Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Ishias » środa, 17 stycznia 2018, 23:21

Heh przespałem wzrosty az serce boli. Korekta spadków, przed nami ostatni zjazd. Zaraz euforia minie imo. Z całego serca teraz namawiam do zakupów ale w granicach znow 9k
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 23:23 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Kamiloski » środa, 17 stycznia 2018, 23:21

Mam do Was pytanie. W przypadku, gdy podejmę decyzję o sprzedaży wszystkich krypto i zamrożeniu kapitału w obliczu nadciągającej rozciągniętej w czasie bańki, z chęcią wejścia na tanie zakupy na trexie najbardziej optymalne jest wejście w Nubits, który zachowuje mniej więcej swoją wartość i w okresie krachu jego sprzedaż i zakupy altów? Jest jakaś bardziej optymalna droga? Pytam się, bo jestem jednym z tych co w momencie korekt mają wszystko w krypto bez wolnego kapitału na kompensacje strat na holdowanych coinach w postaci tanich zakupów. Na Krakenie to wiadomo wychodzę na fiaty i czekam. A jak radzicie robić na trexie?

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: NYpost » środa, 17 stycznia 2018, 23:22

hassejo pisze:dyskusja dyskusją, a ilu z Was weszło w dołku w alty i ile już jesteście do przodu w niecałą godzinę ? :mrgreen:

przyznawać się misiaczki ;)
Nie mam mozliwosci wystawiania minusow, ale jestes kolejnym "zabawnym" elementem tego forum. Do tej pory nie przeczytalem od Ciebie ZADNEJ analizy, ZADNYCH wnioskow czy sugestii, od tak, od czasu do czasu pojawiasz sie nie piszesz na temat, czasem sie komus podlizesz, czasem chcesz "blysnac" i w sumie zbedny Twoj belkot "mistrzu FOREXA"...

Jako, ze nie chcialbym zeby post potrakrowany byl jako spam to chcialbym NIEODPLATNIE zapytac kolegi z forum z o poziomy wsparcia, opory, czy idziemy w gore czy w dol? Jaka formacja jest na wykresie.... Wystawie plusa za jakies rysunki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 17 stycznia 2018, 23:24

Najlepszy jest ten bot. Jeszcze kolo 17 zerkałem pokazywał cenę 6600$ a teraz już mu się styki popaliły - sami popatrzcie : https://neurobot.trading/forecasts/show_predict/btc
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » środa, 17 stycznia 2018, 23:26

Wysyp azjatów (żółtków) na forum jest.
Wzrosty na odbiciu w kształcie paraboli są.
shadow ktory pisze ze nic sie nie dzieje ten człowiek mnie przeraża nie wiem czy to ego jest wynikiem duzego iq czy swietnej analizy technicznej.

ekonomik który ma trafną pozycje i o dziwo nie shortującą (żartuje ziomeq bez spiny) tylko na kup

wymazywanie który gada o wzrostach ten wskaźnik się ewidentnie popsuł.

nwm czy rynek crypto jest taki nahajpowany czy co ale na fb tej paniki nie było jakoś dużej. Może to być pokłosiem tego że keidyś czytałem że pln to jest 5 czy tam 6 waluta pod względem wolumenu. I mamy troche bardziej wyedukowaną społeczność (poczytam zaraz wątek i cofne te słowa wiem)

Beż śmieszkowania osobiście stawiam iście up jeśli świeczka zamknie sie na ok 11300 dolarach i bedziemy mieli piekny młotek na 1d.

W innym przypadku pampersy dla każdego nowego stawia dascoin !

Ps odkąd tu się zrobiło pozytywnie jak na teście ciążowym to widzę kurs idący w dół trochę jak nastrój u gimnazjalistów po takim teście. :D
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 23:29 przez discipuli, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: marlone » środa, 17 stycznia 2018, 23:27

Ja się niestety martwię, że najniższe poziomy mogą być jeszcze przed nami. Teraz jest hurra wybicie, ale z tego co mądrzejsi rysowali dogłębne analizy wynikało, że jesteśmy na przedostatnim odcinku spadków. Czyli teraz odbicie i jeszcze jeden spadek w okolice 8k jeśli dobrze pamiętam. Oczywiście chciałbym, żeby zielono już pozostało, ale niepewność pozostaje. W każdym razie wieszczeniu upadku BTC można włożyć między bajki, bo pomimo jego niedoskonałości trzyma się cały czas dzielnie jako przodownik rynku. Świeczka dzienna rysuje się całkiem byczo, także w tym odbiciu faktycznie możemy niedługo dojść do 13k. Ciekawe tylko co potem... Tutaj ciekawa wypowiedź "Pana Pompki" z Twitera odnoście krypto. Warto przeczytać:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: hassejo » środa, 17 stycznia 2018, 23:28

aby nie tworzyć niepotrzebnego spamu, umieszczam wszystko w spoiler.
od razu zaznaczam, że to tylko odpowiedź na zaczepkę.
Spoiler:
NYpost pisze:
hassejo pisze:dyskusja dyskusją, a ilu z Was weszło w dołku w alty i ile już jesteście do przodu w niecałą godzinę ? :mrgreen:

przyznawać się misiaczki ;)
Nie mam mozliwosci wystawiania minusow, ale jestes kolejnym "zabawnym" elementem tego forum. Do tej pory nie przeczytalem od Ciebie ZADNEJ analizy, ZADNYCH wnioskow czy sugestii, od tak, od czasu do czasu pojawiasz sie nie piszesz na temat, czasem sie komus podlizesz, czasem chcesz "blysnac" i w sumie zbedny Twoj belkot "mistrzu FOREXA"...

Jako, ze nie chcialbym zeby post potrakrowany byl jako spam to chcialbym NIEODPLATNIE zapytac kolegi z forum z o poziomy wsparcia, opory, czy idziemy w gore czy w dol? Jaka formacja jest na wykresie.... Wystawie plusa za jakies rysunki.
mój drogi forumowy kolego. jeśli masz jakieś wątpliwości co do mojej osoby czy też pracy, zapraszam do zapytania w wiadomości prywatnej.
ja swoją pracę cenię i nie mam zamiaru jej udostępniać publicznie. myślę że to zrozumiałe ?
a co do "mistrza forexa" - dziękuję, uznam to za komplement.
Co do samego bitka, to jest rzecz o której pisałem do moich ludzi wcześniej.
"W mojej opinii, Bitcoin może znaleźć oparcie w okolicach 11k-11.2k aby potem spaść maksymalnie do 7.5-8k. Jeśli tak się stanie, będzie to idealny cykl fal elliota na BTC ktory zakończy się korektą ABC. Po tym możemy oczekiwać nowego rajdu, tudzież szybki powrót do poprzedniej ceny."

Czy się sprawdzi ? Szczerze liczę na to.

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: rha » środa, 17 stycznia 2018, 23:45

[quote="soulnecturn"]Czyli jednak wielki Kanał:

Narysuj to na wykresie z Bitfineksa, ten kanał tam jest bardziej dopasowany i nie wystaje dołem.

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » środa, 17 stycznia 2018, 23:45

@marlone, spadki do 8kUSD odwołano. Musiałeś przeskoczyć w czytaniu kilka stron ;)
Każdy z nas wystarczająco za siebie się martwi. Zmartwienia innych nam niepotrzebne. Głowa do góry!

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 listopada 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: aktimel » środa, 17 stycznia 2018, 23:48

rha pisze:
soulnecturn pisze:Czyli jednak wielki Kanał:

Narysuj to na wykresie z Bitfineksa, ten kanał tam jest bardziej dopasowany i nie wystaje dołem.
mógł byś przybliżyć co to znaczy wielki kanał ? jestem słaby z analiz technicznych
z góry dzięki

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lenart » środa, 17 stycznia 2018, 23:49

Wszystko sprowadza się do sytuacji z wczoraj. Odbicie podczas którego Neo kosztowało nawet 185$ o 1 w nocy, zaś 95$ o 8 rano.
Lepiej podejść z lekkim dystansem do aktualnego wzrostu

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sniegu » środa, 17 stycznia 2018, 23:50

Witam
Mój pierwszy post na forum.
i chciałbym zauważyć że mamy dość zgraną akcję zrzutu kursu.
Siedzę z oczami w lapku tel i czym się da.
Na coinbase były trzy mega cegły z ukrytego zrzucone.
22.50
23.00
23.15
każda z nich została odratowana i wykupiona, ale każda kładła kurs do równych 10000
Najdłuższa walka była z 23.18 niestety efekt mamy poniżej.
Jeżeli to uważacie za spam to sorki.
BTW BB się zachciało przerwy technicznej...
Jak nie uda się im ubić kursu ręcznie to moja szklana kula mówi że zaraz poleci info, że np odcieli parę kopalini od prądu w chinach i lecimy.
Pozdrawiam wszystkich

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » środa, 17 stycznia 2018, 23:55

@hassejo, wrzuć wykres z oznaczeniem fal.

Ostatnia godzina do zamknięcia dziennej. Już jest dobrze, bo mamy pinbar, a zamknięcie body jest nad potwierdzeniem double top. Jak byki utrzymają, to body zmieści się też w fladze.
ergorg pisze:Chodzi o górną granicę poprzedniego kanału wzrostowego (10670$ wczoraj)?
@ergorg tą flagę narysowałem po dołkach na D1 opierając tylko o body. Jest w moim ostatnim poście w drugim spoilerze.
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 stycznia 2018, 00:06 przez new06, łącznie zmieniany 1 raz.
Brave New World

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » środa, 17 stycznia 2018, 23:58

@Lenart, @sniegu, macie wyobraźnię.
Co pijecie na wieczór, palicie? Macie naprawdę oryginalne spojrzenie na sprawę:

"Lepiej podejść z lekkim dystansem do aktualnego wzrostu"
"Jak nie uda się im ubić kursu ręcznie to moja szklana kula mówi że zaraz poleci info, że np odcieli parę kopalini od prądu w chinach i lecimy."

Proszę Was zastanówcie się zanim coś napiszecie. Jakie podstawy ma takie życzeniowe myślenie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 12 sierpnia 2015
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: dgtmarket.com » czwartek, 18 stycznia 2018, 00:00

Realizacja opisywanego przez nas scenariusza spadków BTC



Link do pełnej analizy: https://pl.tradingview.com/chart/BTCUSD/rYU3zcwC/

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na https://pl.tradingview.com/u/dgtmarket/

Polubienia mile widziane :)

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespól dgtmarket.com
Konkurs! Szczegóły TUTAJ
Giełda Bitcoin i Litecoin: dgtmarket.com
Blog: blog.dgtmarket.com Facebook: facebook.com/dgtmarket Twitter: twitter.com/dgtmarket_com

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: rha » czwartek, 18 stycznia 2018, 00:02

hassejo pisze:dyskusja dyskusją, a ilu z Was weszło w dołku w alty i ile już jesteście do przodu w niecałą godzinę ? :mrgreen:
przyznawać się misiaczki ;)
Poczekaj, poczekaj, na zeznania mamy czas do 30 kwietnia. :P


Ta trwająca prawie godzinę flaga sugeruje kontynuację wzrostu po udanej realizacji odwróconej głowy.
Swoja drogą zasięg tej głowy sprawdził się, ale mierzony nie pionowo, a po linii prostopadłej do szyi. Na fineksie i stampie. Ciekawe.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lenart » czwartek, 18 stycznia 2018, 00:04

sha256 pisze: @Lenart, @sniegu, macie wyobraźnię.
Co pijecie na wieczór, palicie? Macie naprawdę oryginalne spojrzenie na sprawę:

"Lepiej podejść z lekkim dystansem do aktualnego wzrostu"
"Jak nie uda się im ubić kursu ręcznie to moja szklana kula mówi że zaraz poleci info, że np odcieli parę kopalini od prądu w chinach i lecimy."

Proszę Was zastanówcie się zanim coś napiszecie. Jakie podstawy ma takie życzeniowe myślenie?
Nie widzę nic złego w podchodzeniu z dystansem do takich rzeczy. Lepiej według mnie pochylić się chwilę nad wykresem i zastanowić się czy jest to dobry moment na wkładanie w tym akurat momencie pieniędzy na rynek. Ponadto nie namawiam nikogo do tego, a wiem że wiele osób działa impulsywnie.
Nerwy źle wpływają na sen ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: hassejo » czwartek, 18 stycznia 2018, 00:06

@rha, tak. stąd właśnie moje przypuszczenia, że to tylko chwilowe podparcie na tym poziomie i to nie koniec spadków.
jednak wszystko zweryfikuje w chwili obecnej FOMO, które pojawia się przy tego typu wzrostach.

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » czwartek, 18 stycznia 2018, 00:08

@Lenart,
"Nerwy źle wpływają na sen ;) "
Masz rację, pozdrawiam :D

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: rha » czwartek, 18 stycznia 2018, 00:27

aktimel pisze:
rha pisze:
soulnecturn pisze:Czyli jednak wielki Kanał:

Narysuj to na wykresie z Bitfineksa, ten kanał tam jest bardziej dopasowany i nie wystaje dołem.
mógł byś przybliżyć co to znaczy wielki kanał ? jestem słaby z analiz technicznych
z góry dzięki
Weź wykres z giełdy Bitfinex, powiększ okno, ustal taką skalę, by był tam cały grudzień i styczeń, następnie wyznacz linię przechodzącą przez szczyt z 17 grudnia i szczyt z 6 stycznia (zwykle kilka się najpierw w jeden, a potem w drugi punkt), a potem drugą, przechodzącą przez dołek z 22 grudnia i dzisiejszy. Te linie widać też na wykresie powyżej (skrajne zielone), ale naprawdę warto je sobie samemu nanieść na wykres, bo to proste, a pomaga później się tym posługiwać.
Te dwie linie wyznaczają pasmo w którym chwilowo porusza się kurs. Tutaj rozpiętość kanału jest duża (od linii do linii jest około 6800 USD), więc ma prawo być nazywać wielkim kanałem. (Średnie kanały to powiedzmy 500-2000 USD, a małe 100-400 USD - to sprawa umowna.)

Kanał nie ogranicza kursu, a tylko dolna linia jest wsparciem, a górna oporem, przy czym ich równoległość powoduje, że ludzie (i komputery) łatwiej je zauważają i się nimi kierują w grze. W efekcie często kurs porusza się dłuższy czas wewnątrz kanału, niejako odbijając się od jego ścian. przykładem jest wczorajszo-dzisiejszy kanał spadkowy, z którego wyjście nastąpiło dopiero dziś wieczorem.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości