Bitcoinowy makler ?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 grudnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoinowy makler ?

Postautor: Kubston » sobota, 19 grudnia 2015, 02:04

Witam,
od niedawna zacząłem swoją przygodę z bitcoinami. Stwierdziłem, że nie będę na razie wrzucał w to żadnych pieniędzy i po prostu zacznę sobie od stronek z darmowymi satoshi. Po paru dniach uzbierałem 0.002 BTC i zacząłem szukać innych ciekawych stronek z różnymi ofertami "mnożenia" swojego portfela. Napotkałem trochę stronek - ciekawych i tych trochę mniej, ale zadziwiła mnie trochę strona Crypto Wealth. Niby oferują tam godzinny przyrost swojego stanu konta o 0.15% do 0.20%. Korzystał już ktoś z takiej strony ? Nie jest to żaden fake ? A może jakieś porady jak najlepiej zainwestować te moje parę groszy ? :) #odzeradomilionera

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 155
Rejestracja: 19 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoinowy makler ?

Postautor: janosik866 » sobota, 19 grudnia 2015, 14:28

Nie sprawdzałem, nie znam ale pewnie oszustwo.

Poczytaj inne tematy o podobnych stronach, wyciągnij wnioski i uniknij błędów którzy popełnili inni.

Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 1 września 2014
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoinowy makler ?

Postautor: cryptotrader » sobota, 19 grudnia 2015, 14:34

Taaaaa .. 0.15%-0.20% na godzinę ... przecież to tak oczywisty scam że już chyba bardziej być nie może.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 13 grudnia 2015
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoinowy makler ?

Postautor: Capricorn » sobota, 19 grudnia 2015, 15:36

Wszystkie strony, które oferują "darmowe" bitcoiny przez/po jakimś czasie, to albo zwyczajne oszustwa, gdzie kasa przepada w momencie wpłacenia, lub też piramidki finansowe, gdzie czasami jeszcze przy niewielkiej wpłacie oddają z obiecanym procentem po to żeby nakręcić klienta do wpłacenia większej sumy, której oczywiście się już nie odzyska. Najlepsza piramida jaką widziałem obiecywała podwojenie wpłaconych btc co 24 godziny.

Jak jesteś wytrwały to dozbieraj do 0.01 btc i chyba wtedy możesz spróbować mnożyć pieniądze na stronie bitmarketu np. Oczywiście wiąże się to z ryzykiem, ale to chyba jedyna realna dla Ciebie opcja gdzie możesz spróbować rozmnożyć swoje satoszi do pełnoprawnego, pierwszego, całego bitcoina ;)

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 grudnia 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Mycelium

Re: Bitcoinowy makler ?

Postautor: kropka » czwartek, 31 grudnia 2015, 22:25

@up Może on grać na freebitco.in, albo na ePay.info i tam rozmnożyć swoje satoszi. Ale przenigdy nie wolno depozytować pieniędzy, kiedyś straciłem ten cały depozyt. Żałuję, że nie czytałem forum wtedy. Dowiedziałem się o tym niestety za późno.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoinowy makler ?

Postautor: prezes » wtorek, 5 czerwca 2018, 11:35

Uważałbym na tego typu pośredników, abstrahując w ogóle czy działają zgodnie z prawem, podejrzewam że nie bo nie są instytucją finansową.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoinowy makler ?

Postautor: Lester » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 15:02

Też uważałbym na tego typu pośredników. Zwłaszcza, że forumowicz total-33, który poleca tę stronę niemal w każdym swoim poście, jest jej właścicielem prawdopodobnie i próbuje ją sprzedać za 10 tys.:

"www.kryptomakler.pl

Portal na sprzedaż + fanpage FCB

CENA DO NEGOCJACJI ROZWAŻĘ KAŻDĄ PROPOZYCJĘ"
https://allegro.pl/kryptomakler-pl-port ... 34078.html
A przynajmniej sprzedający ma taki sam nick na Allegro.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoinowy makler ?

Postautor: CzarnaOwca » środa, 4 lipca 2018, 09:58

Czyli pewnie dlatego odkopał temat sprzed 3 lat ;)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Fugitive, garass, kryptonite, Pleasek89, shinya56 i 27 gości