Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 14 marca 2023, 14:02

Idzie mocno. Na samym ETH 100 baksów do góry w ciągu 2h :)

edit: tak mudol, 100 baksów :)

Początkujący
Posty: 332
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 316
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » wtorek, 14 marca 2023, 14:09

Dzień szatana :D krypto to jednak piękny wynalazek. Jeszcze trochę i będę miał za free bilet do Japonii :D podziękowania marudom za cynk (dzięki socjo:) ), że coś urośnie jednak... :D

ps. oo już mam na bilet :D pięęękny dzień.

Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 9 listopada 2022
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: realism » wtorek, 14 marca 2023, 14:22

To wygląda serio jakby dołek był za nami , następne chyba 28k?

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » wtorek, 14 marca 2023, 14:24

Teraz niech to utrzymają z 2 tygodnie

Początkujący
Posty: 524
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 450
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 14 marca 2023, 14:45

Tu nie ma co utrzymywac, paliwa na kolejne wzrosty jest/bedzie az nadto, tutaj musi do 30k jak nic do weekendu wybic, czas pokazac troche mocy po takim marazmie.

DOT irytuje, zanurkowal od zeszlego lata o ~35% w stosunku do BTC, trzeba miec duzo cierpliwosci do tego krypto
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 marca 2023, 14:50 przez adamjttk, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 marca 2023, 14:48

odoja pisze: wtorek, 14 marca 2023, 14:09 Dzień szatana :D krypto to jednak piękny wynalazek. Jeszcze trochę i będę miał za free bilet do Japonii :D podziękowania marudom za cynk (dzięki socjo:) ), że coś urośnie jednak... :D

ps. oo już mam na bilet :D pięęękny dzień.
Cieszę się że się cieszysz. Nakręcam dla @Godstar kolejne 10 mln. Czekam na porządna euforię i zastawianie domów pod kupno BTC ;) Karpelesa kopnij w d.Ę jak będziesz w Tokio
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » wtorek, 14 marca 2023, 14:55

Sprzedane w całości BTC i ETH. Ponad 30% wzrostu w 3 dni i sentyment na forum już samo w sobie prosi się o korektę. Dodatkowo na czym w sumie opiera się ten rajd?

- Powel przedobrzył i sie wycofa. Z tym że dzieje się dokładnie to czego chciał - chciał dowalić do pieca bo zduszenie inflacji to priorytet
- CZ wpompuje hajs w BTC i ETH
- BTC jednak uratuje nas wszystkich przed bankami i zbawi świat

Ja średnio kupuję fundamenty tego rajdu, mamy jeszcze rok do halvingu. Keszuję dojebany zysk i czekam na spadki do 23k 8-)

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » wtorek, 14 marca 2023, 15:00

adamjttk pisze: wtorek, 14 marca 2023, 14:45Tu nie ma co utrzymywac, paliwa na kolejne wzrosty jest/bedzie az nadto, tutaj musi do 30k jak nic do weekendu wybic, czas pokazac troche mocy po takim marazmie.
Wiesz w czym ja widzę na ten moment problem? Wybiliśmy nowy szczyt a RSI dalej jest niższy szczyt niż przy poprzednim wybiciu. Na ten moment jak nie podbiją w górę to dalej mamy niedźwiedzią dywergencję na D1. Muszą to utrzymać i wybić jeszcze wyżej wtedy to się zaneguje i będzie spokojniejsza głowa że to ma szanse zrobić coś więcej niż pump and dump.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 marca 2023, 15:08

@Janome wiesz jaka jest różnica gry na akcjach i na indexach - grasz w obie strony i masz w poważaniu walor. Ewentualnie jakaś spółka cię jara która jest składową z jakimś tam ciężarem w indexie.
Tu masz sektę słońce wierzących że cyfrowy ticker wyzwoli świat i położy kres hegemoni bangsterki LOL pokona banki, system monetarny, zlikwiduje biedę na świecie, głód w Afryce, zniweluje ocieplenie klimatyczne i na koniec rozmnoży ginące gatunki jak szympansy karłowate bonobo XD
Właśnie się wybudziły i powyłaziły z piwnic brygady głoszące BTC ewangelie. Na pewno odradzam szortowanie tego teraz - jak w mordę strzelił idą po 30k
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » wtorek, 14 marca 2023, 15:14

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 marca 2023, 15:08Na pewno odradzam szortowanie tego teraz - jak w mordę strzelił idą po 30k


Nie szortuję - stoje z boku.

Euforia powoli na tagu jakby Powell już ogłosił QE. Pozytywne i negatywne newsy wyolbrzymione do skrajnej przesady w ostatnim tygodniu.

CZ pompuje kase, którą spuści w sobie tylko znanym momencie. To samo się działo dokładnie miesiąc temu. Wtedy nie udało się przebić 25200, wtedy sprzedalem za 24800. Teraz się udało przebić - sprzedałem za 26050.

Może i zajedziemy wyżej ale jestem pewny, że do miesiąca odkupię taniej niż sprzedałem. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » wtorek, 14 marca 2023, 15:18

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 marca 2023, 15:08Tu masz sektę słońce wierzących że cyfrowy ticker wyzwoli świat i położy kres hegemoni bangsterki LOL pokona banki, system monetarny, zlikwiduje biedę na świecie, głód w Afryce, zniweluje ocieplenie klimatyczne i na koniec rozmnoży ginące gatunki jak szympansy karłowate bonobo XD
@socjolog2008 Ludzie smiali sie z aut, mowilie ze nic nie zastapi konia, mowili tez ze ludzie nie lataja i smiali sie z braci Wrights.
Puzniej powstal peertopeer protokol TCP . A ludzie smiali sie z idei internetu. mowili kto bedzie wysylal maile. I tak powstaly przegladarki , tablety i chatyGP, a socjolog nadal podruzuje w bryczce .

@socjolog2008 Oczywiscie to glupia docinka i zart, wielki szacun za wiedze. Peace :D

Zchowaj idee placidla do kieszeni , patrz na to jak na protokol, podwaline matrixa :D Zreszta ciekawy sam jestem jak to sie rozwinie, juz mamy nft na btc, second layer Liquid a nie LN a bedzie wiecej...

Rewolucja sie rozpoczela i nie zatrzymasz tego z kolegami regulatorami i fedem ;)
Twoje akcje beda w postaci nft na smartcontraktach , bez sec-u Knfu, czy Bafinu .
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 marca 2023, 15:41 przez Majkos, łącznie zmieniany 2 razy.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 marca 2023, 15:32

Majkos pisze: wtorek, 14 marca 2023, 15:18Rewolucja sie rozpoczela i nie zatrzymasz tego z kolegami regulatorami i fedem
Twoje akcje beda w postaci nft na smartcontraktach , bez sec-u Knfu, czy Bafinu .
Zdecentralizowac rzad, bez mozliwosci kontaktu osobistego.


A co to za głodne kawałki sprzed dekady? :twisted:
Przesiedziałeś ostatnie kilka lat w Bieszczadach? ;)

Przecież przyszłość krypto jest już dawno zaplanowana i jasna. Krypto to wspaniała idea, która właśnie jest twórczo rozwijana do CBDC, czyli postaci kontrolowanej, bezpiecznej oraz wygodnej i dostępnej dla wszystkich.
A stare, nieekologiczne, niestabilne i wykorzystywane w niecnych celach kryptowaluty zostaną zakazane we właściwym momencie przy poklasku tłumów.

Mam nadzieję, że pomogłem. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 marca 2023, 15:41

Majkos pisze: wtorek, 14 marca 2023, 15:18Twoje akcje beda w postaci nft na smartcontraktach , bez sec-u Knfu, czy Bafinu .

Owszem. Od miesięcy trwają już testy na autorskim blockchain i technologia będzie sprzedawana, implementowana na inne giełdy w Europie. Wiem, wiem śledzę technologię i inwestuje w to no na pewno nie pozwolą tego robić takim typkom spod Chińskiej gwiazdy gpwpm.pl
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 marca 2023, 15:43 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 14 marca 2023, 15:43

U mnie finalnie wygranko, 25% pozycji zamknąłem.



Widzę sporo niedowierzania przy tych wzrostach - ZNOWU! Fejk mieliśmy ostatnio przy 25k$, wątpię by teraz miało się z*ebać. Że jak? Stąd idziemy na 10k$? Nie widzę tego i ręcę pod dupę.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 14 marca 2023, 15:44

ekonokomik pisze: wtorek, 14 marca 2023, 15:32A stare, nieekologiczne, niestabilne i wykorzystywane w niecnych celach kryptowaluty zostaną zakazane we właściwym momencie przy poklasku tłumów.
Nie sądzę :D Tzn. nigdy nie wiesz czy ktoś rozwija jakiś projekt dla słusznej idei, czy tylko wyłącznie dla zysku, ale tak czy siak każdy chce zarobić na inwestycji :D Stworzenie kodu czy projektu i wylistowanie tego na jakiejś giełdzie popularnej to nie jest takie hop siup, ktoś to musi zrobić z głową :D W crypto mamy dużą premię za ryzyko, które jest spore i dlatego są takie epickie wzrosty i upadki :D Ale w ogólności ten rynek rośnie od 12 lat i takie są fakty, jedne projekty się obronią inne nie :D Aczkolwiek rynek crypto jest już tak duży, dużo też ludzi pewnie podobnie jak ja trzyma w tym kasę i oszczędza na emeryturę, jakkolwiek wydaje się to śmieszne, że upadek całego ekosystemu miałby niemałe znaczenie dla całego świata i stabilności finansów, nie mniejsze niż upadek dużego banku :D Więc to też może bić igranie z ogniem przez regulatorów, a widzimy jak ekonomia jest wrażliwa :D Wg. mnie future is bright, mamy technicznie hossę, nic tylko kupować i grać na wzrosty, a BTC jako skowronek w kopalni może wskazywać na powrót bullmarketu na szerokim rynku :D Ale jesteśmy już tak wysoko, że radzę uważać przynajmniej próbować kupować coś w okolilcach 25k$, a jak spadniemy poniżej 24k$ to uważać bardziej :D Ale podobnie pisałem jak jeszcze było 20k$, dwa dni temu :D 1 BTC to 1 BTC :D BTC 100k$ soon :D BTC 288k$ soon :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » wtorek, 14 marca 2023, 16:01

ETH/BTC ładnie odbija od kluczowego wsparcia inne alty na parze do BTC podążają. Przydała by sie konsolidacja btc na tych poziomach :D
Spoiler:
Obrazek
A na parze do BTC dopiero zaczyna odbijać :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 14 marca 2023, 16:20

Teraz test 24900~25250 wydaje się naturalną koleją rzeczy. jak to utrzymają, to będzie mega git.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 marca 2023, 17:04

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 marca 2023, 09:46@Vilv obstawiam że spekuła będzie grała pod brak podniesienia 22.03 i tym samym zrobią odreagowanie// pompkę na rynkach. Za te kilka dni będzie znowu sporo zmiennych i mogą podjąć po takiej pompce decyzję o podniesieniu.
socjolog2008 pisze: wtorek, 14 marca 2023, 11:26ja rozgrywam DAX/FTSE100/CAC40 na L

Każde dobre rozegranie kasa w kieszeń. Dziś DAX 1,81%, ftse100 1,18%, cac40 2,12% x30 na fx i elo
Dzień zakończony. Crypto nie rozgrywam. Kaski życzę wszystkim. Jutro od 9:00 melduję się na rynkach
Obrazek
Świat się dzisiaj nie zawalił. Jeszcze ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 marca 2023, 17:05 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 277
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1231
Reputacja postu: 
26
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » wtorek, 14 marca 2023, 17:04

Cięzko tutaj już cokolwiek analizować, bo dostaliśmy odpał. Ja się już coraz mocniej realizuje jeśli chodzi o zyski.
Okazało się, że rejestrowałem się na Binance Leaderboard, dziś poprosiłem o dostęp, aby inni mogli kopiować moje ruchy, jeśli zarobią to będę miał prowizje jak szkoleniowiec :D
Tak wygląda to odnośnie wczorajszej rozmowy.
https://www.binance.com/pl/futures-acti ... 1218C9E445
Obrazek

Myślę, że przed korektą mogą jeszcze raz uderzyć wyżej, ale docelowo lecimy po 28 minimum.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 14 marca 2023, 17:21

viewtopic.php?f=27&t=25968&start=79220#p762039

Wyszliśmy pewnie z konsoli. Droga otwarta do górnego ograniczenia. Ewentualnie przy jego wybiciu mamy zmianę trendu globalnego na wzrostowy.

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 marca 2023, 17:52 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dopra i 10 gości