Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: LingYao88 » poniedziałek, 5 lutego 2018, 23:49

Ktoś czekał na pik? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: hassejo » poniedziałek, 5 lutego 2018, 23:52

@LingYao88, niejeden short :mrgreen:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 5 lutego 2018, 23:52

Dobry jest ; D


Mam wrażenie jakby troszkę parodiował @Prezes
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: plugmyduck1 » wtorek, 6 lutego 2018, 00:12

FlyingAtom pisze: Dobry jest ; D


Mam wrażenie jakby troszkę parodiował @Prezes

Nie mozna odmowic ptaszynie charyzmy :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: GibonGientki » wtorek, 6 lutego 2018, 00:44

Chwila zawahania nad przepaścią, niestety ze względu na giełdę w USA właśnie, byłbym pesymistą. Nikt załamany spadkiem DJ o 5% nie przyjdzie na BTC "spadnięte" o 20%.

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » wtorek, 6 lutego 2018, 00:47

@GibonGientki, Z drugiej strony każde osłabienie tradycyjnych giełd w USA to osłabienie dolara a tym samym umocnienie się Bitcoina względem niego.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: GibonGientki » wtorek, 6 lutego 2018, 00:51

@pabloj, tak, ale nie wydaje mi się aby były to różnice, które faktycznie zrobią nam różnicę. No ale wkrótce powinniśmy się przekonać.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kosma » wtorek, 6 lutego 2018, 00:58

Z wyników ankiety wynika, że jedynie 21% głosujących przewidziało obecny kurs, a pozostali łudzili się nadzieją na wzrosty. Z głosujących 25% pomyliło się o kilka, kilkanaście czy o 25% wartości, a jedni z drugimi stanowią 46% głosujących. Zatem ponad połowa mocno się zawiodła i czyżby tak trudno było to przewidzieć? :D

Statystycznie tylko dwie na dziesięć (osób) wypowiedzi trzyma się realiów :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3282
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: akos » wtorek, 6 lutego 2018, 01:06

Jest szansa na taki układ na 4h:

Obrazek Obrazek

więc mimo zawahania, sporych męczarni i generalnie słabszego z punktu widzenia byków rozwoju zdarzeń niż na 2 poprzednich odbiciach od tego trendu jeszcze piłka w grze jeśli chodzi o jego epicką obronę.

e: Szansa była i się zmyła, na dziś nie mam więcej pomysłów :?
Ostatnio zmieniony sobota, 21 kwietnia 2018, 01:28 przez akos, łącznie zmieniany 3 razy.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: spamboy » wtorek, 6 lutego 2018, 02:08

Ja niestety dałem się wyleszczyć. Wejście miałem praktycznie na dnie. Cały dzień czaiłem się za tym cholernym kursem lawirując bidami - stopień koncentracji plus dwudniowy deficyt snu sprawiły, że na koniec dnia transmutowałem w zombie (psychicznie i fizycznie).
Z odbicia byłem zadowolony. Stan euforyczny, że w kilka chwil ballance zapewnił restytucję zdrowia z drinkiem w basenie, szybko zamienił się w zaciskanie zębów nad dubble bottom. Nawet przetrzymałem nurkowanie, ale dalsze męczenie wora tak mnie wyniszczyło, że puściłem wszystko, za cenę przysłowiowej flaszki. Odapadam, i powodzenia życzę wytrwalszym!

Wracam za tydzień jak zregeneruję siły. Ciekawe gdzie wtedy będziecie :?: :)

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kosma » wtorek, 6 lutego 2018, 02:28

spamboy pisze: Wracam za tydzień jak zregeneruję siły. Ciekawe gdzie wtedy będziecie :?: :)
No jak to gdzie?
Dużo niżej.
:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3282
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: akos » wtorek, 6 lutego 2018, 02:46

Pozytywna ciekawostka w tym piekielnym krypto kotle. W nawiązaniu do poprzedniego posta: na BCH wspomniany inv hammer na 4h jednak się dużo pozytywniej zakończył:

Obrazek

Ciekawe jak się rozwinie ta "anomalia".
Ostatnio zmieniony sobota, 21 kwietnia 2018, 01:28 przez akos, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Awra » wtorek, 6 lutego 2018, 03:01

Czemu śpicie , pisać mi tu bo potrzebuje wiedzieć gdzie wejść, zawsze jakąś wskazówkę tu znajdę a teraz jak na stypie, przepraszam ale wolę mówic jak pisac:) :mrgreen: :roll: :lol:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bedzieobrze » wtorek, 6 lutego 2018, 03:21

No cóż... bardziej będę zdziwiony, gdy nadal będzie spadać, niż gdy wzrośnie. Tą prostą logiką się kierując wchodzę. Najwyżej "pohooodluję" :-). Trzymam kciuki za Panie i Panów Long
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 lutego 2018, 03:45 przez bedzieobrze, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 7 lutego 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: dawidgut » wtorek, 6 lutego 2018, 03:28

Ja pampersa już założyłem, bo wygląda to słabo. Bardzo jestem ciekawy jak będzie to wszystko wygladało np na początku wakacji, co będzie się działo w miedzyczasie jest tyle ciekawych rzeczy po drodze i tyle niewiadomych. Mam nadzieje tylko, że mi kasa nie wyparuje bo chciałbym coś mieć na wakacje :P

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kosma » wtorek, 6 lutego 2018, 04:01

dawidgut pisze: Ja pampersa już założyłem, bo wygląda to słabo. Bardzo jestem ciekawy jak będzie to wszystko wygladało np na początku wakacji, co będzie się działo w miedzyczasie jest tyle ciekawych rzeczy po drodze i tyle niewiadomych. Mam nadzieje tylko, że mi kasa nie wyparuje bo chciałbym coś mieć na wakacje :P
Jeśli nie stać Cię na kapitulację to do wakacji starczy na wczasy pod gruszą. O ile w namiot już teraz zainwestujesz bo później może przerosnąć taka inwestycja ;)

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 30 stycznia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Ekolog » wtorek, 6 lutego 2018, 04:34

Patrząc na to co się dzieje na giełdach myślę że najbliższe wsparcie 6k jak nie wytrzyma to potem jest 5,4k. A potem to już nic nie ma. Jest jeszcze linia wzrostowa jest na dziś na około 5.7 z dnia 16.07.2017r. Patrząc że na giełdzie USA ustawiają się na dalsze spadki nasze dno może być niżej niż myślimy. Kapitalizacja jest poniżej 300mld, BTC zyskuje na tych spadkach w stosunku do altów. Dziś może i pęknie w kapitalizacji nawet poniżej 2xx mld.

Dzięki tym spadkom tether już na pozycji 14 :) Dziś jeszcze może wskoczyć do pierwszej 10.

Po za tym dziś na Tether przesłano jednego BCH: http://omnichest.info/lookupadd.aspx?ad ... PTW1zBTwXL
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 lutego 2018, 04:40 przez Ekolog, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » wtorek, 6 lutego 2018, 04:39

Nie sądziłem, że tak napisze ale bańka pękła.
Kryptowaluty okazały się takim samym aktywem jak każde inne. Niestety jak napisałem tutaj: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=448815#p448815
grozi nam zejście z kursem w okolice 4000usd. Oczywiście wielu z Was przytaczało informacje o pękających indeksach giełdowych w USA. Tak to wszystko jest skorelowane. Tylko, że tam korekta wyniesie powiedzmy ok. 15%, kiedy tutaj zniesiemy np. 78% . Sądzę, że na dorosłych rynkach jeszcze zobaczymy wzrosty ale nie jestem już taki pewien czy kryptowaluty znajdą uznanie.
Natomiast jeśli miałoby dojść do załamania na rynkach światowych to pies z kulawą nogą tutaj nie zainwestuje moim zdaniem.
Prawdziwi hodlerzy pod publikę wychodzili jak Charlie Lee - kreator LTC. Nic dodać nic ująć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Marthu1990 » wtorek, 6 lutego 2018, 04:42

W okresie wakacyjnym Bitcoina może już nie być. Spadek w takim tempie zwiastuje powrót do hadesu, czyli słabe projekty się znikną z rynku a te które zostaną będą warte grosze. Upadek jest tak mocny, że o dalszych wzrostach dzieżko myśleć pozytywnie. Kurs nawet się nie zatrzymywał na dłużej przy mocnych wsparciach, czy też przy liniach trendu wzrostowego. W ratunkowe odbicia też przestaje wierzyć bo każde następne jest coraz słabsze, na mniejszym volume i trwa krócej. Chyba na prawdę musimy wrócić mocno poniżej 1000$ żeby to wszystko się skończyło.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: leszek555 » wtorek, 6 lutego 2018, 04:48

@sha256, pękła, czy nie - odbicie się należy, nawet shitcoiny pompowane po 1000% w kilka dni nie znosiły swoich wzrostów od razu, tylko to jest proces, nawet w 2013 roku po pęknieciu mieliśmy dobrych kilkanaście tygodni na sprzedanie po cenie minimum 50% ATH, a teraz, gdy rynek jest dojrzalszy nie powinno być inaczej.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, alomorti, Jahu i 41 gości