Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Vilv » niedziela, 28 stycznia 2018, 18:59

Dodrukowali to wcześniej jakiś tydzień temu ale dziś wrzucili to na rynek.U nich dodrukowane tethery nie trafiają od razu na rynek tylko kiedy kurs bardzo spada albo jak chcą go pompować nie zauważyłeś tego? O ile rozumiałem że przy spadkach ludzie uciekali w tether aby ratować kasę o tyle taki dodruk jest bez sensu przy wzrostach chyba że do sztucznego pompowania kursu. Jest cień szansy że ktoś wjechał na bitfinex z 650mln dolarów ale to trochę wątpliwe bo są bezpieczniejsze giełdy do inwestowania w bitcoina.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 4 maja 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wodzirej96 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:05

ostatni raz wydrukowali 23 stycznia, dziś coinmarketcap zaktualizował suppy, ale to nie ma żadnego znaczenia.
http://omnichest.info/lookupadd.aspx?ad ... z2SfU4pgZw dystrybucja miała miejsce kilka dni temu i można to przejrzeć

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: oiron666 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:07

NYpost pisze:
E: właśnie w ten sposób BTC stało się regulowane...
Z tą regulacją to jeszcze bym poczekał od startów kontraktów minął zaledwie miesiąc i może się okazać że grube ryby też mogą dostać ;) Akurat wpływ fures'ów na obecną korektę nie musiał być kluczowy. Wiele czynników się na to złożyło.

Co do dzisiejszej sytuacji. Po przełamaniu mniejszych linii oporu kurs urwał się lekko do góry i utworzył klin wznoszący (zielone kreski).

Obrazek

Dodatkowo zrobil nam sie maly kanal wzrostowy (seledynowe kreski) i obecnie odbijamy od jego dolnej kreski.

Obrazek

Zakladam ze to nie jst jeszcze czas hurra optimizmu i wyjdziemy z klina dolem. Za duzo sie slyszy o 14k by moglo sie to tak szybko zrealizowac.

Dodatkowo warte zauwazenia jest to ze w koncu wydostajemy sie z chmury ichimoku na interwale 4h. Ostatnie wyjscie zakonczylo sie wyznaczeniem gory kanalu spadkowego. Chmurami dopiero ostatnio zaczalem sie interesowac wiec nie chce tez na tym jakos mocno bazowac ;)

Obrazek

Ostatnia uwaga to swieczki tygodniowe ktore wygladaja calkiem obecujaca. Ostatnio swieczka podobnego ksztaltu (no moze ten gorny knot troche za krotki) skutkowala duza zielona swieczka w tygodniu nastepnym.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:09

Niestety znowu gram na tej szczesnej/nieszczęsnej giełdzie i sieczka jest. Bits tamp 11.6k, Gdax 11.3K a ci tu mają jazdę i 11.8k. Dobrze dla tych co long ,ja shorty. Cena z kapelusza oderwana od rzeczywistości to fakt. Pro pompująca cenę up. Ale co zrobić, z faktami się nie dyskutuje.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Vilv » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:14

@socjolog2008 ceny wszędzie są bardzo podobne. Gdax obecnie 11420$, bitfinex 11830usdt=11600$, bitstamp 11650$ więc wszędzie jest podobna cena. Pamiętaj że Bitfinex nie ma wyceny w dolarach tylko w tetherze a ten dziś spada na wartości dla tego poszło to w górę u nich.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:17

bitloteiros pisze: Jak widzisz nie tylko Ty pomyślałeś o stopie na tym poziomie. Dlatego zakładam, że nawet jeśli bania pękła to najpierw tam polecimy
Coś w tym jest. Jak na razie idziemy bardzo podobnie do bani z przełomu 2013/2014. Mało tego, z bieżącej analizy wynika, że kurs w ramach kanału na dziennych powinien pyknąć w okolice 15k, gdzie z kolei jest mocny opór. Znalazłem nawet analizę gościa z TV, który to porównuje.

Widać podobieństwa?

Obrazek

link do analizy:

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS ... he-future/
Brave New World

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:19

@Vilv i co obstawiasz jestem już jedyne 2.48% na minusie po zrównoważeniu ceny. Mamy przez dwa dni up 2k $. Co zakładasz za niespodzianki na jutro? Normalnie po info o kradzieży 600 mln $ z giełdy (większa suma niże Gox)cena by już nurkowała a tu jak by nic się nie stało. Ja shorta utrzymam długo,mam zabezpieczenie. Takie informacje mają wyraz w cenie po jakimś czasie. Liczę na krwawy poniedzialek :evil:
Bez kitu nie rozumiem tych waszych 15k - to jest dream. To se ne vrati
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: oiron666 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:31

socjolog2008 pisze: @Vilv i co obstawiasz jestem już jedyne 2.48% na minusie po zrównoważeniu ceny. Mamy przez dwa dni up 2k $. Co zakładasz za niespodzianki na jutro? Normalnie po info o kradzieży 600 mln $ z giełdy (większa suma niże Gox)cena by już nurkowała a tu jak by nic się nie stało. Ja shorta utrzymam długo,mam zabezpieczenie. Takie informacje mają wyraz w cenie po jakimś czasie. Liczę na krwawy poniedzialek :evil:
Bez kitu nie rozumiem tych waszych 15k - to jest dream. To se ne vrati
Masz jakies inne przeslanki za spadkiem? Czy to przez otwarty szort szukasz powodu by cena spada? Kradziez z gieldy juz dawno jest w cenie (ukradziono 520 mln ale z tego co wiem to w NEM a nie w BTC).

Z kolei jest wiele przeslanek ze idziemy gore. TA, longi na futures i pewnie nadchodzace pozytywne informacje dotyczace lighting network.

Orator
Posty: 877
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: MegaMol » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:35

@new06
Jak najbardziej wychwycone podobieństwo jest poprawne. Sugeruje to przede wszystkim tradycyjny schemat bańki.
To wszystko oczywiście jest do przewidzenia, pod warunkiem że patrzymy na wykres raz dziennie i z reguły na świece w 1D grając długoterminowo. Większość jednak siedzi przy wykresie kilka godzin dziennie z przerwami na pracę, więc ich ekscytacja rośnie i łatwiej im wpaść w różnego rodzaju błędy.

Swoją drogą spójrz jaka to psychologia tłumów jest przewrotna. Jeszcze 2 tygodnie temu głośno było o spadku do 8k lub niżej (ba, sam to obstawiałem). Dzisiaj marzymy o 14-15k i zapewne też tam nie dojdzie, chociaż kto wie, może się mylę ;)

BTW. Porównując wykresy które podałeś, z kontraktami niedawno otwartymi, łatwo zauważyć, że kwadrat z wykresu na wzrosty, trwa mniej więcej miesiąc. W sam raz by zamknąć kontrakty i rzucić hasło: "Tether są niewypłacalne", a potem spokojnie otworzyć shorta.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:38

@socjolog2008, jest jeszcze kwestia mozliwej ucieczki ze skompromitowanych tetherów - to moze sprawić że rynek dotkliwie wyciśnie shorty . Lepiej pozostać poza rynkiem na realnych fiatach m.zd. zamiast short wobec w/w ryzyka. Shorta lepiej załadować gdy pouciekają juz z tetherów
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:41

@oiron666 ogólnie mnie to ryba. 25% kasy jeszcze w crypto gra, no akurat mam BTG którym gram na spadki. Reszta już systematycznie od kilku dni w $ wycofywania z wirtualnej rzeczywistości na realne banknoty. Co przemawia. Bańka przemawia. Pompa nad pompę, jeszcze się tu w październiku zastanawialiśmy czy przebije 5k $. To co się dało zarobić to prezent z niebios. Ta nadmuchana do granic możliwości cena spadła już 50% (ale urosła setki %). Zwykli ludzi już sobie poszli,nie ma nowych naiwnych, regulacje będą, kopalnie mogą się wykruszać. 100 różnych historii może się pojawić. Bardziej niż we wzrosty Bita jestem w stanie uwierzyć we wzrosty walut oferujących kontrakty, tworzenie walut, oprogramowanie(experymentuje teraz z Eth,Waves,Ubiq, i szukam,czytam o innych). To LN to nowinka na miarę BTC (to tak informacja że dziadek się nauczył używać laptopa), proszę cię, w swiecie crypto to żadna innowacja.
@koparki kasa już wychodzi ze świata crypto od tygodnia. Zostawiam sobie coś symbolicznie ale w BTG (I tak mogę shirty i longi stawiac na wszystkim) żeby karmić uzależnienie grania, reszta się żegna. No i kopie różne nowości z założeniem że potrzymam to bez ruszania do czerwca (Super Bitcoin - bo ma w RoadMap smart kontrakty) Już na to wpadłem. Wróce jak zobaczę krew :mrgreen:
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 stycznia 2018, 19:44 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Vilv » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:43

Szczerze mówiąc to nie wiem co o ty wszystkim myśleć te kontrakty strasznie mieszają na rynku wraz z tetherem(ludzie znaleźli powód by uwierzyć w wzrosty). Jak popatrzysz na moje ostatnie posty to zakładałem że ten wzrost wyhamuje z soboty na niedziele i spełni się pesymistyczny wariant A a puki co spełnia się ten B czyli maksymalny spadek jaki możemy zaliczyć wypada gdzieś w okolicach 10800-10900$ w skali dnia, jeśli w ogóle spadniemy bo tych tetherów tyle dołożyli że szok i mogą to tak jak twój przed mówca napisał spompować do 15k. Jest jeszcze ten klin zwyżkujący w którym się poruszamy więc za parę godzin powinno się wyjaśnić czy wyjdziemy z niego dołem i spełni się wariant B.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:45

socjolog2008 pisze: To LN to nowinka na miarę BTC (to tak informacja że dziadek się nauczył używać laptopa), proszę cię, w swiecie crypto to żadna innowacja.
nic dodać nic ująć ;)
---

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:45

@socjolog2008 punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, pozakładałeś shorty i widzisz tylko możliwe spadki, a nie dostrzegasz tego, że BTC: po ostatnich kradzieżach, końcu grudniowych kontraktów nie zszedł nawet poniżej 10k. Albo jest grany teraz bulltrap albo się sytuacja nieco zmieniła w porównaniu do ostatniego miesiąca i trzeba przestawić shorty na longi.

A ta telenowela z USDT ciągnie się na dobre już ponad poł roku, czemu miałoby właśnie teraz wywalić szambo? Dopóki gieły będą go stosować to nie widze innego zapalnika, żeby wysadzić to szambo. Nawet jakieś sankcje i rządowe akcje raczej nic z tym nie zrobią.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Vilv » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:50

@ognos to pokazują dobitnie że kontrakty odgrywają dużą role w kursie, grali na spadki spadaliśmy bez końca. Kontrakty wygasły i otworzyli nowe na wzrosty to lecimy w górę. Mimo to liczę że lekko odreagujemy te wzrosty i trochę jeszcze spadniemy przed kolejnym krokiem w górę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:52

@ognos o shortach pisałem na poziomach wyższych również. Bo ja ogólnie shorciaż jestem. To teraz to żadna strata, mógłbym to zamknąć i założyć longa. Tylko problem jest taki. Nie widzę absolutnie żadnego powodu dlaczego ludzie mieli by wrócić do zakupów w iracjonalnych cenach. Po prostu. Nic takiego nie ma. Ja nie dorabiam ideologii ani do wzrostów, ani do spadków. Ta cena jest z czapy i pisze to od poziomów 5k. I jak przeczytasz moje posty sprzedawałem swoje Bity po max chyba 45k. Później już byłem tylko w LTC I BTG(na których również zarobilem). Tu nie ma paliwa, skończyło się, nikt już nie uwierzy w bajki, 50k, moon itd. To powoduje że jedynie boty, Tethery i inne tej maści asekty mogą jeszcze coś podbić. Mam dla dobra tego projektu wiarę że wróci do swoich 5k i się w końcu ogarnie(zacznie działać).
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:53

oiron666 pisze: Ostatnia uwaga to swieczki tygodniowe ktore wygladaja calkiem obecujaca. Ostatnio swieczka podobnego ksztaltu (no moze ten gorny knot troche za krotki) skutkowala duza zielona swieczka w tygodniu nastepnym.
To trochę inaczej jest. Obecna tygodniówka wygląda na świecę niezdecydowania. Ta, na którą się powołujesz to było czyste doji właśnie. Taka świeca nie zapowiada ruchu w górę, tylko sama w sobie jest konsolidacją. Często wyjście z konsolidacji to bardzo intensywny ruch - w górę lub w dół. Ta sytuacja jest też widoczna na dziennych. Wyrysowała nam się świeca o średnim body i dość długim knocie przy podchodzeniu pod opór (środkowa wstęga bbands). Jeżeli zamknięcie będzie na podobnym poziomie, jak teraz, to zauważ, że nie przebija ono dotychczasowych świec spadkowych, cały czas jest to konsolidacja trwająca od 13 dni :!: (20 i 21 to nieudana próba wyjścia z tego boczniaka). Po takiej konsoli ruch powinien być raczej dość mocny, ale nie wiadomo w którym kierunku. Mieliśmy w ciągu ostatniego miesiąca dwie podobne świece, które wyrysowały się w taki sam sposób po dojściu do środkowej wstęgi. Jedna przeszła w przebicie i całkiem ładny ruch na północ (zaznaczona na niebiesko). Druga przeszła w jeden z najmocniejszych jak dotąd spadków (fioletowy kwadrat). Świeca sama w sobie nie zapowiada kierunku, jednak z kontekstu powiedziałbym, że jest trochę bearish. Tzn. taka świeca świadcząca o wyhamowaniu na oporze może zapowiadać jego przebicie kiedy poprzedzał ją mocny ruch (niebieski kwadrat). Jeżeli taka świeca wyrysowała się po konsolidacji (opór niejako sam doszedł do kursu i tu pokazała się słabość w odrzuceniu - dłuższym knocie dolepionym do wstęgi) to trochę bardziej skłaniałbym się ku spadkom (trzeba zauważyć, że świecę w fioletowym kwadracie poprzedza znacznie słabszy ruch niż tą w niebieskim). Z kolei analizując formacje na dziennych - czyli kanał - to kurs odbija się od jego dolnej linii. Jednak zajmuje mu to trochę więcej niż przy wcześniejszym odbiciu. Ale formalnie mamy 50/50 jak na razie.

Obrazek
Brave New World

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: jpktraders » niedziela, 28 stycznia 2018, 20:14

Cena Bitcoina w ciągu ostatnich 24 godzin rośnie o ponad 2%. Reszta Altcoinów zachowuje się jak Bitcoin i również odnotowuje wzrosty. Kapitalizacja rynku kryptowalut zmalała do lekko ponad 587 miliardów dolarów, natomiast dominacja BTC wzrosła z 32,9% do 33.7%.



Kurs BTC przez cały tydzień poruszał się w zakresie konsolidacji między 10 000 USD a 12 000 USD.



Wybicie ceny z tej konsolidacji wskaże nam kierunek na kolejne dni.



Sytuacja w mempool wygląda coraz lepiej, na przestrzeni tygodnia ilość niepotwierdzonych transakcji spadła z 80000 do 30000. Na wykresie widzimy, że niepotwierdzone są jedynie transakcje z fee poniżej 5sat/B!



Już jutro standardowo udostępnimy klientom brokera XM nasze szablony dla platformy MT5 z gotową analizą.

Nasze szablony pozwolą Ci na praktyczną weryfikację zarówno naszych jak i Twoich analiz, pomogą Ci w nauce handlu, zapewnią ciągłość analiz i wgląd w rozwój sytuacji, a przede wszystkim dadzą możliwość wykorzystania ich w tradingu.
Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » niedziela, 28 stycznia 2018, 20:27

jpktraders pisze: Cena Bitcoina w ciągu ostatnich 24 godzin rośnie o ponad 2%. Reszta Altcoinów zachowuje się jak Bitcoin i również odnotowuje wzrosty.
Z tego co mi wiadomo to nie, bo moim zdaniem jako pierwsze pokonają spadkowy kanał, i jako pierwsze wskażą zmianę trendu. W sensie, że to nie "alty idą za Bitcoinem". Mowa rozumiem altcoiny, którymi się da grać na różnych giełdach, a nie jakieś wynalazki typu Lanacoin, które de facto magazynuje od ponad roku.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 stycznia 2018, 20:32 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » niedziela, 28 stycznia 2018, 20:32

A wracając do shortterm. Na godzinnych kurs jest przy wsparciu, które prowadziło ten ruch do góry. Jeżeli się od niego nie odbije, to prawdopodobnie spadnie do dolnej linii kanału, którym porusza się od 6 dni, w okolice 10600.

Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 stycznia 2018, 20:36 przez new06, łącznie zmieniany 1 raz.
Brave New World

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, Fugitive, upp i 29 gości