Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » czwartek, 16 listopada 2017, 22:36

wreszcie pewnie przebijemy tą paskudną różową linię .... w końcu musi nadejść tak zwana epoka Bloomberga.

co się odwlecze to nie uciecze.
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 listopada 2017, 22:41 przez wizardking76, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » czwartek, 16 listopada 2017, 22:38

bitloteiros pisze: Więcej proszę poszukać samemu. Nie jestem tutaj aby coś komuś udowadniać czy mieszać w głowach
A czy to jest RGR ? ;)

Obrazek
Make Bitcoin great again

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ekonokomik » czwartek, 16 listopada 2017, 22:48

@mys
"Co jeśli pik do 7899 to nie anomalia? Ktoś jednak po takiej cenie kupił :> Jaki target wtedy?"

$7899 + 10% = $8689
mniej więcej oczywiście

Ale ja w to nie wierzę. Nie w tym rajdzie bez trzymanki. No chyba, że to już końcowy rajd, 5 faza 5 fazy 5 fazy, a po tym ostatni gasi światło.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » czwartek, 16 listopada 2017, 22:49

Tak - powyżej ATH już zrobila sie mała panika
Make Bitcoin great again

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » czwartek, 16 listopada 2017, 22:52

kto wie może może gonienie króliczka to już za mało.. i BTC postanowił gonić geparda...

Początkujący
Posty: 306
Rejestracja: 25 stycznia 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: coco~jambo » czwartek, 16 listopada 2017, 22:54

Ciekawe czy spełni się moje gdybanie, że dzisiaj 8000 uderzy :) Póki co nie ma jakiejś paniki po przebiciu poprzedniego 7899 na finexie.

PS. akurat teraz, o 23 będzie wyłączenie BM na około godzinę, jestem ciekawy co w tym czasie się wydarzy i jak ludzie to postanowili rozegrać :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 16 listopada 2017, 22:59

Tym razem nawet nie dotykam szorta. Z tym co mam ruszam na zakupy po spanikowane alty. Miód - 30 ATH :lol:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: cryzy » czwartek, 16 listopada 2017, 22:59

coco~jambo pisze: Ciekawe czy spełni się moje gdybanie, że dzisiaj 8000 uderzy :) Póki co nie ma jakiejś paniki po przebiciu poprzedniego 7899 na finexie.

PS. akurat teraz, o 23 będzie wyłączenie BM na około godzinę, jestem ciekawy co w tym czasie się wydarzy i jak ludzie to postanowili rozegrać :P
Zostawiłem bitcoiny bez określenia ceny sprzedaży. Wierzę, że wystrzeli jeszcze dużo wyżej. 81xx$ jest możliwe ale nie przed północą.

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sha256 » czwartek, 16 listopada 2017, 23:06

Obecnie moim zdaniem rozgrywane jest prawdopodobieństwo wystąpienia hardforka SegWit2x.
Stało się to jasne po wystąpieniu niespodziewanego hardforka na BCH jeśli się nie mylę:

Dodatkowo ciekawe rzeczy dzieją się jeśli chodzi o transakcje BTC-LTC:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bit-els » czwartek, 16 listopada 2017, 23:09

http://bitcoinity.org/markets fajne obrazki wklejają :-)

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ekonokomik » czwartek, 16 listopada 2017, 23:12

socjolog2008 pisze: Tym razem nawet nie dotykam szorta. Z tym co mam ruszam na zakupy po spanikowane alty. Miód - 30 ATH :lol:
No właśnie miałem ten sam plan, ale alty tym razem nie panikują :shock:

Dodano po 59 sekundach:
Stare, dobre bitcoinity podtrzymuje tradycję :D
bitcoinity8000.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: nexushash » czwartek, 16 listopada 2017, 23:12

Gościu kolejny raz otwiera longa nowy target 8500$
I to by się zgadzało jako te 10% w górę po czym gleba - 40%. Longa se daruje raczej partiami shorty będę otwierał.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 16 listopada 2017, 23:15

sha256 pisze: Obecnie moim zdaniem rozgrywane jest prawdopodobieństwo wystąpienia hardforka SegWit2x.
Stało się to jasne po wystąpieniu niespodziewanego hardforka na BCH jeśli się nie mylę:

Dodatkowo ciekawe rzeczy dzieją się jeśli chodzi o transakcje BTC-LTC:
Str.1255 tak czułem w łydkach że ściemniacze podzielą Casha (niespodziewane :twisted: ) - jak ktoś namierzy jak kopać EDA to poproszę o namiary,od razu przełącze koparki. I 2x może jeszcze coś więcej pokazać,a i Gold dzisiaj przy testowym przesyle środków z HitBtc dotarł po kilku minutach (czyli żyje)
@ekonomik żałuję że mam tylko 15% w BTC (reszta w LTC) ale czaje się ,czaję :mrgreen:
Jest ustrojstwo : http://bitcoinclashic.org
Jutro rozkminiam i nastawiam koparki - masakra /to teraz można podziękować temu co wpadł na zwiększenie bloków (koń trojański : Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Bitcoin Clashic,może Bitcoin 2x,i karuzela forków się pewnie jeszcze nie skończyła..)Taka prośba do mądrzejszych - jak macie link z instrukcją jak to kopąć poproszę. Twarzą kolejnego Bitcoina kto będzie - Jennifer Lopez. I teraz taka sytuacja - wytłumacz komuś kto coś słyszał w tv o Bitcoin wszyskie te forki ,podziały ,i zapyta co to Bitcoin. Odpowiedź : Bitcoin Octopus (ośmiornica ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 listopada 2017, 23:33 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 3 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sha256 » czwartek, 16 listopada 2017, 23:16

@socjolog2008,
Przecież LTC też dostał skrzydeł i mam nadzieję, że jeszcze pofrunie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 16 listopada 2017, 23:18

sha256 pisze: @socjolog2008,
Przecież LTC też dostał skrzydeł i mam nadzieję, że jeszcze pofrunie.
Wiem ,wiem lubimy się z LTC - 10% środków z LTC przy większej pompie przesuwam na Golda(i tu nie chodzi o to czy wierze w to,czy to scam - i need money $$$)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » czwartek, 16 listopada 2017, 23:22

Chyba mój liq price 9000 wytrzyma - hmm jakaś zadyszka - czy aby tylko zadyszka ? Widać niektórzy chcą tylko wyczekać , kliknąć i upuścic cisnienie. Granica jest psychologiczna plus koniec jakiegos mega-cyklu
Make Bitcoin great again

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3269
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » czwartek, 16 listopada 2017, 23:34

ekonokomik pisze:Chciałbym rozwinąć temat pewnego podobieństwa, o którym pisał Kolega @depar tutaj:
Ta, to by się zgadzało, wspomniałem na poprzedniej stronie, że zaczyna mi sytuacja przypominać maj-czerwiec a to co wrzuciłeś natchnęło mnie do poprawienia moich wcześniejszych bazgrołów. Generalnie jestem głąbem, że na to nie wpadłem wcześniej, ale zmyliło mnie odbicie z 15.09 po którym pociągnąłem dół kanału. Teraz widzę to tak jak poniżej i jeśli kąt spadku będzie podobny jak czerwiec - lipiec (niebieskie kreski), to w tym scenariuszu miśki miałyby prezent pod choinkę w postaci BTC w okolicach 5k.

Log, 1D, Finex:

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 listopada 2017, 23:48 przez akos, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » czwartek, 16 listopada 2017, 23:38

Kluka pisze: Czy tylko mi sie wydaje ze kurs bita stracil kontakt z rzeczywistoscia??
@Kluka, kurs BTC rośnie, żadna nowość.

Słowo bańka powinno być moim zdaniem na cenzurowanym, bo ile można. Druga kwestia, ja tam chrzanię, za słabe mam nerwy i za dużo obowiązków, by ryzykować kapitał, patrząc jak leci cały czas po górnej bandzie na maksimach, które dawno teoretycznie powinny "walić" ten kurs.
Nic nowego. Stale powtarzający się schemat od ostatniego roku. Podejrzewam że przy 12,5k usd też będą dywagacje dokładnie o tym samym i że sieć btc jest zapchana i za drogo, i nieprzydatny dla kowalskiego. Gdybym siedział na bezrobociu i liczył hajs w setkach tysięcy czy do przodu czy do tyłu, to pewnie bym pilnował kursu do upadłego. W ogóle spodziewałem się głębszej korekty, zaczajony poważnie na jakieś tąpnięcie, kurs mulił, później rycie berety i wyleszczanie: góra dół góra dół, na koniec wystrzał nagle szybko znienacka i po stówce do góry mniej więcej w 4h. ha-ha. na koniec oczywiście rozwalić wszystkie wskaźniki i udowodnić, że BTC rosnie i rośnie. I oczywistym jest fakt, że nie podnosi go ulica. Przynajmniej dla mnie. Pozdrawiam. Obrazek

Bitcoin - Głuchy telefon w domu strachów. W nawiedzonym "wesołym" miasteczku. Warto mieć dobrą pamięć gdy znaczna część forum patrzyła z niedowierzaniem na poprzednie ath, a później patrzyła z zachwytem na odbicie po ostatnim zjezdzie. Kwestie obaw pomijam, bo wiadomo że mozna sporo sie przejechać. Wystarczy się rozejrzec po tematach bch czy liska kto ile popłynął, masakra jak łatwo można dać się wyleszczyć. Z drugiej strony podziwiam tych co mają silne nerwy i obracają setkami tysięcy.

Ostatnio właściciel XTB ma tam jakieś problemy, wzięło się za dom maklerski państwo opiekuńcze i teraz.. kto by się spodziewał... a gość w kilka dni kilkanaście/kilkadziesiąt mln pln w plecy na giełdzie, bo coś tam coś tam?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » czwartek, 16 listopada 2017, 23:39

@akos, to jest kanał w skali log ? To by sie zgadzało - choć w skali mikro nie mozna jeszcze wykluczyc walki o double top
Make Bitcoin great again

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3269
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » czwartek, 16 listopada 2017, 23:48

@minerek

Tak, kanał log, a w skali micro wiadomo, walka może być. Jednak jakieś zdecydowane wyjście widoczne na body 1D górą poza kanał to już raczej tryb tudemoon, który dla większości próbujących dopiero wsiadać przy tej prędkości i wysokości może zakończyć się lotem podobnym do tego na BCH ostatnio, tak, że radziłbym uważać kaskaderom ;)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości