BTC wpływ na inne coin'y

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 17 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BTC wpływ na inne coin'y

Postautor: mazril » wtorek, 11 marca 2014, 14:45

Pytanie jak zachowują się inne coiny mało znane podczas znaczących wzrostów btc ? Może ktoś powiedzieć jak wyglądało ich zachowanie podczas poprzedniej banieczki btc. Na zdrowy rozsądek powinny najpierw spaść a gdy wzrosty btc przyhamują polecieć w górę ale czy tak było poprzednio? niestety siedzę z byt krótko w temacie żeby nabrać doświadczenia odnośnie crypto pchełek.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC wpływ na inne coin'y

Postautor: bl4ck » wtorek, 11 marca 2014, 14:57

Z reguły jest tak że jak btc spada to alty też spadają i odwrotnie, ale tak na prawdę ten świat rządzi się własnymi regułami :)

Dyskutant
Posty: 198
Rejestracja: 11 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wawa

Re: BTC wpływ na inne coin'y

Postautor: DonArkada » wtorek, 11 marca 2014, 15:15

M moim odczuciu jak btc spada alty tez, z wyjatkiem doge. Jak btc w styczniu spadlo doge poszybowal. W lutym to samo.
Ale teraz jest juz tyle altow ze ciezko sie polapac.

wyslane z mojej pralki xD

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 17 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTC wpływ na inne coin'y

Postautor: mazril » wtorek, 11 marca 2014, 16:09

ok dzięki za informacje, doge tu było anomalią w stosunku do reszty. obecnie siedzę 80% w obiecujących śmieciach mam nadzieję że tym razem też będzie podobnie i reszta podąży za btc. Swoją drogą co stoi za odbiciem kursu btc na inne waluty ?

Załóżmy że mam 1000 NOBL w momencie jak BTC drożeje, logicznym było by szybko kupić za NOBLE BITKA żeby zarobić na wzroście. Efektem takiego działania powinien być spadek kursu NOBl ... skoro nie motoryka tłumu co napędza wzrost altów podczas wzrostu BTC hmmm...

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, Fugitive, Google [Bot] i 35 gości