Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 17 września 2018, 21:10

@Canis Lupus
To jakim ty kapitałem obracasz, że myślisz, że 1000 osób z podobnymi funduszami jest w stanie cokolwiek zrobić na rynku z kapitalizacją kilkuset miliardów dolarów?

Nie da się czytać tych postów dzisiaj. Wszyscy wszystko wiedzą, każdy wie dokładnie gdzie jest dołek, co się wydarzy, jak będzie przebiegała adaptacja, jaka jest realna wartość Bitcoina.

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: scibi » poniedziałek, 17 września 2018, 21:10

@Dovakhiin, a BCH, a Bitcoin Gold, to co jak nie dodrukowanie?
Co z tego ze btc jest ograniczona ilosc? Jak bedzie popularne i uzywane, to rownie dobrze inne crypto sie zadoptuja, kazda ze swoim zastosowaniem.
Duze przelewy btc, male i szybki pupaCoin.
To nie rozwiazanie jest tu problemem. A uzytecznosc :).
W swoim kraju nie potrzebujesz crypto. Za granica? Tez raczej nie, masz revolty i inne spoko systemy, które sa tańsze.
AAA zapomniałem anonimowosc, no tak to teraz takie wazne dla ludzi ;-)
Mnie to nie przekonuje :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 17 września 2018, 21:11

scibi pisze: Tak? A np ltc jest powyzej? Dla mnie jest juz ponizej lub na podobnym poziomie ~50$.
Oj @scibi, sprawdzaj ceny zanim napiszesz, to są przecież zwykłe dane. Bańki altowe ruszyły na luty/marzec 2017 i wtedy:

LTC było koło 4$,
Dash - koło 15$,
XMR - koło 13$,
ETH - koło 15-20$.

:)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: scibi » poniedziałek, 17 września 2018, 21:14

@Wymazywanie, haha fakt, za szybko spojrzalem na wykres w skali 1W.
Przyznaje racje!

Boze jak ten czas leci szybko :(

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fibo » poniedziałek, 17 września 2018, 21:15

Z punktu widzenia EW, minimalna głębokość korekty stopnia cyklu trwającej od ATH to 1,2k$. Wynika to ze stopniowania fal stopnia głównego 2-ki i 4-ki w ramach hossy 2010-2017. Wniosek jest prosty – utrzymanie się rynku powyżej 1,2 k$ będzie oznaczało, że korekta stopnia cyklu jeszcze nie zakończyła się. Ale jest jedno ale… cała korekta stopnia cyklu nie musi mieć być pionową formacją zygzako-pochodną a np. rozległym flatem, gdzie jego fala „b” robi w międzyczasie nowe ATH, a następnie kreślona jest destrukcyjna fala „c” flata. Podsumowując:
1) utrzymanie się w obecnym zejściu rynku powyżej 1,2 k$ - szansa na formację flata w ramach korekty stopnia cyklu;
2) zejście poniżej 1,2 k$ - sprawę korekty stopnia cyklu załatwi pionowy zygzak. W tej opcji ekstremalny przypadek to Bitcoin nie przetrwa korekty stopnia cyklu i czeka go powolna agonia. Ten czarny scenariusz elliottowsko mało realny w sytuacji, gdy formacja wykreślona w okresie 2018.02.06-09.05 jest faktycznie trójkątem zniżkującym, a od rynku wkrótce dostaniemy jego potwierdzenie.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 191
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ducatus » poniedziałek, 17 września 2018, 21:16

BitJanusz pisze:
ducatus pisze:że złota w przyrodzie jest nieskończenie więcej.
W jaki sposób uznałeś, że złota w przyrodzie jest więcej niż BTC i w jakiej skali? :) kilogramy raczej odpadają... ;)
Odniosłem się do tekstu, który zacytował @new06, gdzie (w domyśle, biorąc obecną cenę złota) przyrównana została 1oz złota do 1BTC. A są nawet ciała niebieskie całe ze złota, które się alchemikom nie śniły... ;-)
BitJanusz pisze:
ducatus pisze: Koszt miningu BTC obecnie to mniej więcej obecna cena BTC. Myślisz, że ktoś będzie sprzedawał poniżej kosztów wydobycia? Sądzę, że wątpię. Górnicy na to nie pójdą.
To część odpadnie, a reszta dostanie więcej. Przecież tak to działa, spada ilość górników = spada trudność wydobycia = ci, co zostali, dostają więcej. W sumie fajny sposób, by wykosić konkurencję, gdyby nad tym się dłużej zastanowić ;) ;) ;)
Tak myślisz? A jak sobie zamortyzują sprzęt górnicy, którzy zrezygnują z kopania?
Łopatę do kopania złota możesz użyć do kopania grządek. ASIC od bitmaina to nawet na przycisk do papieru za duży ;-) Bądźmy poważni, biznes miningowy to już są inne czasy i inne pieniądze. Nie ta skala po prostu. Ten biznes jest zbyt poważny, żeby sobie pozwolił na takie drastyczne sytuacje.
#craefulgang :!:
Responsibility©oin 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 17 września 2018, 21:17

:shock: @scibi ile ty mi postów wywaliłeś kiedy nawoływałem do spadków, że to przeszacowane, że tether, że manipulacja, że oszustwo, że dlaczego to gófno rośnie. Jeszcze potrzebuje dwa sygnały od @wymazywanie że idziemy na 4k i na koniec @bitmar że na 2 i biorę kredyt pod hipotekę :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 17 września 2018, 21:18

@Pleasek89 weź pod uwagę, że na forum mamy pokaźną grupkę osób, która na BTC zarobiła więcej, niż milion PLN (a nawet więcej, niż 5). Wymazywanie robił ankietę niedawno. "więcej niż 5" może znaczyć np. realne fundusze a la Pan Podłoga ;) ;) (wątpliwe, ale.. 1000 osób z taką kasą raczej na bank skupi wszystko ;))

@ducatus

Sprzedadzą ze stratą tym większym ;) ;)

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: scibi » poniedziałek, 17 września 2018, 21:19

@socjolog2008, prosze nie pisz bzdur. Nie wywalilem CI nigdy posta za opinie. Ale tak sobie wmawiaj. Kiedys byles mega spamerem. (juz zapomniales o swoich postach po pijaku ;-) ) Deal with it. Koniec tematu, co oznacza ze jak bedziesz tutaj go kontynuował to wywale jako spam. Stworz sobie osobny temat, napisz na priv, moze znajde czas na te dziecinne gierki :)

Edit:
hoho, tomek chyba nie umie liczyc i czytac, pierwszy post do socjo w dodatku jako odpowiedz i minusiki. Az sie usmiałem :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prap0n » poniedziałek, 17 września 2018, 21:20

ducatus pisze:
Tak myślisz? A jak sobie zamortyzują sprzęt górnicy, którzy zrezygnują z kopania?
Łopatę do kopania złota możesz użyć do kopania grządek. ASIC od bitmaina to nawet na przycisk do papieru za duży ;-) Bądźmy poważni, biznes miningowy to już są inne czasy i inne pieniądze. Nie ta skala po prostu. Ten biznes jest zbyt poważny, żeby sobie pozwolił na takie drastyczne sytuacje.
Kogo to interesuje?

To sa rynki finansowe a nie zabawa w piaskownicy. Tutaj nie ma sentymentow i troszczenia sie o innych.
Grubasow nie interesuje ze srednia ryba ma inwestycja mining na 5 mln usd. Jak beda widziec perspektywe to zashortuja do smierci, az sprzeda

Jednak czesciowo sie zgadzam, ze mining moze trzymac cene btc powyzej krytycznych poziomow.

@ducatus

Pytanie tylko kto to zrzuca, kto jest najwiekszym graczem w btc na ten moment.., i jaki jest wplyw kopalni... tego sie nie dowiemy i mozemy sobie spekulowac.
Nawet nie chodzi o ilosc btc, rownie dobrze moze wjechac gruby kapital z wallstreet i korzystajac jedynie z dolarow zashortowac bitcoina do smierci. Nie potrzebuje do tego btc.

Wycena bitmaina to 15mld usd. Nikt nie zaryzykuje calego kapitalu grajac pod kontre z potencjalnie wiekszym graczem. Wystarczy ze bankierzy przeznacza 20-30 mld na zabicie tego rynku i ich nie ma. Pytanie co z pozostalymi.
Przy innych rynkach finansowych to nie sa az tak duze pieniadze. Mysle ze jesli banki by chcialy, to by ubily bitcoina short sellingiem. Kapitalizacja jest wciaz za mala.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 września 2018, 21:32 przez prap0n, łącznie zmieniany 7 razy.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 191
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ducatus » poniedziałek, 17 września 2018, 21:24

scibi pisze: @Dovakhiin, a BCH, a Bitcoin Gold, to co jak nie dodrukowanie?
Co z tego ze btc jest ograniczona ilosc? Jak bedzie popularne i uzywane, to rownie dobrze inne crypto sie zadoptuja, kazda ze swoim zastosowaniem.
Duze przelewy btc, male i szybki pupaCoin.
To nie rozwiazanie jest tu problemem. A uzytecznosc :).
W swoim kraju nie potrzebujesz crypto. Za granica? Tez raczej nie, masz revolty i inne spoko systemy, które sa tańsze.
AAA zapomniałem anonimowosc, no tak to teraz takie wazne dla ludzi ;-)
Mnie to nie przekonuje :)
Ty serio porównujesz BTC do BTGoldShit? Przecież moja drukarka drukuje $$$ bardziej podobne do oryginału niż to coś... Proszę Cię.
Revolut... tja, jest fajny. Jako codzienna portmonetka. A gdzie chcesz przechowywać oszczędności?
Bo ja bankom podziękuję. A materac mi zje inflacja. Złoto zakopane w ogródku? No proszę Cię...
Ludzi jest grubo ponad 7 miliardów, z czego gigantyczna część NIEUBANKOWIONA. Dla nich krypto to bank w komórce, bo w żadnym revolucie nie przejdą weryfikacji tożsamości. Mówię o ludziach, którzy nawet swojej daty urodzin nie są pewni, nie znają pojęcia adres zamieszkania a paszport widzieli w filmie.
#craefulgang :!:
Responsibility©oin 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Canis Lupus » poniedziałek, 17 września 2018, 21:24

@Pleasek89, nie kilkuset. O btc piszemy a kapitalizacja to na dzień dzisiejszy
112 380 897 749$. Przy 3k$ za btc to połowa, a przecież kilka milionów btc jest poza grą. Nie wczuwajmy się tak bardzo w kapitalizację btc.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: scibi » poniedziałek, 17 września 2018, 21:26

@ducatus, a jak maja kupic krypto bez banku?
Za gotowke pod sklepem monopolowym we wsi w Nigerii?
@ducatus pokaz mi statystyke na jaka sume dziennie sa robione zakupy rzeczy materialnych za btc.

Jak ktos jest nieubankowiony jak to napisales, to nie bedzie sie interesował krypto, bo nie jest to mu potrzebne do zycia.
Zyjesz w jakims komiksie :)?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 17 września 2018, 21:29

ducatus pisze:Ludzi jest grubo ponad 7 miliardów, z czego gigantyczna część NIEUBANKOWIONA. Dla nich krypto to bank w komórce, bo w żadnym revolucie nie przejdą weryfikacji tożsamości. Mówię o ludziach, którzy nawet swojej daty urodzin nie są pewni, nie znają pojęcia adres zamieszkania a paszport widzieli w filmie.
Przecież bez weryfikacji nie zarejestrujesz się na żadnej z giełd i nie kupisz BTC.

Musisz podać chyba na każdej skan dokumentu potwierdzającego tożsamość, niektóre giełdy chcą też potwierdzenia miejsca zamieszkania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 17 września 2018, 21:31

Canis Lupus pisze: @Pleasek89, nie kilkuset. O btc piszemy a kapitalizacja to na dzień dzisiejszy
112 380 897 749$. Przy 3k$ za btc to połowa, a przecież kilka milionów btc jest poza grą. Nie wczuwajmy się tak bardzo w kapitalizację btc.
Jeżeli myślisz, że masz jakikolwiek wpływ na rynek to nie mam więcej pytań. :lol:

Nie chcę psuć twojej fantazji, ale gdyby mieli taki kaprys to grubasy mogą praktycznie wyzerować cenę Bitcoina.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » poniedziałek, 17 września 2018, 21:33

[
scibi pisze: @Dovakhiin, a BCH, a Bitcoin Gold, to co jak nie dodrukowanie?
Co z tego ze btc jest ograniczona ilosc? Jak bedzie popularne i uzywane, to rownie dobrze inne crypto sie zadoptuja, kazda ze swoim zastosowaniem.
Duze przelewy btc, male i szybki pupaCoin.
To nie rozwiazanie jest tu problemem. A uzytecznosc :).
W swoim kraju nie potrzebujesz crypto. Za granica? Tez raczej nie, masz revolty i inne spoko systemy, które sa tańsze.
AAA zapomniałem anonimowosc, no tak to teraz takie wazne dla ludzi ;-)
Mnie to nie przekonuje :)
ale brać btcgold czy btccash jako dodruk btc to jest problem nie rozrozniania coinow.
Btc powstanie 9 lat temu
bch powstanie 1 rok temu
btg powstanie ~ 1 rok temu
Pomijam reszte bo szkoda znakow. Do tego dodajmy to ze kazdy z nich sie rozni od siebie. Kolego to nie jest grupka dascoinowcow gdzie kazdy btc to jest to samo.

Btw Panowie brał ktoś z Was pod uwagę fakt, że z racji na to że mamy tu dość specyficzne grono (kilka lat doswiadczenia na rynku) to jako grupa mniej podatni jestesmy na poszczegolne fazy banki ?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 września 2018, 21:34 przez discipuli, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: scibi » poniedziałek, 17 września 2018, 21:33

@BitJanusz, dokłanie, nie wplacisz pieniedzy bez weryfikacji. Widze tez te miliony osob ktore ida do post office by wyslac gotowke na giełde by miec swoje btc na telefoniku i uzywac go w codziennym zyciu, bo banków to one nie potrzebują. Pracodawcy zamiast dawac im gotówke to beda kupowac dla nich btc i im przelewac!

@discipuli, dla mnie to dodruk, bo z jednej waluty robia sie nagle dwie, bch sobie nawet niezle daje rade ;-). Zamast banknotow dodrukowali bilon.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 17 września 2018, 21:35

@scibi, jesli inne coiny zaadoptuja sie to przewaznie bedzie to przez pryzmat "przytulenia" sie do btc.... moze 1-5% coinow co ma jakies ambitniejsze plany oderwa sie w przyszlosci od btc... ciezko wybiegac w przyszlosc, ale jak ktos daje za btc 6000 $ to tyle jest wart, jak ktos daje 12k to tyle wart.... on zawsze bedzie mial elastyczna cene, ktora uzalezniona bedzie od popytu...
Btc to wszystko po czesci... troche innowacji... jakies tam uzycie.. ale to tez "handel marzeniami" ludzi co chcieliby sie latwo dorobic.

A tak odbiegajac od OT to chyba coraz bardziej w niego zaglebiamy sie wszyscy :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 września 2018, 21:38 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 17 września 2018, 21:38

PanBrzuszek pisze: To nierealne. Nawet pik poniżej 6.000USD wydaje mi się mało prawdopodobny, choć go nie wykluczam.
To akurat nie jest trudne. Co do rejonów bardzo niskich, to mogą paść, ale zajęłoby to sporo czasu.
Osobiście póki nie przebije 6119$ zachowuje neutralność z nadzieją na wzrost (ale i tak nie kupuję, tylko czekam). Lecz jeśli przebijemy z hukiem ten low i 6k, no to oczywiście pozostanie patrzenie na 5.7k czy nie przebije, ale nie sądzę, by wtedy nastawienie neutralne było obiektywne.

Czasem mnie bawią dywagacje, czy jeśli wyjdziemy dołem, to dołek dołków by było 5.7k, 5.8k, 5.4k czy 5k czy 4.5k ponieważ dynamiczne wyjście dołem z tak długiej figury patrząc po supportach/res wynikających z dołków/górek/dłuższych konsolidacji wygląda na najbardziej prawdopodobny przystanek koło 3k (dawny high i potem denko konsolidacyjne przed dalszymi wystrzałami). Wiem, z czego wynika 5.4k, ale byłoby to bardzo optymistyczne jako koniec jeśli faktycznie wyjdzie dołem.

Ostatnio byłem 55/45 na wzrost, po zanegowaniu dziś wybicia z 13 wrz., jestem 60/40 na spadek. Przy zejściu pod 6119 65/35. Analogicznie, pow.okolic 6550, 60/40 na up, ale naprawdę na up dopiero po zrobieniu 6924$ czyli 0.618 Fibo.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 września 2018, 22:06 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: scibi » poniedziałek, 17 września 2018, 21:39

@Dovakhiin, zgadzam sie btc jest tyle warte ile za niego płacą.
Ja stwierdziłem ze jest dla mnie przewartościowany, a nie ze nie jest wart obecnej ceny :). To tylko spekuła. Tak samo było z sprzetem rtv gdy dolar był wysoko, a potem rok pozniej znacznie nizej. Ten sam sprzet róznił sie cenowo i to sporo, gdzie dalej był świezy i "nowy" na rynku, taka była jego wartosc, bo ludzie tyle za niego placili. Gdyby nie chceli kupowac go za dana cene to by nie kupowali :).

Jestem ciekaw jak bedzie wygladala dzisiejsza noc, czy zobaczymy druga fale spadkow, a jezeli tak czy 5800 sie utrzyma. Póki co korekta spadkow jest mizerna co mogloby zapowiadac dalszy down.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości