Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » środa, 5 grudnia 2018, 21:15

Bit-els pisze: ciekawe, że NASDAQ nie gra?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ameryk ... 30021.html

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » środa, 5 grudnia 2018, 21:37

osobliwy_nick pisze: A gdzie chociażby niszowe zastosowania, jak płacenie za bułki w sklepie, czy indywidualna wymiana pomiędzy ludźmi, którzy coś sobie sprzedają?
Wybacz ale naiwne są Twoje oczekiwania;
a gdzie masowe zastosowanie linuxa,
Linux ma już tyle lat a korzysta z niego tylko 2%-3% a z "czystego" Debiana to pewnie ułamek z tych 2 %. Może dodatkowy 1% użytkowników przeszedł na linuxa gdy wszedł inwigilacyjny Windows 10. W smartfonach to już w ogóle nie ma otwartego odpowiednika adekwatnego do desktopowego linuxa..
BTC/Monero itp zostanie tak niszowy jak linux oraz będzie kontrolowany przez banksterkę różnymi trickami tak jak kontrolowana jest obecnie cena złota. Największym powodem niepowodzenia szerszej akceptacji jest fakt że krypto wchodzi w obszar zarezerwowany dotychczas dla władców, bo kto drukuje pieniądze, zwłaszcza waluty rezerwowe ten faktycznie włada światem. Jesli juz ktos chce odnieść tutaj sukces ze spekulacji to wydaje sie że lepiej wyszukiwać projekty-tokeny które nie są pieniądzem, są niekolidujące z FED-em , może jakiś zdecentralizowany biznes, który daje dywidendę i jest innowacyjny ? są takie. A moze po prostu ETH.

Jeśli chodzi o fiasko moich przewidywań , że niemożliwy jest spadek btc do 4k , co wytknął mi któryś z kolegów:
Miśki świętują ale to jest przykre dla projektu i dla idei waluty niezależnej, spadła kapitalizacja i prestiż nie tylko z powodu manipulacji i nie tylko z powodu nadmiernej bańki , bo BTC też ma swój syf za uszami. No i nie spodziewałem się korelacji z rynkami akcji raczej wypatrywałem odwrotnej korelacji. Wiele z nowych rejestrowanych na bańce nicków przyszło tu aby zarabiać na short/long, zatraciła się tu idea dla której krypto w ogóle istnieje, wystarczy jedna dyrektywa unijna i np. znika gotówka z obiegu. Zresztą "idea" tez jest już robaczywa biorąc pod uwagę dominację mocy obliczeniowej i dziwne powiazanie btc z bloackstream.
Byłem przekonany i nadal jestem, że potrzebny jest wehikuł do przesyłania pieniędzy poza systemem , mało tego jestem pewien że kapitalizacja btc nawet w czasie hossy nie była adekwatna do teoretycznego popytu na taką usługę bo sekretnych transferów do rajów podatkowych itp jest na świecie ilość trudna do wyobrażenia , patrz ostatnia afera Deutshe Bank. Ale zmienność kursu kryptowalut z której cieszyła się przedstawicielka FED sprawia , że taki wehikuł nie zadziała, trzeba to natychmiast zamieniać na fiat a infrastruktura, czyli kantory, koniki, bankomaty, akceptacja w lokalnych bankach są jeszcze w powijakach, zresztą KYC i inne uszczelki na styku krypto/fiat też ograniczą mocno rozwój tej dziedziny. Może kiedyś gdy pojawi się duża inflacja na dolarze i mniejsze zaufanie mas do fiat lub zamordyzm fiskalny będzie nie do zniesienia a gotówka wycofywana, to może taki kanał przerzutowy wróci do łask , wtedy widziałbym wzrost znaczenia pary GOLD/BTC(lub innej dominujacej kryptowaluty) ale to wizja przyszłości. Moim zdaniem nawet wtedy będzie to jednak nisza tak jak niszą jest obecnie Linux.
Zagadką było też logo BTC na witrynie międzynarodowego funduszu walutowego, w takich miejscach nic nie pojawia się przypadkowo, może to tylko manipulacja.
Ostatnio zmieniony środa, 5 grudnia 2018, 21:52 przez koparki, łącznie zmieniany 1 raz.
---

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szlagaag » środa, 5 grudnia 2018, 21:42

Obrazek


Nowy dołek? :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 167
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: snajper » środa, 5 grudnia 2018, 21:43

@koparki Z Linuxa korzysta więcej osób niż się wydaje - 3/4 pewnie nawet nie wie o tym. Serwery stron postawione na Linuxie, Android - jądro Linux, pewnie i więcej tego się znajdzie. Ludzie używają, ale nie wiedzą o tym. Może tak samo kiedyś będzie z crypto...

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » środa, 5 grudnia 2018, 21:50

jasne , dlatego porównanie m.zd. jest dobre , niektóre zastosowania mainstreamowe będą z blockchainem w tle, ale dyskusja dotyczy kryptowaluty w roli typowego pieniądza, alternatywy dla pieniądza.
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
31
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Bit-els » środa, 5 grudnia 2018, 21:51

Lekka deprecha, jaka dopada @Koparki może świadczyć, że denko, choć na kilka tygodni, miesięcy, jest bliskie. Choć szpila na minus 20% w btc i ze 40% dla altów b. prawdopodobna.

Panowie (mam na myśli nowszych userów), widać, że nie znacie poprzednich krachów. Spadki po 90%, beznadzieja, czarne prognozy, logiczne tłumaczenia dlaczego bit może tylko upaść. To wszystko już było. w 2011 i na przełomie 2014 i 15.
Wiosna 2017 gdy walczyliśmy z poziomem 1000$ ktoś napisał optymistycznie, że idziemy w górę i może w 2020 będzie 2000$
Gdyby wzrost był liniowy i dziś mielibyśmy kurs około 1500 wszyscy mieliby dobre humory.

Ale rynek jest histeryczny. Za mocno wzrosło, za szybko spada. Alty są jeszcze bardziej wrażliwe na humory rynku.
Jest dobrze, za jakiś czas bit po 70 000, dash po 10 000$ :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » środa, 5 grudnia 2018, 22:06

Im wiecej ludzi przekona sie ze z Australii do Polski mozna przelac hajs w krypto niemal natychmiast.. oraz bez limitow... tym lepsza i bardziej ekacytujaca przyszlosc nad krypto.. od transferow miedzykontynentalnych po zwykle zakupy.. :mrgreen:
Jesli dodajac do tego wartosc spekulacyjna... to jednego dnia kupuje sie caly wozek zarcia... a nastepnego kupuje sie takich wozkow 5 lub 0 :D

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » środa, 5 grudnia 2018, 22:21

benq pisze: Ale kto tu kogo robi w jajo?
Wzrost cen złota w ciągu ostatnich 100 lat zrobił kogoś w jajo?
Co to za bezsensowne podejście, że bańki, spadki, hossa czy bessa to oszukiwanie?
To naturalne procesy będące wynikiem ludzkich emocji, pragnień, strachu i chciwości, nic więcej.
Co do baniek, masz rację. Ale co do BTC per se, moim zdaniem za ogromnymi wzrostami na tej kryptowalucie stoi pewna retoryka, której paliwo się wyczerpuje, i której argumenty zostały skompromitowane lub ulegają coraz większej dewaluacji.

Ja, dla przykładu, czuję się zrobiony w jajo następująco: w 2017 na chwilę uwierzyłem w wielki, piękny, doniosły mit niezależnego, globalnego systemu rozliczeniowego opartego o blockchain - lub konkretnie bitcoina, że jest to przyszłość finansów. I, że nawet, jeśli państwa i bankowość pójdzie w tę stronę, to niezależne projekty typu BTC będą i tak miały w tym torcie spory udział. Ale to się kupy nie trzyma. W tym sensie kolejni inwestorzy, holderzy, gracze są robieni w jajo i to trwa już od 10 lat. W kółko opowiadana jest im ta sama historia, przepowiednia. Ale nic z tych pięknych wizji się nie spełnia, zaś wychodzą na jaw kolejne wady tej technologii, zwłaszcza w kontekście BTC, które mogą go zdyskwalifikować. W końcu ludzie pogodzą się z faktem, że nic tego nie będzie. I nie uwierzą już w żadne mity o niestworzonych rzeczach. Czekamy na tę rewolucję już od 10 lat, to długo. I mamy na kanwie tych oczekiwań co roku wzrosty średnio o 400%. To paliwo musi się w końcu skończyć.

A cena złota to zupełnie coś innego, co było omawianie tu już wielokrotnie.
crypto17890 pisze: btc ma kilka ważnych cech, których nie maja inne waluty

można je łatwo przetransferować z jednego kraju do drugiego
można rozliczać się bez pośredników
nikt ich nie zablokuje i nie zabierze bo ma taki kaprys, bo uchwali sobie takie prawo itp.

Dla mnie te cechy są bezcenne
Zgadza się, ale to nie są cechy unikalne dla BTC, tylko raczej ogólnie dla technologii blockchain. Blockchain raczej nie upadnie i znajdzie sobie jakąś niszę. Ale obrona wartości BTC powinna się raczej opierać na jego unikalnych cechach, bo to, że coś jest na blockchainie i posiada wszystkie zalety tego systemu o niczym nie świadczy. To tak jakby bronić niszowego kanału w telewizji, argumentując, że przecież telewizja jest nadawana na cały świat i każdy ma telewizor. Telewizja, owszem, szybko nie upadnie, ale pojedynczy kanał w tej telewizji może upaść. Zwłaszcza, gdy jego cena jest przewartościowana i nie spełnia swojej roli lub po prostu oczekiwań. Nawet, jeśli to największy kanał w telewizji.

PS A to, że mówicie, że BTC ma być złotem 2.0, najlepiej świadczy o tym, że ta rewolucyjna retoryka, o której pisałem już się wyczerpuje lub wyczerpała. Już mało kto ma odwagę pisać dzisiaj o wywróceniu do góry nogami światowego systemu finansowego. Zaś co do roli złota 2.0, też już pisałem, że:
a) ta wizja nie zadziała już tak podniecająco na masy inwestorów (przecież ludzie nie wchodzili po to, by przechować wartość lub zaoszczędzić rocznie te kilka procent okropnej inflacji, tylko by stać się "milionerami", gdy rynek BTC będzie warto tyle co światowe zasoby gotówki),
b) nikt nie będzie przechowywał pieniędzy w czymś co nie ma obiektywnej wartości, tylko dlatego, że nie można tego więcej dodrukować (przykład ze złotą limitowaną edycją podpieraka, którego i tak nikt nie chce, nawet, jeśli jest limitowany i jedna firma na świecie ma na niego patent).

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » środa, 5 grudnia 2018, 22:42

@Dovakhiin, ludzie w Polsce jak trafią na ten bazar bitbay, niesłusznie nazywaną giełdą i zobaczą jaka tam jest paranoja i jak debilne i upierdliwe boty tam rządzą to raczej wrócą do oglądania TV i grilla :p
Tam nie ma już inwestowania - to jest gra komputerowa w wyścigach z botami i antypromocja kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 5 grudnia 2018, 22:50

@Lays
@osobliwy_nick
Prawdopodobnie jesteśmy blisko dołka, włącza wam się już ładna paranoja. To walor spekulacyjny. Rósł od 300$ w sierpniu 2015 jak poznawałem BTC i poszybował do 20000$. Czego wy oczekujecie. Na spokojnie, prędzej czy pózniej odbije. A czy potrzebny, czy jest akceptacja, czy adopcja ma miejsce. Dajce spokój bo załamiecie wszystkich YT i już żadnego filmu nie nakręcą. A ja przy tym zasypiam, szczególnie jak negatywne wieszczą wieści, mnie to uspokaja. Kto Wam kazał czekać na full na crypto :mrgreen:
Jest jeszcze 10 razy nad poziomem z sierpnia 2015, a z drugiej strony jest daleko od ATH. Będą jeszcze maliny.
Ostatnio zmieniony środa, 5 grudnia 2018, 22:58 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » środa, 5 grudnia 2018, 22:57

@socjolog2008, mi się nic nie włącza bo mam 2,5x zwiększony kapitał w ostatnim miesiącu (w właściwie w 3 dni) na tych debilnych botach z bazaru (nie na wzrostach czy spadach ale na ich DEBILIŹMIE), ale cholera mnie bierze gdy coś chcę normalnie ugrać, jak inwestor - kupić na dołku - sprzedać na górce - normalnie nie da się tam, bo tam po wyłączeniu ofert ukrytych nie ma wolnego rynku tylko wyścig kto kogo przebije, a raczej boty tępią żywego człowieka, dlatego ulica będzie płakać jak tam trafi, albo rąbać komputery siekierami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 5 grudnia 2018, 23:00

Lais pisze: @socjolog2008, mi się nic nie włącza bo mam 2,5x zwiększony kapitał w ostatnim miesiącu (w właściwie w 3 dni) na tych debilnych botach z bazaru (nie na wzrostach czy spadach ale na ich DEBILIŹMIE), ale cholera mnie bierze gdy coś chcę normalnie ugrać, jak inwestor - kupić na dołku - sprzedać na górce - normalnie nie da się tam
Tu jest cała masa oszustów, firm, portali, kanałów na YT przy dalszych spadkach oni się wszyscy wywalą na ryj i znikną. Na spokojnie obserwować ,nie zazdroszę ale znowu nie ma aż takiej tragedii. Podejmuj właściwe decyzje jak będzie widział kolejny potencjał spadków. Ja dopijam Heinekena i idę spać. Stress jest zgubny. Jutro odpalają giełdę w USA i może być różnie, dzisiaj USDPLN odbił, nie ma kontrolera. Jutro wraca.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » środa, 5 grudnia 2018, 23:01

@Lais, ale dlaczego bitbay, daytrading na mało płynnej giełdzie? po co? dlaczego nie bitfinex/binance
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » środa, 5 grudnia 2018, 23:13

Razy 50 wcale nie jest takie złe, na obiadek będzie ^^
Godzinowa zamknięta w taki sposób że raczej nowy dołek nas nie ominie

Obrazek
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Awesomist » środa, 5 grudnia 2018, 23:17

Dopuszcza ktoś scenariusz double bottom na interwale 12h/1d i jakieś większe odbicie czy wszyscy już są pogrążeni w żałobie i celują w <$3k ? ;)

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » środa, 5 grudnia 2018, 23:18

@koparki, miałam się przenieść, ale wtedy właśnie pojawiły się te zawirowania z theterem i się nie przeniosłam, ale w sumie dzięki temu swoje z tymi botami zarobiłam i na ustawkach, drukowaniu wolumenu, które się tam odbywały.
Bazar bit-bot jest mało płynny ale jego kursy bardzo, absurdalnie bardzo ...
Poza tym ten bazar zapewniał wyjątkową grupę idiotów plus ich boty, można było przez ich bardzo zyskać lub bardzo wtopić, ale teraz to już coraz mniej możliwe bo nie mam już siły ręcznie zmieniać ofert co 5 sekund, więc jak mi nerwy przez te boty się uspokoją to znów pomyślę nad zmianami.

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » czwartek, 6 grudnia 2018, 00:20

Coinbase już uskładało ponad 600k BTC, przynajmniej dla mnie jest to troche zaskakujące bo większość tych monet jest z lat 2013/2014 i dopiero teraz są ruszane po 4 latach, a ilość niemal idealnie pasuje do tego co brakowało Mtgoxowi.

Gdyby to były monety użytkowników coinbase to raczej niemożliwym byłoby, żeby wszyscy użytkownicy trzymali nietknięte monety tyle czasu. Drugą opcją jest kupno przez coinbase tylu monet w tamtym czasie, ale z tego co sobie chwile poklikalem po adresach to te monety przechodzily przez bitfinexa od poczatku 2013 roku(monety pochodza z portfeli podpisywanych "wallet: 695809", a tak bitfinex podpisuje swoje portfele, chyba ze czegos nie wiem). Pomimo wielkiego krachu rynek raczej by odczuł wyssanie 500k BTC z obiegu i według mnie by tak nie spadł. No chyba, że coinbase kupował od złodzieja od razu i gdyby nie oni to byłby większy spadek wtedy?

Jako smaczek dodam, że coinbase uzbierał na swoich portfelach 648K BTC, a w Mtgox zniknęło 650k :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » czwartek, 6 grudnia 2018, 01:12

Ciekawa dyskusja. Wygląda na to, że tak naprawdę mało kto tak na poważnie inwestuje w BTC. Mnóstwo kapitału czeka z boku, ten kapitał ciągle nie widzi tutaj rewolucji i gamechanger'a w świecie spekulacji i inwestowania :D #buyandhodl
https://youtu.be/UR7fUcXB60c?t=3632
Od: 1:00:30

@awos, wszystko jest już w cenie :D Jak Larimer porzuca projekt to znak, że zaczyna się alt season :D Basta :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 grudnia 2018, 02:01 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: awos » czwartek, 6 grudnia 2018, 01:58

Juz niedlugo powinnimys zobaczyc jecze inna ciekawsza narracje antybitcoinowa a minowicie jak wiadomo wiekoszosc jesli nie wszystkie ICO sa na granicy wyplacalnosci (moze EOS, Telegram jeszcze troche pozyja) i juz teraz zaczynaja wyprzedawac ETH aby zwyczajnie placic swoim pracownikom a jednoczesnie nic sensownego nie wyprodukowaly. Dodatkowo SEC zmusza je aby oddaly pieniadze "inwestorom" co jeszcze bardziej je wszystkie pograzy i widze to tak :
Media typu Bloomber,g Forbes, CNBC itd (plskich nie znam ale pewnie tylko przedrukowuja co sie pisze na swiecie) a sa to media, ktore czytaja family officers, menagerowie i inna finansjera, beda mialy ostra jazde jakie to do dupy sa ICO i po kolei plajtuja i cale crypto jest do bani i BTC dostanie odpryskiem bo to wszystko jednak tworzy jedna wielka szczesliwa (nie teraz) rodzine crypto.
To raz a dwa i na to tez trzeba sie przygotowac bo jak wejda futures od NASDAQ i Bakkt zacznie dzialac to WallStreet moze shortowac BTC do samego zera bo wcale nie jest powiedziane ,ze po tych wielkich nadchodzacych wydarzeniach nagle idziemy do gory.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » czwartek, 6 grudnia 2018, 02:24

socjolog2008 pisze: @osobliwy_nick
Prawdopodobnie jesteśmy blisko dołka, włącza wam się już ładna paranoja.
To samo pisałem, gdy BTC był za 6500$.
Lais pisze: @socjolog2008, mi się nic nie włącza bo mam 2,5x zwiększony kapitał w ostatnim miesiącu (w właściwie w 3 dni) na tych debilnych botach z bazaru (nie na wzrostach czy spadach ale na ich DEBILIŹMIE)
Czyli jak to zrobiłaś?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mess_on_a_mission i 20 gości