Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 29 maja 2017, 13:33

domator pisze: Proponuje wykonanie eksperymentu. Chodzi o to zeby na chwile zapomniec o tym jak "bardzo" drogi juz jest bitcoin i ze juz banka pekla itd....
Ta czerwona świeca w 1w po prostu sporo namąciła, logika by podpowiadała że jej wielkość wskazuje na dalsze spadki, to przecież jest takie oczywiste... Obrazek
domator pisze: Zapraszam an poloniex, ustawcie sobie cene btc na rynku USDT, widok 1 miesiac. I pomyslcie ze patrzycie na wykres jakiegos alta. Jaki macie scenariusz na przyszlosc?
Obrazek W mojej opinii to sytuacja jest co najmniej niejednoznaczna i zwróciłbym uwagę na wolumen, pomijając macd i knot ostatniej świecy.

Także ja się tylko przyglądam, wolę nie ryzykować tym razem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: domator » poniedziałek, 29 maja 2017, 13:34

@niubio - tylko ze jak napisalem na poczatku - ja taki scenariusz oceniam na 30, no moze teraz po wyjsciu w gore - 40%. Zalezy jak zarabiasz na btc - jak inwestujesz long term - to wogile nie zagladaj do kursu czesciej niz raz na miesiac i nic nie sprzedawaj tylko dokupuj.
A jak tradujesz codziennie - to nawet 50 USD na btc jest warto wyjsc/wejsc i wrocic. Wtedy to czy teraz pojdziemy 300 usd w gore czy 300 usd w dol - ma kolosalne znaczenie...
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wrip » poniedziałek, 29 maja 2017, 13:39

@zbiges, czyli twoją konkluzją jest to, że grupa osób się zgadała i razem pompują kurs na wielu różnych rynkach jednocześnie. Z reguły powinno się zakładać jak najprostsze rozwiązania, a ciągnięcie kursu za uszy jest wg mnie niezwykle kosztowne i wcale nie takie proste by nie zostało wykryte.
To, że są grupy z naprawdę dużym kapitałem w krypto to nie ulega wątpliwości, bardziej wątpliwe jest to by działali oni razem, znacznie częściej występuje bowiem rywalizacja niż współpraca.
Co innego właściciele giełd - ci mogą faktycznie manipulować zdecydowanie mniejszym kapitałem bo wszystko widzą od podszewki - ale teraz znowu: czy te wszystkie giełdy są ze sobą w zmowie czy każda z nich realizuje własną politykę.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Disi » poniedziałek, 29 maja 2017, 13:47

Wtrącę swoją dygresję odnośnie sytuacji z btc/krypto, niekoniecznie odnoszącą się do kursu. Parę lat temu jak spotkałem się z kryptowalutami wpadłem w euforię i nałóg :) Niestety pokaźna inwestycja jaką była na początku, czyli tanio kupić poczekać i drogo sprzedać skończyła się łapaniem noży, shortami i pompą ponad połowy środków. Do tego doszło wywalenie goxa z którego nie zdążyłem się ewakuować i kolejna część kasy wyparowała. Po aktach desperacji i zakończeniu bańki, resztą środków się obkupiłem i czekałem :). Teraz sprzedałem i wyszedłem na swoje. Co to ma do obecnego stanu rzeczy?
"Bańka", a raczej obecne ruchy kursowe są inne bo ludzie są dojrzalsi. Dwa lata temu nikt nie spodziewał się tak szybko ponad 1k USD, teraz już ludzie wierzą w 10k USD. Jest dużo mniej świeżaków niż kiedyś. Faktycznie mocniej widać kierowanie kursem. Jakie są wnioski laika? Kurs powędruje jeszcze do góry i to nie mało bo ktoś chce zarobić :) Ci co trzymają duże ilości bitów już na nich dużo zarobili, więc mogą cenę zbić i wywindować jak im się podoba. To jest tylko maszynka do golenia z kasy ludzi którzy będą chciwi. Ja wierzę w misję krypto, jednak to jeszcze nie to i nie teraz. Ale niestety jak ze wszystkim ktoś zawsze trzyma władzę. Co to za środek płatniczy który jeden człowiek może zbić lub podnieść o 1 czy 2 tysiące usd w ciągu dnia? Wystarczy że zrzuci paczkę 1000 bitów i po ptokach. Także spokojnie można inwestować w długi termin, choć na pewno będzie jeszcze okazja kupić taniej, a może nawet dużo taniej. Kto chce zarabiać w dniówkach to już niestety analiza 24h i modlitwa żeby komuś nie zachciało się zawracać rzeki.
Obecnie przegapiłem okienko weekendowe i nie pakuje się na zapas tylko cierpliwie czekam na okazję. A kurs tak jak pisałem wcześniej pójdzie lekko bokiem a następnie góra, dóółł i spokojnie w górę :)
smok pisze:Za chwile (kurs) podskoczy do góry to Wam zęby powybija :P

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sha256 » poniedziałek, 29 maja 2017, 13:48

Powtarzam co napisałem na poprzedniej stronie.
Moim zdaniem obecne wzrosty to pułapka. Styl tego wzrostu w którymś momencie i mnie zadziwił ale nadal uważam, ze to tylko pułapka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: domator » poniedziałek, 29 maja 2017, 13:56

sha256 pisze: Moim zdaniem obecne wzrosty to pułapka
To jest absolutnie mozliwe. Ale warto rozpatrywac rozne scenariusze.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Disi » poniedziałek, 29 maja 2017, 14:00

@sha256 jesteś kolejną osobą która z doświadczenia lub analizy wysuwa podobne wnioski. Chodzi o wyleszczenie.

Czy ktoś mogłby mi podpowiedzieć gdzie znaleźć dokładne dane dzienne z kursu btc z poprzedniej bańki z 2014? Chciałbym porównać jakie ilości bitów wtedy chodziły na bitstampie a jakie są rzucane teraz. Wydaje mi się że dużo więcej ludzi trzyma bity na czas kiedy ceny będą z kosmosu. Obecnie na bitcoinwisdom w skali 1w wychodzi mi że mielono ponad 250k btc tygodniowo, teraz jest to 150k btc. Pytanie czy za taką różnicę odpowiada cena czy dużo więcej ludzi chomikuje bity?
smok pisze:Za chwile (kurs) podskoczy do góry to Wam zęby powybija :P

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: zbiges » poniedziałek, 29 maja 2017, 14:12

wrip pisze: znacznie częściej występuje bowiem rywalizacja niż współpraca.
Zgadzam sie z Twoim spojrzeniem. To nie jest prosty układ. Raczej są to grupy, które raz ze sobą współdziałaja a innym razem walczą. Sam schemat współpracy (albo współistnienia) jest jednak dosyć prosty, bo wyćwiczony na forexie.
Wiele różnych rynków nie pomaga im oczywiście ale zauważ, że daje też niespotykane na forexie możliwości. Utrzymywanie różnic na różnych giełdach (dużych spreadów) umozliwia dodatkowy zarobek na arbitrażu (oczywiście dostępnym tylko dla nielicznych) a także pozwala nie martwić się o mniejsze giełdy, które zawsze bedą równać do tych większych. Przy jednym kierunku ruchu kursu i wielu giełdach to jest bardzo wygodne bo pozwala się skupic w zasadzie na jednej, dwóch giełdach.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 maja 2017, 15:14 przez zbiges, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 29 maja 2017, 14:49

adam1226 pisze: Lepiej powiedzcie, pokażcie, czy kiedykolwiek po tylu zielonych świeczkach dziennych wróciły wzrosty??
Podbijam, sorry sam bede mogl sprawdzić dopiero wieczorem a zżera mnie ciekawość; )

Z ważnych wskaźników zwrocilbym uwagę ze stopniowo zaczynaja odbijac alty ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 29 maja 2017, 15:02

amneziahaze pisze: Co do analizy wykresów i świec, to proszę Cię bardzo, jest wielu specjalistów co zarabiają na o wiele trudniejszych rynkach i szczerze wiedzą - że, tj. nie raz widziałem, czytałem - tak do końca to samo prognozowanie bez wprowadzania w błąd jest akurat trudniejsze nawet od wchodzenia i wychodzenia z pozycji.
Często bardziej niż super skille liczy się te "czucie" danego rynku. Widziałem dużo ludzi zawodowo analizujących z dużymi umiejętnościami, których analizy rynku BTC i altów były słabe, mało efektywne. Mimo używania zaawansowanych narzędzi. Zawodowy forexowiec może słabo rynek BTC czaić. Niektóre osoby mają dobre przeczucie i nawet nie używają skomplikowanych rzeczy na wykresie a mają dobre rezultaty. Kiedyś szukałem nowych wskaźników, narzędzi itp. i zauważyłem, że dużo lepszy obraz uzyskuję dosłownie z samych trendlini, prostych figur i doświadczenia.

Gdyby rynek BTC i altów był tak łatwy dla zawodowych kolegów z forexa, akcji, surowców itp., dawny by był zalecany a nie jest. Nieraz widziałem wypowiedzi zawodowych graczy, którzy dziwili się rynkowi BTC i szczerze mówili, że nie czują tego rynku. :mrgreen:

Dodano po 8 minutach 4 sekundach:
Disi pisze: Czy ktoś mogłby mi podpowiedzieć gdzie znaleźć dokładne dane dzienne z kursu btc z poprzedniej bańki z 2014? Chciałbym porównać jakie ilości bitów wtedy chodziły na bitstampie a jakie są rzucane teraz. Wydaje mi się że dużo więcej ludzi trzyma bity na czas kiedy ceny będą z kosmosu. Obecnie na bitcoinwisdom w skali 1w wychodzi mi że mielono ponad 250k btc tygodniowo, teraz jest to 150k btc. Pytanie czy za taką różnicę odpowiada cena czy dużo więcej ludzi chomikuje bity?
https://bitcoincharts.com/charts/bitsta ... 10zm2g25zv
Randomowe daty, zmień.

PS. Nie wiem czy warto ślęczeć nad tym liczeniem wolumenów. Po pierwsze musisz uwzględnić inny rozkład rynku wtedy - nie tylko rynku USD, ale i teraz na inne waluty. Po drugie do jakich wniosków niby mógłbyś dojść? Że większe wolumeny mamy? No i co? :) To jasne, że raczej większe, bo popularność tradingu wzrasta.
Chomikowanie? Też IMO ślepy zaułek. Łatwo dojdziesz do adresów, którzy maja dużo BTC i skupują na każdej wysokości. Jeśli z tego ktoś wysnuwa wniosek, że to oznacza, że "gruby chomikuje, lecim do góry!" to ja zazwyczaj takie coś od razu przesuwam, bo to totalny stereotyp i typowe pseudo-clue naganiaczy. Dlaczego? Bo gruby gracz a dobry gracz to nie synonimy. Oni wtapiają tak samo jak i ci drobni. Powyżej 1000$ na goxie w 2013 kupowano duże ilości bitów. Grubi także kupują na szczytach, wtedy wolumeny są największe. Jeden sprzeda wysoko, inny kupi, drobnica nie dźwiga takich obrotów. Analiza adresów z dużą ilością BTC zawsze doprowadzi do wniosku, że niektórzy kupują dużo BTC, także wysoko. Nic z tego nie wynika. Próba wyprowadzenia z tego, że kupują na longterm czyli "wiedzą lepiej", to bardzo miałkie i łatwo wejść na minę na każdym poziomie stosując takie nieprawidłowe argumentacje. Dlatego bym sobie darował, bo nie wyciągniesz z tego wartościowych informacji, a bardzo łatwo na siłę możesz wyciągnąć słabe i groźne do zakupu/sprzedaży motywy.

Dodano po 4 minutach 51 sekundach:
Disi pisze: Ci co trzymają duże ilości bitów już na nich dużo zarobili, więc mogą cenę zbić i wywindować jak im się podoba.
Niekoniecznie i nie możesz tego udowodnić. Grubi to tez holderzy na każdym poziomie, często na hypie i wysokości. Adres BTC to adres BTC z daną ilością BTC, nie informacja, że ktoś zarobił czy stracił. Reszta postu dobra i plusik. Pozdr. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » poniedziałek, 29 maja 2017, 15:04

można sprawdzić czy nie pojawiły się nowe adresy co mają dużo btc...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 29 maja 2017, 15:18

ArekW pisze: Dlaczego w tych analizach nikt nie bierze pod uwagę, że kurs jest drukowany na giełdach przez ich właścicieli?
Bo nie możesz tego absolutnie udowodnić, więc jest to bezproduktywna droga. No i liczy się sam wykres. Więc nawet robiąc część wolumenu samemu giełda tworzy wykres, który jest do analizy jakościowo identyczny jak taki, bez żadnych manipulacji giełdy.
ArekW pisze: Oni mają wgląd do wszystkiego, mogą opóźnić księgowanie BTC, wypływ fiatów, mogą połoźyć giełdę kiedy chca, mogą zrobić inside job czyli włam.
Mogą, mogą. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie (bez dowodu), że każda bańka na BTC była w jakiejś części większą czy mniejszą manipulacją giełdy.

Dodano po 2 minutach 30 sekundach:
wizardking76 pisze:można sprawdzić czy nie pojawiły się nowe adresy co mają dużo btc...
Tonący brzytwy się chwyta? :mrgreen: Pisałem w poście powyżej dlaczego to ślepa uliczka i tylko wyraz stereotypów wiodących prawie zawsze do zakupu na każdym idiotycznym poziomie cenowym. Naprawdę, lepiej dać temu spokój niż się wpuszczać w maliny argumentacyjne.

Dodano po 1 minucie 40 sekundach:
adam1226 pisze:
Z ważnych wskaźników zwrocilbym uwagę ze stopniowo zaczynaja odbijac alty
Po takim wypompowaniu to może być dead cat bounce. Na który warto grać na shortterm, ale który może trwać tygodniami i miesiącami, ciągłe powolne opadanie i studzenie banieczki.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ArekW » poniedziałek, 29 maja 2017, 15:30

wizardking76 pisze: można sprawdzić czy nie pojawiły się nowe adresy co mają dużo btc...
Wyjaśnisz, w jaki sposób to ma związek z tym co się dzieje teraz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » poniedziałek, 29 maja 2017, 15:59

ja to pisałem w związku z zmniejszeniem ilości monet w obiegu. gdzieś słyszałem że jakieś fundusze zaczęły inwestować w btc.. http://bitcoin.pl/wiadomosci/biznes/106 ... rd-dolarow

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3269
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » poniedziałek, 29 maja 2017, 16:01

Jednak odbiło się od 2300 na Stampie tak jak wcześniej zakładałem, pytanie tylko czy kurs będzie się dalej kręcił w przedziale 2000-2200 czy właśnie zaczęła się 2 runda spadków licząc na świeczkach 1D.

Btw, a mówią w mainstreamie, że to bitek jest ryzykownym instrumentem ;) http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/a ... 26620.html

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 29 maja 2017, 16:55

wizardking76 pisze: ja to pisałem w związku z zmniejszeniem ilości monet w obiegu. gdzieś słyszałem że jakieś fundusze zaczęły inwestować w btc.. http://bitcoin.pl/wiadomosci/biznes/106 ... rd-dolarow
Człowieku, przecież cytujesz artykuł z 2015... Co sprawia wrażenie, że go nie czytasz a linkujesz by zalewać jedynym słusznym przekazem, że cena BTC wzrośnie a link nadaje powagi Twoim wynurzeniom... Tylko szkoda, że linkujesz a nie czytasz z kiedy to.

To przypomina mi

Ps. Nie ma czegoś takiego jak zmniejszenie monet w obiegu :!:
A wyłapywanie dużych adresów skupujących BTC do niczego nie prowadzi, uświadom to sobie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » poniedziałek, 29 maja 2017, 18:23

oj tam oj tam.. niektóre rzeczy są aktualne przez lata inne zawsze... takie jest moje zdanie że dużo ludzi zbiera bitcoiny i chce sprzedać po lepszej cenie np. po 100 000 USD, inni w ogóle nie chcą sprzedawać bo po prostu chcą walutę oddzieloną od banków. Zresztą pożyjemy zobaczymy. Kiedyś lotnictwo było kiepskim interesem a co jest teraz ? Pierwsze loty w kosmos. Jak się nie da drzwiami trzeba oknem wchodzić. A BTC to jeden z najlepszych wynalazków ludzkości...
https://slib.pl/pl/glowna/
w dzisiejszych czasach kto by pomyślał całkiem dobrze sprzedają się luksusowe mieszkania usytuowane w bunkrach podziemnych. Jeśli to jest potrzebne to tym bardziej BTC jest potrzebny ...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 maja 2017, 18:27 przez wizardking76, łącznie zmieniany 1 raz.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ArekW » poniedziałek, 29 maja 2017, 18:27

wizardking76 pisze: oj tam oj tam.. takie jest moje zdanie że dużo ludzi zbiera bitcoiny i chce sprzedać po lepszej cenie np. po 100 000 USD. Zresztą pożyjemy zobaczymy. Kiedyś lotnictwo było kiepskim interesem a co jest teraz ? Pierwsze loty w kosmos. Jak się nie da drzwiami trzeba oknem wchodzić. A BTC to jeden z najlepszych wynalazków ludzkości...
Nie robisz niczego innego, tylko próbujesz naganiać na zakup. Jak się bańka skończy, znikniesz w odmętach interentu razem z tymi, których pociągnąleś za sobą. Kiedyś był Polaroid i go teraz nie ma. Tak można by wyliczać 1000 super wynalazków, które się nie przyjęły albo zestarzały.
A ile wiesz o BTC to napisałeś w temacie poscie a adresach z dużą ilością monet ;-)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 maja 2017, 18:29 przez ArekW, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » poniedziałek, 29 maja 2017, 18:29

wiesz taka jest różnica między Tobą a mną że ja się BTC zajmuję od lat, sam je wykopałem i wiem co to jest... i uważam BTC na inwestycję do końca mojego tego wcielenia...
niby jakie są te Twoje wynalazki które wszystkim by się przydały ? Polaroid to śmieszny wynalazek nawet nie w 1% tak użyteczny jak BTC... niczego nie przyśpieszał ani nie ulepszał i nie wchodził w trendy przekazywania informacji.

te Twoje wycieczki pod moim adresem na forum i poza nim po prostu źle o Tobie świadczą.. i te twoje -6 punktów dla mnie. Żenujący jesteś.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 maja 2017, 21:27 przez wizardking76, łącznie zmieniany 3 razy.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ArekW » poniedziałek, 29 maja 2017, 18:33

wizardking76 pisze: wiesz taka jest różnica między Tobą a mną że ja się BTC zajmuję od lat, sam je wykopałem i wiem co to jest...
To jest rozmowa o kursie, która nie ma nic wspólnego z twoimi "osiągnięciami" na polu BTC. Jesteś tu tylko po to, żeby naganiać i obiecywać ATH i podobne sukcesy. Jakieś bajki piszesz o lotnictwie, o bunkrach, cytujesz linki z 2015 roku. Jak byś w gorączce pisał. EOT.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 34 gości