Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Trader93 » czwartek, 13 lipca 2017, 21:24

Może ktoś wyznaczyć poziomy wsparcia na parze ltc/usd ?
Byłbym bardzo wdzięczny :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: novymivo » czwartek, 13 lipca 2017, 21:30

@Trader93,

ps - na 41.21 na btc-e moze byc double bottom, przebicie wsparcia ale odbicie nad zaraz po tym.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Polskie Forum Bitcoin.pl

smp
Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: smp » niedziela, 16 lipca 2017, 11:33

No to bitcoin gruchnął jak przeczuwałem... i to dopiero początek.

Jednak LTC/BTC ładnie się trzyma....

Heh gdyby nie zaangażowanie Charliego, wprowadzenie nowinek i dalsze plany rozwoju to mielibyśmy już pewnie 0.015

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Trader93 » niedziela, 16 lipca 2017, 15:06

Nie wiem jak na innych coinach ale na litecoinie i bitecoinie widać już tak perfidną manipulację kursem, że szkoda gadać. Cegły spuszczane przez grubasów to w zasadzie pustaki bo wartość tych bidów jest wręcz śmieszna: 0,135; 0,690. Po tym widać że im mocno zależy żeby kurs spadał. Nie widzę powodu do spadania - problemy ze skalowalnością to są problemy bitcoina a nie litecoina i innych coinów. Ja jestem gotowy zobaczyć nawet 15 $ i nie sprzedam tylko dlatego że ktoś chce się na tym nieźle obłowić. :D Zresztą gramy na giełdzie po to żeby wygrywać a nie dostawać po dupie. Litecoin ma dużą przewagę nad innymi altami, jedyne alty które mogą z nim konkurować to dash i etherum moim zdaniem, ale do etherum nie mam zaufania bo po pierwsze jego ilość nie jest ograniczona a po drugie spaść z 400 na 200 dolarów zanim bitcoin zaczął na dobre opadać to nie budzi mojego zaufania.

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Narling » niedziela, 16 lipca 2017, 15:32

Nie cięcie strat to największa głupota jaką można zrobić, litcoin zapewne osiągnie jeszcze sporo wyższe poziomy niz to co było widoczne, jednak jaką masz gwarancję że nastąpi to szybko. Możliwe że zamroziles kapitał na długi okres czasu. Litcoin na ostatnie spadki reaguje najlepiej zaliczył najmniejsza stratę że wielkiej 4, próby wybicia są najbardziej dynamiczne.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Trader93 » niedziela, 16 lipca 2017, 17:44

Narling pisze:Nie cięcie strat to największa głupota jaką można zrobić, litcoin zapewne osiągnie jeszcze sporo wyższe poziomy niz to co było widoczne, jednak jaką masz gwarancję że nastąpi to szybko. Możliwe że zamroziles kapitał na długi okres czasu. Litcoin na ostatnie spadki reaguje najlepiej zaliczył najmniejsza stratę że wielkiej 4, próby wybicia są najbardziej dynamiczne.
Otóż to gdyby na litecoinie się nic nie działo zrobilbym tak jak mówisz, ale ten kurs specjalnie jest spychany w dół przecież to widać gołym okiem. A tak poza tym to te ciągłe obserwowanie dołka jest strasznie stresujące. Większość na forum btc zakłada jeden scenariusz że zobaczą 1200 $ za bitcoina a co jeśli się mylą ?
Jeśli o mnie chodzi też jestem skłonny wierzyć w te 1200 $ ale w marcu srogo się rozczarowałem jak się wyprzedałem z bitcoina ze stratą 1000 zł na jednym bitcoinie a tu nagle zaczął rosnąć także teraz się nie wyprzedam, będę czekać tak długo jak to jest konieczne nawet rok jeśli trzeba. ( podałem przykład bitcoina bo jak on spada to litecoin także więc proszę mnie nie minusować za off top )
A tak poza tym to właśnie stwierdziłeś że osoby które grają long term są głupie bo nie tną strat. Mamy osoby które grają long term i short term i ci pierwsi mogliby poczuć się obrażeni. Ja się nie obrażam myślę że twoja taktyka jest lepsza i możesz znacznie więcej zarobić ale za to ciągle musisz obserwować rynek jeśli chcesz swój cel zrealizować i to ciągłe gapienie się na monitor już mnie denerwuje. :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: BTC-m » niedziela, 16 lipca 2017, 22:42

Witam. LTC wygląda teraz na jedyne krypto z historią i obrotami dobrą do handlu, pytanie tylko czy zerwie z naśladowaniem spadków BTC. Ludzie muszą gdzieś zarabiać a to może nadmuchać niezłą bańkę na eltku.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: terles » czwartek, 20 lipca 2017, 14:38

Wie ktoś może, dlaczego LTC został zamrożony na Poloniex?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » piątek, 21 lipca 2017, 21:02

Szykujcie się bracia i siostry. To już niedługo. Zmiana trendu.
Spoiler:
[youtube][/youtube]
:mrgreen:
Ostatnio zmieniony piątek, 21 lipca 2017, 22:20 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bitmar » piątek, 21 lipca 2017, 21:50


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kabar » piątek, 21 lipca 2017, 23:49

amneziahaze pisze: Szykujcie się bracia i siostry. To już niedługo. Zmiana trendu.
a teraz jest jaki, bo się pogubiłem? :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » piątek, 21 lipca 2017, 23:53

kabar pisze:
amneziahaze pisze: Szykujcie się bracia i siostry. To już niedługo. Zmiana trendu.
a teraz jest jaki, bo się pogubiłem? :?
Spadający.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: adam1226 » piątek, 21 lipca 2017, 23:56

Chłopcze :roll:
Wracając do tematu, nie przebija się Wam czasem HS?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: dreimore » piątek, 28 lipca 2017, 12:03

Temat ucichł ale wszyscy przed pierwszym sierpnia obserwują :)
Obrazek
Cały czas poruszamy się klinem wzrostowym, którego dół jest czasem jedynie wydaje mi się celowo poszerzany aby kupić trochę czasu. Maksymalny zasięg nadal wydaje mi się 6x $ przed wyjściem z niego, a z tego układu duża szansa jest wyjścia dołem. Szansę jedynie widzę w LN, która pozwoliłaby wyjść z tego górą i przebicie nawet w skali log rysowanej od lipca zeszłego roku. Czas na to jest gdzieś do początku września, także sytuacja na Bitku się wyklaruje, będzie koniec wakacji oraz widzę możliwość ukazania się info o LN. Obecnie RSI dzienne jest poniżej 50 i zatrzymaliśmy się na jednej z linii trendu wzrostowego oraz na szczycie rysowanym z 10 maja. Chyba możemy pełzać (lub wystrzelić) do góry, jedyne co jest niepokojące i trzeba uwzględnić to domykające się prawe ramię RGR ale nawet jeśli to wydaje mi się, że (tak jak ostatnim razem) nie osiągnie pełnego swojego możliwego zasięgu. Proszę o opinię starszych kolegów ;) to takie moje przemyślenia "bazgrane" na szybko. Wykres Finex, skala 1D, rysowałem na BTC-e ale umarł niestety. Jest tylko taki komunikat ale o tym każdy już pewnie wie. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnego ostatniego weekendu lipca ;)
Obrazek

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: redbog » piątek, 28 lipca 2017, 14:15

Offtop:
Giełda btc-e padła i szukam alternatywy gdzie można handlować ltc/btc bez weryfikacji i jak największym limitem wypłat dziennych (na btc-e było 100btc na dzień). Narazie mam takie:
https://bittrex.com/ - 3btc dziennie
https://poloniex.com/ - 2000usd dziennie
Znacie jeszcze jakieś giełdy godne polecenia? Oraz czy na wyżej wymienionych jest też limit roczny oprócz tego dziennego?

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sha256 » piątek, 28 lipca 2017, 14:23

Aktualnie problem z Poloniexem:

LTC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the LTC team. Any updates must be tested and audited before enabling.

Wszystkie operacje na LTC zablokowane. Po sprawie BTC-e taki komunikat spowodował od razu zjazd z $42.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » piątek, 28 lipca 2017, 15:47

A ja właśnie wszedłem w LTC. Sporo grałem pod Segwit LTC ,teraz z Bitem coś na dźwigniach ugrane, część wczoraj straciłem to te spadki dzisiejsze LTC mnie osobiście zachęciły i jestem od 0.0139. Plus jest taki że jak teraz wyłączona zostanie obsługa na giełdach Bita Litecoin jak struś pędziwiatr dotrze wszędzie i pomoże wykorzystać każdą okazję. Jak wy to widzicie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: adam1226 » piątek, 28 lipca 2017, 17:41

socjolog2008 pisze: ta Litecoin jak struś pędziwiatr dotrze wszędzie i pomoże wykorzystać każdą okazję. Jak wy to widzicie.
O ile znowu nie wystapi spam atak..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bit-els » piątek, 28 lipca 2017, 18:10

Co ta sieć ltc taka słaba. Bit przeżywał różne ataki, czasem rodzaj experymentu, ale nigdy do takich opóźnień nie dochodziło.
Pytam poważnie? Czy moc sieci ltc jest za mała, czy jakaś inna różnica w koncepcji blockchaina ltc w porównaniu do btc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » piątek, 28 lipca 2017, 18:35

Ale czemu słaba @Bit-els dzisiaj kupiłem na jednej giełdzie i rozsyłałem na 3 różne giełdy (i nie po 3 Lity a więcej;) i śmiga jak młody dźik. Kilka minut i jest z małym fee. Zdarzyły wam się jakieś większe przestoje, problemy ? Przy jakich ilościach ?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości