Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Początkujący
Posty: 196
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: lisek » wtorek, 12 grudnia 2017, 22:46

Ale nie uwazacie ze pieniadze poszly alty zamiast w btc z powodu relatywnie mniejszej ceny oraz wiekszych procentow zysku?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 23 lutego 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Chillout » wtorek, 12 grudnia 2017, 22:47

@lisek, Ja osobiście myślę że stąd ten rekord na LTC... i monotonia na BTC.

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: yaretzky » wtorek, 12 grudnia 2017, 23:05

Wykres bitstamp 1W

Bańka goxowa 8 zielonych tygodni i pęknięcie.

Bańka ze szczytem 200$ 13 zielonych tygodni.

11 grudnia zaczął się 5 tydzień obecnej pompy :D na razie na zielono

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 12 grudnia 2017, 23:12

Panowie moja wizja. @Bitcoinek miał sporo racji z altami,ale one nie będą gasić światła. Bitcoin jest królem i to bezapleacyjnie trzeba sobie powiedzieć od 800 zł (kiedy to ja wchodziłem) do ponad 61 tyś. I dlaczego te alty rosną,odpowiedz jest prosta i logiczna. Przesyłanie środków. Steem zrezygnował ze względu na brak stabilności ceny z BTC i przeszedł na LTC I tu pewnie też bedzie musiał zrezygnować. Wszyscy jesteam traderami i gramy różnymi kwotami ,ale przyjmijmy że gramy 1 BTC - jeżeli w locie to może stracić/zyskać (tu lepiej) 1000$ bo sieć zapchana jak rura ściekowa to każdy rozsądnie myślący (jak już w wątku LTC pisałem o tym w maju chyba) będzie patrzył i szukał czegoś gdzie ma opcje wysłać kasę w miarę szybko,tanio,i bez schizy że się cena diametralnie zmieni. Ja obstawiałem LTC i na tym jest zysk,wczoraj XRP,BTG to od dawna mój konik (wiem że uważany za scam),wcześniej stawiałem na BCC. I teraz puenta każdy alt który jest na Finexie (gdzie na prawdę dużo osób gra i ja wróciłem bo interface jest brilliant) będzie z czasem rósł bo to z tamtąd środki śmigają na inne giełdy ale i Poloniex jest bardzo ważny w tym ekosystemie (a wprowadzili limity wypłat kwotowych ok.250$ na Finex ,ja wiem że większość z nas gra większą kasą,ale trzeba patrzeć na masy - masy grają taką statystycznie -skąd to wiem,czuje :mrgreen: ). Po kolei będą wystrzały na altach które są na wielu giełdach i zapewniają tani przesył. Na BTC się gra ale się już tego nie wysyła (zapieprzony mempool). Z tąd dzisiaj kolejny strzał z XRP. Grajmy z królem w jednej drużynie używając jego posłańców. Chcecie zarabiać kasę na altach - moje typy (ja wchodzę po kolei po realizacji zysków,podaje te których jeszcze nie mam (mam BTG,XRP) : co jest jeszcze tanie i szybko lata i jest na każdej giełdzie : ETC, DOGE, STR, ZEC,DGB,Lisk,Game, Nxt,PPC,NMC, STEEM,SYS,Pink,Pasc, Pot i inne akly które wy znacie. Te są moimi stałymi przynosielami $ (+oczywiście anonimowe Pivx,TX - ale to tylko Bittrex). Niech moc będzie z wami. Jak można zarobić taka kasę w kilkanaście dni na LTC ,Xrp też widzę szaleje to kasa czeka na Nas w tych właśnie zakamarkach. Bitcoin jest królem ale to muł ,niebezpieczny w przesyle i stabilny jak roztargniona niestabilna emocjonalnie nastolatka(do przesyłania kasy już się nie nadaje totalnie,płatności niet, trzymamia kasy niet, to KRÓL Spekulacji po wprowadzeniu kontraktów :mrgreen: )
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 grudnia 2017, 23:15 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitmar » wtorek, 12 grudnia 2017, 23:41

Ponoć Bitcoin stał się największa bańką w historii i pobił tulipomanię ;)
https://comparic.pl/oficjalne-bitcoin-p ... -historii/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 12 grudnia 2017, 23:42

I to pewnie jeszcze nie koniec. 1 cebulka = kamienica w Amsterdamie ,to jeszcze nam trochę brakuje 8-)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 176
Rejestracja: 26 maja 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: lesefere » wtorek, 12 grudnia 2017, 23:56

Wielu pisze, że jak pięknie to na pewno zaraz odbije bo ludzie zaczną kupować. Tylko, że jak kurs leci kilkadziesiąt % w dół to nikt nie wie kiedy będzie dno i nikt nie kupuje, dlatego nie mówi się wtedy o korekcie tylko o pęknięciu banki.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Zeyt » środa, 13 grudnia 2017, 00:59

Tez uwazam ze to juz końcówka, ale bitcoin lubi zaskakiwac xd chociaz wolalbym zeby peklo, tylko ciekawe jaki news wypuszcza( o ile bedzie jakis) Alty tez napompowane, wszedzie idealna okazja do sprzedazy ^^

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Endymen » środa, 13 grudnia 2017, 01:03

Powiedzmy, że ludzie w tej chwili uznają każdy drobny spadek za "okazję" do kupna, źle to wróży. Zacząłem grać na giełdzie stosunkowo niedawno, we wrześniu.Pech chciał, że akurat kupiłem bitcoina kiedy ten z 4600 spadł do 3000 (kupiłem jakoś w cenie 4200) wydawało mi się, że zostałem tym gamoniem który kupił na górce, oczywiście przeczekałem jego spadek i sprzedałem wychodząc na zero :P Teraz widzę, że takie korekty były jak błogosławieństwo nawet dla tych co kupili na górce, teraz nie ma nawet chwili czasu na zastanowienie czy kupować. Wszystkie alty napompowane jak balony nie ma w co wchodzić. Mimo wszystko żadne złe newsy nie wiszą w powietrzu (no może oprócz tethera i finexa) + pojawiają się nowi inwestorzy w ramach kontraktów terminowych, raczej to nie jest szczyt tej bańki a bardziej jej początek faza "Enthusiasm". Dlaczego wydaje mi się, że jesteśmy w tej fazie? Mimo wszystko zaliczamy jakieś drobne zjazdy jak ten do 13000. Prawdziwe przedstawienie zacznie się gdy ludziom puszczą już wszelkie hamulce a na wykresie zobaczymy same zielone świece (no dobra może nie same zielone ale rażącą większość).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 grudnia 2017, 01:27

socjolog2008 pisze: Po kolei będą wystrzały na altach które są na wielu giełdach i zapewniają tani przesył.
Nie zgadzam się tzn. nie jest to powód wzrostu.

Pamiętaj, że duża część traderow to dt dla których giełda to portfel i nie spekulują z powodu opłat transakcyjnych, ale z powodu... ...wzrostów. Ogólna hossa rynku a wręcz bańka nie potrzebuje absolutnie żadnych powodów do wzrostów. Rośnie bo rośnie i każdy widzi. A "rośnie bo dash jest fajny/xmr jest prywatny/ltc jest tani/bch jest wizją SN" itp. to tylko dekoracja dla ludzi potrzebujących namacalnych powodów (faktów lub opinii) do wzrostów.

Więc szukanie powodów wzrostów w wysokości opłat za przesył monet jest uważam w 100% błędne i łatwo to obalić. BTC rośnie i rośnie a jest drogie i droższe w opłatach i spekulacja ma to gdzieś. Wiele tanich w przesyle monet jakoś tak nie rośnie (np. Doge).

Dodano po 1 minucie 40 sekundach:
socjolog2008 pisze: Chcecie zarabiać kasę na altach - moje typy (ja wchodzę po kolei po realizacji zysków,podaje te których jeszcze nie mam (mam BTG,XRP) : co jest jeszcze tanie i szybko lata i jest na każdej giełdzie : ETC, DOGE, STR, ZEC,DGB,Lisk,Game, Nxt,PPC,NMC, STEEM,SYS,Pink,Pasc, Pot i inne akly które wy znacie.
To żeś dowalił typy. Więcej nie było? Było od razu skopiować połowę altów Polo albo ze dwie kartki z Bittrexa. :lol:

Dodano po 3 minutach 4 sekundach:
lesefere pisze: Tylko, że jak kurs leci kilkadziesiąt % w dół to nikt nie wie kiedy będzie dno i nikt nie kupuje, dlatego nie mówi się wtedy o korekcie tylko o pęknięciu banki.
Załatw w końcu te upragnione pęknięcie, to będziem łapać dołki, bez obawy. :)
Będziemy pożerać krwiste steki wołowe z tych, co za długo, za mocno marzyli.
Hehe to się sam teraz rozmarzyłem. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: rha » środa, 13 grudnia 2017, 01:30

Bitmar pisze: Ponoć Bitcoin stał się największa bańką w historii i pobił tulipomanię ;)
https://comparic.pl/oficjalne-bitcoin-p ... -historii/
Nie, to LTC stał się największą bańką - przez rok urósł stukrotnie, a BTC tylko 80-krotnie przez trzy lata.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » środa, 13 grudnia 2017, 01:32

@Wymazywanie Bit rośnie bo był pierwszy i jest crypo dla Mas widzialny globalnie. Jak masy wejdą, poczytają, potestują i zobaczą co jest 5 to same sobie wyrobią zdanie. Mam rozumieć że ty do przelewów używasz tylko Bita (w crypto) a te wzrosty altów na finexie ,polo na aktach to zbieg okoliczności. Tu chodzi o prędkość i koszt przesuwania środków - tanio. No wyślij tego muła gdzieś ze średnim fee teraz, to w środę wieczorem moooze dojdzie. Nie bez powodu Steam odpalił dziada, to będzie domino teraz u tych co akceptowali płatności w BTC. Oczywiście możemy się nie zgadzać i zasadniczo zgadzam się że się nie zgadzamy. To jest do przyjęcia :mrgreen:
Chętnie bym pogadał ale znowu 2 puka a ja do pracy chodzę i później jak zombi funkcjonuje. Do jutra
Ostatnio zmieniony środa, 13 grudnia 2017, 01:36 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4291
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4292
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 13 grudnia 2017, 01:36

Wymazywanie pisze:
socjolog2008 pisze: Po kolei będą wystrzały na altach które są na wielu giełdach i zapewniają tani przesył.
Nie zgadzam się tzn. nie jest to powód wzrostu.

Pamiętaj, że duża część traderow to dt dla których giełda to portfel i nie spekulują z powodu opłat transakcyjnych, ale z powodu... ...wzrostów. Ogólna hossa rynku a wręcz bańka nie potrzebuje absolutnie żadnych powodów do wzrostów. Rośnie bo rośnie i każdy widzi. A "rośnie bo dash jest fajny/xmr jest prywatny/ltc jest tani/bch jest wizją SN" itp. to tylko dekoracja dla ludzi potrzebujących namacalnych powodów (faktów lub opinii) do wzrostów)
To taka amatorska "analiza fundamentalna" i silna potrzeba zracjonalizowania sobie wchodzenia po tak szalonych wzrostach. Kilku znajomym próbowałem tłumaczyć, że wchodzenie teraz to duże ryzyko ale jak groch o ścianę. Dzisiaj mój kumpel oznajmił mi, że zamierza "zainwestować" w Ltc bo tak ładnie rośnie a jest "jeszcze tani". Ręce opadają...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 grudnia 2017, 02:04

@socjolog2008, Zgadzam się co do obserwacji że jest drogi i powolny itd. Ale nie ma to żadnego związku z ceną ani BTC ani altów.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
24
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: new06 » środa, 13 grudnia 2017, 03:34

Dzienna zamknięta (o fuck! pod koniec pisania postu zobaczyłem, że już 2 godziny temu :) ). Mamy śliczniutki, równiutki, książkowy spinning top, czyli bączek.
Spoiler:
Obrazek
To, co możemy powiedzieć na pewno:
- spinning top, tak jak doji oznacza niezdecydowanie rynku. =>Ważne jest w tym kontekście, aby nie brać tej świeczki z automatu jako sygnał odwrócenia trendu,
- pomimo, że zamknięcie i otwarcie sesji są blisko siebie, to cienie są dość znacznych wielkości, gdyż zarówno byki, jak i miśki miały w ciągu ostatniej doby swoje 5 minut. => Nie powinniśmy postrzegać ostatnich 24h jako bierności, utraty zainteresowania traderów, co mogłoby zwiastować spadki. To był raczej dość intensywny mecz, który zakończył się wynikiem 1:1, a obie strony dały z siebie dużo.
- W ciągu ostatnich dwóch tygodni mieliśmy parę dziennych narysowanych jako doji (szczególnie zapadają w pamięć te z 29.11 i 30.11 oraz 10.12). Kto pamięta te dni, pamięta też, że były one bardzo nerwowe, wręcz szaleńcze. To szaleństwo przejawiało się w bardzo konkretny sposób - bardzo szybkie osiąganie ekstremalnych wartości (hh, ll), ale też brak możliwości ich utrzymania na dłuższy czas. Ostatnia dzienna świeczka zamknięta jako spinning top ma znacznie krótsze knoty niż doji. => Świadczy to o większej stabilności rynku, pomimo niezdecydowania z ostatniej doby można pokusić się o stwierdzenie, że kolejne ruchy, które będą rozstrzygać kierunek prawdopodobnie będą zdecydowane, a wartości osiągnięte jako rezultat będą utrzymane na dłużej (w skalach godzinnych, ewentualnie dziennych). Oczywiście rynek nie musi podejmować decyzji co do kierunku w następnej dziennej, jest całkiem prawdopodobne (w związku też z tym, co napiszę w następnym punkcie), że będziemy mieli 1-2 lub nawet więcej świec z krótkim body wyrysowanych na podobnym poziomie (pod obecną linią oporu). Jednocześnie w przypadku, gdy kurs przesunie się w inne rejony i wróci w obszar, w którym poruszał się przez ostatnią dobę może okazać się, że ukształtowało się tu wsparcie / opór.
- w kontekście ostatnich trzech świeczek dziennych: 10 grudnia - doji będące zakończeniem korekty zrobionego dwa dni wcześniej ATH, 11.12 - mocna świeca wzrostowa, jednak z dość znacznym knotem wyrzuconym w górę i ostatnia doba - spinning top. => Body ostatniej świeczki jest znacznie krótsze, niż wcześniejszej, co świadczy o wyczerpaniu impulsu wzrostowego (jako odbicia zaraz po ostatniej korekcie z 8-10 grudnia). Jednocześnie forma spinning top ostatniej dziennej, knot wyrzucony w górę świecy z 11 grudnia oraz fakt, że przed 5 dniami te rejony powstrzymały znaczny impuls wzrostowy i rozpoczęły trzy dniową korektę - świadczy o fakcie, że mamy nad sobą znaczny opór (czerwona linia, obrazek 1).
- na koniec mniej ważne, bo to jednak wskaźnik, ale górna linia bollingera zrobiła trochę miejsca, jest teraz na poziomie 18500. W przypadku przebicia obecnej linii oporu może to być jakiś wstępny target dla scalperów. Sam fakt, że wstęga nie zakręca się do środka, może też sugerować, że kurs przygotowuje się do rajdu na północ.

Trochę spekulacji:

- na wstępie podrzucam link do mojego posta omawiającego możliwy scenariusz spadków, czyli Adam & Eve, które wyczaił @domator. Od czasu napisania tego posta wczoraj nic szczególnego się nie zmieniło - dalej kurs buja się pod linią oporu, co na razie dość dobrze pasuje do tego scenariusza. Widzę też, że niedawno @ekonokomik opublikował post z podobnym pomysłem. Zaznaczam, że na razie mamy potencjał na wyrysowanie A&E. Nikt tu nie mówi, że taka formacja się wyrysowała i że czekają nas konsekwencje z tym związane.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=407506#p407506
- wczoraj rano kurs przebił stromą linię trendu wzrostowego wyznaczającą kierunek impulsu wybicia po korekcie z 8-10.12. Zamiast spaść bardzo ładnie oparł się o kolejną, dolną linię trendu (niebieska) zwyżkującego klina (było tam fibo 0.236 od ostatniej korekty do ATH). Obie linie tworzące klin zostały potwierdzone co najmniej 3 razy, więc należy uznać, że są pełnoprawnymi liniami trendu. Rozwiązanie klina przypada na godzinę 18:00 naszego czasu, oczywiście może ono nastąpić wcześniej. Jak wiemy generalnie formacja rising wedge może zapowiadać spadki. Opisuję tą formację widoczną na wykresie godzinnym w części spekulacyjnej ponieważ ... thi is bitcoin ;) . Zwyżkujące kliny w wykonaniu btc lubią sobie wyjść górą, przynajmniej do tego nas przyzwyczaiły.
Obrazek
Trochę mniejszy (ale dość równy, nie malejący) volume chyba nie powinien sugerować spadków, to normalne przy różnego rodzaju boczniakach, flagach. Na pomarańczowo zaznaczyłem z kolei spadający volume, który sugerował wyczerpanie mocnego impulsu wzrostowego. No właśnie, flaga, ale zwyżkująca :?: . Ta formacja występuje ostatnio dość często na btc. Poszperałem trochę i znalazłem stronkę, na której znajduje się pojęcie rising bullish flag:
Tu z kolei autor twierdzi, że zwyżkujące kliny częściej wychodzą górą niż dołem, a opadające mają szanse 50/50 :roll: :
- na koniec wrzucam schemat, który mieliśmy już rozgrywany parę razy, ostatnio między 29.11 a 08.12 (kwadrat). Czyli: korekta > silny impuls wybicia > boczniak > przebicie oporu. Na poprzedniej karcie coś podobnego wrzucał @Smule.
Spoiler:
Obrazek
- mam też takie ogólne odczucie, że ostatnie dwa ATH były zrobione trochę tak przypadkiem, przy okazji pełzania kursu pod linią oporu. Prawdziwy szczyt bańki to jednak powinien być robiony z pompą. No i scenariusz, w którym szczyt bańki był 08.12, a potem było robione 'return to normal' można już z całkowitą pewnością skreślić, czyli jesteśmy wciąż po lewej stronie wykresu wrzucanego tu wiele razy.

Dodano po 29 minutach 17 sekundach:
PS Nie trzeba było długo czekać po wyrysowaniu ostatniej dziennej, żeby w końcu bitcoin uznał podstawy AT i zamknął zwyżkującego klina wyjściem dołem :D . Na razie oparło się o fibo 0.236. Jeżeli spadek będzie kontynuowany i przebije fibo 0.386, to scenariusz z A&E zrobi się całkiem realny.

Dodano po 6 minutach 12 sekundach:
To wyjście dołem to chyba też przerwanie jakiegoś schematu, z którym mieliśmy do czynienia od 1,5 miesiąca (po korekcie i wybiciu raczej na myśl nasuwało się przebijanie oporu i jakiś wyższy level). No kto wie, kto wie....
Brave New World

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 grudnia 2017, 03:35

new06 pisze: Zwyżkujące kliny w wykonaniu btc lubią sobie wyjść górą, przynajmniej do tego nas przyzwyczaiły.
Niemal TYLKO na baniach. Rising wedge normalnie wychodzą w dół tak w 70-80% przypadków mniej więcej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4291
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4292
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 13 grudnia 2017, 03:53

My tu gadu-gadu a ten spadek zaczyna coraz poważniej wyglądać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Jeff » środa, 13 grudnia 2017, 03:55

Dopiero jak spadnie ponizej $13k bedzie powazny....

@Jeff nie cytujemy posta pod postem - Scibi

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Jazda » środa, 13 grudnia 2017, 04:03

kozaki_wiesi pisze:My tu gadu-gadu a ten spadek zaczyna coraz poważniej wyglądać.
Spokojnie to tylko promocja na rano dla kupujących :P :P Taka świąteczna obniżka ceny ;) zabiorą wszystko jak leci.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4291
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4292
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 13 grudnia 2017, 04:18

Moim zdaniem to coś grubszego wisi w powietrzu. Od kilku dni kurs jest wyciągany na siłę na nowe ath, które niemrawo jest przebijane i zaraz potem następuje odwrót. Mam wrażenie, że kurs jest rozpaczliwie trzymany na wysokich poziomach.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości