Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kxmedia » piątek, 15 stycznia 2016, 22:51

wydaje mi się że nawet jeżeli spadnie jeszcze te kilkadziesiąt dolców to i tak z powrotem wrócimy w okolice 400. ale w dłuższej perspektywie chyba szybciej zobaczymy 200$ niż rekordy, elicie bitcoina kompletnie na razie nie zależy na jakimś względnie dynamicznym rozwijaniu tego projektu.
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: konkor » piątek, 15 stycznia 2016, 23:41

Huobi tradycyjnie leży, jakoś zawsze jak jest nieprzyjemny spadek :) Chińczyki wyciągały mini-banieczkę, to raczej pewne i wszyscy to widzieliśmy. Czy zdążyli zarobić, czy jeszcze będzie próba szarpania odbić? Zobaczymy. Obstawiam jednak jak już wcześniej wspominałem, że będzie podobnie jak po wakacjach 2014. Wykres dość podobny... łapanie noży pod odbicia i cięcie strat, a na koniec bomba. No ale to perspektywa tygodni/miesięcy - a nie dni.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 130
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: KrzysztofPiech » piątek, 15 stycznia 2016, 23:42

Ja tam wierzę już tylko: ryopphdi
Że ile, następny przystanek na 320? A dokładniej jakieś przewidywania?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: hanti » piątek, 15 stycznia 2016, 23:50

jakies megastoplossy na markecie poszly
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6403
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1679
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: maxi82 » piątek, 15 stycznia 2016, 23:54

Zaczyna być strasznie :(
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 16 stycznia 2016, 00:01

E tam strasznie, ja uwielbiam takie akcje. To jest coś pięknego :-)
Czekać długo z fiatami. W razie zbyt wczesnego kupna ciąć starty z prędkością światła. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: hanti » sobota, 16 stycznia 2016, 00:13

ja sie wczesniej troszke bawilem bo mialem nadzieje na odbicia ale zaraz sprzedawalem z lekka strata bo cos slabo to wygladalo. Na szczescie na pekniecie stoplossa udalo sie zalapac. Czy juz mozna prosic o chwile spokoju czy moze to jeszcze nie koniec atrakcji ? :P
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 16 stycznia 2016, 00:38

Jakie człowiek dziwne rzeczy nieraz na kompie znajduje :mrgreen: :D

To tak w nawiązaniu do Lorraine z wątku dla VIPów :mrgreen:

Obrazek

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: HelloFriend » sobota, 16 stycznia 2016, 21:01

Mam wrażenie, że dobijemy do około 390$ i lecimy znowu trochę w dół.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: zomos2 » niedziela, 17 stycznia 2016, 12:20

Operacja ORCHESTRA by NSA.
http://phk.freebsd.dk/_downloads/FOSDEM_2014.pdf


Skłócenie społeczności a potem albo kontrola albo eliminacja. Technologia powstała. Wolność należy wytępić. Wszystko się sprawdza. Jest atak na grono deweloperów. Głównie problemy tworzą pracownicy aktualni albo byli wielkich korporacji jak Google(Hearn).

To co się dzieje z ceną to efekt konfliktu indukowanego wyżej niż sądzicie. "Satoshi" nie planował ograniczeń wielkości bloków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: novymivo » poniedziałek, 18 stycznia 2016, 14:35

Mam nadzieje ze ten projekt upadnie. Jak waluta moze tracic w ciagu paru godzin 25% wartosci. Nikt z glowa w to nie wejdzie. Ja sie wycofuje po ostatnich stratach. Rynek dla manipulatorow, a btc nie wroze przyszlosci. Tak czy inaczej zycze powodzenia.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 18 stycznia 2016, 15:18

Ten projekt upadał już kilka razy, media ogłaszały jego śmierć 89 razy jednak Bitcoin żyje i ma się dobrze. Kryzys deweloperów to jeden z wielu kryzysów który nie jest wielkim zagrożeniem dla projektu, wystarczy jeden deweloper aby pociągnąć to dalej i doprowadzić do wersji "finalnej", przypominam, że mamy nadal jesteśmy w wersji BETA. Co do kursu, to nic nowego, Bitcoin potrafi szybko stracić kilkadziesiąt procent jak i zyskać kilkaset. Masa tego rynku jeszcze jest mała. Wiele walut fiat również traciło wartość w szybkim tempie także Bitcoin nie jest jakimś specjalnym wyjątkiem.

Przypominam też, że Bitcoin jest narzędziem. Jeśli ktoś traktuje go jako lokatę kapitału to jest hazardzistą i musi liczyć się ze stratami. To dotyczy wszystkich walut na świecie w mniejszym lub większym stopniu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: baggins » poniedziałek, 18 stycznia 2016, 17:02

Kolega @novymivo już zapomniał jak Franek rok temu o 20% skoczył (na niektórych platformach podobno momentami było to 40%) a taka stabilna waluta i fizycznie nawet istnieje w papierku ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: novymivo » poniedziałek, 18 stycznia 2016, 17:36

Bitmar pisze:Ten projekt upadał już kilka razy, media ogłaszały jego śmierć 89 razy jednak Bitcoin żyje i ma się dobrze. Kryzys deweloperów to jeden z wielu kryzysów który nie jest wielkim zagrożeniem dla projektu, wystarczy jeden deweloper aby pociągnąć to dalej i doprowadzić do wersji "finalnej", przypominam, że mamy nadal jesteśmy w wersji BETA. Co do kursu, to nic nowego, Bitcoin potrafi szybko stracić kilkadziesiąt procent jak i zyskać kilkaset. Masa tego rynku jeszcze jest mała. Wiele walut fiat również traciło wartość w szybkim tempie także Bitcoin nie jest jakimś specjalnym wyjątkiem.

Przypominam też, że Bitcoin jest narzędziem. Jeśli ktoś traktuje go jako lokatę kapitału to jest hazardzistą i musi liczyć się ze stratami. To dotyczy wszystkich walut na świecie w mniejszym lub większym stopniu.
Nie jest narzedziem gdyz idac do sklepu kupic auto placac BTC okazac sie moze w podczas spaceru btc traci 20% wartosci.
Wartosc narzedzia jest znikoma. BTC to raj dla spekulantow, ludzi z kasa i hazardzistow. Jednak lokowanie kapitalu w btc to szatanski pomysl. Mysle ze coraz wiecej ludzi odchodzi od projektu z tego wlasnie powodu, utraty pieniazkow. Zobaczymy jak rekiny beda ze soba walczyc gdy zabraknie Kowalskich takich jak ja.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ania78 » poniedziałek, 18 stycznia 2016, 17:58

novymivo pisze:
Bitmar pisze:Ten projekt upadał już kilka razy, media ogłaszały jego śmierć 89 razy jednak Bitcoin żyje i ma się dobrze. Kryzys deweloperów to jeden z wielu kryzysów który nie jest wielkim zagrożeniem dla projektu, wystarczy jeden deweloper aby pociągnąć to dalej i doprowadzić do wersji "finalnej", przypominam, że mamy nadal jesteśmy w wersji BETA. Co do kursu, to nic nowego, Bitcoin potrafi szybko stracić kilkadziesiąt procent jak i zyskać kilkaset. Masa tego rynku jeszcze jest mała. Wiele walut fiat również traciło wartość w szybkim tempie także Bitcoin nie jest jakimś specjalnym wyjątkiem.

Przypominam też, że Bitcoin jest narzędziem. Jeśli ktoś traktuje go jako lokatę kapitału to jest hazardzistą i musi liczyć się ze stratami. To dotyczy wszystkich walut na świecie w mniejszym lub większym stopniu.
Nie jest narzedziem gdyz idac do sklepu kupic auto placac BTC okazac sie moze w podczas spaceru btc traci 20% wartosci.
Wartosc narzedzia jest znikoma. BTC to raj dla spekulantow, ludzi z kasa i hazardzistow. Jednak lokowanie kapitalu w btc to szatanski pomysl. Mysle ze coraz wiecej ludzi odchodzi od projektu z tego wlasnie powodu, utraty pieniazkow. Zobaczymy jak rekiny beda ze soba walczyc gdy zabraknie Kowalskich takich jak ja.
Ostatnie 2 lata to robienie czarnego PR w mediach na temat Bitcoina, zeby wytrzepac leszczyne z monet.

Coraz wiecej ludzi odchodzi od projektu?? Wprost przeciwnie.

Przypominam, ze pomimo negatywnych emocji I fali niekompetentnych artykulow np. w Wall Street Journal I Forbsie - to I tak jestesmy z kursem bardzo do przodu w porownaniu do ostatnich kilkunastu miesiecy.

Raj dla spekulantow? A co ma powiedziec ktos kto zainwestowal w Rope 2 lata temu? Albo w zloto? Albo w chinska gielde? Sprawdz wykresy I porownaj z bitcoinem.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: zomos2 » poniedziałek, 18 stycznia 2016, 19:04

@Ania78
Na Chińskiej giełdzie ciągle jest zysk jak ktoś wszedł dwa lata temu :D. Z każdej spekulacji trzeba wiedzieć kiedy wyjść by zarobić. Nie można być pazernym do końca. Inwestować to można w biznes a nie w twory spekulacyjne jak giełdy :)

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ania78 » poniedziałek, 18 stycznia 2016, 19:19

zomos2 pisze:@Ania78
Na Chińskiej giełdzie ciągle jest zysk jak ktoś wszedł dwa lata temu :D. :)
Ano racja 8-) Gorzej jak wchodzil na wiosne '15 ... kazdy z tych chinczykow pluje sobie w brode ze nie wsadzil wtedy pieniedzy w krypto

Dyskutant
Posty: 171
Rejestracja: 17 listopada 2015
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ryopphdi » wtorek, 19 stycznia 2016, 12:46

bax pisze:Ja tam wierzę już tylko: ryopphdi
Że ile, następny przystanek na 320? A dokładniej jakieś przewidywania?
Myślę, że kierunek spadkowy jest na obecną chwilę potwierdzony. Stawiam na to, że będzie test poziomu $300 w najbliższych tygodniach i jego utrzymanie lub upadek zadecyduje o dalszych ruchach.

Obecny tydzień ma szanse być wzrostowy - kurs nie może bez przerwy spadać, muszą być chwile oddechu i zawahania. Jednak dopóki BTC nie przebije 410-420 zakładam, że spadki wrócą.

Dyskutant
Posty: 171
Rejestracja: 17 listopada 2015
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ryopphdi » wtorek, 19 stycznia 2016, 13:54

Jeśli chodzi o poszukiwanie źródeł monet które obecnie są przedmiotem transferu o czym napisał Chancellor w drugim wątku - czy ktoś orientuje się do kiedy Satoshi kopał?

EDIT - znalazłem info że w latach 2009-2010.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: novymivo » wtorek, 19 stycznia 2016, 16:16

Nie rozumiem jakim trzeba byc czlowiekiem zeby po odejsciu z firmy (BTC dev "") robic czarny PR a potem zatrudnic sie w konkurencyjnej firmie banksterskiej pracujacej nad stworzeniem wlasnej waluty " ". Tak czy inaczej BTC potrzebuje kapitana. Tak sobie mysle ze gdyby Satoshi sie ujawnil to by dalo ostrego kopa, baa mysle ze jest w tym jakis wiekszy cel i powod dlaczego oddal stery grupce dzieciakow w piaskownicy.
Dodam ze u mnie w pracy nikt nie wie o BTC, ludzie sceptycznie podchodza do czegos czego nie moga zobaczyc i dotknac hehe.
pzdr serdecznie

ps- ja tez obstawiam spadki i boczniak miedzy 320- 350 $

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baranzii, bn801, MagicznyKrokiet, szajsiwo, zombu i 36 gości