Program do liczenia zysków i strat

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: cryzy » poniedziałek, 20 listopada 2017, 11:29

Cześć, znacie może jakiś program do podliczania zysków i strat? Taki który by cały czas aktualizował sobie kurs?
Wiem, że można to zrobić w excelu, no może poza aktualizacją kursów ale poszukuję programu. Może to też być apka na Androida

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: melon » sobota, 16 grudnia 2017, 21:11

blockfolio - aplikacja na telefon. Wydaje się że ona może to wyliczyć jednak jest tam pare niejasności które powodują, że nie chce mi się bawić w wklepywanie wartości. Ktoś dziś polecił w innym temacie to: https://cointracking.info/ tylko że tutaj również trzeba wklepywać wartości (w darmowej wersji) ale strona jest bardzo fajna i bardzo obrazowo pokazuje ile się zarobiło i na czym:)

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: snajp » niedziela, 17 grudnia 2017, 09:58

Na androida jest jeszcze Cryptoport

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: Damiano88 » środa, 18 kwietnia 2018, 20:07

Od jakiegoś czasu korzystam z Blockfolio i nie wiem dlaczego tak się dzieje ale program dziwnie się zachowuje. Wydawało mi się, że w pełni go opanowałem a jednak tak nie jest.
Wprowadziłem ilość zakupionych BTC i zaznaczyłem aby podczas zakupu altcoinów środki były pobierane z BTC. Lecz niekiedy dzieje się tak, że zakupię jakiegoś alta np. za 1$ i takie dane wprowadzę w program a po jakimś czasie ta cena już jest tam inna, że np. kupiłem za 1,25$ - o co chodzi ?
Tak samo ze sprzedażą - zaznaczyłem, że sprzedałem MCO/BTC za 8,32$ a wieczorem widać tam już kwotę 8,51$ - ja czegoś nie rozumie czy o co chodzi ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: smieszny » środa, 18 kwietnia 2018, 20:18

Możliwe, że program podlicza zakup po średnim kursie z danego dnia. Tzn jak wbijasz w ten sam dzień co zakupiłeś, to rano cena jest inna niż wieczorem. Ja ustawiam sobie w programie kupno dzień wcześniej i już mam spokój, albo aktualizuje zakup dopiero na następny dzień.
Ostatnio zmieniony środa, 18 kwietnia 2018, 20:19 przez smieszny, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: altar » środa, 18 kwietnia 2018, 20:18


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: Damiano88 » środa, 18 kwietnia 2018, 20:23

smieszny pisze: Możliwe, że program podlicza zakup po średnim kursie z danego dnia. Tzn jak wbijasz w ten sam dzień co zakupiłeś, to rano cena jest inna niż wieczorem. Ja ustawiam sobie w programie kupno dzień wcześniej i już mam spokój, albo aktualizuje zakup dopiero na następny dzień.
Bardzo słuszne spostrzeżenie... sprawdzę to, bo bardzo fajnie działa ta aplikacja jak dla mnie - mam pogląd na to co potrzebuje tylko właśnie cały problem w tym dziwnym kursie pomimo sztywnego wpisania kwoty. Przeanalizuję to...

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: Lyna » środa, 18 kwietnia 2018, 22:31

Polecam cryptocompare.com
Na przykładach publicznych portfolio można zobaczyć jak działa https://www.cryptocompare.com/portfolio ... #/overview
Kursy, balans również w złotówkach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Program do liczenia zysków i strat

Postautor: Damiano88 » czwartek, 19 kwietnia 2018, 18:19

Sprawdziłem podając cenę zakupu / sprzedaży z dnia poprzedniego i cena jednak jest inna... Na giełdzie przybliżona cena za sprzedaż MCO była 17,46$ po wpisaniu do programy przeliczył to jako 17,17$ nie mam pojęcia o co chodzi...

Zakupiłem też USDT za BTC i nie wiem jak to wprowadzić do programu by pobrało z puli BTC - ktoś może pomóc ?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, Bing [Bot], Google [Bot], Karolak i 15 gości