Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
10
34%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
31%
Spadnie sporo poniżej 65k
10
34%
 
Liczba głosów: 29
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » niedziela, 28 lutego 2021, 18:15

@Vaper moim zdaniem maj
@Bitmar jasne moge sie mylic ale mimo wszystko trzymam sie tej oceny. sam jestem bardzo ciekaw co sie wydarzy w najblizszych miesiacach. z jednej strony to fakt, wydawaloby sie ze maj to za wczesnie. ale moje liczby tak mowia 😅😅 w sumie dlatego to tutaj pisze mimo ze bardzo rzadko sie udzuelam, zeby mozna bylo to pozniej zweryfikowac. nawet dla samego siebie

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10322
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » niedziela, 28 lutego 2021, 18:23

anagamidev pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 16:31Poza tym socjolog2008 się napalił na longi, Ty też zaczynasz tutaj być dominującą osobą piszącą i to li tylko na up
Jeżeli mamy hossę to siłą rzeczy będę w większości czasu na UP bo taka jest specyfika hossy, że przez zdecydowaną większą czasu rośnie. Nie gram przeciwko trendowi tak samo jak nie kopię się z koniem, zostawiam to innym masochistom ;) Ale nie zawsze jestem na UP. Ostrzegałem, że ta korekta przyjdzie a nawet, że przyjedzie poprzednia. Stawiam, że przed 100k przyjdzie kolejna. Ostrzegałem Socjologa wcześniej, że mamy jeszcze gdzie spadać, nawet próbowałem ostudzić jego bycze zapędy: viewtopic.php?p=687497#p687497.
Na poprzedniej bańce dałem ostrzeżenie przed dużym spadkiem: viewtopic.php?p=397795#p397795
To nie jest tak, że ja jestem ciągle na UP. Jestem wtedy gdy uważam to za racjonalne, wtedy kiedy widzę możliwość DOWN też o tym piszę i ostrzegam.


Paliwo spadkowe jakby się wyczerpuje, ruch jest słaby, mierny i powolny. Niestety w tym momencie nie mam pomysłów jaki zasięg może mieć ta fala spadkowa. Intuicja podpowiada mi, że już blisko bo spadki nie mają siły, ale z drugiej strony ciężko uwierzyć, że nie zrobimy przynajmniej 30% korekty, która i tak byłaby skromną korektą. Zakładam jednak, że w którym miejscu tej fali się nie kupi to i tak powinno się sprzedać z dużym zyskiem na odbiciu (to nie jest porada tylko moje prywatne zdanie).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lulukasz » niedziela, 28 lutego 2021, 18:24

pael pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 16:36 Polecam sie przyjrzec wykresowi z 2019. Rowniez oddalic nasz obecny wyres i spojrzec na calosc ruchu, calosc.

Spojrzałem na tygodniówkę na całość (od 2012) i co widać:
  • 1. "bańka": ok. 770 dni, wzrost ok. 50.000%
  • 2. "bańka": ok. 840 dni, wzrost ok. 10.000% (20% poprzedniej)
  • aktualna, 3. "bańka": ok.800 dni, wzrost ok. 1.750% (17,5% poprzedniej)
Spoiler:
No i dalej (poniżej wykres dominacji BTC):
  • 1. "bańka" należała całkowicie do BTC
  • sporą część 2. "bańki" przejęły lawinowo na siebie alty. Zwłaszcza po wybiciu ATH, przez praktycznie miesiąc była szał na alty i dalszy spadek dominacji BTC (swoją drogą wyszedł mi wtedy niezły projekt wariat, jak @benq, tylko... ja nie chciałem :lol: )
  • w aktualnej 3. "bańce" nie ma już takiego gwałtownego odpływu kapitału między btc a altami, więc... wzrost BTC będzie wyższy niż 1/5 poprzedniego?
Spoiler:

Wniosków konkretnych ja nie jestem w stanie podać, ale może ktoś mądrzejszy i bardziej doświadczony doda od siebie parę groszy.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 lutego 2021, 18:41 przez lulukasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: baggins » niedziela, 28 lutego 2021, 18:25

większość patrzy na $42k jako dno korekty i punkt odbicia, jeśli tam się znajdziemy to IMO kolejnym logicznym poziomem będzie $37k +/- $1k....
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 28 lutego 2021, 18:40

@Bitmar wczorajsza próba zagrania L nastąpiła po zamknięciu tego S
Spoiler:
i wynikają z przeświadczenia że dobijając do 44.1 niżej nie zejdzie. Dzisiaj tylko lekko przebiło ten poziom - o 1000-$ /na x3 to nic nie jest.
Obecnie forum zaczyna się nakręcać że to teraz będzie ten impuls odbijający . Może nie być
Przy kolejnym ponownie będzie nakręcanie uzewnętrzniona w postach nakręceniem i może znowu nie wyjść /a może wyjść. To jak rzut monetą.
Poziomy cenowe są daleko abstrakcyjne i to taka sytuacja jak z moim Longami w weekend (na bani mając % we krwi) albo wejdzie albo nie wejdzie - grunt że masz SL ale to nadal znamiona ma hazardu ,niż czegokolwiek innego. A te wasze rozmowy o 100k - później 150k i na listopad 200k to są już tak daleko od sfery mojej percepcji że nawet nie wdaje się w polemikę.

Te łapanie dołków to po prostu hazard /wejdzie to łapiesz i lecisz a jak na spot to uśredniasz. I w końcu łapiesz większy ruch i jest elegancko. To 90% gry na tym rynku. I to rynek Byka od powstania - kiedyś to zostanie przełamane i na to Miśie chyba najbardziej czekają

Ja marzec postaram się crypto po prostu nie dotykać i wrócić w kwietniu na pozycje bo mnie tu zachowanie indexow teraz po roku sztucznego pompowania pandemicznego interesuje co będzie. To poważnie mega ciekawe jest jak to rozegrają globalnie teraz
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10322
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » niedziela, 28 lutego 2021, 18:46

socjolog2008 pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 18:40Obecnie forum zaczyna się nakręcać że to teraz będzie ten impuls odbijający . Może nie być
Każdy spadek w dół to będzie nadzieja, że to może być już koniec i zaraz będzie odbicie i faktycznie może nie być bo może się okazać, że ten spadek jeszcze się nie skończył. Możemy zlecieć i do 35k (a może i mniej w bardziej czarnym scenariuszu) zanim będzie te odbicie, ale odbicie będzie jeśli ta fala spadkowa się już zakończy :)

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: luckylukii2x » niedziela, 28 lutego 2021, 18:49

Jutro poniedziałek, więc duuużo osób będzie decydowało o cenie. Albo pójdzie moocno w dół albo w góre, ja obstawiam, że jednak w dół poleci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 28 lutego 2021, 18:53

Bitmar pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 18:46Możemy zlecieć i do 35k (a może i mniej w bardziej czarnym scenariuszu) zanim będzie te odbicie, ale odbicie będzie jeśli ta fala spadkowa się już zakończy
No kiedyś tam odbije :D :D :D Na razie -26% :D R/R robi się coraz bardziej korzystne -13% można zaryzykować na rzecz nieskończoności :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sevres pod Paryżem

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kilogram » niedziela, 28 lutego 2021, 18:55

na poprzedniej korekcie 2x wbilo 2 to teraz wbije 3x3
krisodrigo pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 17:55eca na 1W to powtórka 6 listopada 2017 wiecie co nas czeka
nikt tego nie bierze pod uwage wszyscy obsrani ? kreski to se mozecie ... wciagnac

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Klycior » niedziela, 28 lutego 2021, 18:59

luckylukii2x pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 18:49 Jutro poniedziałek, więc duuużo osób będzie decydowało o cenie. Albo pójdzie moocno w dół albo w góre, ja obstawiam, że jednak w dół poleci.
Szkoda Twojego czasu na tak durne komentarze które tylko zaśmiecają tym którzy tylko czytają wypociny innych.

Panowie powiedzcie mi jedno bo nadal tego nie rozumiem. Wy nadal kreślicie z nadzieją, że kurs btc pójdzie zgodnie z jakąś analizą ?
Przecież to, że ktoś czasem trafi z analizą to zwykłe szczęście. Czemu nikt nie wykreślił takich wzrostów z ostatnich tygodni ?

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » niedziela, 28 lutego 2021, 19:02

Hmmm jeżeli kreskami możesz zyskać 1% więcej skuteczności, to czemu nie rysować?

btw. będzie spoko odbicie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2334
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3522
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 28 lutego 2021, 19:03

Nie bawię się w przewidywanie gdzie jest dołek, bo kilka razy w ciągu ostatnich dni był poprawiony mimo iż już przy 44k uważałem, że jest za nami, ale
1) historia lubi się powtarzać
2) grobowe nastroje na forum - omawianie scenariusza pęknięcia bańki nie jest wyśmiewane jak to miało miejsce w grudniu 2017r./styczniu 2018r.
3) mizerny wolumen spadków, które wyglądają jakby się wygaszały
4) w zupełności wystarczające korekty na BTC (26/27%) i altach (35-40%). Dodatkowo alty nie pogłębiają już dołków.

Jeśli historia się powtórzy, to albo dołek za nami albo czeka nas finalny dump:
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 lutego 2021, 19:16 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 28 lutego 2021, 19:11

@Pleasek89 piękne porównanko, czyli jutro albo wtorek mocna zielona up na 1d :D
Spoiler:
Ogólnie jeśli jest jakaś analogia to tam było 5k$ x4 do 20k, to tutaj z 60k$ powinno być x4 do 240k$ :D Albo licząc od dołka z 3k$ * 6.(6) do 20k$, to z 43k$ daje ~283.8k$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitloteiros » niedziela, 28 lutego 2021, 19:18

Dywergencje na 1H na każdym możliwym wskaźniku RSI OBV MACD STOCH. Chyba starczy tego krwawienia ew ostatnie pchnięcie o 2-3k i momentalny powrót :roll: . Nie ma zgody na więcej. Po prostu nie i ch... :mrgreen:
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 28 lutego 2021, 19:23

@bitloteiros, ale niedziela, przecież AT nie działa. :roll: :P

Ja czekam na poprawienie dołka lub wybicie 44k$.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: krisodrigo » niedziela, 28 lutego 2021, 19:30

nplex pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 18:04 Wszyscy czekają na odbicie, które nie następuje. Przypomina mi to okres po szczycie bańki z 2017 roku kiedy wszyscy czekali na odbicie które nastąpiło dopiero z poziomu 6k usd (-70% od szczytu)
Wszyscy? :) Raczej wszyscy czekają na 35K tak samo jak czekali na 20K miesiąc temu bo przecież "miało spaść". Jeśli ktoś nie jest w stanie kupić w obecnym momencie to ja nie wiem kiedy kupi. Chyba że wierzy że to koniec i mamy dwa lata spadków to OK, w przeciwnym wypadku obecnie mamy BARDZO DOBRY czas na zakup.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 28 lutego 2021, 19:33

Dla mnie wbicie 45k i utrzymanie jutro po godzinie 12 to sygnał albo stabilizacji albo wzrostów, chyba że dzisiaj wbiją 46k.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 28 lutego 2021, 19:33

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 28 lutego 2021, 19:36

Cena bazowa się zmienia ale emocjonalnie to jest to samo podwórko - mam wrażenie że kiedyś było więcej utworów tworzonych i szersze zaangażowanie twórców muzyki w segmencie podtrzymującym nastawienie. Przydałby się substytut emocji z tych piosenek utrwalonych w rodzimym języku. Co myślicie ?
Klasyk.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » niedziela, 28 lutego 2021, 19:42

kilogram pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 18:55nikt tego nie bierze pod uwage wszyscy obsrani ? kreski to se mozecie ... wciagnac
Eth pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 19:02Hmmm jeżeli kreskami możesz zyskać 1% więcej skuteczności, to czemu nie rysować?

btw. będzie spoko odbicie.
ETH Zostaw to są specjaliści, "analiza jest do dupy bo ja i moj nos wiemy lepiej " , wielu tu zarabia na figurach, na res/sup i innych technikach, ale wpada tu jeden drugi Szpecjalista i pisze takie bzdety ( normalnie sami Zaorscy) az szkoda oczy marnowac na takie posty .
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 43 gości