Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » wtorek, 15 maja 2018, 09:50

Jak widać coś co jest zapisem cyfrowym również może być powodem do kłótni - człowiek to jaki kłótliwy gatunek :p
Prawda stara ja świat to jest taka, że nikt nie chciałby kupować BTC za 100k ale chętnie by sprzedał za tę cenę :p

Co do kursu to mam dylemat bo przez błędy dziadowskiego BB z odświeżaniem strony i cen nie załapałam się na wybicie i teraz obawiam się tych 1001 oporów na wyższych pułapach

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: rolph » wtorek, 15 maja 2018, 09:52

Mam pytanie do doświadczonych kolegów z forum bo szczerze mówiąc jestem zielony z tego wskaźnika. Chodzi mi o BBands. Np na Finexie w skali 1D kiedy wstęgi przecinały się w przeszłości nad świecami na wykresie zawsze przez długi okres czasu były spadki, a kiedy pod świecami były wzrosty. W chwili obecnej przecięły się one ponownie nad świecami 13.05. Czy mimo tego możemy iść w górę? Z góry sorry, za takie dla większości oczywiste pytanie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » wtorek, 15 maja 2018, 10:11

Co do socjolog,
wg mnie fajnie, że pisze o przesłankach mogących spuścić kurs, bo taki tudemunizm ogólnie panujący (nie mówię o forum), może nas poprowadzić tylko w jedną stronę... ale rzecz w tym, jakiekolwiek to są przesłanki to nie przekreślają szansy na dalszy wzrosty. Lepiej by było gdyby jednak zatrzymał się na przypomnieniu tych przesłanek, bo w sumie dalsze wnioski to właściwie można uznać za trollowanie - no i tutaj pozostaje jedynie apelować, żeby "nie karmić trolla"..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Krachu1895 » wtorek, 15 maja 2018, 10:24

Kurde ludzie, czy moglibyście się ogarnąć trochę?
Od dwóch dni nie da się praktycznie czytać tego wątku, prawie żadnych sensownych postów tu nie ma, tylko wycieczki personalne cały czas i krytykowanie jedni drugich. Jak czujecie taką potrzebę sporu i oceniania tego co inni piszą, to załóżcie sobie może jakiś oddzielny wątek, nie wiem "Co nam się nie podoba w podejściach innych forumowiczów" czy coś takiego i piszcie sobie tam. Bo w tej chwili połowa postów w wątku o kursie, jest tak na prawdę o tym dlaczego Socjolog jest be. Dajcie chłopakowi spokój, niech pisze sobie co chce, przecież nikomu krzywdy nie robi. A widać wyraźnie, że wiele osób podziela jego poglądy, więc nie widzę w czym problem. Taką analizę można by było zrobić dla każdego z was i uwierzcie mi, nie byłoby wam miło gdyby połowa forum zaczęła po was cisnąć.

Podsumowując ten wątek od dwóch dni nie nadaje się do czytania i to nie pierwsza taka sytuacja. Mam prośbę do @Bitmar, żeby pousuwał te posty które są wyraźnie nie na temat, lub chociaż przeniósł je do innego wątku.
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 maja 2018, 10:26 przez Krachu1895, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12846
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » wtorek, 15 maja 2018, 10:25

Na mniejszych skalach tworzy nam się trójkąt symetryczny, prawdopowodnie dalszy up.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prott3 » wtorek, 15 maja 2018, 10:25

Do tych wszystkich domorosłych psychologów którzy jarają się analizą osobowości @socjolog2008 /@amneziahaze.To jest dział dyskusji na temat kursu BTC, nie na temat zachowań @socjolog2008.Chcecie psioczyć na niego to w kilka sec. można założyć sobie osobny wątek a takie wylewanie pomyj na kogoś z dopiskiem "Co do kursu", "wracając do kursu" z dyskusją na temat kursu niema nic wspólnego.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: FortiDude » wtorek, 15 maja 2018, 10:59

@Smule, wskaźnik może mieć znaczenie, bo osoba posiadają 5000 BTC może je sprzedać właśnie na
przy takim wskaźniku w obawie, że ktoś inny to zrobi i cena spadnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » wtorek, 15 maja 2018, 11:36

@Smule, @FortiDude, o "mechanice tradingu" jest ten wątek:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=16&t=29019
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Krachu1895 » wtorek, 15 maja 2018, 14:46

Halo, halo co tutaj tak cicho? Wszyscy czekają na rozwój wypadków? Ja cały czas liczę na spadki, chociaż już nie tak bardzo jak wcześniej. Znajdujemy się teraz w fajnym momencie, bo przy samej linii i szorujemy już tak od jakiegoś czasu. Ktoś otwiera teraz szybkiego shorcika na odbicie w dół klina, czy może nikt nie ryzykuje?

Chodzi mi oczywiście o ten klin:
Obrazek

Początkujący
Posty: 224
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: s---r » wtorek, 15 maja 2018, 14:50

ja się dałem ponieść emocjom na tej szpilce i siedzę na longu :)

Bo z mojego kanału wylazło
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 maja 2018, 15:01 przez s---r, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Daro » wtorek, 15 maja 2018, 14:54

http://www.eecpoland.eu/pl/

Morawiecki live ... hipokryzja

"Polska za 10 lat bedzie krajem hi-tech"
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 maja 2018, 14:56 przez Daro, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nplex » wtorek, 15 maja 2018, 14:54

Co myślicie o takich scenariuszach ?


Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » wtorek, 15 maja 2018, 15:28

I właśnie przez takie akcje jak ta o 15:15 kiedy tylko mogę stosuję "ręczny SL"...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: plugmyduck1 » wtorek, 15 maja 2018, 15:29

ekonokomik pisze: I właśnie przez takie akcje jak ta o 15:15 kiedy tylko mogę stosuję "ręczny SL"...
Rozumiem ze rozumiemy to tak samo, jako zwyczajne ordynarne wybicie Stopow ?

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ChatStresser » wtorek, 15 maja 2018, 16:32

@plugmyduck1,
Jakie to ma znaczenie? Fakt faktem jest taki, ze nie jestesmy w stanie zweryfikowac jaki byl cel tego zrzutu, wie to tylko osoba ktora zrobila owy zrzut. Mozemy spekulowac, ze to bylo celowe zagranie, a moze po prostu zwykla pomylka grubasa?
Tylko, czy to cos zmienia? :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Delhi » wtorek, 15 maja 2018, 16:34

Wczoraj mieliśmy pattern odwróconej głowy barta a dzisiaj mamy poprostu głowę barta a te dwie formacje po sobie tworzą formację szalonego BARTA

:shock:

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ChatStresser » wtorek, 15 maja 2018, 16:47

Chyba sie komus spodobaly zagrania pod agresywne wybijanie longow i shortow :>
Ja osobiscie sobie daruje taka gre, pozostaje jako obserwator, innym polecam to samo, mozna latwo wtopic kase na takich manipulacjach.
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 maja 2018, 16:48 przez ChatStresser, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 12 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitChmura » wtorek, 15 maja 2018, 16:48

I tak to jest. Kurs może być pompowany przez kilka dni, żeby zleciał w kilka godzin jeszcze niżej.Osobiście dlatego nie wchodze w bitcoina, dzisiaj już się nie opłaca.Jak wspominałem wcześniej na shitcoinach z małą kapitalacją jest większa szansa na zrobienie nawet kilkaset procent w szybkim czasie niż chociaz 20% na bitcoinie.
Moim zdaniem zobaczymy jeszcze 7k. Gox zrzuca kiedy chce, albo po prostu ludzie już są pesymistycznie nastawieni, bo jednak dużo osób głosiło wielkie rzeczy dla bitcoina w maju a tu lipton.

@ChatStresser, A Bitcoin to nie dziki rynek? :) sam widzisz co sie dzieje. Tak zupełnie szczerze ci powiem że na shitcoinach zarobiłem cały kapitał w kryptowalutach, na bitcoinie jak już to małe procenty. Oczywiście nie namawiam do niczego, mówie tylko jak ja gram. A cała teoria bierze się z tego że rynek bitcoina to zupełnie inny rynek niż rok temu, o wiele większa kapitalizacja , a z czego widać nie ma chętnych aby wbijać setki miliardów i pchać btc do góry, jest raczej wręcz odwrotnie.I szczerze wcale im się nie dziwie.W grudniu poszedł wszędzie news ze btc dobił10k więc ludzie myśleli że to łatwy pieniądz i podbijali kurs pod 20k a kilka dni później... :) Także cały rynek kryptowalut jest dziki
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 maja 2018, 17:10 przez BitChmura, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ChatStresser » wtorek, 15 maja 2018, 16:55

@BitChmura,
Oczywiscie, ze jest wieksza szansa na zrobionie kilkaset procent, ale rownie dobrze mozliwosc tak samo szybkiej straty, shitcoiny to dziki rynek, tam nie dzialaja zadne poziomy itp, to cos ala ruletka albo sporo zarobisz, mnie takie cos nie bawi.
PS. O jakich konkretnie coinach mowiles, pytam z ciekawosci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12846
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » wtorek, 15 maja 2018, 17:05



Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, fusywszklanejkuli, Kiwajakotako, updownupdown i 25 gości