bitfinex- wypłata

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 4 października 2015
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bitfinex- wypłata

Postautor: Daamian » sobota, 29 kwietnia 2017, 18:22

Witam, czy jest możliwość wypłaty USD z bitfinexa na polskie konto, które jest w PLN?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

bitfinex- wypłata

Postautor: Legamedary » sobota, 29 kwietnia 2017, 18:40

Obecnie nie ma możliwości wypłat waluty fiat z BitFinex na żadne konto oprócz tajwańskiego.
Jeśli przywrócą wypłaty fiatów to nie widzę przeszkód żebyś sobie wypłacił USD na polskie konto w PLN, ale licz się z przewalutowaniem przez bank co może być bardzo niekorzystne dla ciebie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 7 marca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bitfinex- wypłata

Postautor: kedzius » czwartek, 4 maja 2017, 12:13

Mogę się podłączyć pod temat ?

@Legamendary Wiadomo dlaczego są wstrzymane wypłaty w dolarach ? Albo może jakieś info ile to może potrwać ? Na stronie ich nic nie znalazłam.

A jeśli chodzi o weryfikację konta tam - to by wypłacić sobie na polskie konto walutowe to trzeba tam wysłać im skan wyciągu z konta.. Czy to normalne, zawsze tak jest ? Pytam bo nie mam doświadczenia i no walczę z tym :?

+ w celu weryfikacji też chcą skany dowodu i prawa jazdy, a nasze prawo jazdy nie ma daty ważności, więc nie bardzo wiem co zaznaczyć w expiration date, a nie ma opcji że dokument jest bezterminowy... :?:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

bitfinex- wypłata

Postautor: Legamedary » czwartek, 4 maja 2017, 12:52

@kedzius, oczywiście, tutaj masz link do ogłoszenia z Bitfinexa: https://www.bitfinex.com/posts/200

Wypłaty zostały zablokowane, gdyż banki (Wells Fargo) się na nich wypięły i obecnie jedynie tajskie banki obsługują ich płatności we FIAT'ach.
Jeśli chodzi o weryfikację na Finexie to owszem, jest troszkę restrykcyjna, ale wiąże się to z tym, że to giełda azjatycka. U nich KYC jest wymagane, więc wysłanie tych wszystkich dokumentów jest normą. Sam przez to przechodziłem :)

Co do daty ważności prawo jazdy to od kilku lat prawko jest wydawane terminowo, sam mam takie z datą ważności do 2030 roku. Co do bezterminowego prawka to się nie wypowiem co wpisać. Może po prostu zostaw puste pole albo wpisz jakąś najbardziej odległą datę.
Pamiętam, że dość długo czekałem na weryfikację konta na Bitfinexie, musiałem do nich pisać bezpośrednio na maila i coś tam jeszcze dosyłać, bo przez stronkę był jakiś problem z załadowaniem plików.
BitMEX - giełda z dźwignią x100 na kontraktach
Coinbase/GDAX - giełda z najwyższymi stawkami + online wallet
Coinly.eu - spróbuj szczęścia grając przeciwko innym i pomnóż swoje Bitcoiny!
1KpKivhodjH7Jqbb585L82GrnvWdGcVyuz - zbieram BTC na budowę domu :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Toronto

bitfinex- wypłata

Postautor: CanCan » czwartek, 4 maja 2017, 12:52

kedzius pisze: @Legamendary Wiadomo dlaczego są wstrzymane wypłaty w dolarach ? Albo może jakieś info ile to może potrwać ? Na stronie ich nic nie znalazłam.
Podobno mają problem z Bankami
BTC-SMS.eu <- BTC/LTC/ETH za SMS
BitCantor.com <- Ekspresowy Kantor BTC/LTC/ETH

Pomogłem? 1AZ14HkoqtY26WeTuJYVizEjBLehqLTugj

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 7 marca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bitfinex- wypłata

Postautor: kedzius » czwartek, 4 maja 2017, 12:58

@Legamendary Dzięki za odp, no to będe im teraz wysyłać te wszystkie dokumenty. A jak jest u nich z czasem odpowiedzi na maile ? W miarę szybko odpisują czy po paru dniach ?
Czy dobrze rozumiem, że oprócz skanu dowodu i prawka mam im wysłać jeszcze selfie z dowodem żeby wiedzieli że ja to ja ? I jeszcze dopisaćże dla bitfinexa i date ?

" Please provide a photo of you holding your passport or photo ID. In the same picture have a reference to Bitfinex and today's date displayed — a note with the word 'Bitfinex', today's date, and your signature will do. Make sure your face will be clearly visible and that all passport details are clearly readable. "

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bitfinex- wypłata

Postautor: Legamedary » czwartek, 4 maja 2017, 14:15

@kedzius, tak, selfie też wymagają :D A odpisują na maile po tygodniu...
BitMEX - giełda z dźwignią x100 na kontraktach
Coinbase/GDAX - giełda z najwyższymi stawkami + online wallet
Coinly.eu - spróbuj szczęścia grając przeciwko innym i pomnóż swoje Bitcoiny!
1KpKivhodjH7Jqbb585L82GrnvWdGcVyuz - zbieram BTC na budowę domu :)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości