Transakcje niepotwierdzone (temat zbiorczy o niskich opłatach i portfelach np. o blockchain.info)

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcje niepotwierdzone (temat zbiorczy o niskich opłatach i portfelach np. o blockchain.info)

Postautor: pm7 » sobota, 20 stycznia 2018, 11:51

Chyba nie przeczytałeś tematu.
Możesz próbować użyć https://pool.viabtc.com/tools/txaccelerator/ (najlepiej idealnie o pełnej godzinie, albo kilka sekund przed), albo zaczekać kilka dni/tygodni.
Nie używaj portfela blockchain.info, polecam np. Electrum.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcje niepotwierdzone (temat zbiorczy o niskich opłatach i portfelach np. o blockchain.info)

Postautor: CamillusPL » środa, 2 września 2020, 04:19

Chciałem zapytać się dlaczego jedna z małych transakcji nie doszła od 5 miesięcy, a teraz wchodzę na electrum i widzę wszystko zielone :)

Mam pytanie jakie powinienem dać fee na przelew BTC, aby przelew doszedł w ciągu tygodnia?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcje niepotwierdzone (temat zbiorczy o niskich opłatach i portfelach np. o blockchain.info)

Postautor: adiqq » środa, 2 września 2020, 06:44

tuaj możesz sobie sprawdzić
https://bitcoinfees.earn.com/
nawet na minimalnej opłacie powinno dojść w ciągu kilku dni.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcje niepotwierdzone (temat zbiorczy o niskich opłatach i portfelach np. o blockchain.info)

Postautor: chwala » czwartek, 3 września 2020, 22:54

Ok, wiem że pełno osób powtarza to pytanie, ale jestem totalnie zielony i bez bezpośredniej pomocy sobie nie poradzę. Wykonałem transakcje z portfela Electrum, niestety nie orientuje się w temacie bitcoinów i wybrałem Fee 1 Satoshi na byte, ponieważ miałem w portfelu praktycznie wyliczoną kwotę i tylko tyle można było wybrać. Transakcja wisi niepotwierdzona już od kilku dni i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Wiem, że jest możliwe by została ona zapomniana lecz nie wiem co trzeba zrobić by tak się stało. Mógłby ktoś pomóc i napisać jakie mam wyjścia i jak to zrobić?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Rohear i 22 gości