NEO - wątek informacyjny

Kolejna analiza ma dotyczyć

Czas głosowania minął czwartek, 23 listopada 2017, 18:16

Red Pulse
4
15%
Qtum
3
12%
Metaverse
7
27%
OmiseGo
9
35%
AdEx
1
4%
WaltonChain
2
8%
 
Liczba głosów: 26
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Analiza azjatyckich kryptowalut NEO/ETP/GAS/QTUM/WTC/RPX

Postautor: stokarz » czwartek, 16 listopada 2017, 19:13

Nozib pisze: Witam.
W ktora walute polecalibyscie zainwestowac(dlugoterminowo)-neo czy omisego? Mysle okolo 3000usd zainwestowac i zastanawiam sie nad tymi dwoma walutami.Czy moze np. wlozyc po 1500 w jedno i w druga?
Najpierw zachęcam do zainwestowania, paradoksalnie niczego, może oprócz czasu, w wiedzę. Masz jej naprawdę wiele, tuż przed nosem, a nie raczysz z niej skorzystać. Nie odpowiem ci na zadane przez ciebie pytanie. Jednak myślę, że sam możesz znaleźć ją (odpowiedź) spoglądając do góry i czytając więcej.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Analiza azjatyckich kryptowalut NEO/ETP/GAS/QTUM/WTC/RPX

Postautor: stokarz » sobota, 18 listopada 2017, 08:43

Po raz kolejny okazało się jak bardzo rynek jest irracjonalny. Przez kilka tygodni ze świata spływały naprawdę świetne wiadomości dla NEO. Przy tym wszystkim cena, nawet nie drgnęła. Tak jak mówiłem, wystarczyło poczekać, na katalizator tego wszystkiego. No cóż, ku mojemu zaskoczeniu, owym katalizatorem był wręcz śmieszny wpis na twitterze, który NEO opublikowało w języku chińskim.
"Moving forward, never stopping.
When you have read this, you are one with $NEO.
Let's change the world together.
3 days to an announcement.
3 lifetimes of blessing."
Zapowiedź niczym z gwiezdnych wojen, you are one with the force :P

Dlaczego uważam, że rynek zareagował irracjonalnie? Ponieważ newsy takie jak mnóstwo nowych wartościowych projektów rozwijanych na NEO, współpraca THEKEY z IBM czy wielkimi chińskimi firmami, zainteresowanie rządu, uruchomienie platformy NEX, nie mogły choć w najmniejszym stopniu ruszyć ceny (nie analizuje tutaj wpływu kursu Bitcoina na ruchy cenowe innych walut w tym NEO), a zrobiła to śmieszna zapowiedź.
Odpowiedzmy sobie na pytanie czego dotyczyć może ta enigmatyczna wiadomość.

1. Za 3 dni, czas pokrywający się z datą podaną w wiadomości od NEO, opublikowane zostaną Whitepaper platformy NEX - platformy wymiany dóbr, handlu oraz umożliwiającej wprowadzenie usług płatności.

2. Drugą, bardziej ekscytującą opcją, było ogłoszenie ponownej legalizacji ICO w Chinach. Pośredniczyć w tym miałoby właśnie NEO. Skąd te domysły? Otóż firma TurnKey rozwijająca ProjectICO ogłosiła swoją migrację z ETH na NEO. Firma specjalizuje się w organizowaniu wysoce wyrafinowanych ICO, wprowadzaniu dobrych projektów na rynek poprzez właśnie Initial Coin Offering, a także opiece prawnej nad całym przedsięwzięciem. Firma używa umów SAFT (Simple Agreement For Future Tokens) w celu zabezpieczenia prawnego i zgodności prawnej danego ICO. Co więcej, w oryginalnych planach rozwojowych NEO było wprowadzenie globalnej zapory w celu legalizacji i usprawnia procesów ICO.

Ten scenariusz wydaje się być najciekawszy. Patrząc na historie, kiedy to mieliśmy do czynienia z chińską blokadą wszelkiego rodzaju ICO na terenie ich kraju - NEO jako wiodący przedstawiciel tego biznesu w Chinach - nawet się nie przejął tą umową, prezes NEO był kompletnie spokojny o swój przyszły los. Biznes nie lubi luk, a Chińczycy nie są głupi, z potrzeb rozwijania technologii blockchain na terenie ich kraju zdają sobie doskonale sprawę. Nie bez powodu na tegorocznym Narodowym Zjeździe Partii poinformowali otwarcie, że chcą dążyć do światowej dominacji. W dzisiejszych czasach można to osiągnąć poprzez na przykład rozwój technologii. Dodajmy do tego informacje o bliskiej współpracy NEO z przedstawicielami agend rządowych i proszę, teoria spiskowa uknuta, i jakże pasująca.

NEX jako platforma pośrednicząca w całym przedsięwzięciu, ProjectICO nadzorujący sprawę w kwestiach prawnych, NEO jako wykonawca i świadczyciel usług ICO w Chinach, a wszystko to pod czujnym okiem autorytetów rządowych. Brzmi typowo po chińsku - dlatego scenariusz ten jest jak najbardziej prawdopodobny.

Jeśli zrealizowana zostanie opcja pierwsza, wtedy spodziewać możemy się typowej reakcji rynku - kupuj plotki, sprzedawaj newsy. Jeśli zaś w grę wchodzi drugi scenariusz - nie jestem w stanie przewidzieć jak zareaguje rynek. Powiem tylko, że zniesienie zakazu dla ICO w Chinach przyjęte zostałoby, według mnie, bardzo optymistycznie.

Czas na porcje newsów:

We wcześniejszym wpisie wspominałem o DeepBrain - systemie mającym prawdopodobnie rozwijać się na technologii oferowanej przez NEO. Otóż krótkie spojrzenie na firmy zaangażowane w ten ekosystem, napawa mnie niemałym optymizmem - Huawei, Siemens, Samsung, Micresoft, Lenowo, Ukehuaxin, Ingenic i kilka innych. Jest to informacja ze strony którą podawałem post wyżej.

Ciekawy artykuł na temat Onchain, spółki której założycielem jest również fundator NEO, bardzo polecam przeczytać, gdyż jest to firma-pionier na rynku chińskim w kwestii blockchaina, z małą transparentnością dla Zachodu jednak bardzo wpływowa, z cholernie interesującym planem rozwoju:
https://hackernoon.com/neo-onchain-and- ... 33e9b6bfaa

Da Hongfei CEO napisał na reddicie, że NEO jako projekt nie jest pod wpływami żadnych rządowych organów, jednak Onchain (firma której Da Hongfei jest założycielem, tak samo jak NEO) współpracuje otwarcie z lokalnymi przedstawicielami rządu. Plotki się potwierdziły.

Na githubie (stronie dla programistów, gdzie każdy może podejrzeć kod danego oprogramowania jeśli projekt jest z otwartym kodem źródłowym) do kodu NEO dodane zostały linijki świadczące o Microsofcie (przypomnę, pierwotnym partnerem NEO), plotki mówią o współpracy w celu zorganizowania kolejnego konkursu deweloperskiego w celu dalszego rozwoju systemu NEO i zaangażowania do tego szerszą społeczność międzynarodową.

A tu potwierdzenie (zjedzcie na dół strony): https://github.com/neo-project/neo.org/ ... ion.cshtml

Ostatni już news na dzisiaj, tym razem o Metaverse - zostali zaproszeni na Caixian Summit, prestiżowy szczyt dla najważniejszych firm z branży technologicznej i finansowej - hostowany przez firmy-potęgi takie jak Ant Financial (Alibaba Group), Pingan czy Bank of China (Narodowy Bank Chiński). Przypomnę, że Metaverse zostało powołane do życia przez jednego z twórców i fundatorów NEO. Obecnie nad systemem Metaverse pracuje podobna liczba ludzi, co w NEO (a spójrzcie na kapitalizacje ETP), o Metaverse jeszcze będzie publikowany obszerny wpis informacyjny.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Analiza azjatyckich kryptowalut NEO/ETP/GAS/QTUM/WTC/RPX

Postautor: RafaelGrey » sobota, 18 listopada 2017, 09:44

@stokarz podrzuć jakiś adres, należy Ci się tip za dzielenie się informacjami:) ja w Neo mam zapakowane ponad 50procent budżetu, ten coin ma chyba największe możliwości. Choć kusi mnie sprzedaż pakietu teraz i odkupienie taniej ale boje się że taniej już nie bedzie

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Analiza azjatyckich kryptowalut NEO/ETP/GAS/QTUM/WTC/RPX

Postautor: stokarz » sobota, 18 listopada 2017, 16:35

RafaelGrey pisze: @stokarz podrzuć jakiś adres, należy Ci się tip za dzielenie się informacjami:) ja w Neo mam zapakowane ponad 50procent budżetu, ten coin ma chyba największe możliwości. Choć kusi mnie sprzedaż pakietu teraz i odkupienie taniej ale boje się że taniej już nie bedzie
Jako, że pojawiła się taka prośba, którą ogromnie doceniam, publikuje adres mojego portfela NEO na który każdy może wysłać drobne podziękowanie. Jest mi cholernie miło, że analizy wam się podobają i na pewno będę je kontynuował.

ARGXydpKiK4YNHGyVVLBxDrifoTLNeftbJ

Ps. Pamiętajcie, że jest to porfel NEO! wysłanie czegokolwiek oprócz GAS'u, RPX bądź NEO poskutkuje utratą środków.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Analiza azjatyckich kryptowalut NEO/ETP/GAS/QTUM/WTC/RPX

Postautor: nikus » sobota, 18 listopada 2017, 17:46

@stokarz na początku wyrazy uznania, Twoje posty są napisane w bardzo transparentny sposób a informacje w nich zawarte oraz Twoje przemyślenia są dla mnie bardzo cenne.

Ja sam posiadam trochę NEO. Przygodę z krypto zacząłem właśnie od tego alta i po dzień dzisiejszy go trzymam od poziomu 9$ :)
Zastanawia mnie obecna sytuacja, tzn. teraz mamy duży hype ze względu na wielki news, który ukaże się nam za 3 dni. W tym momencie staram się ustalić poziom sell na NEO. Ogólnie w zamyśle mam zamiar trzymać NEO przez długi czas, natomiast obecną sytuacje chciałbym wykorzystać możliwie w jak najlepszy sposób. Myślę nad sprzedażą 50% środków i ponownym odkupieniu po korekcie czy po prostu spadku.

Niektórzy z was pewnie pamiętają sytuacje jaka była z Ripple (XRP) (sierpień), ogłosznie na twitterze i wielkie "trąbienie" że będzie BIG NEWS. Skończyło się po prostu realizacją zysków przed ogłoszeniem wiadomości. Z boku wyglądało to jak pump&dump. Staram się ocenić obecną sytuacje i zastanawiam się jak to się dalej potoczy :?: Oczywiście to zależy od wagi tej wiadomości. Myślę że jeżeli informacja ta będzie dotyczyć regulacji ICO oraz jakieś współpracy z rządem chińskim, to będzie to taka wiadomość, która wyniesie nas na jeszcze wyższe poziomy. Jeżeli natomiast to będzie inna wiadomość to myślę, że po prostu zjedziemy w dół. Niestety nie umiem tego ocenić, który scenariusz jest bardziej prawdopodobny.

Z tego co widzę to wielu osób będzie chciało zrealizować zyski na poziomie 50-55$. 0.0065 mbtc / 53 USD taki target ma wielu traderow obecnie. Ale jak to historia pokazuje rynek czasami działa w zupełnie inny sposób. Pamiętam jak znajomy, który razem ze mną zainwestował w NEO na poziomie 9$ zrealizował zyski na poziomie około 23$. Trochę pluł sobie w brodę gdy pare dni później ustanowiliśmy nowe ATH na poziomie 55$. Ja cały czas byłem z boku i trzymałem i przy 50$ i przy 15$ kiedy był wielki FUD związany z banem ICO w chinach. Teraz chciałbym wykorzystać tą sytuacje albo boje się że po prostu się sparzę (dam się wyleszczyć :D)
Załóżmy że take profit będzie na tym poziomie 53$, to jak się pod to ustawić ? Dać zlecenie sprzedaży na 50$? Rynek lubi grać przeciwko takim oczywistym założeniom... może dobijemy max do 49$ a może bedzie rajd pod okolice 60$ ?? Sam sie nad tym mocno zastawiam...

p.s. na bittrexie trochę ścian, jedna na poziomie 0.00660000 151 Bitcoinów co daje nam 22999 neo :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Analiza azjatyckich kryptowalut NEO/ETP/GAS/QTUM/WTC/RPX

Postautor: Bit-els » sobota, 18 listopada 2017, 17:52

@stokarz, daj adres w czymś bardziej pospolitym, a tanim. Dash np :-)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: stokarz » niedziela, 19 listopada 2017, 23:34

Witajcie. Bitcoin zalicza kolejne ATH, a za nami ciekawy weekend jeśli chodzi o NEO. Na wstępie chciałbym zauważyć, że zmieniłem nazwę tematu - ze względu na dużą liczbę publikowanych treści o samym NEO postanowiłem, że tak już pozostanie. Inne analizy publikowane będą w osobnych tematach w celu przejrzystości.

Skupimy się dziś na kilku ciekawych rzeczach.
1. Trochę FUD'u i odpowiedzi
2. Onchain zapowiada Ontology
3. Q and A z twórcą PeerAtlas
4. Czerwone flagi w ICO Aphelion (dlaczego odradzam zakup, szczególnie w ICO)
5. PojectICO organizuje AMA 20 listopada na reddice (zapytaj mnie o wszystko)
6. Spotkanie twórców THEKEY z IBM WATSON w Pekinie w celu omówienia dalszej współpracy

Zapraszam ;)

1. Na blogu StoreofValue pojawił się artykuł, mówiący, o tak zwanych, red flagach - negatywnych rzeczach na które powinniśmy zwrócić uwagę inwestując w projekt, gdyż mogą być poważnymi ostrzeżeniami.
https://storeofvalue.github.io/posts/ma ... -redflags/

Bardzo szybko pojawiła się również odpowiedź od jednego z deweloperów NEO, mierzącego się, punkt po punkcie z tezami zawartymi w oskarżeniu.


Przyjrzałem się temu dokładnie i faktycznie, na pierwszy rzut oka, po przeczytaniu artykułu o głównych czerwonych flagach NEO, można odnieść wrażenie, że sporo jest na rzeczy, a sytuacja nie ma się wcale tak kolorowo na jaką wygląda. Niemniej jednak, znając ekosystem NEO dokładniej, możemy zauważyć, że większość tych ostrzeżeń wynika z braku wiedzy, bądź ignorowania jej. Niemniej warto się temu przyjrzeć.

Oto, w skrócie, wszystkie te czerwone flagi:
1. NEO jest systemem w pełni scentralizowanym.
2. Cały blockchain zniknął na kilka godzin w październiku.
3. Mała aktywność na Githubie (publikowany jest tam otwarty kod całego systemu).
4. NEO posiada jedynie 6 smart contractów działających na całym blockchainie, niezwykle mało jako wnosi autor, jak na dwu letni projekt o kapitalizacji sięgającej 3 miliardów dolarów.
5. Wchód (Azja) nie wykazuje żadnego zainteresowania NEO, aktywność handlowa z tamtych regionów jest praktycznie zerowa, a dzienny wolumen niezwykle szczątkowy.
6. NEO zachęca scammy, wątpliwe ICO i dAppsy (zdecentralizowane aplikacje).
7. Twórcy NEO robią zapowiedź zapowiedzi (w celach manipulacji rynkiem).
8. Cały system zbudowany jest na plotkach i obietnicach.

A teraz odpowiedź (moja + wsparta wiedzą dewelopera, który opublikował odpowiedź):
1. Jako przykład centralizacji autor bloga podał informację, że cały ogromny blockchain funkcjonuje jedynie na 13 nodach. Wszystkie z nich należą do deweloperów bądź grupy deweloperskiej City of Zion. http://monitor.cityofzion.io/
NEO faktycznie na chwilę obecną jest zbyt scentralizowane. Jest to wielkim minusem wynikającym z chęci zapewnienia jak najszybciej funkcjonującej sieci (transakcje na NEO przechodzą dosłownie momentalnie). 7 funkcjonujących tzw. consensus nodes działa na regułach opisanych w samym Whitepaper NEO - nie jest to więc wiadomość nowa bądź szokująca. Nody wybierane są w powszechnym głosowaniu - tak między innymi dostaliśmy nody członków City of Zion (grupa deweloperska zrzeszająca miłośników NEO z całego świata, rozwijają oni blockchain NEO i cały ekosystem). Co więcej, procesy decentralizacji zostaną niebawem wprawione w życie - jak będzie to wyglądało, zobaczymy, na razie musimy się zdać na obietnice deweloperów. W dodatku argument, że NEO jako waluta nie może być tak scentralizowana jest durny - NEO nie jest i nigdy nie było walutą.

2. Autor wnosi, jakoby cały blockchain miał zostać wyłączony w czasie uwalniania do sieci 15 milionów zapowiedzianych NEO, jakiś czas temu. Powołał się on na screenshot ze strony monitorującej aktywność nodów. W tym czasie wszystkie z nich, zostały wyłączone na kilka godzin. Ma to być kolejny argument przeciwko scentralizowanemu systemowi. Zdjęcie jest o tyle mylące, gdyż jak mówi deweloper, pokazuje wyłączone nody, a nie consensus nody - te drugie przez cały czas od momentu powołania sieci były włączone, ergo - blockchain nigdy nie przestał działać, nie był wyłączany.

3. Mała aktywność na Githubie NEO wiąże, się z gotowością i pełną sprawnością blockchainu. Nie są aktualnie wymagane żadne zmiany, gdyż wszystko działa tak jak powinno. Istnieje również strona na Githubie deweloperów City of Zion - to tam, każdego dnia, rozwijany jest kod NEO i wszystkich podsystemów. Jeśli NEO przechodzić będzie gruntowne zmiany, jestem wręcz pewien, że wtedy zobaczymy je transparentnie na ich Githubie - tak jak to było w przeszłości.

4. Tak to prawda. Z czego 3 z nich powołane zostały przez jednego z deweloperów. Jeden z nich dotyczy ICO Red Pulse, a dwa ostatnie - Aphelionu. Dlaczego tak mało? Gdyż zdeponowanie Smart Contractu na głównej sieci jest bardzo drogie (500 GAS'u, jak podaje deweloper) co zapobiegać ma oszustwom i wyłudzeniom, publikacji gównianych projektów. Za to na sieci testowej zdeponowanych zostało kilka tysięcy kontraktów. Te które chcą wejść na oficjalny blockchain, wymagają zdecydowania i nakładów finansowych od twórców. Zapobiega to, w definicji przynajmniej, scam'om. Myślę, że w najbliższych tygodniach zobaczymy o wiele więcej Smart C. na głównej sieci - z racji kolejnych projektów mających swoją publikacje, kolejnych ICO.

5. Faktycznie, cały ruch na NEO należy głównie do giełd Bittrex oraz Binance. Przypomnę jednak, że są to giełdy ogólnoświatowe - mogą z nich korzystać wszyscy, a Bittrex jest chyba największą giełdą wymiany altów w tym momencie - wątpliwe jest, że nie korzystają z niej żadni mieszkańcy Azji. W dodatku, druga podana giełda - Binance, jest jak najbardziej azjatycka, swoją siedzibę ma w Hong Kongu, a z założenie giełda jest po prostu azjatycką giełdą dostępną dla obcokrajowców (a tylko z racji świetnego zarządzania, rozwinęła się do rozmiarów giełdy ogólnoświatowej).

6. Patrz pkt. 4

7. Jest to prawda - pisałem o tym wcześniej, także z tym argumentem się zgadzam w całości, gdyż jest prawdą. Nie wiem tylko, czy jest to, coś, aż tak złego. Mnóstwo ciekawszych informacji zostało ostatnio opublikowanych bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi.

8. System jest transparentny, NEO posiada jedną z większych społeczności w ogóle jeśli chodzi o kryptowaluty. Wszystkie informacje publikowane są od razu w sieci - jest do nich prosty dostęp. Obietnice są, plotki również - jasne, natura kryptowalut i w sumie czegokolwiek na co by się nie spojrzało, na świecie. Każdej inicjatywie zawsze towarzyszyć będą, mniejsze lub większe, obietnice oraz plotki tworzone przez ludzi.

Myślę, że wyjaśniłem wszelkie obawy. Gdyby ktoś nadal miał więcej pytań, proszę pisać. Osobiście, nie widzę na razie przeciwwskazań, jasno mówiących - nie inwestuj. No może prócz wysoką ceną :P

2. Tak jak mówiłem wcześniej, Onchain - prywatna firma wywodząca się z założonego w 2014r Antshares, przez Da Hongfei'a, fundatora i założyciela NEO, powiadomiło, że czeka nas interesująca zapowiedź. Weekend minął i już wiemy jaka: powitajcie Ontology!
https://neonewstoday.com/development/on ... ocontract/
Obrazek

Strona projektu: http://ont.io/#/home

Ontology - sieć rozpowszechnionego zaufania, zawierająca wiele typów zaufania w zintegrowanym systemie protokołów, działająca między różnymi blockchainami i bazami danych. Ma być również wielofunkcyjnym systemem identyfikacji.

Niestety, nie opublikowane zostały jeszcze nawet Whitepaper's - także na dokładne informacje musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jednak, że Ontology działać będzie w oparciu o NEO, a ich współpraca będzie na zasadzie symbiozy, oba systemy będą na tym czerpały korzyści.
Obrazek

Ontology będzie posiadało dwa rodzaje tokenów:
- ONT - w formie udziałów w sieci, głosu - na zasadzie tradycyjnych akcji, coś jak NEO
- ONG- paliwo dla sieci, waluta, coś w rodzaju GAS


Oba tokeny będą prawdopodobnie typu NEP5 - standardowy token dla sieci NEO, coś jakERC20 dla Ethereum. Gdy platforma już ruszy, aplikacje mogły będą na niej tworzyć tokeny NEP5 - zgodne z protokołami NEO. Zapowiada się ciekawie, zobaczymy jak projekt się rozwinie, czekajcie na więcej informacji!

3. Tutaj możecie przeczytać Q&A z twórą projektu PeerAtlas, zaawansowanej wikipedii medycznej tworzonej na NEO.
https://neonewstoday.com/interviews/pee ... n-closser/

4. RED FLAGS jeśli chodzi o ICO Aphelion. Wszystkim zainteresowanym polecam przeczytać ten temat, stanowi on podsumowanie wszystkich obaw odnośnie projektu Aphelion: Bardzo dobre podsumowanie.

5. AMA ProjectICO, o którym pisałem wyżej -
Odbędzie się ono 20 listopada, czyli w poniedziałek.

6.THEKEY spotyka się z IBM Watson- https://www.cryptoninjas.net/2017/11/19 ... rship/amp/
Bit-els pisze: @stokarz, daj adres w czymś bardziej pospolitym, a tanim. Dash np :-)
DASH: XvaJqcdVmJVdDfNwCbFQMUHyaiyNG1Btaf

ETH: 0xEF7bbbAeEAf681993FBC083259a6426b9942773C

BTC: 13JMLtmkc6RdXG3Njy4dWjCdVETbmZyVJa

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: stokarz » niedziela, 19 listopada 2017, 23:42

Wiadomość z ostatniej chwili! Odnośnie jutrzejszej zapowiedzi NEO - tej która tak wywindowała kurs do góry i została przełożona na poniedziałek:
Obrazek
Nie będzie dotyczyć żadnych spraw rządowych. Jednak ze strony NEO na Weibo wynika, że zapowiedź sama w sobie jest duża.
https://m.weibo.cn/status/4175176012382052

Obrazek

Jeden z deweloperów NEO potwierdził również, że nie będzie ona dotyczyła, ani opublikowania whitepaper's platformy NEX, ani żadnych nowych newsów z Ontology.

Źródło:

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » poniedziałek, 20 listopada 2017, 11:34

To ja mam nadzieje że kurs rypnie troche w dół bo ja mam shorta od 46 USD :D

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: mops » poniedziałek, 20 listopada 2017, 13:42

Widzę ładnie prowadzony temat.
W wolnej chwili postaram się go ogarnąć i wówczas będę aktywnie uczestniczył.

:D

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: miso20 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 16:05

@stokarz, daj znać jak ta wiadomość wypłynie ;€

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:29

miso20 pisze:@stokarz, daj znać jak ta wiadomość wypłynie ;€
Wypłynęła - organizują jakiś konkurs z Microsoftem. Chyba że chodzi o innego newsa

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:40

RafaelGrey pisze:
miso20 pisze:@stokarz, daj znać jak ta wiadomość wypłynie ;€
Wypłynęła - organizują jakiś konkurs z Microsoftem. Chyba że chodzi o innego newsa
Wyzwanie dla społeczności = konkurs dla deweloperów.
Wielka sprawa = wielka nagroda.
Wszystko się zgadza.

Tylko to taki "news", że wiadomo było go od rana.
Jak dla mnie, to było to. Pora na spadki.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:49

Ten news jak na razie nie specjalnie wpłynął na cenę. A zgodzicie się że taki news nie był wart rajdu o 20usd. Liczę na spadek poniżej 30

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: miso20 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:14

@RafaelGrey, ja bym tego nie oczekiwał. Wyszliśmy górą z dużego trójkąta, a to wygląda byczo. Rzecz jasna pewności ani gwarancji nie daje. Generalnie to ja wszedłem niedawno w NEO właśnie ze względu na to wyjście. Dzień później pojawiło sie info o tym, że ma być inf (kuriozum) i kurs wystrzelił. Nie wiem na ile ze względu na AT, a na ile na to info, ale obecnie wygląda mi to na początek dłuższych wzrostów

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: kAArter » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:46

Tak od dłuższego czasu myślę o wejściu w Neo jaka waszym zdaniem jest taka dośc dobra cena w aktualnym stanie rzeczy ?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:50

kAArter pisze:Tak od dłuższego czasu myślę o wejściu w Neo jaka waszym zdaniem jest taka dośc dobra cena w aktualnym stanie rzeczy ?
Jeśli nie będzie jakiegoś kataklizmu na btc to neo pójdzie w gore moim zdaniem i to sporo. Ale jak np tether się sypnie to wtedy żadna waluta się nie podniesie. Wpisz w google Neo vs ETH, jest fajny artykuł dlaczego Neo ma przewagę.

Edit:

https://coinsutra.com/neo-vs-ethereum-differences/

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: stokarz » poniedziałek, 20 listopada 2017, 23:07

miso20 pisze: @stokarz, daj znać jak ta wiadomość wypłynie ;€
Okazało się, że informacja o konkursie z Microsoftem, o którym poinformowałem was w niedziele, jako, że znalazłem plik mówiący o tym na Githubie była właśnie tym ,,wielkim” newsem. Czyli znów, kupuj plotki, sprzedawaj fakty, news mocny ale faktycznie nie wart takiego rajdu. Spodziewałem się szczerze, że będzie chodziło o coś innego, ten news o konkursie czy ja wiem, czy jest, aż tak ciekawy. Na pewno jest to duże wydarzenie, jednak, żeby robić specjalną zapowiedź zapowiedzi?

Więcej info tutaj: https://neo.org/competition.html

Oraz tu: https://steemit.com/neo/@stokarz/neo-co ... s-ontology

Co o tym myślicie?

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: miso20 » wtorek, 21 listopada 2017, 00:27

@stokarz, jak chodzi o mnie to jak wspominałem wcześniej. Dupy nie urywa i nie widze w tym nic fajnego, ale nie jestem zbyt obcykany w technicznych rzeczach ;)

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Inwestor_bub » wtorek, 21 listopada 2017, 00:36

Chyba nie ma co liczyć na szybkie odbicie póki co:

Malcolm Lerider:
"I did not, for whatever it's worth. I'm not a trader and my only crypto is NEO, everything in cold storage. I moved across China together with my fiancee to join this project. She left everything to come with me. I'm committed to building smart economy, I don't care for trading and I hope my posts at least show a grain of integrity. I'm on vacation and still spend 80% of my time working. The "picture" was posted in NEO official WeChat first and I forwarded it after asking what the announcement was about, as I do with other NEO events and pictures. My twitter happened to be the source for West. The "riddle" was completely lost among regulation rumors and photoshopped pictures, which we denounced as soon as it came to our attention. The "new" thing we wanted to present today was the competition together with Microsoft, thereby "A challenge to the community". The github competition template was leaked and created rumors that happened to be true, so it didn't come as a surprise. We could obviously have handled the weekend in a better way, and we will evaluate it in detail. We didn't react too much on the rising price since Ontology alone is huge for us, and NEX is also big. Part of the "marketing" was that we want some attention on these ecosystem developments as well, but it got overshadowed by rumors. We have more than enough evaluation to do now."

Jedyną nadzieję na chwilowe odreagowanie pokładam w tym, że za ok. pół godziny zakończy się faza "White Paper Release" platformy NEX:

http://neonexchange.org

Ogólnie to wstyd się przyznać, ale załadowałem się na górce dosyć mocno (prawie 1000 NEO), chciałem zagrać pod tego newsa, a tu takie coś :P

Mimo wszystko projekt wydaje się BARDZO przyszłościowy i moim zdaniem jest bardzo dobrym pomysłem na dłuższe holdowanie. Tym bardziej, że trzymając NEO na portfelu dostajemy darmowe GASy.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość