Revolut a wsparcie Bitcoina

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: mecenas » wtorek, 26 czerwca 2018, 17:26

@ adam1226,
Niech to będzie BCH + coś + coś + coś + coś (byle crypto).
Nie upierajmy się przy jednej walucie i nie zgadujmy która to będzie. To nie ma sensu.
Wystarczy, że system leśnych dziadków odejdzie tam skąd przyszedł - do lasu.

Shadow ma bezwzględną rację w tym, że dopóki lud będzie chciał do leśnych dziadków na kolanka, dopóty jesteśmy w dupie!
Te wszystkie Revoluty i inne badziewia to tylko szminka na trupa. Ludzie wciąż nie rozumieją co mogą zrobić i czego dokonać dzięki kryptowalucie. To tak jakby dać im do ręki miecz, a oni otwierali by nim szprotki w oleju obok namiotu zuchów... :cry:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: adam1226 » wtorek, 26 czerwca 2018, 17:32

Tak jasne to "tamci" "ludzie" "inni" mają "robić" "rozumieć", a jak nie to my się będziemy wkurzać/wywyższać.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: mecenas » wtorek, 26 czerwca 2018, 17:36

adam1226 pisze: to "tamci" "ludzie" "inni"
A nie widzisz tej miłości "innych", "tamtych", "ludzi" do starego badziewnego badziewia?
Zresztą, może obejrzę se mecz, nic tu po mnie... ... ... masz rację.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: WitoldC » niedziela, 1 lipca 2018, 15:51

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 10128.html
Awaria Revolut. Poważne kłopoty z płatnościami - pieniądze znikają, ale transakcja nie przechodzi

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 1 lipca 2018, 23:24

Podobno już działa

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: bn801 » poniedziałek, 2 lipca 2018, 17:19

Tak przy okazji, bo nie wiem, czy już tu gdzieś to było. Uważajcie na Euronet!
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23572388.html

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 2 lipca 2018, 17:43

" Oczywiście, koszt przewalutowania naliczany przez banki bywa czasem wręcz zbójecki, ale trudno tu mówić o tym, że Revolut i Curve już poważnie zagrażają polskim bankom."

Jakoś tam przez przypadek jakiś "polski" bank teraz reklamuje kartę wielowalutową :mrgreen:
(Włoski UniCredit płacił Luigiemu Lovaglio fortunę. W ciągu sześciu lat prezesowania prezes z Sycylii zgarnął w sumie 51 mln zł. W latach 2015-2016 r. wkładał do kieszeni po 11-12 mln zł rocznie. W przeliczeniu na jakieś wyobrażalne jednostki – 230.000 zł tygodniowo i mniej więcej milion miesięcznie.)

Ja na Revolut nie namawiam, bo to jednak trochę CHGW, a kupować tam BTC to już zdecydowanie odradzam, ale warto dywersyfikować swój kapitał, szczególnie po doniesieniach - na razie dotyczy to TYLKO firm, ale kto tam ich wie, czy jutro dla Twojego dobra ;) nie zrobią tego prywatnym osobom:
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly ... owych.html

Suma sumarum - z dwojga złego, to wolę Revolut i Curve.
Być może ich prezesi też zarabiają po bańce, ale w tamtych krajach płace są ciut inne niż w nadwiślańskim kraju mlekiem i miodem płynącym...
Ja bandytom do koryta nalewać nie będę :)

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: WitoldC » czwartek, 5 lipca 2018, 12:58

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 10464.html
KNF chce kontroli Revolut. Prosi brytyjski urząd o nadzór

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: KryptoBanita » środa, 30 stycznia 2019, 15:58

Revolut nie realizuje mi przelewu - kartą płacę normalnie.
Wcześniej bezbroblemowo przelewy chodziły - płaciłem to, czy tamto... Bezprowizyjnie.
Teraz, od kilku tygodni pojawia sie komunikat, że "Żądanie przelewu bankowego zakończyło się niepowodzeniem..."
Jeden przelew zagraniczny sobie wrócił w pełnej wysokości (?!) a wcześniej już realizowałem praktycznie takie same...

Ktoś coś może rozjaśnić?
Dziękuję.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 30 stycznia 2019, 16:05

KryptoBanita pisze: środa, 30 stycznia 2019, 15:58Teraz, od kilku tygodni pojawia sie komunikat, że "Żądanie przelewu bankowego zakończyło się niepowodzeniem..."
Jeden przelew zagraniczny sobie wrócił w pełnej wysokości (?!) a wcześniej już realizowałem praktycznie takie same...

Ktoś coś może rozjaśnić?
Dziękuję.
Proszę bardzo.

Jesteś dymany przez banki. Zawsze byłeś dymany i zawsze będziesz dymany.

Banki stały się instytucjami przymusu i kontroli, podobnie jak wcześniej państwa. Kontrole AML i blokady pieniędzy stanowią nowe, ukryte, niejawne prawo i aparat terroru dla nieposłusznych i niegrzecznych - patrz blokowane przez banki Wikileaks, Assange, snowden czy alternatywa Twittera - Gab blokowana przez Mastercard.

Kryptowaluty powstały właśnie po to, żeby takie problemy jak Twój rozwiązać i żeby banki czy państwa nie miały nad Tobą bezpośredniej kontroli, bo od nadmiaru władzy i potęgi im się w dupach przewraca, jak każdemu.

Dziękuję za uwagę.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: KryptoBanita » piątek, 1 lutego 2019, 19:04

Revolut zablokował przelewy... Pomogła rozmowa na chacie... Ale ten komunikat to mają durny...

PS
@ShadowOfHarbringer
Napisz konkretnie jak zapłacić gotówką za abonament tel... To niewielka kwota 60pln...
Dymają Cię wszyscy, a nie tylko banki... Możesz do tego dołożyć co tam chcesz - zus, policję, księdza...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 1 lutego 2019, 22:53

KryptoBanita pisze: piątek, 1 lutego 2019, 19:04 Dymają Cię wszyscy, a nie tylko banki... Możesz do tego dołożyć co tam chcesz - zus, policję, księdza...
Jest pewna drobna, acz istotna różnica.

ZUS, Policji czy Księdza do pewnego stopnia możesz uniknąć.

Banków i Skarbówki nie unikniesz niezależnie od tego kim jesteś i co robisz. Zawsze będziesz dymany.

Dlatego właśnie powstał Bitcoin(Cash).
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 3 lutego 2019, 10:54

ShadowOfHarbringer pisze: piątek, 1 lutego 2019, 22:53Banków i Skarbówki nie unikniesz niezależnie od tego kim jesteś i co robisz.
Bezdomny chyba daje radę - pełne dymanie systemu :mrgreen:

Może w złym temacie zadałem problem z przelewami - nie chciałem śmiecić nowym.
Revolut, czy Curve jest jednak pomocny jeżeli chodzi o przewalutowanie fiatów, bo wiadomo, że trzymanie tam krypty to chora sprawa.
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: TomBB » wtorek, 19 marca 2019, 16:37

Czy ktos z Was ma dalej problemy z blokowaniem przelewow lub wyplat przez Revoluta lub korzystajac z karty Revoluta.
Mysle o Revolucie jako alternatywie dla kont i kart debetowych walutowych.

Mam tez pytanie techniczne.
Gdy polacze dwa konta bankowe poprzez jakis portfel bitcoinow, przelewy z jednego konta na drugie bede mial (za pomoca portfela bitcoin) szybciej ksiegowane niz poprzez zwykle sesje bankowe lub przelewy SEPA?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: Connemara » wtorek, 19 marca 2019, 19:04

TomBB pisze:Czy ktos z Was ma dalej problemy z blokowaniem przelewow lub wyplat przez Revoluta lub korzystajac z karty Revoluta.
Mysle o Revolucie jako alternatywie dla kont i kart debetowych walutowych.

Mam tez pytanie techniczne.
Gdy polacze dwa konta bankowe poprzez jakis portfel bitcoinow, przelewy z jednego konta na drugie bede mial (za pomoca portfela bitcoin) szybciej ksiegowane niz poprzez zwykle sesje bankowe lub przelewy SEPA?
1. Masz na myśli wpłaty i wypłaty Revolut <=> giełda krypto?
2. Nie bardzo rozumiem pytanie.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: TomBB » wtorek, 19 marca 2019, 19:27

1. Chodzilo mi o blokowanie wyplat z karty Revoluta przez samego Revoluta oraz zamrazanie przelewow robionych z konta revolut na inne konto revolut lub na konto w innym banku.

2. Podam przyklad.
Z konta walutowego w polskim banku przelew SEPA na konto prowadzone w tej samej walucie (euro) ale w innym banku europejskim idzie ok. 2 dni roboczych.
Jezeli pomiedzy te konta wstawilbym jakis lacznik w postaci jakiegos portfela bitcoinow to wtedy moglbym szybciej robic przelewy miedzy tymi kontami bankowymi niz te 2 dni w przypadku SEPA?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: Connemara » wtorek, 19 marca 2019, 20:39

TomBB pisze: wtorek, 19 marca 2019, 19:271. Chodzilo mi o blokowanie wyplat z karty Revoluta przez samego Revoluta oraz zamrazanie przelewow robionych z konta revolut na inne konto revolut lub na konto w innym banku.

Nie mam żadnego problemu z przelewami ani inbound ani outbound. Wypłaty z karty są normalnie, płatności online są normalnie. Nie mam problemu z przelewami między Revolutami, ani na konto w innych bankach (niezależnie od waluty).
Jedyny problem, jaki miałem (ale to był marzec/kwiecień 2018, dokładnie nie pamiętam) to przelew z konta Revolut na konto EUR na Krakenie. Może się to zmieniło, nie wiem, nie sprawdzałem.

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
TomBB pisze: wtorek, 19 marca 2019, 19:27Jezeli pomiedzy te konta wstawilbym jakis lacznik w postaci jakiegos portfela bitcoinow to wtedy moglbym szybciej robic przelewy miedzy tymi kontami bankowymi niz te 2 dni w przypadku SEPA?

Sorry, ale średnio już kontaktuję (za mało snu chyba).
Jak wstawić pomiędzy te konta?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: TomBB » czwartek, 21 marca 2019, 14:33

Connemara pisze: wtorek, 19 marca 2019, 20:39Nie mam żadnego problemu z przelewami ani inbound ani outbound. Wypłaty z karty są normalnie, płatności online są normalnie. Nie mam problemu z przelewami między Revolutami, ani na konto w innych bankach (niezależnie od waluty).
Jedyny problem, jaki miałem (ale to był marzec/kwiecień 2018, dokładnie nie pamiętam) to przelew z konta Revolut na konto EUR na Krakenie. Może się to zmieniło, nie wiem, nie sprawdzałem.

Zalezy jakimi kwotami byly operacje, o ktorych piszesz.
Ja mam na mysli problemy jakie moga powstac i powstaja przy przelewach i wyplatach z bankomatu rzedu kilkudziesieciu tys. Euro dziennie.
Takie myslenie w bankach i podobnych instytucjach, ze jestes terorysta albo zaraz fraud.

Connemara pisze: wtorek, 19 marca 2019, 20:39Sorry, ale średnio już kontaktuję (za mało snu chyba).
Jak wstawić pomiędzy te konta?

Z konta bankowego X przelewam na jakis portfel bitcoinow i z tego portfela bitcoinow przelewam od razu na konto Y w innym banku europejskim. Zadziala szybciej cos takiego?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: Connemara » czwartek, 21 marca 2019, 15:09

1) niestety ;) nie operuję takimi kwotami, więc nie pomogę
2) sorry, ale nadal coś mi umyka - na koncie masz FIATy, które musisz skonwertować na krypto, żeby potem to odkręcić w drugą stronę... albo o czymś nie wiem, albo to jedynie wydłuży czas przelewu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 21 marca 2019, 15:19

TomBB pisze: czwartek, 21 marca 2019, 14:33Z konta bankowego X przelewam na jakis portfel bitcoinow i z tego portfela bitcoinow przelewam od razu na konto Y w innym banku europejskim. Zadziala szybciej cos takiego?
Właśnie po to JP Morgan zrobił własną kryptę - też wpadli na taki pomysł ;)
Obecnie nie ma takich możliwości/konwerterów.
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości