Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 15 lutego 2018, 20:25

Wymazywanie pisze: Taki mój prywatny ideał pod grę jaka preferuję na BTC teraz. I sprawdza mi się, a szum na 15m czy 1h mnie już nie obchodzi, zwłaszcza jak jest dobre spojrzenie na większą skalę i tam scenariusze budowane.
Dlaczego grasz na BTC, a nie na przykład LTC?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 335
Rejestracja: 9 sierpnia 2015
Reputacja: 343
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: depar » czwartek, 15 lutego 2018, 20:28

wizardking76 pisze: 5000 BTC zakupy kontra 2000 sprzedaż w 1h.... nice1h.JPG
@wizardking76
Podaj linka gdzie można zobaczyć zamieszczoną przez ciebie grafikę short/long.
Pod starym adresem https://www.bfxdata.com/positions/btcusd na Finexie u mnie nie działa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 15 lutego 2018, 20:28

@amneziahaze, A skąd wiesz? Akurat mam więcej altów niż BTC od jakiegoś czasu. W BTC tak z 1/3. Alty idą za BTC jak po sznurku teraz, a mają większy potencjał i łatwość na wzrost (i spadek też). LTC miałem też ostatnio, ale już nie mam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » czwartek, 15 lutego 2018, 20:34

Zarabiam więcej na pękaniu tej banki niż jak rosło w listopadzie.
Dzisiaj dwa longi zamknięte jeden z 8200 na 9700 i potem nowy otwarty na 9500 i zamknięty właśnie na 10111 ;)
Wydaje mi się że teraz już będzie tylko najwyżej jakiś podskok w górę lub po prostu chwilowy postój do zamknięcia dziennej, a potem zjazd.
I na tym zjedzie mam zamiar się zaczaić, za szybki wzrost jak dla mnie na tą chwilę.
I dzięki @bitloteiros za odpowiedź, zawsze to inne spojrzenie na rynek, dałbym plusa ale już wyczerpałem limit :/

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Sebek94 » czwartek, 15 lutego 2018, 20:36

jest szansa na zjazd do 9200-9400 w niedługim czasie? Niestety przespałem 2 dni, bez dostępu do internetu za granicą :(

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CounterStrike » czwartek, 15 lutego 2018, 20:37

Zeyt pisze: Zarabiam więcej na pękaniu tej banki niż jak rosło w listopadzie.
Dzisiaj dwa longi zamknięte jeden z 8200 na 9700 i potem nowy otwarty na 9500 i zamknięty właśnie na 10111 ;)
Wydaje mi się że teraz już będzie tylko najwyżej jakiś podskok w górę lub po prostu chwilowy postój do zamknięcia dziennej, a potem zjazd.
I na tym zjedzie mam zamiar się zaczaić, za szybki wzrost jak dla mnie na tą chwilę.
I dzięki @bitloteiros za odpowiedź, zawsze to inne spojrzenie na rynek, dałbym plusa ale już wyczerpałem limit :/
Można wiedzieć czy inwestujesz w bitka czy w jakieś inne alty ?

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » czwartek, 15 lutego 2018, 21:01

bitloteiros pisze:
domator pisze: Czy wy tez macie taka kreske na 10150 po szczytach 20 i 28 stycznia? Czy tez ona raczej nie bedzie stanowila oporu?
Narysuj ją teraz po tych samych szczytach na stampie ;)
A kto patrzy na stampa? 8-)
Ja patrzę jeszcze na kreskę wzrostową po szczytach 7, 8, 10 lutego.

Jestem już na shorcie, wszedł mi pierwszy, niewielki, przy 10155. Tym razem shortuję z SL ustawionym w okolicach 10300, bo w tym punkcie nie ma co zgrywać mądrego, za dużo może się zdarzyć.

PS. A co byście powiedzieli na hipotezę 5-dniowych spadków do poziomu 7500? Takie nakreślenie opadającego ramienia i sugestia dużego tójkątą obejmującego cały luty? Skasowanie longów, powrót do biadolenia "lecimy na 4k" i temu podobne klimaty ;)
A dopiero później, pod koniec lutego wyjście górą, odwrócenie trendu widoczne w 3d i 1w i odbicie do 12k.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: domator » czwartek, 15 lutego 2018, 21:04

@ekonokomik, Do 7.5k to dla mnei za gleboko. Ja widze jeszcze taka fajna kreske po dolkach 9 i 11 luty i ona by mogla teraz przytrzymac na 8100. Nizej to sie robi jakos nieprzyjemnie. Tez juz sprzedalem ale z szortem sie wstrzymam.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: GameCash » czwartek, 15 lutego 2018, 21:09

jak przebije 10300 to szansa na rajd btc do 12k

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » czwartek, 15 lutego 2018, 21:17

@GameCash, Spokojnie spokojnie, po $10300 najpierw będzie $10850, dopiero potem $12k ;)
Korekta jednak by się już też przydała. Alty/BTC mogłyby odsapnąć ;)

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » czwartek, 15 lutego 2018, 21:22

@domator, chodziło mi o opcję fioletową (choć może trochę za ostry kąt spadku narysowałem). W tej chwili rozkład na te dwa scenariusze jest u mnie 50/50.

Wiesz, że jestem zaprzysięgłym zwolennikiem "odbicia w 1w" czyli tych przysłowiowych 12k. Ale żeby tak gładko i jednym ruchem? Wzrost o 100% od 6k? Możliwe, ale jednak...
Wciąż brakuje mi na wykresie uwidocznienia lęków tej sporej części graczy, którzy w obecnym wzroście widzą tylko odbicie i czekają na 4k.

Z drugiej strony rajd teraz do 12k bez korekty narysowałby głowę potencjalnego olbrzymiego oRGR 8-)

Czyli każda opcja mnie ucieszy i o to chodzi :D
fin3.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 15 lutego 2018, 21:47

ekonokomik pisze: PS. A co byście powiedzieli na hipotezę 5-dniowych spadków do poziomu 7500?
Na 1d by paskudnie to wyglądało i oznaczało celowe podbijanie ponad LT3-5.4k w celu ostrego uwalenia.
Raczej mało prawdopodobne, tak to oceniam. Jeszcze korekta to do 8.5k max (a najlepoej do 9-9.5k, nie niżej )by pasowała do tego o czym myślę, że jest rysowane, ale 7.5k w tym miesiącu, to by zburzyło to co obserwuję od 6k, oparte na dobrze rozegranej konsolidacji ponad 8k.
Mało możliwe.

Dodano po 7 minutach 20 sekundach:
ekonokomik pisze: Wciąż brakuje mi na wykresie uwidocznienia lęków tej sporej części graczy, którzy w obecnym wzroście widzą tylko odbicie i czekają na 4k.
A jak miałoby wyglądać to uwidocznienie zakładając, że spora część tych ludzi sprzedała taniej i czeka z fiatami, bo przecież to pada i już nie rośnie? Wystarczy przestudiować wątek - panika 6k, masa postów o 5k, 4k, 3k, nawet o 200 czy 500$ się pojawiły ze dwa i to chyba na poważnie. 8-) Potem sru - chyba 2-3 dni - i nagle 8k i w zasadzie od tego czasu w bok, lekko up, troszkę down, znudzenie i znudzenie aż do ostatnich dni.
Czekający na retest 6k nie mieli okazji kupić, podobnie z 7k. Był tydzień zakupów na 8xxx$, a to już dla tych co tylko na double bottom lub niżej czekali było za wysoko. Wątek ucichł no i nagle wybicie. Wiem, że nie ma co budować wyobrażenia o rynku na podstawie forum, ale sądzę, że dużo ludzi sprzedało w panice lub po drodze i czekało na niższe wartości. Rozsądniejsi kupujący "strategicznie" po reteście dołka nie mieli na to szansy a wielu z nich nie kupiło po 8-9k skoro czekali na 6-7k na double bottom. Jeśli ma iść schematycznie, to jakaś część tych ludzi kupi, ale wyżej niż jesteśmy.

PS. Zakupu BTC teraz nie polecam. Wg mnie będzie się poruszało w przedziale 9-11k nawet do końca lutego. Cena powyżej 11k w lutym dłużej niż 2 dni zaskoczyłaby mnie bardzo miło.

Dodano po 9 minutach 14 sekundach:
@ekonokomik, Co do 10k - chyba pisałeś, że nie ma znaczenia dla Ciebie? (albo ktoś inny tak pisał?)
Dla mnie ma, supportowało kilka razy. Zdziwiłbym się jakbyśmy nie powalczyli troszkę o jego zachowanie:

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wizardking76 » czwartek, 15 lutego 2018, 21:53

depar pisze:
wizardking76 pisze: 5000 BTC zakupy kontra 2000 sprzedaż w 1h.... nice1h.JPG
@wizardking76
Podaj linka gdzie można zobaczyć zamieszczoną przez ciebie grafikę short/long.
Pod starym adresem https://www.bfxdata.com/positions/btcusd na Finexie u mnie nie działa.
to była zwykła grafika zakupów 1h nie shortów/longów, ta podobnie jak to co wkleiłeś raz działa raz nie... https://www.bfxdata.com/orderbooks/btcusd

Dodano po 3 minutach 19 sekundach:
amneziahaze pisze: Fakt, ale co widzicie w skali 1W zatem.
ja widzę schłodzenie do poziomu po dużej korekcie z 10 sierpnia z 2400 USD na 1900 czyli jednym słowem aby nagrzać się tak mocno jak poprzednio kurs musiałby conajmniej z 10 razy do góry skoczyć.... przynajmniej tak mi się wydaje....

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » czwartek, 15 lutego 2018, 21:59

@Wymazywanie
Spoiler:
Wymazywanie pisze:

Dodano po 7 minutach 20 sekundach:
ekonokomik pisze: Wciąż brakuje mi na wykresie uwidocznienia lęków tej sporej części graczy, którzy w obecnym wzroście widzą tylko odbicie i czekają na 4k.
A jak miałoby wyglądać to uwidocznienie zakładając, że spora część tych ludzi sprzedała taniej i czeka z fiatami, bo przecież to pada i już nie rośnie? Wystarczy przestudiować wątek - panika 6k, masa postów o 5k, 4k, 3k, nawet o 200 czy 500$ się pojawiły ze dwa i to chyba na poważnie. 8-) Potem sru - chyba 2-3 dni - i nagle 8k i w zasadzie od tego czasu w bok, lekko up, troszkę down, znudzenie i znudzenie aż do ostatnich dni.
Czekający na retest 6k nie mieli okazji kupić, podobnie z 7k. Był tydzień zakupów na 8xxx$, a to już dla tych co tylko na double bottom lub niżej czekali było za wysoko. Wątek ucichł no i nagle wybicie. Wiem, że nie ma co budować wyobrażenia o rynku na podstawie forum, ale sądzę, że dużo ludzi sprzedało w panice lub po drodze i czekało na niższe wartości. Rozsądniejsi kupujący "strategicznie" po reteście dołka nie mieli na to szansy a wielu z nich nie kupiło po 8-9k skoro czekali na 6-7k na double bottom. Jeśli ma iść schematycznie, to jakaś część tych ludzi kupi, ale wyżej niż jesteśmy.
Chyba to uwidocznienie to obraz spanikowanych przed uciekającym pociągiem ludzi, co by wiązało się z panic buy jeśli można to tak nazwać ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lutego 2018, 22:52 przez Zeyt, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 12 sierpnia 2015
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: dgtmarket.com » czwartek, 15 lutego 2018, 22:22

new06 pisze: PS. @dgtmarket.com, jaja sobie robicie z tymi strefami SD? Wrzucam pomoc naukową. Może następna analiza będzie bardziej udana.
Dziękuję za link z FF. Chciałbym zaznaczyć że nie używam technik S/D. Analizy S/D używałem przez dłuższy czas w moich analizach, jednak stwierdziłem, że ta technika dla mnie nie działa. W moich analizach używam nomenklatury z S/D ponieważ jest ona zrozumiała dla większości czytelników oraz dobrze opisuje to czego szukam na wykresie (wielkich ilości zleceń).
Konkurs! Szczegóły TUTAJ
Giełda Bitcoin i Litecoin: dgtmarket.com
Blog: blog.dgtmarket.com Facebook: facebook.com/dgtmarket Twitter: twitter.com/dgtmarket_com

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wizardking76 » czwartek, 15 lutego 2018, 22:35

nie wiem czy wszyscy tu zauważają ten szczególny okres w przypadku bitcoina. mieliśmy 12 mln adresów na poczaku 2017 a na koniec roku już 22 mln. O ile ci co mieli te pierwsze adresy to osoby które mogą mieć nie wiem conajmniej średnio 4 lub 5 adresów to te nowe adresy raczej należą do osób które niedawno weszły na rynek i pewnie mają średnio najwyżej 2 adresy. Czyli z 2 do 3 milionów zrobiło się 7 do 13 milionów mających bitcoiny. Czyli co miesiąc przybywa 0,5mln do 1mln nowych użytkowników i średnio osoba z mającej średnio koło 7 BTC będzie niedługo mieć 1 BTC i mniej.

nie wiem czy moje przemyślenia są trafne - aczkolwiek tak mi się wydaje...

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pchelka » piątek, 16 lutego 2018, 00:55

Przypomina się teoria zbiornikowa która była gdzieś tu na forum

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 273
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: burzolak » piątek, 16 lutego 2018, 01:05

ekonokomik pisze:...
PS. A co byście powiedzieli na hipotezę 5-dniowych spadków do poziomu 7500? ...
Wymazywanie pisze:...
Na 1d by paskudnie to wyglądało i oznaczało celowe podbijanie ponad LT3-5.4k w celu ostrego uwalenia.
Raczej mało prawdopodobne, tak to oceniam. Jeszcze korekta to do 8.5k max (a najlepoej do 9-9.5k, nie niżej )by pasowała do tego o czym myślę, że jest rysowane, ale 7.5k w tym miesiącu, to by zburzyło to co obserwuję od 6k, oparte na dobrze rozegranej konsolidacji ponad 8k.
Mało możliwe.

Dodano po 7 minutach 20 sekundach:
ekonokomik pisze: Wciąż brakuje mi na wykresie uwidocznienia lęków tej sporej części graczy, którzy w obecnym wzroście widzą tylko odbicie i czekają na 4k.
Nastroje ostro się zmieniły, a ja sam machałem chorągiewką ku spadkom. Na darmo.

Dorzucę od siebie ,że ostatnie dni przespałem. Nie załapałem się totalnie na nic :( . W BTC nie udało się wkupić, LTC i ETC odczytałem za późno a w LSK należało wchodzić gdy BTC brodziło w bagnie.

Generalnie zakładałem dwa scenariusze ale wyszło inaczej. Pierwszy opiewał na podskok do okolic powyżej 9k tylko po to by zjechać pod granicę 4,5k. Następnie ustabilizowanie na 6k i powolne up przez marzec.
Kolejny scenariusz to rasowy boczniak po wyjściu z oRGR, który wrzucony był na wykresie z tydzień temu, ujeżdżany przez kilkanaście dni z delikatnymi wzrostami.

Generalnie wszystko zdechło z powyższych. Wyprzedałem się z minimalnym zyskiem ładnych kilka dni temu. Korci mnie na wejście ale poczekam na odreagowanie obecnych wyskoków.
W obecnej sytuacji brakuje mi odreagowania obecnego skoku z 8400 na 10300 (obecnie). Ni jak nie wychodzi mi od czego liczyć, zakładam około 9200 z jakimś knotem ku 9000.
Ustawię budzik na zakup na 8750$ i 9000$ i 9300$ z zaostrzeniem też na alty.

Gdy już w coś wejdę to dam tu znać! Pewnie zaraz po tym będzie zjazd po cegłach bez ręcznego :D Więc uprzedzę wcześniej.

Ps. Dodrukowują thetery?
Ostatnio zmieniony piątek, 16 lutego 2018, 01:35 przez burzolak, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » piątek, 16 lutego 2018, 01:32

Wymazywanie pisze: @ekonokomik, Co do 10k - chyba pisałeś, że nie ma znaczenia dla Ciebie? (albo ktoś inny tak pisał?)
Tak to ja pisałem. "Okrągłość" liczby robi jakieś wrażenie może przy przebijaniu pierwszy raz, ale nie przy odbiciu. Nie widziałem też na tej wysokości żadnych ważnych kresek. Opór w okolicach 10k3 wyliczyłem sobie raczej na podstawie ogólnego kąta spadków od ATH, oraz tego, że od 6k praktycznie nie było korekty. Jeśli gdzieś ma być przystanek i poważniejsza korekta w drodze do 12k to gdzieś tu byłoby dobre miejsce.

W międzyczasie kurs dał mi szansę na prawie bezstratny SL, więc jeśli teraz z tego minitrójkąta w 3m wyjdziemy górą (a chyba właśnie się na to zanosi), to pewnie z niej skorzystam i zaczaję się gdzieś wyżej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » piątek, 16 lutego 2018, 01:47

@ekonokomik, Nie pisałem przecież absolutne NIC o okrągłości, zaznaczyłem Ci na wykresie jak byk jak kilka razy 10k supportowało w ważnych miejscach, potem uległo przed dużymi spadkami i o "to 10k" które tak się zachowywało pytałem. Nie powiedziałbym, że to nieważne miejsce.

10.3k z czego Ci wynika? Pewnie z dołków i ostatniej konsolidacji przed spadkiem w dniach 17-22-26-31 stycznia? Toż to wszystko (oprócz 26) romans z 10k nie z żadnym 10.3k.

Dodano po 3 minutach 23 sekundach:
ekonokomik pisze: od 6k praktycznie nie było korekty.
Były 3 korekty koło 1000$ każda i ze 2 korekty 500-700$ itp. Fakt, nie było mocnej korekty. Tym bardziej umocniło to i dołek, bo nawet go nie testowało double bottomem oraz strefę konsolidacji na 8xxx$. Zejście pod zburzyłoby jakąś mała bazę. O szybkim reteście 6k trzeba zapomnieć, zresztą trzeba było zapomnieć już kilka dni temu jak 8k trzymało i trzymało. ;)

Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
ekonokomik pisze: Opór w okolicach 10k3 wyliczyłem sobie raczej na podstawie ogólnego kąta spadków od ATH
A dokładniej? Kąt spadków pokazuje przecież dobrze LT spadkowego a ona jest nad nami koło 11.7-11.9k$.
Chyba, że połączyłeś sobie highe z 19 i 26 stycznia? Bo ta linia wychodzi jakoś 10.4-10.5k$ teraz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BCDP, Bing [Bot], DjVegas98, Google [Bot] i 31 gości