Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » wtorek, 12 grudnia 2017, 18:21

benny pisze:
splatt91 pisze:
wraith pisze:Dzisiejszy dzien zakonczy sie na poziomie nie mniejszym niz 375
Sprawdze o 23:00 Obrazek
A tak na serio.sppdziewacie sie korekty kursu ? Chcialbym wlasnie jeszcze w międzyczasie dorzucic sobie ltc jak skorekci tylko nie mogę dojść do jakiego poziomu bo to ciągle rośnie..
Przecież korekta już była :) Do 300$. Pisałem o tym.
Noo i pozamiatane heheh. No to zaczekam na kolejna Obrazek

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » wtorek, 12 grudnia 2017, 18:25

Bittrex:
1. Usdt i trzeba brac poprawke :l
2. Skorekcilo sporo ponizej. Nawet udalo mi sie kupic po 283 i puscic po 308 jadac tramwajem :)
3. Narysowala sie w 30M gwiazda wlasnie ale nie wiem czy to nie za mala skala. Niemniej jednak gwiazda to gwiazda :)
4. Przeciwko korekcie beda walczyc ci, ktorzy wskakiwali przy 300+ a schodzilo w kilka sekund i po 500 sztuk.

Oscylukemy w granicach 300 +/- 10 nawet narysowac sie nic nie da. I dobrze bo i tak sie nie sprawdzily rysunki zadne. Nie wiem w sumie co dalej...kupic po cenie i zapomniec czy ustawic na 176...

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wraith » wtorek, 12 grudnia 2017, 18:33

japu. jesli mowisz o kupi zapomnij to kup i poczekaj az dojdzie do 10k i olej wszystko inne bo jak masz kupic za 300 i sprzedac za 340 to sie nei oplaca. nie kupisz dzis za 300 a za dwa dni bedzie za 470 i bediesz zalowal. KUP i poczekaj do 10k

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: benny » wtorek, 12 grudnia 2017, 18:56

japu pisze:Bittrex:
2. Skorekcilo sporo ponizej. Nawet udalo mi sie kupic po 283 i puscic po 308 jadac tramwajem :)
Informacyjnie: ja się posługuję poziomami z Bitstampa. Stąd mogą wynikać u Ciebie rozbieżności. U mnie nie zeszło poniżej 300$.
Oscylukemy w granicach 300 +/- 10 nawet narysowac sie nic nie da. I dobrze bo i tak sie nie sprawdzily rysunki zadne.
W tym wypadku, cena nie zeszła poniżej 300$. Rysunki się jednak sprawdziły :) Był dobry moment na dołączenie do ruchu.
Obrazek
Na LTCBTC opór na 0.02.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » wtorek, 12 grudnia 2017, 19:45

Na.parze LTCBTC na pewno bedzie opor na 0.02 poniewaz poprzedni ostatni szczyt byl gdzies w tych okolicach ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: spamboy » wtorek, 12 grudnia 2017, 23:48

Ja nadal z połową na pokładzie. Chociaż przez chwilę przed chwilą było już ciepło :) I tak z tych poziomów to już sie na sprawę inaczej patrzy. Zastawanwaim sie czy się rozegra taki scenariusz jak z poziomów 233. Ktoś mocno asekurował te chwilowe wykwawaianie. Ja odebrałem to jak chwilowe upuszczanie krwi by nie blokowały wzrostu, bo powstał dłuższy impas. Wrócilismy do trójkata i pytanie co teraz... :)

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kapelusz » środa, 13 grudnia 2017, 06:46

Wg mnie ktoś bardzo mocno bronil poziomów 270-300$ powstal wolumen jakiego jeszcze nie bylo na bitfinexie na LTCUSD czyli to znaczy duzo. Moim zdaniem teraz powinnien byc wolny wzrost do ATh i pozniej Bog jeden wie. Moze znowu takie szalenstwo jak wczoraj. Dobrze by bylo bo jestem na pokladzie :D

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » środa, 13 grudnia 2017, 08:12

Wskaznik RSI od najmniejszej skali do H4 wlacznie troche sie schodził aczkolwiek w D1 ciągle jest wysoko. Wydaje mi się ze troche poslimaczymy sie jeszcze z kursem albo jednak skorygujemy moze do tych 230 $ ? . Zastanawiam sie też czy przy kolejnym wzroscie dzienna swieczka dojdzie np do 350$ i spadniemy ?:) Pewnie tez na to wpływ ma bitcoin, który nie chce spadac ani wzrosnąć podejrzewam ze maja na to wplyw kontrakty futures wchodzace 18.12 i jakies forki w grudniu Co myslicie ?

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: benny » środa, 13 grudnia 2017, 09:32

splatt91 pisze:Wskaznik RSI od najmniejszej skali do H4 wlacznie troche sie schodził aczkolwiek w D1 ciągle jest wysoko. Wydaje mi się ze troche poslimaczymy sie jeszcze z kursem albo jednak skorygujemy moze do tych 230 $ ? . Zastanawiam sie też czy przy kolejnym wzroscie dzienna swieczka dojdzie np do 350$ i spadniemy ?:) Pewnie tez na to wpływ ma bitcoin, który nie chce spadac ani wzrosnąć podejrzewam ze maja na to wplyw kontrakty futures wchodzace 18.12 i jakies forki w grudniu Obrazek Co myslicie ?
https://www.tradingview.com/x/MV9B1z2T/

Wyjście z tego trójkąta w górę da nam zasięg (395 - 400), analogiczne wybicie dołem może dojść do 230, a nwet okolice 200 $.

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Verdas » środa, 13 grudnia 2017, 09:45

Mnie wychodzi dolny zasięg nawet do 190$, ale pewnie i tak wyjdzie górą albo zrobi delikatne wyjście i boczniaka
https://www.tradingview.com/x/B5iUWTAI/
Chyba, że możliwe jest przejście w taki kanał i wystudzanie wskaźników. Ale to ktoś mądrzejszy musi się wypowiedzieć czy może kurs pominąć trójkąt
https://www.tradingview.com/x/ouwD8lRW/

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wraith » środa, 13 grudnia 2017, 10:04

Te spekulacje opieracie na jakis wiadomosciach czy to chodzi o modlitwe bardziej :)
Dzis do mojego portfela dolaczam NEM $0.5 za jednostke
Nie namawiam ale zeby potem nie bylo
mozna kupic tu: bittrex

Wyobrazcie sobie tylko ze macie 30 kryptowalut po okolo 10 jednostek kazdej kupione za grosze zebrane w ciagu roku i nagle jedna z nich ma cene jaka pozwala wam sie cieszyc dosc sporoa gotowka. Ja bym wam polecal stworzyc wlasnie wlasny taki portfel , po taniosci tak zeby w razie czego nie bylo wam szkoda kupic jednostek za 50 PLN ale jak stracicie to 50 PLN nie bedzie wam zal prawda? przy 30 walutach 50 PLN to raptem 1500 PLN niby sporo ale rozlozyc to na rok czy dluzej to nie tak zle to wyglada.

UPDATE
https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=btc-xem
XEM NewEconomyMovement (XEM) - NEM

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Czarsky » środa, 13 grudnia 2017, 11:01

Czyżby coś się ruszyło? :lol:

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Verdas » środa, 13 grudnia 2017, 11:10

Czarsky pisze:Czyżby coś się ruszyło? :lol:
Na razie odbija się w trójkącie jeszcze.
@wraith, Nie jest to głupie, a jak je przechowujesz, masz jakiś uniwersalny portfel, czy ciągle zakładasz nowe?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Zeyt » środa, 13 grudnia 2017, 12:01

@wraith To wątek LTC jest :) a jak BTC spadnie to te Twoje alty beda nic nie warte, o ile przetrwaja w ogóle ^^ Wyglada na to ze zrobilo nam sie mocne wsparcie w okolicach 268 $, teraz moment kluczowy, jesli wyjdziemy góra to faktycznie 400$ osiagalne, jesli wyjdziemy dołem to kolejne wsparcie w okolicach 195-216 $, Osobiscie uwazam ze jesli przy takim wzroscie cena tak wysoko sie zatrzymala to dalsze wzrosty sa calkiem mozliwe, szczegolnie ze na m15 rysuje nam sie cos w stylu byczej flagi :)

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Verdas » środa, 13 grudnia 2017, 12:08

@Zeyt, Trzymałem palec nad otworzeniem shorta, ale teraz też mi bardziej pasują wzrosty. Na szczęście mam ten komfort bycia na fiatach obecnie. :)

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wraith » środa, 13 grudnia 2017, 12:09

Alty chyba nie maja nic wpsolnego z kursem BTC ? moze byc waluta ktora wybije sie bo BTC bnazuje na proof of work a inne np na stakowaniu itd wiec mysle ze zbyt uogolniasz. POzatym co jesli kupilem teraz 100 jednostek za $10 a sporzedam za $700-800 tak sie zapowaida w przypadku strats. Jak strace $10 dolcow to nie bede plakal. ale jak wydam teraz 15k na BTC zeby zarobic 1k ale zaryzykowac 15k to bym sie zaplakal jakbym stracil te 15k
dlatego buduje swoj finansowy portfel wlasnie na slabiakach :D lepiej miec armie zombie niz jednego goliata

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: TSD_WWA » środa, 13 grudnia 2017, 12:10

@Zeyt, mam pytanie odnosnie Twojej teorii. Bo z tego co zdazylem sie nauczyc to jest jakis tam kapital na rynku kryptowalut i kurs danej waluty zdradza nam gdzie siedzi najwieksza czesc kapitalu. Gdy kurs spada, czyli odnoszac sie do Twojego posta, BTC spada, to oznacza odplyw kapitalu z danej waluty. Twierdzisz ze w takim przypadku, inne alty leca na leb na szyje, ale chyba tylko w wypadku sprzedazy btc na fiat. Bo w przypadku ucieczki kapitalu z BTC na alty, ich wartosc powinna wzrosnac prawda?
Wydaje mi sie ze rynek krypto stal sie taki popularny i coraz wiecej ciekawych projektow i zastosowan kryje sie pod konkretnymi walutami, ze nie jestesmy zdani tylko na łaske BTC. Sa eth, ltc np ktore dzialaja o wiele szybciej. a chyba o jak najszybszy transfer danych w tym wszystkim chodzi? Wydaje mi sie ze ewentualne pękniecie banki a nawet upadek BTC ( co wg mnie jest niemozliwe ) nie koniecznie oznacza upadek rynku kryptowalut. Za daleko juz to zaszlo i zbyt wiele jest alternatyw ponadto niezaleznych wg mnie. Ale moze nie jestem wystarczajaco obeznany i moge sie mylic.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: CzarnaOwca » środa, 13 grudnia 2017, 12:14

Ale jak by BTC upadł to tort do podziału będzie na zbyt duża liczbę kryptowalut, ale każdy wie, że do tego nie dojdzie ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Zeyt » środa, 13 grudnia 2017, 12:17

wraith pisze: Alty chyba nie maja nic wpsolnego z kursem BTC ? moze byc waluta ktora wybije sie bo BTC bnazuje na proof of work a inne np na stakowaniu itd wiec mysle ze zbyt uogolniasz. POzatym co jesli kupilem teraz 100 jednostek za $10 a sporzedam za $700-800 tak sie zapowaida w przypadku strats. Jak strace $10 dolcow to nie bede plakal. ale jak wydam teraz 15k na BTC zeby zarobic 1k ale zaryzykowac 15k to bym sie zaplakal jakbym stracil te 15k
dlatego buduje swoj finansowy portfel wlasnie na slabiakach :D lepiej miec armie zombie niz jednego goliata
Wlasnie maja i to duzo wspolnego, spojrz na wykresy, ostatnie korekty bitcoina i jak zachowywaly sie alty w stosunku do tego, wszystkie na leb na szyje, te duze alty troche mniejsze straty ale mimo to leciały. A co do przelewu kapitału, faktycznie jak bitcoin spada a alty rosna tzn ze kapitał jest teraz w nie wrzucany, ale jak bitcoin tak jak mowisz zacznie spadac bo bedzie wymieniany na fiaty, to caly swiat krypto w dół, niezaleznie czy danego alta sie kopie czy stackuje


EDIT: ale nie sugerujcie sie mna, ja tylko pisze co widze, moge sie mylic :) Ostatnia rzecza w jaka bym uwierzył to teoria ze BTC nie jest bańka i nie upadnie ^^

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wraith » środa, 13 grudnia 2017, 12:29

Zeyt pisze:
wraith pisze: Alty chyba nie maja nic wpsolnego z kursem BTC ? moze byc waluta ktora wybije sie bo BTC bnazuje na proof of work a inne np na stakowaniu itd wiec mysle ze zbyt uogolniasz. POzatym co jesli kupilem teraz 100 jednostek za $10 a sporzedam za $700-800 tak sie zapowaida w przypadku strats. Jak strace $10 dolcow to nie bede plakal. ale jak wydam teraz 15k na BTC zeby zarobic 1k ale zaryzykowac 15k to bym sie zaplakal jakbym stracil te 15k
dlatego buduje swoj finansowy portfel wlasnie na slabiakach :D lepiej miec armie zombie niz jednego goliata
Wlasnie maja i to duzo wspolnego, spojrz na wykresy, ostatnie korekty bitcoina i jak zachowywaly sie alty w stosunku do tego, wszystkie na leb na szyje, te duze alty troche mniejsze straty ale mimo to leciały. A co do przelewu kapitału, faktycznie jak bitcoin spada a alty rosna tzn ze kapitał jest teraz w nie wrzucany, ale jak bitcoin tak jak mowisz zacznie spadac bo bedzie wymieniany na fiaty, to caly swiat krypto w dół, niezaleznie czy danego alta sie kopie czy stackuje


EDIT: ale nie sugerujcie sie mna, ja tylko pisze co widze, moge sie mylic :) Ostatnia rzecza w jaka bym uwierzył to teoria ze BTC nie jest bańka i nie upadnie ^^
Bo ludki teraz traktuja BTC jak banke ktora ma zaraz peknac. Zdjae sobie sprawe ze kiedy peknie BTC ustabilizuje sie na jakims normalnym kursie ale ludzie nie przestana wierzyc zaraz w cryptowaluty. Bo np 70% spoleczentwa wie ze btc to banka wiec realnie operuje waluta jak ltc eth str xem itd. Jezeli btc spadloby z 15k do 1k to myslisz ze LTC by spadlo do ilu ? do $0.00456 Co by sie stalo gdyby teraz BTC spadlo do 1k ?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BCDP, DjVegas98, Google [Bot] i 32 gości