Bezpieczna giełda z weryfikacją bez wysyłania skanów dokumentów

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczna giełda z weryfikacją bez wysyłania skanów dokumentów

Postautor: szakal11 » sobota, 11 kwietnia 2020, 17:33

gofer pisze: piątek, 10 kwietnia 2020, 13:55 Ale możesz także użyć paszportu albo prawka jak się nie mylę.
Paszport niestety mam dopiero co wyrobiony, a prawkiem niestety już nie można się weryfikować :/
edgardo pisze: piątek, 10 kwietnia 2020, 14:13 Ale jak chcesz się zweryfikować jednocześnie chroniąc swój dowód?
Choćby nawet przelewem ze swojego konta ;)


Jeśli chodzi o bitomaty, to jak jakiś czas temu interesowałem się tematem, wydawało mi się, że mają sporo prowizje - większe niż giełdy (mogę się mylić bo to było na początku jak je wprowadzali). W sumie mam jeden w okolicy, tylko nie wiem czy jest czynny ze względu na obecną sytuację. Poza tym nie chce mi się łazić co chwila do bitomatu żeby kupić krypto - planuję regularnie dokupywać krypto, chcę część oszczędności trzymać właśnie w krypto.

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczna giełda z weryfikacją bez wysyłania skanów dokumentów

Postautor: gofer » sobota, 11 kwietnia 2020, 19:42

@szakal11 Ile potrzebujesz tego BTC?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczna giełda z weryfikacją bez wysyłania skanów dokumentów

Postautor: szakal11 » sobota, 11 kwietnia 2020, 19:45

Nie wiem ile - wiem za ile, około za 3/4k PLN chcę kupić BTC i za tyle samo ETH. Ale to na pierwszy rzut, za tydzień dwa prawdopodobnie będę chciał dorzucić kolejne 5k w BTC i ETH.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczna giełda z weryfikacją bez wysyłania skanów dokumentów

Postautor: szakal11 » niedziela, 26 kwietnia 2020, 12:16

Temat trochę podupadł przez nawał pracy jaki miałem w pracy. Jednak tematu nie odpuszczam. Skoro nie ma giełdy na której możliwa jest weryfikacja bez wysyłania dowodu to w takim razie, którymi giełdami warto się zainteresować pod kątem jak najniższej prowizji (zachowując zdrowy rozsądek by były one nadal zaufane i względnie bezpieczne)?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 stycznia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczna giełda z weryfikacją bez wysyłania skanów dokumentów

Postautor: enkryptopedia » piątek, 13 stycznia 2023, 11:28

Obecnie nie ma zbyt dużo opcji. Jednak ostatnio przygotowaliśmy poradnik dot. giełd kryptowalut bez weryfikacji. Możesz sprawdzić jeśli chcesz: https://enkryptopedia.pl/gieldy-kryptow ... c-ranking/

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczna giełda z weryfikacją bez wysyłania skanów dokumentów

Postautor: koparki » piątek, 13 stycznia 2023, 11:50

przypominam o weryfikowaniu linków jeśli rejestrujecie się na giełdach z cudzego linka, tak samo w przypadku ściągania jakiegokolwiek softu aby potem nie było płaczu i zgrzytania zębów jak w wielu tematach w dziale "bezpieczeństwo"
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 marca 2023
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczna giełda z weryfikacją bez wysyłania skanów dokumentów

Postautor: r9rdj » czwartek, 6 kwietnia 2023, 20:11

Polskie i unijne regulacje skutecznie wypchnęły normalną wymianę fiat-crypto na margines. Obecnie jedyną możliwością normalnego zakupu pozostają bitomaty bądź wymiana P2P z całym związanym z tym ryzykiem (nie chodzi nawet o bycie oszukanym, ale np. wysłanie lub odebranie środków od brudnego konta bankowego i wynikające z tego niedogodności).

Do końca tej dekady, jakakolwiek legalna anonimowa wymiana będzie niemożliwa w całej UE, zarówno przez firmy kryptowalutowe jak i między osobami fizycznymi. Pomimo tego co napisałem, nie obawiałbym się zbytnio o możliwość wymiany w Polsce, bo tutaj są ludzie z jajami, którzy wielokrotnie udowadniali pogardę dla opresyjnego prawa.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 17 gości