Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Excray » niedziela, 29 października 2017, 13:45

W tym momencie chcesz stawiać shorta na BTC? Odważnyś. Coś mi się wydaje, że niedługo znów będziesz pomstować na "Januszy i Grażyny" irracjonalnie kupujące BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bitloteiros » niedziela, 29 października 2017, 13:53

@Excray, Wszystko zależy od punktu widzenia i kalkulacji. W tym momencie r/r jest nieporównanie korzystniejszy na shorta niż na longa (odległości do sl względem tp). Z drugiej strony 5700-5800 broni się bardzo mocno i jeżeli nie postawiło się tego shorta wcześniej to lepiej poczekać na jakieś potwierdzenie kierunku południowego
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: koparki » niedziela, 29 października 2017, 14:08

moim zdaniem takim substytutem shorta na btc mógłby być long na eth - o wiele bezpieczniejszy, tylko że trzeba było to zrobić w momencie wybicia , mi się udało za 299$

Ja tez jestem zdania że btc jednak słabo obecnie wygląda... nastąpi w końcu przeskakiwanie z drogiego bitka na tanie alty (na te wartościowe alty)
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitcoinek » niedziela, 29 października 2017, 14:18

soulnecturn pisze:

P.S.@Bitcoinek, nie pisałeś wcześniej jakiejś teorii, że przed spadkiem BTC na ostatnią chwilę alty będą pompowane (żeby wynieść więcej %)?? Czy to jest inny byt?
pisalem, tylko ze teraz poprzez rozdawnictwo sh it forkow co chwile, ludzie czekaja z btc, a alty ruszaja sie sporadycznie, dopiero po forku w listopadzie powinny wystrzelic, tak jak to bylo po rozdaniu BCC.

a po tym jak alty wystrzela do nielogicznych cen jak wtedy LTC, xmr, etc, zreszta wszystkie podstawowe byly przeplacone, to nawet jelenie na takim szczycie sie nie wkupia, i spadna tak samo szybko jak wzrosly ciagnac btc w dol

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 29 października 2017, 15:10

Wachnięcie o 50$ na dźwigni x 25 zawsze coś (zamawiam pizze za górkę i wracam na BCC - zabawa chyba jeszcze trwa)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » niedziela, 29 października 2017, 15:53

Obrazek

RSI 12 h - brakuje takiej mniejszej górki ponad 70 - czasu na wystrzal bardzo mało

A może to jednak ten fraktal ? Double bottomik wyklarowany juz wzrostowo ? Chyba ze znowu spacyfikują go przy medianie ?

Obrazek
Make Bitcoin great again

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitcoinek » niedziela, 29 października 2017, 16:12

ciekawa niedziele, niezle ruchy na finexie. Mozna roznie fantazjowac. Gdyby nie spadki przez pierwszego forka, gdzie ludzie nie wiedzieli co sie stanie, a na strachu sie tylk obeszlo, (1sza korekta) oraz news z china. (druga korekta) Korekt by w tej Bance nie bylo

ogolnie uwazam ze iluminaci trzymaja piecze nad btc, aktualnie w chwili pisania tego posta ordery kolo 500 btc pchaja kurs, jakby to byl jakis shit coin:D

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » niedziela, 29 października 2017, 16:19

Bitcoinek pisze: Gdyby nie spadki przez pierwszego forka, gdzie ludzie nie wiedzieli co sie stanie, a na strachu sie tylk obeszlo, (1sza korekta) oraz news z china
Tak i to jest wlasnie moja odpowiedz na nie do konca bezbledna przewidywalnosc EW. Czyli mnostwo bad newsow , fantomalnych akcji "spolek" , funduszy ICO i dzwigni , swapow. Wszystko podlane sosem z paniki i niegodnych praktyk typu washtrading , bociarstwo ...
Make Bitcoin great again

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 29 października 2017, 16:40

minerek pisze: Tak i to jest wlasnie moja odpowiedz na nie do konca bezbledna przewidywalnosc EW
Ale EW z natury jest przecież bezbłędne. To dogmatyczna metoda. Mylić się można w oznaczeniu fal, to nasz błąd, ale fale jako takie nie mogą się mylić, są jak Amen w pacierzu. Wszystko kwestia dopasowania, nie samej teorii, ona jest już wzorcem do ujęcia rzeczywistości. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitcoinek » niedziela, 29 października 2017, 16:41

co tu sie dzieje:D szpila pod 5989$..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 29 października 2017, 16:43

SL shorts skalp? :)

Dodano po 1 minucie 38 sekundach:
Chyba nie. Ale od rana coś zamykane było.

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 29 października 2017, 16:44

Uff że od godzinki jestem bezpieczny - właśnie bym dostał ładnie po łapach za brak wiary w Bitka. Shorty zabija w tempie tornada przy takich skokach /teraz mam nadzieje się wzrost odbije na forkach w skoku ceny (skoczą jak żabka i w końcu będę mógł wstać od kompa ,zaległem po 10 w bezruchu dzisiaj hehe)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: domator » niedziela, 29 października 2017, 16:54

Jak tam szorciarze? Zyjecie :-) ?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » niedziela, 29 października 2017, 16:55

Nie wiem co to sie dzieje huragan Grzegorz ?
Wymazywanie pisze: Wszystko kwestia dopasowania, nie samej teorii, ona jest już wzorcem do ujęcia rzeczywistości.
Tak było kiedyś gdy Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatnio (a może jednak USA :) - przyszły jednak rynki o których się nie tylko filozofom nie śniło ale i ekonomistom. Pełne nieregularności i fluktuacji. Co było pierwsze ? Wiadomo że natura ludzka przed wykresem. Ideą było jednak to że to ona się nie zmieni
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 października 2017, 17:11 przez minerek, łącznie zmieniany 2 razy.
Make Bitcoin great again

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitcoinek » niedziela, 29 października 2017, 16:55

socjolog2008 pisze: Uff że od godzinki jestem bezpieczny - właśnie bym dostał ładnie po łapach za brak wiary w Bitka. Shorty zabija w tempie tornada przy takich skokach /teraz mam nadzieje się wzrost odbije na forkach w skoku ceny (skoczą jak żabka i w końcu będę mógł wstać od kompa ,zaległem po 10 w bezruchu dzisiaj hehe)
ty i twoje szorty:)

moim zdaniem zbyt czesto piszesz o swoich shortowych dokonaniach, druga sprawa ze szczerosc tych opowiesci jest watpliwa.

Jak kurs jest na gorce nie pisesz ze stawiasz shorta, tylko po tym jak spadl w dol i pozniej znowu odbil pojawia sie twoj post ze zrobiles shorta na dzwigni z ost szczytu do ost dolka.

I tak w kolko, tak jakbys poprostu pisal posty pod wykresy

pozniej znowu piszesz ze walisz shorty, a jak jest szpila pod 6k, to piszesz ze jestes bezpieczny. Jak ta szpila spadnie w dol, i odbije z nowu w gore napiszesz kolejengo posta ze shortowales to, ale post pojawi sie dopiero po tym jak juz bedzie klarowna sytuacja:D jaja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 29 października 2017, 16:59

Znowu jestem na short - Bitmex dźwignią x25 poziom 6040$ yeee

Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
@Bitcoinek mam ci robić zdjęcia. Grunt że ja jestem zadowolony i do przodu. Podajcie gdzie można wstawić - wkleję ten z teraz co napisałem. Pisze posty czasami do 40% ruchów i siedzę przed kompem jak pisze ,inaczej nie. Pewnie nie musisz mi wierzyć :)
Bez kitu bez sensu takie pisanie (chociaż niektorzy właśnie to doceniają ze pisze co robią live). Oczywiście używam kresek ,na finexie dużo fajnych narzędzi ale tego nie wklejam - bo to kto co kiedy robi to jest praktycznie nie weryfikowalne.
Odnośnie wklejanie analiz z których nie wynika,nikt nie pisze wprost @bitcoinek kiedy konkretnie wchodzi tylko rysuje co może się stać mam taki film :
I autoban na dwa dni. Więcej pogram,mniej będę pisał. Pozdro
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 października 2017, 17:05 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » niedziela, 29 października 2017, 16:59

Ewakuuj się chłopie - na Bitbayu scianę 80 BTC już skubią :) Ale poziom na shorta zacny - trza go tylko pilnować

A ten zakup 8 k BTC - czy to pojedynczy "inwestor" ??
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 października 2017, 17:09 przez minerek, łącznie zmieniany 3 razy.
Make Bitcoin great again

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: novymivo » niedziela, 29 października 2017, 17:00

@socjolog2008, mnie bardziej zastanawia czy grasz drobnymi czy raczej wieksza kasa. Ja I dzwignie x 100 potrafie wziasc ale co to za 0.0x btc..
Piekny wyskok, wiadomo cos co sie dzieje ? Czyszczenie shortow ?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 535
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitcoinek » niedziela, 29 października 2017, 17:07

socjolog2008 pisze: Znowu jestem na short - Bitmex dźwignią x25 poziom 6040$ yeee

Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
@Bitcoinek mam ci robić zdjęcia. Grunt że ha jestem zadowolony i do przodu. Podajcie gdzie można wstawić - wkleję ten z teraz co napisałem. Pisze posty czasami do 40% ruchów i siedzę przed kompem jak pisze ,inaczej nie. Pewnie że musisz mu wierzyć :)
teraz ci wierze ze postawiles shorta bo az sie o to prosil, ale ze ich nie miales przed tym wybiciem, jak ciagle stawiasz po kilka shortow?:)

powodzenia, nie jestem zawistny
nie mniej jednak to nie ruchy planktonu zrobily wybicie, noi wisimy wysoko, apetyt jeszcze jest, do wieczore moze byc nowe ath, a bad newsow nie widac

co do sytuacji na wykresie to oprocz tego ze moze to byc czyszczenie shortow, mysle ze jest to proba aby nie dopuscic do
3 RAZY SZTUKA.

Czyli braku 3ciej korekty, i rozpoczecia kolejnych wzrostow. Banka na maxa

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: domator » niedziela, 29 października 2017, 17:09

novymivo pisze: wiadomo cos co sie dzieje ?
Dziala AT. Wyjscie z duzego trojkata. Wyglada na to ze nie doszlismy do dolnej linii kanalu wzrostowego. Teraz UP.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kkrawiecki, Olexy, Pan Inwestor i 42 gości