Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: marcindudekk » niedziela, 3 grudnia 2017, 16:40

Jeśli nie ma sprzedawców to nie ma i kupujących. Na tym opiera się handel

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Lenovo YT3-X90F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitcoinek » niedziela, 3 grudnia 2017, 16:45

kozaki_wiesi pisze: Hamuj, Bitcoinek, pycha kroczy przed upadkiem.
po pierwsze to offtop, po drugie prywatna wycieczka w moja skromniutka osobke(hehe), po 3cie chyba kolega myli pojecie czym jest Pycha.

po 4rte post na temat dyskusji o BTC a w spoilerze dla ciekawskich.

Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » niedziela, 3 grudnia 2017, 16:46

poziom cen nie jest chory... po prostu bitcoiny wyprzedają się coraz bardziej. Teraz bitcoina i to całego może mieć prawie każdy a za jakiś czas to po prostu rzadko kto będzie miał. Jeśli teraz bitcoiny ma 3 miliony osób a rzuci się na nie w końcu 30 milionów to na osobę będzie przypadało mniej niż sztuka.. Aż to śmiesznie brzmi...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 3 grudnia 2017, 17:07

@Bitkoinek gratulacje zysku i dla wszyskich rękę trzymającym na pulsie również Brawo Wy :!:
Spoiler:
Kilka tych NXT też mam i to od dawnych poziomów na Freewallet z kwietnia.2017 no teraz aż zdębiałem jak patrze a kupowane to było za przysłowiowe śrubki po x każdej co Freewallet obsługiwał żeby sobie leżało. Druga sprawa ja dwa dni temu wyskoczyłem po całości z BTC 10600$ ale wskoczyłem w BTG po 285$ - i tu Panowie jest około 16% zysku przez dwa dni z każdego zainwestowanego 285 dolarowego banknotu - ja nie mówię czy to scam,premine ,lata mi to ale..tak jak z Cashem ,tak i z Goldem jak cena BTC będzie juz totalnie z kosmosu alternatywą będą Bitcoiny dla biedniejszych,Januszy, każdego kto się będzie chciał załapać i mieć CAŁEGO a nie miejsca po przecinku. Jak zwykle czas to zweryfikuje - dywersyfikujcie ,Bit może polecieć na pysk ale jak pisałem po spadkach 3 dni temu różnie może być. Ja się po prostu w Bita nie bawię (poza 0.005 dzień w dzień z kopania :mrgreen: )
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: new06 » niedziela, 3 grudnia 2017, 17:23

@wizardking76,
Spoiler:
:D :D :D Przynajmniej na szczytach byś nie naganiał...
Dla tych, co się nie lubią z Elliotem: wrzucam analizę koleszki, który przewidział okolice 10-11k już 13 października.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS ... r-10k-11k/
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 grudnia 2017, 17:47 przez new06, łącznie zmieniany 2 razy.
Brave New World

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sha256 » niedziela, 3 grudnia 2017, 17:41

Wskazana rozwaga. Od długiego czasu rynek moim zdaniem wyciągany jest za uszy. Nie wiem jak to długo jeszcze potrwa ale sygnały wyczerpania widoczne są na krótkich i długich skalach czasowych.
Widziałem zresztą, że @pael juz wklejał ostrzeżenie również.

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: prott3 » niedziela, 3 grudnia 2017, 18:00

@Bitcoinek
Spoiler:
Nie bierz tego jako atak na Twoją osobę bo ogólnie lubię czytać Twoje posty, ale:
Bitcoinek pisze:
kozaki_wiesi pisze: Hamuj, Bitcoinek, pycha kroczy przed upadkiem.
chyba kolega myli pojecie czym jest Pycha.

Pozdrawiam
Kolega cytuje Pismo święte "Salomon 16.18 Pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną."
więc to raczej Ty mylisz pojęcia :P

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: MD-11 » niedziela, 3 grudnia 2017, 18:14

new06 pisze: Dla tych, co się nie lubią z Elliotem: wrzucam analizę koleszki, który przewidział okolice 10-11k już 13 października.
Wydaje mi się, że ta numeracja nie spełnia podstawowych zasad teorii Elliota (fala 4 nie może nachodzić na falę 1, a fala 3 nie może być najkrótszą spośród fal impulsu).

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ognos » niedziela, 3 grudnia 2017, 18:44

Tak samo z pennant bullish BTC ostatnio wychodzi idealnie, więc na dwoje babka wróżyła. Sądze, że jeszcze mogą podpompować kurs do 12,5-13k. Zwęży się dziś max do 22:00.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: marcindudekk » niedziela, 3 grudnia 2017, 18:46

Ja spodziewam się jednak korekty w nocy lub jutro. To co stało się dzisiaj było dziwne i ktoś ewidentnie chciał ruszyć ludzi ale niezbyt się to udało więc może nastąpi większą realizacja zysków teraz. Liczę na spadki do 9k i spokojny powrót na drogę ku chwale

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Lenovo YT3-X90F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: yaretzky » niedziela, 3 grudnia 2017, 19:05

różnie bywa, w poniedziałek może dotrzeć szmal na giełdy i panic buy tych co spodziewali się, że odkupią po 8k.
Nowe longi pootwierają i wtedy skorekci :)

Tak czy siak należy bardzo uważać teraz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: jpktraders » niedziela, 3 grudnia 2017, 19:08

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut wynosi obecnie ponad 348 mld USD, z czego dominacja Bitcoina przekroczyła 56%.



W ciągu ostatnich 24 h jego cena rośnie ponad 5.8%. Cała pierwsza dziesiątka odnotowuje wzrosty.



W tym tygodniu byliśmy świadkami osiągnięcia wyczekiwanego poziomu przez większość uczestników tego rynku - 10 000 USD. Dotarliśmy nawet aż do 11 400 USD skąd zaczęła się większa korekta siejąc niepokój na rynku. Powstała świeca niezdecydowania z ogromnym górnym cieniem, natomiast dolny cień sięgał poziomu 9 000 USD. Kolejny dzień przyniósł kolejną świecę niezdecydowania. Dopiero trzeciego dnia zauważyliśmy jak byki znowu przejmują kontrolę. Była to dobra okazja do dokupienie po promocyjnych cenach. Nasz docelowy target to zniesieni Fibo 261.8% wypadające przy cenie 12 000 USD.



Z poziomu 12 000 USD może wystąpić korekta, której zasięg wg nas sięgnie 11 200. Będzie to dobre miejsce do kupna. W przypadku przebicia 12 000 USD, należy czekać na test tego poziomu od góry i tutaj szukać okazji kupna.







Jutro dostępne będą również nasze gotowe analizy dla klientów brokera XM na platformie MT5. Powyżej screen zawarcia pozycji długiej zgodnie z analizą z zeszłego tygodnia. Pozycja już zarabia.

Analiza jest również dostępna na TradingView: LINK
Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: MD-11 » niedziela, 3 grudnia 2017, 19:27

Na Bitfinex M5 jest trójkąt symetryczny / chorągiewka. Kiedy kurs zbliżał się do dolnej linii na kupnie chwilowo pojawił się baton 200 BTC. Tak jakby ktoś pilnował, żeby wykres się odpowiednio narysował. :)
yaretzky pisze: różnie bywa, w poniedziałek może dotrzeć szmal na giełdy i panic buy tych co spodziewali się, że odkupią po 8k.
Możesz mieć rację. Na Bitbayu była dzisiaj informacja, żeby uzbroić się w cierpliwość, bo nie nadążają z weryfikacją kont. Głupio byłoby skorekcić zanim leszcze czekające na aktywację kont zdążą się obkupić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: anagamidev » niedziela, 3 grudnia 2017, 19:42

jpktraders pisze: Z poziomu 12 000 USD może wystąpić korekta, której zasięg wg nas sięgnie 11 200. Będzie to dobre miejsce do kupna. W przypadku przebicia 12 000 USD, należy czekać na test tego poziomu od góry i tutaj szukać okazji kupna.
Korekta po byku :D Ech, czyli bagholdersi wygrali wszystko jeśli już ostro pójdzie w górę na 20k$, muszę przyznać, że słaby ze mnie trader..., bo tym razem byłem zbyt bearish krótkoterminowo i oczekiwałem większej korekty :D



[======= stopka =======]
20k$ soon! | Golden rule - BTFD | Immanentną cechą i przeznaczeniem każdej bańki jest pękanie | LTC 200$ soon! | Puchu puchu puchu puchu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 3 grudnia 2017, 19:58

@anagamidev nikt nie był wystarczająca byczo nastawiony od 2015. Powiem Ci że moje wejście smoka w tym czasie było na fali ,,ale bajer odkryłem'' grubym wejsciem od razu 20 BTC waliłem po 800 zł(wtedy to była abstrakcja,spadająca upadła waluta,tora,afery,oszusto z Gox) Ile tego się ostało, ile w trakcie trade poszło w piach to szkoda gadać. Dzisiaj ryjąc stare paper wallety gdzie sobie po 80 zł wpłaciłem dla testów BTC to na 4 takich portfelach jeszcze się ustało 0.4 odkopać 8-) ta wejściowa kasa pomnożona wielokrotnie ale co z tego jak można było o tym wszystkim zapomnieć i na dwa lata zostawić i być dziś 20x40000 no niemal milionerem a jestem bulionerem dalej :mrgreen: . Teraz takimi alter ego są forki - jeżeli to ma faktycznie poszybować 20k i jeszcze + to będzie dobrze dla każdej crypto w ujęciu $.
Jest taki filmik w necie chyba z 2016 gdzie właściciel BB mówi ze ma zbunkrowane 10 BTC na czarną godzinę i ze jak dojdzie do 5000 zł to sprzeda (wtedy jak film kręcił było 1600 zl). To sobie pomyśl co kto i ile kiedyś miał.. Jak pierwsze koparki kupowałem w Trójmieście od gości co kopali od lat,opowiadali ze mieli tego od pyty kiedyś i kopali i wypad. Każdy kto był wcześniej dzisiaj wie ,to tak jak dziś czy za dwa lata będzie podobna sytuacja i w którą stronę ? To już trzeba być wróżką albo..@wizardking76 :mrgreen:
Sobie obejrzyj :
Ale posiadanie koparek jest dla mnie teraz arcy gratką, nawet te zabytki co z sentymentu kopał mi DGB i inne wynalazki teraz zaczynam odnawiać i z szacunkiem czyszcze zapomniane s3 ,uszkodzone s5 - to wszystko pójdzie w ruch (jak tylko znajdę miejsce gdzie korków nie będzie wywalać,bo tam gdzie kopie sieć już tego psychicznie nie wytrzymuje:)
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 grudnia 2017, 20:16 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: anagamidev » niedziela, 3 grudnia 2017, 20:12

@socjolog2008, no ja cały czas mam zakiszone 10 BTC i czekam na odebranie swoich 10 milionów dolarów za dwa lata. Ale teraz nie mam co robić, strach wchodzić na takiej wysokości, niby wszystko ok, zaraz 15k$, ale z drugiej strony jakiś bad news i wszystko pójdzie się tyryry :D Ogólnie wychodzi na to, że opłacało się cały czas uśredniać cenę i BTFD'ipować :D Błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli, 20k$ soon! :D



[======= stopka =======]
20k$ soon! | Golden rule - BTFD | Immanentną cechą i przeznaczeniem każdej bańki jest pękanie | LTC 200$ soon! | Puchu puchu puchu puchu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » niedziela, 3 grudnia 2017, 20:17

new06 pisze:@wizardking76,
Spoiler:
:D :D :D Przynajmniej na szczytach byś nie naganiał...
Dla tych, co się nie lubią z Elliotem: wrzucam analizę koleszki, który przewidział okolice 10-11k już 13 października.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS ... r-10k-11k/
ja już to słyszę od 3000USD że jest szczyt bez przerwy. Jak nie masz dowodów to się może zajmij innymi rzeczami.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Radeq » niedziela, 3 grudnia 2017, 20:33

Ponoć minimalny kontrakt na cme ma mieć wartość 5 Btc więc to nie zabawa dla mieńczaków.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kozaki_wiesi » niedziela, 3 grudnia 2017, 20:36

Bańka jest, nie ma wątpliwości. Tylko co z tego skoro Bitcoin nic sobie z tego nie robi i rośnie? Wszedłem po tak niskiej cenie, że sytuacja dla mnie jest komfortowa, aczkolwiek zgadzam się że kupowanie Btc dzisiaj to ryzyko jak cholera. Ps. Słyszałem opinie, że od sześciu tysięcy lat jest bańka na złocie bo jego cena nie odzwierciedla wartości. No i też to o niczym nie świadczy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 3 grudnia 2017, 20:39

Radeq pisze: Ponoć minimalny kontrakt na cme ma mieć wartość 5 Btc więc to nie zabawa dla mieńczaków.
Wiadomo ze nie będą się chłopaki bawić za 0.1 BTC ;) będą manipulacje,będą spadki,będzie jazda - i to jest to na co czekamy (przynajmniej ja nie mając kapitału w Bitcoin nr 1). Teraz będzie dopiero od 18 grudnia impreza, nieoczekiwane zmiany miejsc, zmyłki, ideologiczny mix jak się panowie maklerzy zabiorą za temat. BTC to już nie jest libetarianizm z pokojowym przekazem,wolnością i anonimowością. To jest kasa misiu,kasa.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamu79, anagamidev, Arcymistrz1990, Godstar, oam, Pan Inwestor i 23 gości