Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » wtorek, 28 sierpnia 2018, 18:49

@BitJanusz, Wątpie, większość jest raczej podzielona na tych co czekają na 4-5k, a tych co czekają na odbicie typu 9-10k. Reszta skrajnych zakresów zapewne jest mnie oblegana. Małe głosowanko w tym temacie pewnie dałoby nam lepszy obraz (panie adminie? :)).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:01

BitJanusz pisze: Mi się jednak, tak z tyłu głowy, kołacze, że jeszcze nie. Że za dużo gadania o nieuniknionym nowym ATH, co widać chociażby po tym forum.
To podaj 3 przykłady opinii z ostatnich dni o nieuniknionym ATH z forum. Bardzo ciężko. Nie uda Ci się, więc po co piszesz nieprawdę? :)
Ja w analizowaniu nastrojów jestem niezły bo od zawsze częściowo na tym bazuję. Klimat w ostatnich dniach to: mniejszość czeka na jakieś odbicie, raczej skromnie czeka, a większość zrezygnowana/nieufna/czekająca na dalsze spadki. Tak z 30% ludzi pro wzrostowych, reszta neutralna lub spadkowa. Klimatów typu "nieuniknione ATH" nie zauważyłem, za to Ty "dużo gadania" o nieuniknionym ATH zauważyłeś - podziel się więc przykładami wypowiedzi please. :)

Dodano po 6 minutach 19 sekundach:
kozaki_wiesi pisze: czy to można nazwać flagą bądź chorągiewką?
Wydaję mi się, że nie. Przypomina to klin spadkowy, ale nie forsowałbym na siłę konieczności ujęcia tego w jakiś klin czy inna figurę. Co do flagi/pennanta to brakuje mi tu wyraźnego słupka. Cały uptrend nie może nim być, flaga/pennant mają wyraźną grubą świecę i potem tr.sym/kanał a nie x świec z hossy (one nie są jednym słupkiem).
Bazuje bardziej na własnej opinii niż wiedzy teoretycznej z AT, więc mogę się mylić.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:20

DoDobra. Pytanie konkretnie, bez kręcenia: na ile oceniacie ryzyko, że to jednak fake'owe wybicie?

@Bitmar, koniec urlopu ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:30

@Wymazywanie,

+ ciekawi mnie dlaczego ludzie tak bardzo pragna tych spadkow skoro sa zapakowani niektorzy all in na duzo wyzszych poziomach.... ba nawet sporo procent ludzi pewnie sprzedalo ze strata, czekajac teraz na dalsze spadki ktore niekoniecznie moga nadejsc i pozwolic na wyjscie chociaz na 0....

Doslownie garstka osob siedzi na fiatach lub zaczelo shortowac teraz lub za chwile zacznie (test 7500)..

I jeszcze promil tej garstki ma ten komfort ze kupilo relatywnie nisko i wysoko sprzedalo... i bazujac na at i newsach robi moze nie DT, a midterm.. typu kupno ok 6000 a sprzedanie x>8000 itd itd.

Poki nie zrozumieja ze podloga to podloga na ziemi, a nie podloga pierwszego pietra to beda tracic.... :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:31 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: blink » wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:30

Może taki scenariusz że lecimy teraz by odbić się od dolnej linii kanału i testowanie jednocześnie górnej linii od ATH + szczytu na 8500usd (z 20.07)

Obrazek

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: TypowyFacet » wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:37

@Dovakhiin, Są tu pewnie ludzie, którzy kupili grubo powyżej 10k i sprzedali w okolicy 6k, gdy były grobowe nastroje na forum. Teraz dla nich spadki są na rękę bo na pewno chcą odkupić niżej. Często bywa tak, że tacy ludzie odkupują topa. Wiem to po sobie, bo nie raz sprzedałem dołek i kupiłem na górce.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:44

@TypowyFacet,
Ktos kto kupuje x>10k i sprzedaje przy 6k z mysla o dalszych spadkach jest.... glupcem pardon.
Im wieksza sprzedaz ze strata tym potem jest tylko gorzej. Taki "trader" robiac taki ruch robi blad... bo musialby byc zajebistym traderem aby przy obecnej sytuacji odrobic te straty przy DT... a skoro sprzedaje na dolku z mega strata to zajebistym traderem nie jest:)

Poza tym potem pojawia sie efekt lapania TGV... ktore fejkowo moze sie wykoleic i znow strata :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:00

@Dovakiin prawda w spekulacji na crypto jest taka że są DT, którzy kierują się zupełnie innymi wyznacznikami niż AT, Long/Short, nastroje - chociaż pewnie każdy ma na każdym polu sukcesy i porażki. Ja np. nie zmieniłem zdania i nie odwróciłem się o 180 stopni bo nagle uwierzyłem, chociaż się nakręciłem. U mnie odgrywa wielką rolę korelacja z walutami USD i EURO, i fakt może i ja tylko ją widzę :mrgreen: ale jak ostatnie ruchy pokazują i udało się wycelować ładnie w shorta i udało..(bo jeszcze nie wiem, górka to jedynie 1000$) wycelować w dołek. Każdy z nas, DT kieruje się zupełnie czymś innym, co motywuje do stawiania konkretnych pozycji. Gdyby był szablon, skrypt biorący jazdy wszystkich pod uwagę to byłoby narzędzie spekulacji idealnej. Ale nie ma.
Zobacz jak ostatnie dni wydymali grających na USDPLN
I jak wieczny shorciarz na tym zarobił, czy zarabia bo kości w grze i LONG 8-)
Spoiler:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:17

Hmm, może okolice 6k$, to jak 2.8k$ po bańce na 5k$, kiedy to Goldmany wszem i wobec ogłosiły, że jeśli ten poziom zostanie utrzymany to "bottom is in". Co ciekawe wtedy kapitalizacja została utrzymana na 50kkk$(50G$), teraz utrzymujemy 100kkk$(100G$), być może ze względu na dużo większy pułap bańki(20k$) musieliśmy kilka razy zaliczyć ten poziom cenowy i zrobić niejako retest 5k$ na raty :D Zatem analogicznie po kolejnej bańce(44k-100k$) będziemy mulili gdzieś w okolicach 12k$ za BTC czyli przy kapitalizacji 200kkk$(200G$). Na 1w i 1d dość wyraźny double bottom z zasięgiem na 11k$. 2 ostatnie dołki wyraźnie zaokrąglone od dołu. Na bitmex na ostatnim dołku mieliśmy wolumen wszech czasów, największy na tej giełdzie. Taki wolumen zwykle charakteryzuje fazę ostatecznej kapitulacji. Na owej giełdzie teraz gra mega dużo graczy, głównie Ci co umieją grać - smart money(short/long) , dumb money szybko odpadają raczej, więc tam mogło już dojść do 'ostatecznego wyleszczenia' :D Po raz 4 przebijamy linie tworzące wachlarz od szczytu. Także wszystkie alty zaliczyły korekty -80-90% na parze z USD, nie mówiąc już o parach z BTC, vide GAME przykładowo. Czyli reasumując bottom is in wg. mnie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:31

Wymazywanie pisze:
BitJanusz pisze: Mi się jednak, tak z tyłu głowy, kołacze, że jeszcze nie. Że za dużo gadania o nieuniknionym nowym ATH, co widać chociażby po tym forum.
To podaj 3 przykłady opinii z ostatnich dni o nieuniknionym ATH z forum. Bardzo ciężko. Nie uda Ci się, więc po co piszesz nieprawdę? :)
Żarty sobie robisz? mogę z 10. Ale nie wiem, czy z ostatnich 3 dni, czy z pięciu, czy siedmiu. Było ich całkiem sporo ostatnio. Jeśli bardzo chcesz, to poszukam tych postów, ale nie mam na to specjalnie czasu.
Wymazywanie pisze:Ja w analizowaniu nastrojów jestem niezły bo od zawsze częściowo na tym bazuję. Klimat w ostatnich dniach to: mniejszość czeka na jakieś odbicie, raczej skromnie czeka, a większość zrezygnowana/nieufna/czekająca na dalsze spadki.
U mnie to też ważne. Czytam reddita, twittery, nasze forum jest małe i hermetyczne, ale też je biorę pod uwagę.

Ci zrezygnowani to bagholderzy. Oni i tak niezbyt dokładają "cegiełki" do obecnej sytuacji.
Wymazywanie pisze:Tak z 30% ludzi pro wzrostowych, reszta neutralna lub spadkowa. Klimatów typu "nieuniknione ATH" nie zauważyłem, za to Ty "dużo gadania" o nieuniknionym ATH zauważyłeś - podziel się więc przykładami wypowiedzi please. :)
Nie wiem, po co chcesz, bym marnował swój czas, bo wyszukiwanie i kopiowanie postów to siermiężna robota, ale OK. Jak znajdę chwilę, to no problemo. Nie gwarantuję, że będzie z ostatnich 3 dni. Może 4, a może 5.
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:33 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:32

anagamidev pisze: Hmm, może okolice 6k$, to jak 2.8k$ po bańce na 5k$
Tyle, że wtedy 4970->2980=-40%, a teraz 19891->5755=-71%. Więc to utrudnia interpretację, bo ani nie mocna korekta (które są tak do -50% na BTC) ani kompletne pęknięcia jakie znamy (czyli -80% i więcej).

Dodano po 23 sekundach:
BitJanusz pisze: Żarty sobie robisz? mogę z 10.
Podaj, czekam. O nieuniknionym ATH.

Ja nie pamiętam ani 1 posta o nieuniknionym/pewnym itp. ATH od kogokolwiek od bardzo dawna. Ty aż 10 możesz podać. Same linki starczą. Nadal upieram się, że nie było takich postów czy to 3 czy 7 dni temu czy nawet 2 tyg.
BitJanusz pisze: Nie wiem, po co chcesz, bym marnował swój czas, bo wyszukiwanie i kopiowanie postów to siermiężna robota, ale OK. Jak znajdę chwilę, to no problemo. Nie gwarantuję, że będzie z ostatnich 3 dni. Może 4, a może 5.
OK, dzięki. Po prostu uważam, że przesadzasz i tyle, stąd jestem ciekaw przykładów.
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:35 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:35

Wolumen.
Jeszcze co prawda kilka godzin zostało do końca świeczki 1D ale póki co:





Dodano po 2 minutach 37 sekundach:
@Wymazywanie, przy tych poziomach nie ma duzej roznicy czy ktos pisze o 12k czy 20k+ a przynajmniej nie bylo kiedy sie wazylo czy sie 6k utrzyma - jedno i drugie to taka sama abstrakcja
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3114
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:36

Dovakhiin pisze: @TypowyFacet,
Ktos kto kupuje x>10k i sprzedaje przy 6k z mysla o dalszych spadkach jest.... glupcem pardon.
Im wieksza sprzedaz ze strata tym potem jest tylko gorzej. Taki "trader" robiac taki ruch robi blad... bo musialby byc zajebistym traderem aby przy obecnej sytuacji odrobic te straty przy DT... a skoro sprzedaje na dolku z mega strata to zajebistym traderem nie jest:)
G*wno prawda 8-) Jeśli kupiłem 200 x Coin za powiedzmy 5$, leciało w dół, przy 40% spadku sprzedałem (tu twierdzisz, że jestem głupcem), spadło o kolejne 40% i odkupiłem po groszach powiedzmy 400 sztuk. Mam dwa razy tyle sztuk, dodatkowo "spadła" średnia zakupu więc przy ewentualnej górce szybciej wyjdę na 0, a to co wyżej daje podwójny zarobek. I tutaj nie trzeba było być megatrejderem, nawet jeszcze miesiąc temu opłacało się sprzedać i teraz odkupić po jeszcze mniejszych cenach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:43

adam1226 pisze: Pytanie konkretnie, bez kręcenia: na ile oceniacie ryzyko, że to jednak fake'owe wybicie?
Konkretnie? Na 5,88 %.

Obrazek

Do tej pory licząc dla czterech ruchów spadkowych w aktualnie trwającym ranged market (który imho jednak rządzi się już trochę innymi prawami, niż np. ranged market pobańkowy z 2014 - 2015 roku. Tak więc ja bym brał pod uwagę tylko tą próbkę, chociaż oczywiście może być niezadowalająca pod względem ilościowym) mieliśmy 17 wyraźnych korekt spadków, które okazywały się formacjami kontynuacji. Oczywiście można jeszcze starać się liczyć jakieś pojedyncze zielone bączki lub doji (skalą odniesienia są tutaj dzienne). Ja takie pojedyncze przystanki uznałem za szum. Szczyty, od których liczyłem spadki zaznaczyłem pomarańczowymi kropkami. korekty zaznaczyłem na niebiesko. Cyferki obok mówią o tym do jakiego poziomu fibo (ciągniętego od pomarańczowej kropki do aktualnego w tamtym momencie dołka) doszedł wzrost. Widać, że zdecydowana większość dobijała do poziomu 38,2. Jak w zegarku. Widać też, że blisko dołka korekty spadków zaczynały być coraz płytsze i sięgały do poziomu 23,6 lub mniej. Zaznaczyłem to na żółto. Jedną korektę znaczyłem na czerwono. Jest to jedyny z siedemnastu pomierzonych przypadków, w którym korekta spadków przekroczyła (zamknięcie body świecy ponad poziomem) aktualne dla niej fibo 38,2 i pomimo to nastąpiły dalsze spadki. Jest też korekta zaznaczona na fioletowo. Knoty prawie dobiły fibo 0,5, jednak body zostało zamknięte poniżej 38,2. Uznałem więc, że należy ją zaliczyć do pozostałych szesnastu, które nie przekroczyły 38,2. Oczywiście fibo nie jest tak precyzyjne jak linie trendu. Czasami knoty dochodziły do mniej więcej połowy między fibo 38,2, a 0,5. Takie przypadki też wliczałem do tych szesnastu.
Nie liczę już dodatkowego czynnika, że ostatnio pojawiły się dwie płytkie korekty o zasięgu 23,6. Wczorajsza dzienna przebiła fibo 38,2 dla aktualnego dołka. Rosnący wolumen (a jednak niezbyt dynamiczny - więc nie powinniśmy się obawiać gwałtownej korekty) wskazuje na to, że jutrzejsza świeca najprawdopodobniej będzie zielona - nawet jeśli będzie to bączek lub doji. Patrząc więc po body zapewne przebicie poziomu 38,2 nie będzie jedynie symboliczne, ale wyraźnie widoczne. Te 5,88% to oczywiście 1/17, tj. ten jeden przypadek zaznaczony na czerwono. Mniej więcej taka według tej próbki jest szansa, że pomimo wyraźnego przebicia fibo 38,2 będziemy mieli jednak kontynuację spadków.

PS. Jak tu nie kochać AT? I jak tu nie kochać BTC?
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:48 przez new06, łącznie zmieniany 1 raz.
Brave New World

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 27 czerwca 2011
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: hornet » wtorek, 28 sierpnia 2018, 20:45

mudol pisze: G*wno prawda Jeśli kupiłem 200 x Coin za powiedzmy 5$, leciało w dół, przy 40% spadku sprzedałem (tu twierdzisz, że jestem głupcem), spadło o kolejne 40% i odkupiłem po groszach powiedzmy 400 sztuk. Mam dwa razy tyle sztuk, dodatkowo "spadła" średnia zakupu więc przy ewentualnej górce szybciej wyjdę na 0, a to co wyżej daje podwójny zarobek. I tutaj nie trzeba było być megatrejderem, nawet jeszcze miesiąc temu opłacało się sprzedać i teraz odkupić po jeszcze mniejszych cenach.
zrobileś tak rzeczywiście, czy piszesz o hipotetycznym scenariuszu?

jeśli nie żyjesz z tradingu albo nie miałeś wcześniejszych takich doświadczeń, to powodzenia z radzeniem sobie z emocjami, które towarzyszą stracie 40% przy graniu nawet kilkudziesięcioma tysiącami, nie mówiąc o kilkuset tysiącach :) imo do kilku tysięcy każda taka zabawa jest "łatwa" do zaakceptowania.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Don8000 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 21:09

Ciężki temat. Ja mimo porannego przelewu na giełdę wyszedłem, 20% na altach mi wystarczy na jeden dzień.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3114
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 28 sierpnia 2018, 21:12

Zrobiłem to dokładnie na kilku altach, sprzedałem te, które miałem w większych ilościach (btx, btcp, etn, btg i ltc) aby odkupić chociażby 5% taniej, ale i tak lepiej na tym wyszedłem właśnie dla dwóch powodów: aby mieć więcej sztuk i aby "zmniejszyć" cenę zakupu. Mój błąd, że nie sprzedałem wcześniej i że nie sprzedałem wszystkiego, ale, teoretycznie, jeśli ceny powrócą do cen zakupów to będę miał SPORO większy zarobek. HODLowanie sprawdza się w przypadku kiedy nadal ceny są powyżej cen zakupu, albo jeśli nie kręci Cię ta nutka adrenaliny przy sprzedaży i modlenia się aby niżej ktoś Ci sprzedał ;)
W tej chwili gram aby nie mieć więcej pln ale aby mieć więcej sztuk, co w przypadku porządnego odbicia da profity.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kAArter » wtorek, 28 sierpnia 2018, 21:35

ze strony SEC była informacja ostatnio że jeszcze raz przyglądną się odrzuconym wnioskom.Wiadomy jest termin decyzji tego ,,przyglądnięcia'' ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 22:13

WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szymoncorr » wtorek, 28 sierpnia 2018, 22:26

Aktualizuje widły które wrzuciłem w tym poście https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=517870#p517870
Są pięknie respektowane, jak widzimy obecnie kurs po raz kolejny próbuje sforsować linię mediany, która jest dotychczasowym oporem.
Obrazek

Wspominane tutaj już przez kilka osób 7500 jak najbardziej możliwe w najbliższym czasie ;)
Obrazek

@Wymazywanie, wczoraj próbowałem znaleźć jakaś zależność do pór roku, kwartałów etc. nie udało mi się ustalić żadnych cyklicznych ruchów związanych z powyższym, najbardziej zbliżone były... fazy ksieżyca. :P

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości