Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » środa, 24 stycznia 2018, 15:18

Ceny na razie nie zareagowały bo nie miały na co, ranking, który właściwie nic nie wyjaśnia, nic nie kieruje a wręcz irytuje. BTC trochę w górę idzie ale nie sądzę aby to było efektem "rankingu".

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: patroy » środa, 24 stycznia 2018, 15:20

Moim skromnym zdaniem rating odzwierciedlił odczucia inwestorów, ani nie był hurraoptymistyczny ani nie siejący panikę, taki pozostawiający wszystkich w status quo

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: robert.B » środa, 24 stycznia 2018, 15:20

Jaroslaw pisze: Pełna lista w formie PDF:

https://wcy.weissratings.com/media/wri/ ... atings.pdf
Ech....jak nisko cała branża upadła, skoro ludzie czekają na jakieś watpliwej jakości rankingi jak szczerbaty na suchary i szukają pozytywnych opinii od instytucji, z którymi mieliśmy 'walczyć'.

Mma nadzieję, ze ten gów##niany ranking nie będzie miał ŻADNEGO wpływu na wyceny krypto, w innym przypadku chyba czas powoli gasić światło :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: janku66 » środa, 24 stycznia 2018, 15:23

robert.B pisze: Ech....jak nisko cała branża upadła, skoro ludzie czekają na jakieś watpliwej jakości rankingi jak
A nie śledzi przypadkiem świat ruchów Kima i jego atomowych zabawek? Wróg, wrogiem, ale chyba na tym to polega m.in.? Obserwować oponenta by wiedzieć czego się spodziewa i jak nas ocenia.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: io47 » środa, 24 stycznia 2018, 15:25

mudol pisze: Ceny na razie nie zareagowały bo nie miały na co, ranking, który właściwie nic nie wyjaśnia, nic nie kieruje a wręcz irytuje. BTC trochę w górę idzie ale nie sądzę aby to było efektem "rankingu".
Coś tam jednak zareagowały. Równo o 15:00 ETH w górę, XRP w dół. Co nie zmienia faktu, że tan rating to zwykły scam i wyciąganie kasy od naiwnych, którzy wykupią dostęp na tej ich śmiesznej stronie z lat 90.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: robert.B » środa, 24 stycznia 2018, 15:27

vjankuv pisze: Obserwować oponenta by wiedzieć czego się spodziewa i jak nas ocenia.
Ale instytucje finansowe nigdy nie odkryją swoich kart w takich pożal się Boże rankingach, raczej wprost przeciwnie - wycenią produkty zupełnie odwrotnie niż sami myślą/ są zapakowani.

Dzisiaj jakiś Raiffaisen Bank rating wyceni BTC na A++ a w międzyczasie może dawac siano politykom, żeby go zbanowali :)

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » środa, 24 stycznia 2018, 15:33

najwazniejsze, ze jakas agencja potwierdziła, że to nie sa śmieci:
BTC fair+
LTC fair+
ETH good
BCH fair -
BTG weak+

fair(zadowalajacy),
weak(słaby),
good(dobry).

Można pod to grać. Taki rating likwiduje niepewność, wtłacza optymizm na rynek i daje szanse na krótkoterminowe odreagowanie złych emocji.

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » środa, 24 stycznia 2018, 15:40

socjolog2008 pisze: @sha256 czyli trzymam się dalej jednego. BTG long a reszta do DT na shorty :lol:
A $ dalej czekają na zakupy i dołek
Trzymam kciuki i życzę wygranej. Kto wie?

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: NYpost » środa, 24 stycznia 2018, 15:54

No czytam te komentarze i to tylko potwierdza jak łatwo manipulować tłumem. Ostatnio jak wsiadałem jeszcze przed crashem to siedziałem twardo, bo nie chciało mi się wierzyć, że ktoś się tego tak łatwo pozbywa. 30 godz krwawiło i nikt się po to nie schylił, a było tańsze niż teraz. Udało mi się wyśrednić stratę, ale sparzyłem się tym rynkiem, ludzie nie wiedzą w co inwestują i zbyt szybko się tego pozbywają. Teraz jest super bo jakaś agencja, dobrze oceniła i jest krótka pompka i ma szanse wyścignąć BTC. Nowy król, flippening, ze skrajności w skrajność.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dix22 » środa, 24 stycznia 2018, 16:02

Tak jak pisałem - rating okazał się zwykłym scamem. Najlepsze jest to, że ujawniają się teraz różne "raporty", które sugerują być oryginałem. W jednym jest np. TRON z oceną E-, a w drugim z oceną A++. O czym to świadczy? że każdy chce wykorzystać to na swoją korzyść.

Nie ma co, trzeba darować sobie ten temat. Okaże się, że to wybicie na STEEM to nic tylko ubranie leszczy na dłuuuugie miesiąca, a może i lata (?), zważając na przeszłość tej waluty o czym ktoś tutaj pisał w wątku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: zombine » środa, 24 stycznia 2018, 16:06

Pełna lista ratingowa. Teraz nie wiem. Odpalać guzik atomowy w lisk nano bo ma C i wywalić wszystko w B....
W Katowicach ruch oporu z najeźdźcą walczy / Wojewoda Ziętek z nieba na wszystko patrzy

https://i.redd.it/aux65nvw41c01.png

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: NYpost » środa, 24 stycznia 2018, 16:10

Nie mam już plusów, ale dzięki. Jak zobaczyłem ich stronę to od razu wiedziałem, że to scam po tym chamskim wyciąganiu maili. Pewnie zaoferowali się co pomniejszym coinom z ofertą promocji i tak wyglądał ich super system oceniania.

E: Ruchy BTC są przewidywalne, bo prawdopodnie z grubych grają już tylko boty, a my osuwamy się w dół. Jak będzie nie mam pojęcia, ale na to mi wygląda w tej chwili. Jeden impuls spowoduje kolejny crash, a na weekend standardowo pompka.
Ostatnio zmieniony środa, 24 stycznia 2018, 16:15 przez NYpost, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: nariensi » środa, 24 stycznia 2018, 16:14

Zdaje się, że na 1D rysuje się gwiazda poranna doji. Jeśli się w pełni utworzy, może to być sygnał odwrócenia trendu. Ponieważ występuje po znaczącej korekcie, można chyba się pokusić o przypisanie jej optymistycznych konsekwencji :)
Spoiler:
@new06 ojej dziękuję :oops:
Ostatnio zmieniony środa, 24 stycznia 2018, 17:30 przez nariensi, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lenart » środa, 24 stycznia 2018, 16:16

To chyba te pociągi lekko się wykoleiły. I dobrze, przynajmniej widać że ludzie mają trochę rozumu, żeby nie sugerować się ratingiem wyssanym z palca :roll:

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dix22 » środa, 24 stycznia 2018, 16:33

Ja bym też się zastanowił kto najwięcej zarobi... jeśli Wall Street maczało w tym palce (jakkolwiek ich nazywamy) to mogą chcieć zagrać na spadkach, a więc odwrócimy te punktacje i obserwujmy najgorzej wycenione wg tego śmiesznego scamu. ;)

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Jaroslaw » środa, 24 stycznia 2018, 16:33

Morawiecki w wywiadzie dla Bloomberg wprost mowi, ze myślą zbanowaniu bitcoin i innych kryptowalut albo co najmniej wprowadzenia opłat i innych obostrzeń, porównuje do Amber Gold a na koniec nazywa piramidą finansową.

Pod koniec wywiadu:

https://www.bloomberg.com/news/videos/2 ... blem-video
Ostatnio zmieniony środa, 24 stycznia 2018, 16:58 przez Jaroslaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Selecto » środa, 24 stycznia 2018, 16:34

A nie hackneli ich przypadkiem? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: janku66 » środa, 24 stycznia 2018, 16:34

NYpost pisze: No czytam te komentarze i to tylko potwierdza jak łatwo manipulować tłumem. Ostatnio jak wsiadałem jeszcze przed crashem to siedziałem twardo, bo nie chciało mi się wierzyć, że ktoś się tego tak łatwo pozbywa. 30 godz krwawiło i nikt się po to nie schylił, a było tańsze niż teraz. Udało mi się wyśrednić stratę, ale sparzyłem się tym rynkiem, ludzie nie wiedzą w co inwestują i zbyt szybko się tego pozbywają. Teraz jest super bo jakaś agencja, dobrze oceniła i jest krótka pompka i ma szanse wyścignąć BTC. Nowy król, flippening, ze skrajności w skrajność.
Wiesz jak to jest...
Ktoś swojego czasu wrzucał coś podobnego ;)
Obrazek

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: robert.B » środa, 24 stycznia 2018, 16:40

Jaroslaw pisze: Morawiecki w wywiadzie dla Bloomberg wprost mowi, ze myślą zbanowaniu bitcoin i innych kryptowalut albo co najmniej wprowadzenia opłat i innych obostrzeń.
Mysleć to sobie on może, ale wydaje mi się, ze Polska jako członek UE nie może zbanować jakiejś waluty (czy zabronić używania czegokolwiek) co nie zostało zbanowane w UE. Poprawcie mnie, jesli się mylę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 71
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: M4ciek » środa, 24 stycznia 2018, 16:41

@robert.B, ale wprowadzić niekorzystne opodatkowanie już tak.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, alomorti, Bundy, Eazzy0, Google [Bot], Jahu, ZielonaMila, Zmarzniety0 i 32 gości