Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » sobota, 10 lutego 2018, 14:32

amneziahaze pisze: hola hola, nie będę cytował Wymazowanie, którego miałem nie wymieniać z nazwy od 4.000 do 19.000usd, BO NIE, pozniej byłem w ignorowanych, teraz się niedźwiedź wybudził z jamy po trzech buraczanych falach w 1D. A poza tym spam nie spam, moderatorów już prawie tu nie ma, może zgłoś swoją kandydaturę, nadawałbyś się.
Tak, byłeś w ignorowanych, ale często czytam przez telefon i czasem coś ciekawego piszesz więc odhaczyłem.
Moderatorem bym nie chciał być bo nie jestem obiektywną osobą a to powinna być ich główna cecha.

Po tym co o mnie pisałeś, co było na poziomie plującego pod sklepem żula ciesz się, że czasem z Tobą popiszę.
Ile banów za to było? Ze 3 czy 4? To nie były normalne rzeczy ale bluzgi na mnie jak dresik z 5 paskami spod monopolowego.
amneziahaze pisze: Akurat nie widziałem abyś udzielał się w wątkach gdzie ludzie polecieli przez brak GA na 50-500tys. zł. bo za mocno się wkręcili w grę na giełdach.
A co miałbym tam im napisać? To co 20 innych osób, żeby używali FA? Przykro mi z powodu czyichś strat i nieostrożności, ale FA ludziom nie będę zakładał, sami muszą.
amneziahaze pisze: No bo jest problem od miesięcy w tym temacie dokładnie. Moim zdaniem nazywa się on mętlik informacyjny/pseudo doradztwo inwestycyjne i niestety jest nieweryfikowalne w rzeczywistości. Zostaje tylko wiedza, od jakich poziomów kto w zasadzie kogo straszył, do jakich poziomów siedział cicho, i od jakich poziomów zaczyna się kolejna transza doradztwa inwestycyjnego, coś ala cołcz majk felietony ile odsłon szarości ma kurs BTC. Ja tego nie kupuje, sorry Wymazywanie.
Tu nie ma żadnego doradztwa, jest tylko wymiana opinii. Lubię czytać posty new06, sha256, soulnecturn a nawet angamideva i innych. Nie uznaję tego za doradzanie komukolwiek, ale za zwykłą wymianę opinii, poznanie innego punktu widzenia.

Jak ktoś czyta czyjeś opinie jako doradztwo inwestycyjne to jest troszkę IDIOTĄ.
Rozumiem, że nie każdy umie grać a wielu ludzi chce, ale tym bardziej wątek jest pomocny bo niemal etatowo nawołujemy do samodzielnego myślenia, do nauki pewnych rzeczy z wykresu, linkujemy materiały, wyjaśniamy coś czasem itd.

Ja nadal nie rozumiem w czym Ty widzisz problem. Osoby które piszą tu z pewnością, że coś będzie albo nie będzie są piętnowane, aż zastanawiam się czy nie zbyt nadgorliwie, a ciekawe analizy, uzasadnione, pokazane, są wynagradzane.

Nie ma tu żadnego doradztwa, jest raczej wspólna wymiana opinii i wiele osób z tego korzysta. Co jakiś czas pisze ktoś nowy czasem tylko po to by powiedzieć, że wątek jest spoko i dużo pomaga i że dzięki itd.
amneziahaze pisze: Nie będę wymieniał Twoich błędów, grunt że ładnie to wszystko wygląda, interpunkcja się zgadza, jest w porządalu wszystko. JASNE.
Ty masz naprawdę coś nie halo. To co mam pisać bez kropek i polskich znaków? Poprawna pisownia jako argument do czego w zasadzie? By poprawnie napisać długiego posta trzeba wiele razy poprawiać błędy, edytować po kilka razy. Jeśli z tym masz problem, że ktoś stara się poprawnie pisać, to współczuję.

UWAGA :!:
Wielkie k..wa naganianie forumowe: pisanie na baniach by uważać, bo jest wysoko i może walnąć, a w dołkach, żeby nie ulegać panice i załączać powoli chciwość. Faktycznie, wielkie "zbrodnie", pisz pismo do KNF w tej sprawie.
:lol:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » sobota, 10 lutego 2018, 14:39

@BitJanusz, Masz rację, wiele może nie wracać zwłaszcza jak ma się zestaw shitowych, tam ryzyko jest ogromne i mimo potencjalnych dużych wzrostów druga strona medalu to zawsze ogromne crashe a nawet śmierć (scamy, stop sieci, delisted z giełdy i brak giełd itd.).

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
warchlakozaur pisze: ja nic nie mówię ale twoje konto wygląda jak już któreś z kolei na ostatnich dniach którego jedynym celem jest napisanie "czas uciekać" nie wiadomo po co
Bo już uciekł i to za nisko? :)
Niektórzy mają chyba przekonanie, że pisanie na forum ma wpływ na ceny na giełdach. :)
Może w przypadku Liska i Bitbaya jakieś chwilowo czasem ma ale dla BTC, absolutnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » sobota, 10 lutego 2018, 14:46

Doswiadczony_trader pisze: A co za znaczenie ma wolumin? to ilosc zlecen po jednej i drugiej stronie ale nie wiesz na jaka cene
Te, doświadczony trader a myli wolumen z orderbookiem?
Kurtyna. 8-)

Dodano po 26 sekundach:
Doswiadczony_trader pisze: ode mnie analizy tech. nie uzyskasz, wykresow tez nie.
No i dzięki, że nie. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 10 lutego 2018, 14:50

BitJanusz pisze: Część ludzi czeka na spadki do 6k, część liczy na jazdę do 14k... i weź tu bądź mądry.
Kurs BTC zachowuje niby identycznie jak silniejszych altów, jednak moim zdaniem to iluzja, bo od dłuższego czasu problemy z siecią i lepsze alternatywy, także poziom cenowy podowduje, że wiele osób wybiera co innego. Od 6, może 7.000usd w ogóle mnie BTC nie obchodzi od tej strony, obserwuje tylko jak traci kosztem całego rynku, i o ile więcej, nawet po tym ostatnim odbiciu pokonywał wcześniej kolejne linie wsparcia kanału spadkowego, zaś taki LTC wczoraj na przykład zrobił to dokładnie odwrotnie, wzrost BCH sięgał momentami 36% dokładnie przedwczoraj. Wydaje mi się, że jesteśmy gdzieś przy końcu A.

@kenioctiB, to prawda, bo ten rynek, co było wymieniane nie raz, nie jest tak sprawiedliwy jak można by tu wywnioskować po wpisach krypto-idealistów i komuny walczącej z banksterką. To już jest inny rozdział, a mianowicie masz 20 grubych adresów, które możesz sprawdzić, i to one wywołują największe ruchy na rynku. Ów adresy to m.in. zarówno Bitfinex, jak też większe kopalnie oraz kilku indywidualnych inwestorów/korporacje. Możliwe że mają po kilkanaście różnych adresów BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12856
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 10 lutego 2018, 14:54

Patrząc na wykres 4h skłaniałbym się ku rozgrywaniu tego klina. Co również można zauważyć, sterujący kursem próbuje taktyki ruchomego cienia, czyli testuje siły poziomów wsparcia lub oporu badając reakcje na ich przebicie. I czytając nasze forum, tak również widać niezdecydowanie na wykresie poprzez wystające cienie.

Możliwe, że zanim podejdziemy do górnej granicy, jeszcze raz przetestujemy dolną. Uważam, że możemy nieznacznie przebić górną granicę, ale mimo to nastawiałbym się później na większą korektę.




Jeszcze taki kanał może do kogoś bardziej przemawiać.



@pabloj, mi podobnie zasięg się pokrywa.
Ostatnio zmieniony sobota, 10 lutego 2018, 15:10 przez ergorg, łącznie zmieniany 2 razy.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » sobota, 10 lutego 2018, 15:02

@ergorg, Ja tutaj większa korektę widzę dopiero po dojściu w zakres $9300 - 9500. Tam mamy dwie linie trendu long oraz linie trendu spadkowego od 17k, czyli dość grubo i za pierwszym razem tego nie przebijemy, ale wygląda mi to tak, że rynek obrał to sobie za target począwszy od 6k.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Rafaell » sobota, 10 lutego 2018, 15:04

Widzę, że to już jakaś forma światowego trendu:
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... mi/0twycmk
Dość ciekawa forma walki z krypto. Ciekawe jak dużo innych banków pójdzie tą drogą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 10 lutego 2018, 15:11

Wymazywanie pisze: Po tym co o mnie pisałeś, co było na poziomie plującego pod sklepem żula ciesz się, że czasem z Tobą popiszę.
Nigdy tak o Tobie nie pisałem. Posiadasz obiekcję, zatem staram się powalczyć na silne argumenty, nic poza tym. A że lubię się poprzekomarzać merytorycznie, czasem niemerytorycznie, no to moja wrodzona ułomność. Przy Shadowofhamburger to i tak cnota, nie waga, ten podpis pod jego awatarem to nie jego pomysł tak defacto. BCH od tego czasu wiadomo gdzie wywindował i ten proces moim zdaniem nadal trwa.
Wymazywanie pisze: Jak ktoś czyta czyjeś opinie jako doradztwo inwestycyjne to jest troszkę IDIOTĄ.
No i sam sobie zaprzeczasz. No jak pomóc tym ludziom? Po prostu się nie da, ale trejding[w rozumieniu znawców rynku kupno na górce, sprzedaż na dołku], a scam na dzikich giełdach DOSŁOWNIE, to i tak powinny być obce zjawiska ogółem.
Wymazywanie pisze: Nie ma tu żadnego doradztwa, jest raczej wspólna wymiana opinii i wiele osób z tego korzysta.
Nie miałem na myśli akurat Ciebie. Pytałeś jaki mam problem, a no taki mam problem. Jeszcze mi napisz, że czytasz cały wątek od deski od deski, to chyba dostanę raka.
Wymazywanie pisze: Wielkie k..wa naganianie forumowe: pisanie na baniach by uważać, bo jest wysoko i może walnąć, a w dołkach, żeby nie ulegać panice i załączać powoli chciwość. Faktycznie, wielkie "zbrodnie", pisz pismo do KNF w tej sprawie.
Hm.
Wymazywanie pisze: Ty masz naprawdę coś nie halo.
Hm, hm... jaki jest cel tego wątku? Po co kupujesz krypto, dolary, euro? W ogóle nie interesuje mnie nic, interesuje mnie 10-15 osób, które tu prognozują[i się pokrywa z moimi przewidywaniami], kilka osób z działu technicznego, a cała reszta powoduje, że się po prostu tutaj gubię, no rzeczywiście mam jakiś problem.
akos pisze: @amneziahaze
Ty również mógłbyś sobie darować te ściany tekstu z wątami personalnymi, przejdź na priv się przekomarzać.
akos, odpowiadam na zaczepki Wymazywanie, przeplatając to z dyskusją o kursie.
Ostatnio zmieniony sobota, 10 lutego 2018, 15:27 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CounterStrike » sobota, 10 lutego 2018, 15:17

Idzie ładne do góry, jak myślicie to pułapka i kurs skorekci mocno czy tym razem przebije 9 tyś $ ?

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kadexor » sobota, 10 lutego 2018, 15:38

Finex 1h czy właśnie zamykamy HSa? Jak tak to 8300 za 2-4h powinnismy przywitać

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » sobota, 10 lutego 2018, 15:58

@kadexor, Za każdym niemalże razem kiedy jesteśmy już w okolicy B/C tak jak na obrazku poniżej pojawia się tutaj wiele postów z wizjami head n shouldersów. To już się stało nagminne :p

Obrazek

To samo dotyczy trendu spadkowego, wtedy ten obrazek proszę obrócić względem osi poziomej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: oiron666 » sobota, 10 lutego 2018, 16:03

Rafaell pisze: Widzę, że to już jakaś forma światowego trendu:
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... mi/0twycmk
Dość ciekawa forma walki z krypto. Ciekawe jak dużo innych banków pójdzie tą drogą.
Najpierw cię ignorują ✓
Potem się z Ciebie śmieją ✓
Później z Tobą walczą ✓
Później wygrywasz

mamy już 3 punkty na 4 :D

Odnośnie kursu to idzie to dość mozolnie w górę obecnie. Jak słusznie zauważył @kadexor zrobił się małe RGR. Korekta ostatniego wzrostu jest wyczuwalana w powietrzu. Wolumen przy czerwonych świeczkach jest większy niż przy zielonych. Zawsze to interpretowałem jako spadek ceny.

świeczki półgodzinne z dzisiaj
Obrazek

świeczki godzinne
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prap0n » sobota, 10 lutego 2018, 16:10

Badajac tradingview wielu traderow zgadza sie ze zeby mowic o dluzszych wzrostach to musimy zrobic zrobic lower low czyli np 6.8 albo 7k. T byloby podstawa twierdzenia tego ze wyszlismy z niedzwiedziego trendu. Pytanie kiedy do zrobimy.. czy wlasnie w okolicach dotkniecia 9.5k czy jakos teraz . Slabo widze spadek do tych okolic w tym momencie, ale wszystko jest mozliwe.

Wszystko okaze sie w okolicach 8-8.2.. jesli to polegnie to mysle ze taki scenariusz jest prawdopodobny. Do tej pory po kazdym ruchu w gore robilismy 618 retreacement od ostateniego lokalnego dolka do szczytu, a czasem jeden pulap nizej, bardzo ksiazkowo :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: plugmyduck1 » sobota, 10 lutego 2018, 16:22

Oprocz klina wzrostowego, jest jeszcze kanal wzrostowy na 30M 8100-8000$ Miejsce na zwrot.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: majkel_94 » sobota, 10 lutego 2018, 16:25



Jak na razie z chirurgiczną precyzją odbiliśmy się od górnej kreski i przebiliśmy dolną.



To może być pierwsza większa i dłuższa korekta tego odbicia ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12856
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 10 lutego 2018, 16:37

Nie wiem czy ktoś wrzucał, ale warto obejrzeć.

[youtube][/youtube]
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 10 lutego 2018, 16:52

Doswiadczony_trader pisze: @counterstrike mozliwe ze osiagnie 9k, moze nawet 10. Potem znow zacznie rychło spadać.
Ale masz jakieś podstawy by tak twierdzić, czy może tak sobie po prostu napisałeś, byleby wkurzyć jeszcze paru członków forum?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » sobota, 10 lutego 2018, 17:08

@Doswiadczony_trader, 50/50 to gruba przesada moim zdaniem. Jako, że właśnie wróciłem z FX'a, a na BTC nie gram wprost od 6.700usd, także mam trochę inne podejście, gdy na przykład widzę i uczestniczę od dwóch dni w okropnie dużej zmienności, aż idzie zgłupieć. Tak czy siak, pewne ruchy są przewidywalne, sęk w tym, że przez ów bańkę narobiło się zbyt wielu specjalistów i ciężką jest oddzielić ziarna od plew.

Nie uważam się za znawcę, ale tak by mi podpowiadało mniej więcej 30% korekcji fali A na wstępie, a co będzie dalej to sobie poustalam z własnych poziomów, na których bym opierał swoje shortowanie. Póki nie zobaczę na grubo przebitych poziomów, które sobie założyłem to o żadnym longu nawet nie myślę, choć fala C może sporo nam ostatecznie powiedzieć.

Gdzieś mniej więcej 8.000usd, jeżeli się nie odbije i pójdzie jeszcze niżej no to nawet elliot może się schować.

Dalszy offtop
Spoiler:
Doswiadczony_trader pisze: Czyli co, ja Cie wkurzam, ale gosc od wykresow ktory przewiduje 20 tys a potem spada na 6 tys to Cie nie wkurza tylko jest Twoim guru?
Ba, w środku korekty jest tu taki jeden analityk, który sugeruje kupno niezaleznie od głębokości korekty i też jest wysoko wyplusowany, nawet w przypadku takiej farsy, także spokojnie jak na wojnie. :mrgreen:

@pabloj, w stanach jest jeszcze gorzej. A taki bogaty naród...
Doswiadczony_trader pisze: W 2017 w PL sprzedano 500 tys nowych samochodow. 1.400 dziennie. Glownie aut klasy sredniej wlasnie. Masz bledne rozeznanie w rzeczywistosci.
Ty który jesteś rocznik? Bo ja pamiętam jak kupowałem fiata 126p ponad 15 lat temu, zaś aktualnie jak sprawdzam sobie furki[najczęściej kabrio, jakieś merce, bmw, jaguary, szukam przy okazji jakichś sportowych samochodów] no to to jest jakaś żenada a nie ceny w porównaniu z tym co było. W sensie, ceny samochodów BARDZO SPADŁY od kiedy weszliśmy do UE.
Ostatnio zmieniony sobota, 10 lutego 2018, 17:48 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: hassejo » sobota, 10 lutego 2018, 17:48

wracając do tematu (kiedyś trzeba), uważam że znów idziemy testować okolice 8-8.2k.
w chwili obecnej wciąż mamy szanse na wzrosty, licząc od 6/stycznia kiedy odbiliśmy się od 5900 (co uważam za koniec korekty z grudnia) pozostajemy w można powiedzieć "lokalnym trendzie wzrostowym" budując przy tym kolejne wsparcia. granicą psychologiczną wciąz pozostaje 9k, więc w momencie POTENCJALNEGO odbicia, tutaj się rozegra walka.

edit ; jesli jestem w błędzie, licze na sprostowanie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12856
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 10 lutego 2018, 17:53

Imho praktycznie zrealizowaliśmy pełen zasięg tego HSa, powinniśmy odbić. (opcjonalnie jeszcze jedna fala w dół)

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 24 gości