Grafiki

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Grafiki

Postautor: wakosmos7 » środa, 23 sierpnia 2017, 18:16

Witam. Od jakiegoś czasu zainteresowałem kopaniem. Kopie EtherniumC i szukam info na temat kart graficznych, chodzi mi o średnią wydobycia dla danego modelu 1 sztuki jakie posiadacie. Ja tak w sumie dla sprawdzenia wrzuciłem sobie 1050ti palita 4gb i średnia mi wychodzi około 11mh bez podkręcania. Chciałem sobie zrobić koparkę samodzielnie taką do 5 klocków, ale sie zastanawiam nad kartami i ich średnimi i prądożernością w stosunku do wydajności. Nie chce tu wywodów na temat jaki to jestem głupi, tylko krótkich zwięzłych odpowiedzi na temat kart, które posiadacie i ich mocy obliczeniowej. powiedzmy forma odpowiedzi:

1050ti palit 4gb, średnia 12mh, 5,5% na 24 godziny etc, prąd niby 73w stresie, ale tego dokładnie nie weryfikowałem.

Dziękuje i pozdrawiam. :)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Grafiki

Postautor: Heimer » sobota, 26 sierpnia 2017, 12:52

Średnie mh x 24h = wydobycie dzienne, prąd x 24h = dzienny pobór mocy, opłacalność = wydobycie - prąd...
Tutaj wszystko się zmienia z godziny na godzinę, nikt Ci nie odpowie jak bardzo opłacalne to będzie za 2 miesiące

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości