Projekt WARIAT

Jaka będzie wartość całego portfolio na koniec grudnia 2019 roku?

paczka żelków
15
17%
mały procent wartości startowej (100-1,000 zł)
7
8%
poniżej 50% wartości startowej (1,000-2,500 zł)
5
6%
znacznie poniżej kwoty inwestycji (2,500-4,000 zł)
4
4%
zbliżona do wartości początkowej (4,000-6,000 zł)
10
11%
przyzwoicie wzrośnie, nawet dwukrotnie (6,000-10,000 zł)
12
13%
dwu/trzy/cztero-krotnie wzrośnie (10,000-20,000 zł)
13
15%
wzrosty jak na bańce roku 2017 (20,000-100,000 zł)
10
11%
to the moon, lambo (100,000-1,000,000 zł)
7
8%
stawiam każdemu z rocznym stażem na forum flaszkę (1,000,000-??????????)
6
7%

Liczba głosów: 89
Początkujący
Reputacja: 229
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Projekt WARIAT

Postautor: wamak » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 23:41

benq umieścił swoje dwa wartościowe wątki w dziale"przedszkole". Dobrze by było, jakby wszystkie podobne były w tym samym dziale.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 10255
Reputacja postu: 
0

Projekt WARIAT

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 6 sierpnia 2019, 00:36

@wamak Ale dział "inwestycje" chyba bardziej pasuje niż "przedszkole". W tamtym są już różne tematy inwestycyjne.
Zacząłem dziś mój projekt i już kupiłem, by móc skonstruować tabelkę. viewtopic.php?f=105&t=32654
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3643
Reputacja postu: 
0

Projekt WARIAT

Postautor: benq » wtorek, 6 sierpnia 2019, 21:23

@Wymazywanie @wamak
W razie czego moderacja może przenieść moje wątki, może faktycznie fajnie jakby były razem.
Zanim zadasz głupie pytanie - sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi:
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Początkujący
Reputacja: 229
Reputacja postu: 
0

Projekt WARIAT

Postautor: wamak » wtorek, 6 sierpnia 2019, 23:12

@benq
To już od Ciebie zależy, ale zgadzam się, że bardziej pasują do działu "inwestycje".

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1

Projekt WARIAT

Postautor: radez9 » czwartek, 8 sierpnia 2019, 22:36

No i mógłbyś na koniec też się odniesc do scenariusza kiedy kupiłbyś tylko BTC i trzymał do grudnia 2019.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
0

Projekt WARIAT

Postautor: Kutalisk » niedziela, 6 października 2019, 22:32

@benq czekamy na aktualizację. I to nie jest moja złośliwość po spadkach, chodzi mi bardziej o porównanie wyników z moją strategią inwestycyjną.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
5

Projekt WARIAT

Postautor: benq » środa, 9 października 2019, 21:04

PROJEKT WARIAT - PROGRES - 21-22/24
Na dwa miesiące przed zakładanym okresem trwania inwestycji sytuacja prezentuje się najgorzej w historii. Kilkukrotnie bywało poniżej -80%, ale -85% to historyczne minimum. Większość moich altów wygląda, jakby konała w bolesnych męczarniach :P

Obrazek

@Kutalisk, wybacz zwłokę, ostatnio nie wyrabiam się kompletnie z niczym.
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 10255
Reputacja postu: 
0

Projekt WARIAT

Postautor: Wymazywanie » środa, 9 października 2019, 21:18

Zakupy były w rejonach szczytów bani... Ale przy tego rzędu spadkach od ATH, gdyby nawet był rok później to jakoś mocno by nie poprawiło sytuacji.
Cóż, ten projekt to prosty przykład na to, do czego może doprowadzić bezmyślny HODL altów, zwłaszcza w fazie bańki.
Może kiedyś coś się tam ruszy ale sądzę, że nie wyjdziesz na 0 nigdy, chyba, że jakieś kosmiczne wzrosty części zrewanżują odpadnięcie reszty od choćby zbliżenia się częściowego do zakupu.

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:
Projekt udany w sensie spełnienia podejrzeń początkowych, przy założeniach początkowych. Tylko czy kogoś to czegoś nauczy? Chyba niestety nie. Z tego co obserwuję od kilku lat, nie ma nic twardszego niż psychika i iluzja upartych hodlerów amatorów, których przyciąga bania. Tylko rynek potem weryfikuje, wtedy kumaty się czegoś nauczy (jak wtopi). reszta trwa w iluzji. Polski Lisk jest od 2 lat świetna okazją i promocja dla niektórych forumowiczów. Zero refleksji i skupowanie dalej mimo potężnych % w plecy.
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Projekt WARIAT

Postautor: benq » poniedziałek, 14 października 2019, 12:14

@Wymazywanie
Od początku nie zależało mi jakoś specjalnie, żeby z tego konkretnego zestawu wyciągać nie wiadomo jakie zyski.
Pomysł był właśnie taki - sprawdzić empirycznie, czy wchodząc w kilkanaście raczkujących egzotyków da się "ustrzelić" projekt/firmę, która przebojem zrewolucjonizuje rynek. Wstępne podsumowanie wygląda tak, że spekulacyjnie można robić kasę na wszystkim, ale wielkiej rewolucji to nawet na horyzoncie nie widać.

A z tymi zatwardziałymi holderami to tak już działa ludzka psychika, że szybko się przyzwyczaja do pewnych rzeczy i brnie w zaparte. Dotyczy to też polityki, spędzania czasu czy nawyków żywieniowych. Im dłużej człowiek w czymś tkwi, tym mocniej w to wierzy, bo głupio się przyznać -zwłaszcza przez samym sobą - że tak długo żyło się w kłamstwie. ;)

Wróć do „Przedszkole”