Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: Fireshadow007 » środa, 19 lipca 2017, 10:10

Witam! Kopię trochę na minergate monero. Wiem, że MinerGate odciąga nawet 70% prowizji więc jest to nieopłacalne. Mam 2 karty - 1 Nvidia geforce 740m [tak mam laptopa] i wiem, że jest ona słaba, i mam jeszcze Intel Graphic Family HD . Wytłumaczył by mi ktoś jak kopać te kryptowaluty i jakiego programu używać i jak to zrobić krok po kroku ? I jeszcze jedno na której karcie kopać mojej nvidi czy intelu ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: tonyxxl » środa, 19 lipca 2017, 11:16

wcale nie kop, nie masz kompletnie sprzętu. Kup walutę na giełdzie. A tematów: "jak kopać?" , "jakim programem?" jest na forum zatrzęsienie.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: afrus » środa, 19 lipca 2017, 11:34

https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: -30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: zzzccchhh222888 » środa, 19 lipca 2017, 17:20

tonyxxl pisze: wcale nie kop, nie masz kompletnie sprzętu. Kup walutę na giełdzie. A tematów: "jak kopać?" , "jakim programem?" jest na forum zatrzęsienie.
Nic nie kupuj. Na żadnej giełdzie. Kursy są tak niestabilne i nie poddające się żadnym analizom że aż zęby bolą.
Czystą spekulacją zajmują się grube ryby. Oni podnoszą i obniżają kurs tak żeby zarobić na takich jak Ty.
piszą tu drobni naganiacze i dają dobre rady zachęcając do hazardu. Bądź mądrzejszy. Nie daj się wciągnąć.
Dla przykładu zobacz wczorajszy skok kursu ETH. To nie jest normalne. Każdy przedszkolak widzi tu przekręt.
Na wzajem dają sobie punkty a inne poglądy są tępione i banowane.

Początkujący
Posty: 192
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: x157 » środa, 19 lipca 2017, 17:29

zzzccchhh222888 pisze:
tonyxxl pisze: wcale nie kop, nie masz kompletnie sprzętu. Kup walutę na giełdzie. A tematów: "jak kopać?" , "jakim programem?" jest na forum zatrzęsienie.
Nic nie kupuj. Na żadnej giełdzie. Kursy są tak niestabilne i nie poddające się żadnym analizom że aż zęby bolą.
Czystą spekulacją zajmują się grube ryby. Oni podnoszą i obniżają kurs tak żeby zarobić na takich jak Ty.
piszą tu drobni naganiacze i dają dobre rady zachęcając do hazardu. Bądź mądrzejszy. Nie daj się wciągnąć.
Dla przykładu zobacz wczorajszy skok kursu ETH. To nie jest normalne. Każdy przedszkolak widzi tu przekręt.
Na wzajem dają sobie punkty a inne poglądy są tępione i banowane.
Taaa, na Forexie robią wałki duże banki, na giełdach fundusze inwestycyjne. Wszędzie spiski !!
Najlepiej włóż kasę do banku na 2 % albo lepiej do SKOK-u ;-)

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: -30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: zzzccchhh222888 » środa, 19 lipca 2017, 17:53

x157 pisze:
zzzccchhh222888 pisze:
tonyxxl pisze:
Taaa, na Forexie robią wałki duże banki, na giełdach fundusze inwestycyjne. Wszędzie spiski !!
Najlepiej włóż kasę do banku na 2 % albo lepiej do SKOK-u ;-)

To że gdzie indziej biją murzynów nie usprawiedliwia nakłaniania "zielonego" do hazardu.
Masz "porządną" reputację a zachowujesz się nierozsądnie i nieodpowiedzialnie. Jak to tak :-)

Początkujący
Posty: 192
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: x157 » środa, 19 lipca 2017, 18:07

Ja go nakłaniam do inwestycji w SKOK ;-)
A tak naprawdę to rozumiem twój wpis. Pewnie się sparzyłeś.
Ale ... można robić różne rzeczy, tylko trzeba to robić z głową a nie na huuuura.
Na forum jest dużo dobrych wpisów i linków.
Szczególnie polecam Prezesa i jego kanał na Youtubie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 lipca 2017, 00:52 przez x157, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: tonyxxl » środa, 19 lipca 2017, 22:05

zch28 - które to już twoje konto? własne dzieci już uchroniłeś od "hazardu" ponoć, to teraz masz misję uchronić resztę świata i będziesz psioczył na krypto? Jak ci się nie podoba światek krypto to ok, twoja sprawa, ale argumenty typu nie graj, bo tu same grube ryby i cię oskubią to można w każdym biznesie kup/sprzedaj zastosować. Nikt tu nie mówi, że to hop-siup.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: -30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: zzzccchhh222888 » poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:17

tonyxxl pisze: zch28 - które to już twoje konto? własne dzieci już uchroniłeś od "hazardu" ponoć, to teraz masz misję uchronić resztę świata i będziesz psioczył na krypto? Jak ci się nie podoba światek krypto to ok, twoja sprawa, ale argumenty typu nie graj, bo tu same grube ryby i cię oskubią to można w każdym biznesie kup/sprzedaj zastosować. Nikt tu nie mówi, że to hop-siup.
Zamiast osobistych przytyków napisałbyś coś konkretnego. Słowo HAZARD jest jak najbardziej stosowne zwłaszcza w kontekście nowych "zielonych" co chcą tu szybko zarobić. Prawda boli i żadne minusy ani banowania jej nie zakrzyczą. Jak tylko będę miał okazję to będę prezentował tu odmienny pogląd na "grę" którą tu zasiedziali proponują nowym odwiedzającym. Tylko tyle i aż tyle.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wytłumaczy mi ktoś jak kopać krypotwaluty w bardzo łatwy sposób bez prowizji jak np.MinerGate ?

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 24 lipca 2017, 15:03

Nie chce mi się z Tobą gadać. Masz chyba schizofrenie. W jednym temacie marudzisz na krypto jakie to zło a w innym pytasz jakie karty kupić do kopania.
Sam nie wiesz czego chcesz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], grzeg i 43 gości