Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » czwartek, 14 marca 2019, 21:01

Co by nie mówić to jednak małe dzieło sztuki :) (finex, skala 1h)

fin15.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Bit-els » czwartek, 14 marca 2019, 21:29

@ekonokomik te wahania to chyba po informacji, że tether nie ma pokrycia w $


generalnie złe info bez wpływu na kurs, na razie oczywiście. To dobry znak

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 167
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: snajper » czwartek, 14 marca 2019, 21:41

Bit-els pisze: czwartek, 14 marca 2019, 21:29generalnie złe info bez wpływu na kurs, na razie oczywiście. To dobry znak
Bronią kursu może?


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7638
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12841
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » czwartek, 14 marca 2019, 21:48

Może planują zamienić pokrycie z FIAT na BTC.

Ale to by było zuo, jakby kolejną banię tym rozkręcili, do tego ich pokrycie by wzrosło milion pińćset. :twisted:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: masonbtc » czwartek, 14 marca 2019, 21:58

ostatnie 4h btc zmienność jak na fiatach :D mam nadziej że tak nie zostanie i jest to cisza przed burzą

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 14 marca 2019, 22:19

Pamiętacie legendaryny wskaźnik NVT, który dokładnie wskazał dołki i szczyty na Btc? Znajdujemy się niebezpiecznie blisko rejonu do sprzedaży:
Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » czwartek, 14 marca 2019, 22:27

Wyszedłem do pracy z otwartym shortem na mexie, wracam, wtf nie przypominam sobie żebym longa zakładał, może jakiś bug na mexie.

Okazało sie że zamknęło mi shorta na takeprofit który jednocześnie był zmianą pozycji na long, aktualnie już zyskowny :roll:

Ktoś poranne posty pousuwał, i dobrze, ja siadłem w sumie na człowieka zbyt gwałtownie bez konkretnego powodu
Mam nadzieję że nie rozpętała sie jakaś burza jak mnie nie było :lol:

Co do samego kursu, nie wiem, ale tak jak napisał bodajże @ergorg , od lutego holduje a drobnymi gram na mexie z braku laku
Jak spadnie to dokupie
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7638
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12841
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » czwartek, 14 marca 2019, 22:35

Pleasek89 pisze: czwartek, 14 marca 2019, 22:19Pamiętacie legendaryny wskaźnik NVT
Tak mi się przypomniało, bo wskaźniki, wskaźniki, ten greed & fear etc. One wszystkie działają, aż w pewnym momencie przestaną.

Jak np było kupowanie dipów przy RSI dziennym 30 aż do tego momentu:



Jeśli mielibyśmy mieć odwrócenie trendu teraz to bardzo możliwe, że wskaźniki które świetnie działały przez ostatni rok przestaną działać albo zaczną inaczej.

Dodano po 2 minutach 8 sekundach:
Zeyt pisze: czwartek, 14 marca 2019, 22:27jak napisał bodajże @ergorg
Tak, ja, i codziennie patrzę z uśmiechem na moje portfolio. Tylko na bitku coś DTuję. :mrgreen:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » czwartek, 14 marca 2019, 22:40

a pisałam dziś, że ta strefa jest upierdliwa :p to mnie do roboty ktoś wysyłał.
Niestety więcej przeczuć nie mam, oprócz tego, że przypominam sobie, że jak byliśmy na 6k+ to też było coś takiego :p

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » piątek, 15 marca 2019, 00:33

wloczykij78 pisze: czwartek, 14 marca 2019, 18:06Patrzę sobie właśnie na wykres co mnie dzisiaj ominęło. No gwiezdne wojny normalnie Nieźle się ktoś kursem zabawia, jak zrobił w ch... jednocześnie shorciarzy i longowców.
Mnie nie. U mnie wszystko w punkt:
Obrazek
Kto ogląda moje obrazki, a nie minusuje w ciemno, oczywiście nie założył pozycji, tylko cierpliwie czeka. I teraz zgarnie taki zysk, że się zdziwi. To będzie naprawdę duży short. O ile będzie. Bo ja nie twierdzę, że wiem co się wydarzy, twierdzę tylko, że jak się wydarzy to zrobi z wrażliwych narządów fizjologicznych byków jesień średniowiecza. Podobną postawę prezentował zresztą zresztą sam Mark Douglas, czemu dał wyraz w swojej drugiej fundamentalnej prawdzie nt. spekulacji:

"Nie musisz wiedzieć co się stanie w następnej kolejności, aby zarabiać."

Więcej Marka Douglasa i J. Livermore'a, mniej Bulkowskiego, a będzie dobrze :)
Wymazywanie pisze: czwartek, 14 marca 2019, 15:16Macie już chęć/przeczucie by przejść na czysty hodl? Męczy mnie to przeczucie od kilku dni. Chociaż gram na altach, nie na BTC. Coraz bardziej mam przeczucie, że to już "to".
O tak, zdecydowanie. All in. Dam Wam małą radę - czytajcie Anagamidev, bo jak się umie czytać między wierszami, to można się od niego wiele nauczyć:
anagamidev pisze: środa, 13 marca 2019, 09:17 I popatrzmy na wykres obiektywnie, cieszmy się, że wybiło 50%, a tak naprawdę to jest nic w kontekście całego wykresu. Tutaj Lisk dla przykładu, ale większość coin'ów tak wygląda :D Pomyślmy jakie to musiało być druzgocące dla byków takie spadki, teraz właśnie może być odwrócenie i gwałt na miśkach :D

Tak jak zachęca Anagamidev - popatrzmy na wykres obiektywnie. Gdzie jest Lisk, a gdzie BTC? Widać? No to, proponuję, wróćmy do tematu, jak BTC będzie tam gdzie Lisk, ok? Zaś Lisk będzie wówczas oczywiście tylko bankrutem (a miało być drugie Google - peszek, smuteczek).
Szczotek pisze: czwartek, 14 marca 2019, 18:52Ja liczę obecnie na spadek spory. Jeszcze wczoraj myślałem że jakaś mała dzida w górę pójdzie i byłem załadowany. Jednak po 30min się wysprzedalem bo coś mi śmierdziało.
I dobrze zrobiłeś. Trzeba się czuć komfortowo z pozycją, którą się założyło i ufać doświadczeniu.
Szczotek pisze: czwartek, 14 marca 2019, 18:52Moim zdaniem paniki maksymalnej nie mieliśmy a nastroje są raczej pozytywne więc zakładając że grubasy różne fora czytają będą chciały wyleszczenia tych załadowanych.
Prosta i konkretna analiza. Cytuję początkującego kolegę tylko dlatego, żeby inni też przeczytali, zwłaszcza Ci bardziej doświadczeni, co już chyba pozapominali gdzie, jak i dlaczego zdobyli doświadczenie.

PS Hejterzy - wiem, że zminusujecie ten post i miałem tu napisać dla Was małą instrukcję na ból d***py. Ale w sumie to mam to gdzieś, nie będę tracił na Was czasu.

PS 2 Prośba do wszystkich publikujących w tym wątku - zastanówcie się, czy wpychanie wszędzie gdzie to tylko możliwe trójkąta lub klina:
a) naprawdę coś wnosi,
b) nie ogranicza Was w spekulacji.
Spróbujcie kiedyś znaleźć na tym wykresie coś, po prostu cokolwiek, innego niż trójkąt lub klin. Nietoperza, dziewicę , erekcję. Skoro trójkąty się nie sprawdzają - a nie czarujcie, wiemy i widzimy, że się nie sprawdzają - to może by spróbować pomyśleć bardziej niestandardowo? W tym wątku nie ma już dosłownie nic poza trójkątami i klinami. Czy każda linia trendu zaraz musi mieć linię przeciwstawną? A każdy opór/wsparcie przecinać się z jakąś linią trendu i tworzyć oczywiście trójkąt? Nie można po prostu zidentyfikować wsparcia i stwierdzić, jak radził Douglas, że za cholerę nie wiecie kiedy i czy zostanie przebite? Czy zawsze musi być na to nałożona jakaś opadająca linia odliczająca countdown do momentu rozstrzygnięcia?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » piątek, 15 marca 2019, 00:49

osobliwy_nick pisze: piątek, 15 marca 2019, 00:33Mnie nie. U mnie wszystko w punkt:
Chyba w punkt G :D Ale ogólnie wygląda jak SHS trochę :D A tak w ogóle to przeglądnij sobie wszystkie wykresy alt'ów i zobaczysz, że każdy ma trochę inny wykres, jednak są części wspólne i takie korekty nie są niczym niezwykłym, niekupowanie teraz to bardzo duże głupstwo inwestycyjne :D Zresztą skoro tak narzekasz to czemu alty robią po 50-100% w jednym ruchu, kto to pompuje i czemu nie korzystasz skoro jesteś taki doświadczony :D





Jeszcze co do Liska, liczę, że odtworzy wykres Amazona :D
Spoiler:



AMZN: 100$ -> 5$ -> 2000$
LISK: 100PLN -> 5PLN -> 2000PLN
:D

Ostatnio zmieniony piątek, 15 marca 2019, 01:29 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » piątek, 15 marca 2019, 01:29

osobliwy_nick pisze: piątek, 15 marca 2019, 00:33Kto ogląda moje obrazki, a nie minusuje w ciemno, oczywiście nie założył pozycji, tylko cierpliwie czeka. I teraz zgarnie taki zysk, że się zdziwi. To będzie naprawdę duży short. O ile będzie. Bo ja nie twierdzę, że wiem co się wydarzy, twierdzę tylko, że jak się wydarzy to zrobi z wrażliwych narządów fizjologicznych byków jesień średniowiecza.
No tak: nie wiem jaka będzie pogoda, ale jeśli będzie padał deszcz, to będzie padał deszcz i nazwiecie mnie prorokiem. :)

Wszystko pięknie, fajnie, ja się tylko dziwię jak to możliwe, że Ty jeszcze majątku nie zrobiłeś z taką wiedzą o tym rynku. Rozumiem, że temat CKU się wyczerpał i nikt tam już Ci nie odpisuje, ale słaba zarzutka.
Znowu te same motywy powielasz: SHORT ŻYCIA na BTC (już tuż tuż :!: tym razem się uda :!: ), zaraz spadnie (jeśli spadnie, bo jak nie to nie - taki mały szczegół z którym ma się rację cokolwiek się nie napisze hihi), analiza be, trójkąty be, hejterzy hejtują , a osobliwy nick WIE jak zarabiać, tylko tego nie robi. :)
osobliwy_nick pisze: piątek, 15 marca 2019, 00:33Hejterzy - wiem, że zminusujecie ten post i miałem tu napisać dla Was małą instrukcję na ból d***py. Ale w sumie to mam to gdzieś, nie będę tracił na Was czasu.
Szukasz ewidentnie uwagi, bo o CKU nikt z Tobą już nie gada, bo każdy przejrzał, że to totalny bubel i wymysł. Napisz tą instrukcję, będzie zabawnie czytać co tam wymyślisz. :)

Dodano po 3 minutach 46 sekundach:
osobliwy_nick pisze: piątek, 15 marca 2019, 00:33jak się wydarzy to zrobi z wrażliwych narządów fizjologicznych byków jesień średniowiecza
osobliwy_nick pisze: piątek, 15 marca 2019, 00:33instrukcję na ból d***py
osobliwy_nick pisze: piątek, 15 marca 2019, 00:33Nietoperza, dziewicę , erekcję.
Nie jestem fanem psychoanalizy, ale dobór metafor (narządy intymne, części ciała intymne, seksualność) dość specyficzny, a może i znaczący... :mrgreen:

Dodano po 10 minutach 39 sekundach:
anagamidev pisze: piątek, 15 marca 2019, 00:49Jeszcze co do Liska, liczę, że odtworzy wykres Amazona
Nie no spam liskowy byś darował w tym wątku, miej litość...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » piątek, 15 marca 2019, 01:51

@Wymazywanie Spokojnie - wątek CKU będzie kontynuowany, nie mam czasu na dwa wątki na raz.
Wymazywanie pisze: piątek, 15 marca 2019, 01:29Znowu te same motywy powielasz: SHORT ŻYCIA na BTC (już tuż tuż tym razem się uda ), zaraz spadnie (jeśli spadnie, bo jak nie to nie - taki mały szczegół z którym ma się rację cokolwiek się nie napisze hihi)
Na giełdzie nie chodzi o to, aby mieć rację, tylko aby:
a) zarabiać,
b) nie tracić.
Mój scenariusz natomiast pozwala:
a) nie tracić,
b) zarobić.
Jeżeli nie będzie tego shorta, to po prostu nie będzie - nic nie stracisz. Jeżeli zaś się wydarzy, to zarobisz. Proste.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » piątek, 15 marca 2019, 02:05

@osobliwy_nick To, co robisz to czysty trolling lub/i głupota. Wyrzucasz ludziom, że rysują trójkąty i linie trendu, równocześnie sam wrzucasz jakiś chart z liniami trendu i odpowiedzią do kogoś jak to u Ciebie nie w punkt. To jest czyściutka hipokryzja. Co do CKU - nikogo już to raczej nie obchodzi, to jest kompletny nonsens i wydmuszka.

Co do gry, może nie pouczaj, do czasu do kiedy nie będziesz na plusie, ok? :) Nie sądzisz, że jeśli ktoś traci a nie zarabia, nie powinien mieć rad ani uwag dla innych (bo jego gra jest gówno warta)? Ja tak uważam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 813
Rejestracja: 29 maja 2016
Reputacja: 821
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Bagder » piątek, 15 marca 2019, 03:46

@Wymazywanie jakby nie było jest to temat "dla początkujących" - co wprawdzie nie przesądza czy dla początkujących bajkopisarzy czy uczących się czytać... Niemniej, dajmy się wyszaleć i takim ekspertom, co widzą pattern w fusach lub szukają swojego sposobu gry... jak się już bajarze wystrzelają z amunicji - to wtedy albo zmienią zabawki - albo zaczną się uczyć.

W sprawie kursu - spodziewam się raczej kontynuacji boczniaka z perspektywą ok. 20 % gwałtownego zjazdu i dopiero po tym, odbicia na wyższe poziomy. Na głębsze spadki - też bym nie liczył - fundamenty są mocne, ale brak okazji cenowych - wyklucza większe zainteresowanie spekulantów do przerzucania kapitału z forexa - skoro ciągle można się dobrze bawić w brexit.
Z płaskiego kursu BTC raczej nie skoczymy na północ.
Sic semper evello mortem tyrannis

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: janku66 » piątek, 15 marca 2019, 07:16

Bit-els pisze: czwartek, 14 marca 2019, 21:29 te wahania to chyba po informacji, że tether nie ma pokrycia w $

A to niespodzianka ;) Taką uczciwa firma :D

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
osobliwy_nick pisze: piątek, 15 marca 2019, 01:51Na giełdzie nie chodzi o to, aby mieć rację, tylko aby:
a) zarabiać,
b) nie tracić

a) Tracisz
b) nie zarabiasz

Idźmy za wodzem :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » piątek, 15 marca 2019, 08:50

Czyżby znów chcieli wyciągnąć Tether z szafy? :mrgreen: Taka tajna broń misiów jak nie idzie.

Niby po mieczu świetlnym powinno być trochę spokoju, bo próba wyjścia w żadną stronę nie wyszła, czyli trzeba zebrać siły.. może dziś/jutro jeszcze mulenie (poproszę).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » piątek, 15 marca 2019, 09:18

osobliwy_nick pisze: piątek, 15 marca 2019, 01:51 Mój scenariusz natomiast pozwala:
a) nie tracić,
b) zarobić.
Jeżeli nie będzie tego shorta, to po prostu nie będzie - nic nie stracisz. Jeżeli zaś się wydarzy, to zarobisz. Proste.
Twoja strategia to nie tracić i zarabiać? Wow jesteś geniuszem.

Masz jakieś inne fascynujące odkrycia?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 lutego 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Szczotek » piątek, 15 marca 2019, 09:55

Panowie jest takie powiedzenie. Jeśli coś jest głupie ale działa to nie jest głupie :)
Ja czekam na spadek i robię zakupy. Po dużym spadku już powinny być wzrosty. Wzrosty powinny się też zaczął pewnie idealnie rok przed halvingiem jeśli już szukać patternu.

Myślicie że grubasy grają dla pieniędzy? Sporo ich mają. Bardziej to wygląda na wyszarpanie maksymalnej ilości coinow szczególnie że ich liczba jest skończona.
Wystarczy popatrzeć jak przez ostatnie 6 miesięcy największe portfele spuchły.
Grubasom teoretycznie zależy już na zysku skoro tak się załadowali a jednak widać że byki nie mają wystarczającej siły.

AT owszem działa w jakimś stopniu bo dużo osób pod to stara się grać więc działa. Tłum wpłaca kapitał bo według AT powinien być zysk. Kupując coiny zwiększają kurs.

Dodatkowo wystrzal na górę pewnie będzie w momencie jak się sprawą brexitu wyjaśni. Obecnie na forex jest kapitał.
Czyżby to się wszystko zbiegło z okresem równo rok przed halvingiem?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » piątek, 15 marca 2019, 09:59

Bagder pisze: piątek, 15 marca 2019, 03:46wyklucza większe zainteresowanie spekulantów do przerzucania kapitału z forexa - skoro ciągle można się dobrze bawić w brexit.

Jeszcze nie, co nie znaczy że byśmy nie chcieli wrócić. Brexit będzie jeszcze w grze do czerwca. Owszem ja osobiście zainteresowany jestem powrotem przy zadowalających poziomach cenowych.
I dla @Wymazywanie, bo faktycznie pojechał po mnie jak po łysej kobyle ostatnio. Nie gram mieszkaniem stary i nie jestem Zaorski. Ale mnie można zweryfikować po statement zawsze na takich poziomach, na jakich gram, nie mam nic do ukrycia. 4-5k miesięcznie ZYSKU (dzień w dzień DT po 2-3 godziny, oczywiście pracując na rozwój własnej firmy ustawicznie większość dnia ,bo to dla mnie priorytet w życiu. Odnośnie kursu BTC oczekuję testowania dołka z 15.12. Przy 6k testowane dołki były 4-5 razy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Eazzy0, shinya56 i 22 gości