem, zamiast grać to co jest :D Dlatego teraz właśnie w dobrej wierze uważam, że bardzo bezpieczna strefa na uśrednianie i akumulację :D Poza tym większość osób tutaj gra jakimś śmiesznym kapitałem, a na altach ostatnio można złapać ruchy na 20-100%, pompy już wróciły stary! :D
Ostatnio zmieniony sobota, 23 marca 2019, 13:40 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 23 marca 2019, 13:24

@anagamidev to jeśli zrozumiałem Cię dobrze, to uprawiasz dość "klasyczny" swing trading, z tym, że nie stosujesz SL, a w zamian masz gridowanie pozycji. I to samo w górę, nie sprzedajesz po wbiciu targetu tylko gridujesz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Miro » sobota, 23 marca 2019, 13:33

@anagamidev zapominasz o jednym. Nie ma gwarancji, że pompa wróci - co jak przez kolejne 20lat będzie się bujało na 2-3k? Sprzedasz wreszcie że stratą czy będzie hodlowal?

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2012
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Maciey » sobota, 23 marca 2019, 13:35

anagamidev pisze: sobota, 23 marca 2019, 11:33 Zarówno krótkoterminowo, średnioterminowo jak i długoterminowo To jest kwestia psychologii, np. gdybyśmy mieli teraz cenę 20k$, to każdy kto sprzedawałby wtedy z góry brałby w ciemno możliwość odkupienia tychże BTC za 4k$. Jednak teraz ktoś wchodząc dużym kapitałem np. 100kPLN widząc "słaby" rynek, cena nie chce ruszyć do góry, ma dylemat, bo przecież może jezscze spaść do 1k$ i straci na wartości 75%. Wtedy będzie ogromny ból dupy: "a mogłem poczekać, mieć więcej BTC" , itp. itd. On wtedy nie będzie myślał o tym, że kiedy BTC wróci na 20k$ to będzie miał z tego 500kPLN Większość woli silić się na dźwigni kapitalikiem 1kPLN, żeby wykręcić taki wynik, gdzie przez większość czasu będzie wyleszczana przez profesjonalnych market maker'ów i trader'ów Ja po prostu mam pokorę do rynku i swoich umiejętności, jednak mniej więcej wiem właśnie dzięki crypto jak działa rynek, bo te zasady można stosować na zwykłej giełdzie, np. dzieki mojemu doświadczeniu udało sie na CDPROJEKT wyciągnąć ponad 50% mimo, że kupowałem na cenach 190PLN+(pierwsze transakcje), a na Getin Noble Bank, ponad 100%, kupując właśnie podczas fudu poniżej 0.30PLN, oczywiście nie był to kapitał jakiś duży, ale kilka tysięcy więcej zawsze do przodu Dla takiego Janusza Ciułaczyny jak ja skubanie drobnych procentów nomen omen procentuje Później zysk można wrzucić znowu w crypto, które jest mega zdumpowane i ma mega potencjał na wzrosty Najważniejsze w handlowaniu jest to, żeby to co sie kupiło sprzedać parę procent wyżej Ja np. widząc schłodzone RSI na 4h, kupuję w ciemno za jakaś część kapitału, cena np. spada jeszcze o 500-1k$, ale ja się tym nie przejmuję, ktoś na dźwigni zostałby wyleszczony, a ja spokojnie sobie czekam kiedy moja cena wejścia zostanie przebita i sprzedam sobie choćby z 1-2% zyskiem, a później poczekam na kolejny dołek i schłodzne RSI, które jednak w większości przypadków sprawdza się wyśmienicie i praktycznie zawsze da się później sprzedać wyżej Psychologia i MM to najważniejsza sprawa, AT oczywiście mega pomaga, ale nie musimy na niej polegać, żeby zarabiać
To ciekawe co piszesz, zupełnie niewiarygodne w kontekście tego co pisałeś wcześniej i jaką tutaj masz powszechną opinię. Okazuje się, że jesteś typowym traderem, który zarabia na określonej strategii (jaka ona by nie była), do tego stosujesz MM oraz analizę techniczną. W sumie podejrzewałem to od zawsze. Pytanie tylko jedno, po cholerę tysiące Twoich postów w tym temacie oraz w temacie Liska o akumulacji, skupowaniu, uśrednianiu, 100K soon itp. jeżeli nie ma absolutnie nic wspólnego z Twoją grą?
Po co te nachalne naganianie i pisanie bzdurnych teorii na temat kursu? Jesteś zwykłym naganiaczem, trollem czy szukasz internetowej sławy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 23 marca 2019, 13:46

@Maciey bo ludzie nie umieją czytać, przecież pisałem w temacie Liska, że 10PLN uważam za dobre wejście(-90% od ATH), a wszystko poniżej to na akumluację, że może spasć do 0.01PLN(ale już przy takiej cenie skupienie całego liska to byłby kapitał rzędu 1MPLN, a Lisk miał kapitalizację 5 miliardów dolarów ameryskańskich), dodatkowo uśredniam skupując lokalne dołki i sprzedaję lokalne górki, z nastawieniem na 1000-3000PLN za 1 Liska w przyszłości, ale przecież to może trwać kilka lat, a właśnie kosolidować góra dół może bardzo długo, ale jak ktoś liczy procenty i nie fikusje się na cenie, to może zrobić w tym czasie i 1000% :D Cena ma znacznie dla grubasów, którzy chcią pomnożyć miliony, oni będą skupować BTC czy to Lisk przez długi czas, a później muszą rozkręcić hossę i tą całą akumulację rozdystrybuować :D Właśnie o to chodzi, że nie naganiam to Wy sobie dopowiadacie, tak samo jak pisałem 10k$ soon, jak było w okolicach 3k$, rozumiem, że wolałeś, żebym to pisał jak już byliśmy na cenie 9k$ czy 20k$ ; ) :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » sobota, 23 marca 2019, 13:59

@anagamidev
Najsmieszniejsze jest to, ze ktos napisze "kupuj kiedy spada (a sprzedawaj kiedy rosnie)" dostanie wtedy milion repów i poklask jaki to zayebisty filozof jestes...

Ale jak Ty czy ja czy ktos napisze slowo "UŚREDNIANIE" w dól - to wtedy hejt ze jak tak mozna ze to dokladanie do strat (notabene jaka strata, przeciez nie sprzedaje tylko kupuje?) ze frajer i w ogole stracisz...

Skoro potocznie mowi sie KUPUJ kiedy spada to mamy dwa slowa klucze... KUPUJ i SPADA
KUPUJ nie jest to samo co KUP (jednorazowo).
KUPUJ ma brzmienie czasownika niedokonanego, ktory zaczal sie w przeszlosci i trwa i nie ma JESZCZE konca..

SPADA (trwa)=/= spadlo... i koniec spadania.
|
|
|--------> uśrednianie wg @anagamidev to jest nic innego jak fraza powiedzenia "kupuj kiedy spada".
I dlatego on w taki sposob kupuje za co jest hejtowany, co nie rozumiem zupelnie.

W mysl "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"

To.....

"Nikt nie jest frajerem kiedy mamy -90% od ath... za to mozemy byc wszyscy frajerami jak rynek pierdo#$ie"


Ps. Nie jest sztuka kupic na -90%. Sztuka jest kupic a potem sprzedac na gorce, ktora moze byc wszedzie... a jeszcze wieksza sztuka jest sprzedac na gorce i nie pozwolic emocjom kupic 20% taniej, z mysla ze jeszcze bedzie roslo, a tak naprawde bedzie spadac..."

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Harmony » sobota, 23 marca 2019, 14:25

@Dovakhiin Lepsze niż kupuj kiedy spada jest kupowanie dołków podczas hossy i sprzedawanie górek podczas bessy :)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 23 marca 2019, 14:49



P.S.
Jest taka ładna pogoda, wyjdźcie na zewnątrz, odpocznijcie od bitka. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » sobota, 23 marca 2019, 15:55

@anagamidev ja wszystko rozumiem, ale uśrednianie liska to zadanie tylko dla hardcorowców :p

Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@caex72

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: caex » sobota, 23 marca 2019, 16:02

socjolog2008 pisze: piątek, 22 marca 2019, 23:19 NEWS który może, ale nie musi być równoznaczny ze skutkami wojny hash/forka forka w listopadzie 2018 r.
Mianowicie Mt.Gox zabezpiecza środki do zwrotu. Roszczenia są określone, lepiej znają temat użytkownicy z tamtych lat. Ale najciekawsze jest to że syndyk dysponuje nie tylko BTC, BCH ale ogólnie 36 forkami - które zamierza puścić w eter. Pada data 26.04.2019 r.
Artykuł : https://www.coindesk.com/mt-gox-credito ... es-at-risk
Portfele Mt.Gox : https://www.cryptoground.com/mtgox-cold-wallet-monitor/
Możliwość sprawdzenia po adresach posiadanych/ruchów na forkach : http://www.findmycoins.ninja

Czyli będzie się działo. Nie wiadomo co to przyniesie dla kursu BTC. Szczerze można być Niedźwiedziem ale nie koniecznie trzeba widzieć wszędzie spadki. Ta sytuacja jest wielowymiarowo - rozwojowa w każdą stronę na wykresie. Kwestia wyobraźni 8-)
Chciałbym dodać do tego postu też że i Bułgaria jest w posiadaniu ponad 120k bitków przejetych z działalności przestępczej i nie wiadomo co z nimi się dzieje.Oczekują pewnie tak jak syndyk japonski na wyższą cene która wcale może nie nadejść.Dlaczego?Wystarczy logicznie pomyśleć.
Osobiście nie liczyłbym na nowe ATH dopóki sprawa z gox nie zostanie wyjaśniona.Patrząc z drugiej strony syndyk to urząd państwowy i kiedyś będzie musiał sprzedawać jak leci i rozliczyć wierzycieli a przekładają bo myślą że będzie wyższa cena.Sytuacja patowa.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 marca 2019, 16:11 przez caex, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 23 marca 2019, 16:11

caex pisze: sobota, 23 marca 2019, 16:02Bułgaria jest w posiadaniu ponad 120k bitków

Zastanawia mnie kto w takim przypadku jak ten trzyma klucz lub/i seed portfela.
Jedna osoba w głowie? Jest gdzieś zachowany i przechowywany? Chętnie bym poznał technikalia.
Musi to być ktoś zaufany więc co się dzieje jak się władza zmienia?

@caex, link, ktory zapodales nizej nie wyjasnia tych kwestii
Ostatnio zmieniony sobota, 23 marca 2019, 16:21 przez kozaki_wiesi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » sobota, 23 marca 2019, 16:13

Obrazek

Obrazek

Obrazek

@ergorg wiem, ale wątpię, żeby to nastąpiło tym razem.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 marca 2019, 16:28 przez new06, łącznie zmieniany 1 raz.
Brave New World

Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@caex72

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: caex » sobota, 23 marca 2019, 16:17

kozaki_wiesi pisze: sobota, 23 marca 2019, 16:11
caex pisze: sobota, 23 marca 2019, 16:02Bułgaria jest w posiadaniu ponad 120k bitków

Zastanawia mnie kto w takim przypadku jak ten trzyma klucz lub/i seed portfela.
Jedna osoba w głowie? Jest gdzieś zachowany i przechowywany? Chętnie bym poznał technikalia.
Musi to być ktoś zaufany więc co się dzieje jak się władza zmienia?
Dokładnie 213519. Tyle pod koniec maja bułgarskie służby przejęły bitcoinów od zorganizowanej grupy przestępczej działającej na terenie byłych republik Jugosławii.

https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... gu/lrf2gjk

KOZAKI_WIESI wszystkie te BTC zapewne trzyma i zabezpiecza prokuratura do wyjaśnienia sprawy skoro pochodzą z przestepstwa.Stara wiadomość ale warto mieć na uwadzę tyle bitów drogą nie chodzi a na giełdach zasieją panikę.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 marca 2019, 16:29 przez caex, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 23 marca 2019, 16:25

@new06, wiesz, że kiedyś ta środkowa wstęga puści? :P

---

Wydaje mi się, że obecne ruchy nie mogą być takie proste.

Myślę, że podejdziemy teraz pod górną granicę trójkąta, tam pobujamy dosyć długo aby jak najwięcej ludzi ubrać w shorty, po czym kurs zejdzie 200-400$ niżej aby zawrócić i wyjść górą.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » sobota, 23 marca 2019, 16:39

@ergorg
rozważasz może zjazd "na teraz" czyli bez podejścia pod górną granicę trójkąta ??

czyli tak bardzie łopatologicznie dla mnie :D
czy nie nadejdzie dziś - jutro nagła czerwona strzała :mrgreen: ??

jeśli mam kilka btc do zrzucenia celem odkupienia niżej :lol:
( wiem wiem każdy by chciał , żeby to było tak prosto :mrgreen: ) warto zrzucić teraz czy poczekać na ten ruch do góry ??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 23 marca 2019, 16:43

@Corso, zawsze może być :D, zejście poniżej 3900$ na stampie nie bedzie dobrze wróżyć.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » sobota, 23 marca 2019, 16:57

@ergorg
na stampie strasznie mały volumen , czy starczy paliwa na ten ruch w górę :roll:
nie chce mi się przesiedzieć resztę soboty z palcem na sell , a wiem , że jak wyjde to wodospad jest nieunikniony :mrgreen: :mrgreen:

PS
eeee .... coś delikatnie właśnie zazieleniało jest nadzieja ...... chyba wyjdę z chaty :mrgreen: :mrgreen:

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » sobota, 23 marca 2019, 18:27

@caex nie posiadają, tylko im się wydawało, że posiadają i puścili takiego newsa, wczytaj się dokładnie w temat. A co do wałkowanego mtgoxa to już po jego upadku była bańka i przeszkodził jej powstać?

Jeszcze co do tego co piszesz, że syndyk czeka na sprzedaż - nie znasz dokładnie sprawy. Syndyk mtgox sprzedał już to co miał sprzedać, żeby mieć na spłate roszczeń we fiatach (nawet w nadmiarze licząć wynagrodzenie prawników). Już nie ma cisnienia sprzedazy monet bo btc jest już nadmiarowe (nawet jakby miał spłacić wierzycieli po 1btc=485$ to ma na to dolary). Jedyną opcją, żeby sprzedawał to moment, kiedy ludzie w planie CR będą chcieli tylko $ zamiast btc, a to mało prawdopodobne, obstawiam, że szanse na to to ~5%. Oczywiście sytuacja w jakis sposób się może zmienić, ale wszystkie potfele mtgoxa są już wnikliwie monitorowane.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 23 marca 2019, 18:47

Być może bullish hammer na 4h :D

Na LTC dość ciekawa sytuacja jeśli chodzi o shorty :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Ogólnie tani BTC i mulący na tych poziomach mógłby być szansą dla alt'ów, które mogłyby wbić swoje ATH na parze z BTC i dopiero w późniejszym etapie jakaś mocniejsza pompa na BTC :D
Spoiler:
Tutaj trochę stara analiza, ale nie chce mi się znowu tego rysować :D Więc jeszcze mogłoby pociągnąć przed korektą jakąś :D
Spoiler:
BCH/BTC też ładnie wybiło dzisiaj :D Rozumiem, że takie 10-20% zysku nikogo nie interesuje :D Skoro narzekacie nadal na brak zmienności i pomp :D Jak dla mnie to co dzieje się od miesiąca ok. to bajka jeśli chodzi o daytrading i grę prolongową :D
Spoiler:
Wg. mnie rynek BTC jest mocno skorelowany z alt'ami, np. taki @BitJanusz też niby jest niedźwiedziem, ale jara się pompkami na binance. Ale żeby brać w nich udział musi mieć BTC, a nie tylko on gra, więc automatycznie zwiększa się popyt na BTC :D Tak ja już mówię teraz mamy/mieliśmy, bo nie wiem ile to jeszcze potrwa, może dopiero początek świetny okres grania na altach :D Więc skoro dziennie można mieć spokojnie 10-20% BTC więcej, to nie lepiej coś tam próbować grać niż czekać na to mistyczne 1k$? :D Nie mówię, żeby ładować się pod korek, ale właśnie grać i uczyć się :D Tak w ogóle to nie traktujmy alt'ów czysto spekulacyjnie, ale jako aktywo/pieniądz, którego wartość budujemy przez naszą spekulację, większość tych coin'ów będzie za jakiś czas warte kilkadzisiąt/kilkaset razy więcej niż dzisiaj :D Wg. mnie ich wartość/moc nabywcza będzie rosła z czasem :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], fledermaus i 36 gości