Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6421
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: maxi82 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:45

updownupdown pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:32CZY MODERATORZY W KOŃCU ZROBIĄ Z TYM PORZĄDEK? @m@maxi82

Będą twarde podstawy to zrobią, jak na razie takowych nie widzę..
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:51

ao1989 pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:16Straciłem wszystkie pieniądze, dosłownie.
Chcesz powiedzieć, że postawiłeś wszystkie pieniądze na jeden trade, w dodatku na shorta w trendzie wzrostowym?

Do tego nie wiem bo chyba reszta już zapomniała ale kolega tutaj pisał o spadkach jakby to była oczywista oczywistość, wręcz ogłosił koniec wzrostów, do tego podszywając się pod Zaorskiego w dodatku.

Te forum to jakieś jaja - kolejny raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ao1989 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:58

Oczywiście, że nie. Miałem ustawionego stopa lossa na B/E. Chciałem tylko pokazać jak "małym" człowieczkiem jest Adam, który jest tak byczo zaślepiony, że potrafi wygarniać innym ich niedźwiedzie pozycje czerpiąc z tego satysfakcje i nie bacząc na to, że rzeczywiście ktoś może stracić na tym pieniądze - woli komuś dopierdolić. Czy na ty polega to forum? Na udowadnianiu innym, że nie mieli racji? On (adam) tak będzie szczekał przez całą hossę jak jakiś niedźwiedź wrzuci swój post? Szkoda gadać. Rzeczywiście ostatnio to forum to jakieś jaja.

I co z tego, że byłem przekonany o spadkach i pod to grałem shorta (z stop lossem). Coś w tym złego? Nie mam prawa do własnej opinii?

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » wtorek, 23 kwietnia 2024, 17:04

@maxi82 Przecież każda awantura zaczyna się od niego, atakowania i siania zamętu, wyciągania jakiś rzeczy, często wyrwanych z kontekstu które są jawną manipulacją tylko po to żeby sprowokować.

Początkujący
Posty: 479
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 398
Reputacja postu: 
-20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 23 kwietnia 2024, 17:21

ao1989 pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:16
adamjttk pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 15:34Rafal, co tam z ta korekta?
Straciłem wszystkie pieniądze, dosłownie. Wytykanie czyichś błędnych predykcji na forum, gdzie ktoś pisze o swoich zagranicach przy jednoczesnym braku naganiania innych na ustawianie tych samych pozycji sprawia Ci przyjemność?
Przykro mi to slyszec ze straciles pieniadze.
Mam nadzieje ze nie posilkowales sie postami kilku perma niedzwiedzi.
Generalnie mamy hosse od kilku miesiecy i pisalem wielokrotnie - granie w czasie hossy na spadki grozi pourywaniem raczek.
Dlatego jestem ciety na kolegow ktorzy tutaj wiecznie szukaja dziury w calym i robia sie na Michaela Burry'ego pomimo wyraznych cykli i trendow.
updownupdown pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:32 Mi to się wydaję że @adamjttk to troll który notorycznie zaczepia i prowokuje tutaj innych, jest zarzewiem wszystkich awantur. Nawet ten jego ostatni post. Z nikąd nagle cytuje posty jakiegoś użytkownika żeby wybuchła awantura. CZY MODERATORZY W KOŃCU ZROBIĄ Z TYM PORZĄDEK? @m@maxi82
Wklejanie na forum czyichs wielokrotnych, bunczucznych predykcji n/t kursu BTC to teraz trollowanie?
Takie posty pomagaja ocenic wiarygodnosc wielu uzytkownikow bo punkty reputacji to od dawna konkurs popularnosci i wzajemne kolko adoracji.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » wtorek, 23 kwietnia 2024, 17:26

@adamjttk Już ci kilka osób napisało że ma cie dosyć. Nie będę wchodził z tobą dyskusję bo nie jesteś nikim ciekawym, nic wartościowego tutaj nie napisałeś oprócz swoich zabaw w przepychanki i udowadniania jakiś wyimaginowanych racji.
adamjttk pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 17:21Przykro mi to slyszec ze straciles pieniadze.
To jest przykład właśnie manipulacji. Nie bronie @ao1989 , ani mnie on ziębi ani grzeje. Zreszta z tego co czytałem mamy odmienne spojrzenie na rynek, ale chyba powyżej napisał że to była ironia. To po co grzejesz znowu temat i zaczepiasz dalej, wkładasz ludziom w ustach wypowiedzi który nie mieli, dodając jakieś swoje urojone interpretacje. Czy to nie są argumenty żeby posłać tego szkodnika na mały urlop? Niech idzie bruździ żonie, znajomym nie wiem komu. Ale wydaję mi się że tutaj rozmawiamy o tym kto jak widzi cenę BTC.

Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: 31 grudnia 2020
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: EL POLAKO » wtorek, 23 kwietnia 2024, 17:32

Jeśli nie będzie Black Swan to widzę 100k $ jeszcze w tym roku.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » wtorek, 23 kwietnia 2024, 17:33

@adamjttk taki z ciebie brońca moralności, dający minusy za wulgaryzmy a gnoisz początkującego, który popełnił błąd. Co za bezczelny typ.
łabondź2020 pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 15:57@pablo_gr Bzdura

Totalnie mnie rozłożyłeś na łopatki siłą swoich argumentów.
Ale na drugi raz przynajmniej napisz do czego konkretnie się odnosisz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 23 kwietnia 2024, 18:19

pablo_gr pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 17:33gnoisz początkującego, który popełnił błąd.
Proponuję poczytać posty tego "początkującego" pełne pychy i pewności siebie a potem komentować...

Jezu jaki tu jest gnój, słoma z butów u wielu, język z rynsztoka i podwójne standardy.

Jak ktoś da bana adamowi to dajcie mi przy okazji od razu żebym nie musiał więcej tego czytać.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 listopada 2022
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kiwajakotako » wtorek, 23 kwietnia 2024, 18:25

Nie chcę go bronić- adamjttk, ale mimo wszystko póki co jego decyzje były w miarę trafne. Od zakładu z Janome jak dobrze pamiętam, gdzie pisał o tym, że lecimy do góry, natomiast inni zaczynali coraz bardziej pisać o korekcie. Gra bezpiecznie i sobie po łyżeczce zbiera zysk, chochlą można łatwo się udławić.
Nie potrzebne te nerwy, jesteśmy tu po to żeby razem sobie pomagać, a nie udowodniać "kto ma większego".

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » wtorek, 23 kwietnia 2024, 18:29

Kiwajakotako pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 18:25ale mimo wszystko póki co jego decyzje były w miarę trafne
Tu nie chodzi o to czyje decyzje były trafne. Kto co ma na portfelu i czy zarabia to wie sam. Chodzi o robienie gnoju, ciągłych prowokacjach i bycie źródłem wszystkich kłótni tutaj. Wyniosły ton, pouczanie innych, manipulacje itp. Nie ma nikogo kto ma każde decyzje dobre, to nie tak działa. Ja np. wrzucam tu swoje różne przemyślenia a i tak robie swoje, czy to krótko czy długoterminowo.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6421
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: maxi82 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 18:34

Ogłoszenie parafialne :
pleasek89 tydzień urlopu.
Obrzucajcie się dalej błotem to temat zamilknie bo wszyscy będą na wakacjach pod bananowcem :evil:

Macie opcje dodania do wrogów i posty danej osoby wyświetlać się nie będą.

Od tej pory Za wycieczki osobiste i obrażanie 1msc urlopu, recydywa=permaban :evil:

EDIT: OT. wyleci bez ostrzeżenia..
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1029
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 19:06

Spoiler:
Arcymistrz1990 pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 00:27 Jeżeli chodzi o aktualną sytuację na kursie to wciąż jestem byczy - co prawda w weekend bitek musiał na klatę wziąć spadki weekendowe związane z niepewnością dotycząca konfliktu Iran-Izrael (rynki tradycyjne były wtedy zamknięte, a właściwie wszystko wyjaśniło się w weekend).
Natomiast uważam, że wyciąganie ceny do góry powinno zacząć się jeszcze w tym tygodniu.
Z kolei jeśli spadki zostaną pogłębione do poniżej 59 000 USD - to będzie to dla mnie bardzo zastanawiające i niepokojące. Ale póki takich spadków nie ma to uważam, że trend (który nie pokazał jeszcze jakiejś spektakularnej słabości) w dalszym ciągu powinien (większe prawdopodobieństwo) pchać cenę w kierunku północnym.



@Jahu niestety z dużą przykrością ale muszę zareagować. Czy nie wydaje Ci się za kuriozalne ocenianie punktem ujemnym analizy pro wzrostowej na dolnym ograniczeniu konsolidacji w trwającym trendzie wzrostowym - nie w tym rzecz czy analiza się zrealizuje czy też nie (choć niewielkie odbicie już mamy, zamiast przebicia 60 000 USD), ale w tym, żeby nie zniechęcać użytkowników za merytoryczne posty. Ja podchodzę do tego z dystansem, ale kto inny mógłby się obrazić i przestanie publikować na forum. Jeśli chodzi o kurs to pozostaje byczy i gotowy do realizacji zysków w najbliższych miesiącach.

Weteran
Posty: 7546
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2798
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 23 kwietnia 2024, 20:20

Takie emocje to moze podbitka do lini trendu ok. 70.5k

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3118
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1123
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 23 kwietnia 2024, 20:24

@updownupdown Chyba go przez chwilę widziałem, ale co innego chciałem napisać. Można komuś coś wypominać, można kogoś oceniać czy jego predykcje są dobre czy nie, można się z kimś nie zgadzać, można też się nawzajem klepać po jajeczkach. Ale.
Ale wyzywanie kogoś od śmieci czy tak jak Ty teraz napisałeś "jebać moderatorów" to nie można i takie posty/osoby należy prostować w należyty sposób a moderatorzy mają też na to sposób. Pół biedy, że wystawiacie świadectwo własnej osoby, ale to jest mimo wszystko forum o kryptowalutach i jakiś poziom trzeba trzymać. Niezależnie po jakiej stronie się jest. Też nie lubię @adamjttk ale nie wyzywam go od śmieci, czasem go wyjaśnię, czasem zwrócę uwagę gdzie się myli (ja też!) ale nie róbcie chlewu.

A jak macie coś ostrego do napisania, napisz sobie najpierw to w notatniku, potem poczytaj i zastanów się dwa razy czy chcesz to umieszczać na publicznym forum, gdzie mimo wszystko - każdy z nas jest gościem, a gość musi się zawsze zachowywać.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 1748
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 457
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » wtorek, 23 kwietnia 2024, 21:17

dla rozluźnienia, predykacja sezonu


Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: darki » wtorek, 23 kwietnia 2024, 21:18

Raany to jest forum o BTC? Serio? Jedni drugich wyzywają. Lubię poczytać o różnych analizach i argumentach za wzrostami lub spadkami ale tu całe strony trzeba przewijać bo się kłócicie kto ma większego. Zastanawiam się już choć jestem tu krótko czy może faktycznie opuścić to zacne grono bo to forum nic nie wnosi na temat BTC. Proszę pomyślcie dwa razy zanim zaczniecie obrzucać się błotem bo to niedobrze się aż robi i niedługo będziecie sami do siebie pisać. Dyskutujmy o BTC ew krypto itp a nie kto co zrobił albo nie zrobił. Co kogo obchodzą te wszystkie epitety wzajemne? To już lepiej pochwalcie się strategiami tak jak choćby @anagamidev albo predykcjami co dalej teraz 85tys czy 55tys i dlaczego tak? :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1163
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » wtorek, 23 kwietnia 2024, 21:21

Jadą na resztkach w baku jakby miało filter wyssać.
W wyjebkowym klinie 5 dzienna na zielono mocy brak - szanse na przewalenie weekly oceniam dalej na bardzo wysokie.
Jakby niedźwiadki szykowały się na pierdolniecie w drugiej części tygodnia, które jeśli nadejdzie rozsypie w szkło support na 59.

Dalej z mojej strony rekomendacja s z SL 70.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 851
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 489
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 23 kwietnia 2024, 22:01

WojciechT pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 13:26
Lord_Bafford pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 22:27Jeśli wskoczy ponownie w trójkąt, jesteśmy w domu i lecimy do góry. MACD 1D blisko byczego przecięcia.
Ludzie zaczną kupować BTC, bo dwie kreski na wykresie stworzyły trójkąt? :)
Tak na marginesie przypomniał mi się rok 2021 i analizy wykresów dla Cardano. Jak dobrze pamiętam wtedy na wykresie zauważyli dwa cycki z sutkami oraz złote miecze i miało to być dowodem na wzrost cardano do 12 zł. Tymczasem do do dzisiaj mam Cardano kupione za 6 zł, które dzisiaj warte jest 2 zł.
Kreski to tylko kreski, ale one też w jakimś stopniu zachęcają lub zniechęcają do zakupów. Są odzwierciedleniem zmian w nastrojach i mogą być katalizatorem w jedną lub drugą stronę. Jeśli wykres pokonuje opory, wyłamuje się z flag, trójkątów, jakiś fibo, przecina średnie na większych interwałach, to powiedz wzrastają szanse na przyśpieszenie tych ruchów czy rynek jest jak wiatr, wieje tam gdzie chce? Jeśli mamy nabite RSI na 95 to kurs dalej będzie rósł pionowo czy jednak ten konkretny wskaźnik zasugeruje sprzedaż? Wykres jest rezultatem, ale tez częściowo buduje określone predykcje i działa nieco jak samospełniająca się przepowiednia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 226
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 22:58

Od kilku dni każdy impuls w górę lub w dół szybko tłumiony, trend się nie utrzymuje - jak ktoś gra krótkoterminowo to takie okresy potrafią nieźle przetrzepać portfel

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Zmarzniety0 i 48 gości