Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 17 kwietnia 2024, 18:12

@KubaKoń a co jak stąd odbije na 90k?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » środa, 17 kwietnia 2024, 18:18

Eazzy0 pisze: środa, 28 lutego 2024, 10:50
Lord_Bafford pisze: środa, 28 lutego 2024, 10:36alty w tyle



Ja bym to widział mniej więcej tak. Jeszcze jest miejsca na wzrost dominacji.


No i się zrealizowało tą kapitulacją na altach. Teraz pytanie czy to koniec wzrostów dominacji zakończony fakeoutem z kilkutygodniowej konsolidacji i uderzeniem w opór ? Jeśli tak to teraz pasowałoby kilkutygodniowe odreagowanie na altach w parze do BTC.

Początkujący
Posty: 475
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 17 kwietnia 2024, 18:31

KubaKoń pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 17:53P.S Gdzie jest @adamjttk i jego gadka o ETF który uratuje świat, o świni patrzącej w niebo, o tym że najpierw 90k itd? Nieważne czy BTC spadnie do 40k czy zatrzyma się na tych 58-60k, to pewnie przylezie znowu telepać jęzorem jak BTC znowu przebije ATH. Pleasek widzę go ładnie zgasił za te jego pieprzone manipulacje i kłamstwa. Miło się jakoś zrobiło ;)
Jestem, czytam forum przy herbacie i popcornie.
Ladne kolko adoratorow sie widze zrobilo.
Teraz wklejanie czyichs cytatow w watku to "pieprzone manipulacje i kłamstwa" --> ROTFL :D

Patrze na kurs i nie wiem co mam niby powiedziec (?) --> mamy dip dla mrowek rzedu niecalych 20%?
Mam Ci z tego powodu wyslac kwiaty poczta czy co? lol
Przez kolejne 12 miesiecy takich dipow po 20-30% jeszcze kilka zobaczymy i nie ma w tym nic zlego.

Powtorze Ci jeszcze raz to co napisalem komus poprzednio (bez pychy ani arogancji, to zwykle powiedzenie) --> korekte na 30k zobaczysz jak swinia niebo na obecnym etapie cyklu.

A teraz zapraszam mile kolko adoratorow do minusowania, nie mam z tym zadnego problemu, prosze sobie ulzyc.

PS. Warto obserwowac kurs MSTR, maja 1% bitow wartych okolice 13 miliardow $ po obecnym kursie a kapitalizacja spolki na dzis to ~20 miliardow. Biorac pod uwage same bity akcje sa warte 750-800$. Jeszcze jakies 20% spadkow akcji i mozna kupowac bo jak bit rosnie to MSTR rosnie duzo bardziej.

Aha zeby bylo merytorycznie --> moja predykcja dalej taka sama --> max 2 tygodnie po halvingu jedziemy ostro do gory na 90-95k$ ktore SPOKOJNIE wybijemy do wakacji.
I tam bym widzial 2-3 miesiace mulenia, pekniecie 100k $ bedzie nie lada wydarzeniem i na pewno nie przyjdzie tak latwo.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » środa, 17 kwietnia 2024, 18:39

ergorg pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 18:12@KubaKoń a co jak stąd odbije na 90k?
Nie gram pod jeden scenariusz (korekta na 52-55k) tylko też zakładam, że korekta może na tym 60k się skończy i będę odkupował po cenie sprzedaży 70600 (za których środki puściłem shorta). Tak czy siak przy wzroście na 90 jestem zarobiony (z shorta i longa z 60 na 65-66k) nawet jak wzrośnie na te 90k. Z tym że ja pozostałe 50% kapitału mam w USDT (też po sprzedaży na 70600) i życzeniowo czekam na te 55k bo pewnie zmięknę czekając na ewentualne 52k (pierdziele to). A jak się nie doczekam 55k to też odkupuję po 70600 w drodzę na 90k i wychodzę na zero z tymi 50%.
adamjttk pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 18:31Teraz wklejanie czyichs cytatow w watku to "pieprzone manipulacje i kłamstwa"
Człowieku, Ty wklejałeś nie rozumiejąc co wklejasz. Ty naprawdę dalej tego nie rozumiesz? :D
adamjttk pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 18:31Powtorze Ci jeszcze raz to co napisalem komus poprzednio (bez pychy ani arogancji, to zwykle powiedzenie) --> korekte na 30k zobaczysz jak swinia niebo na obecnym etapie cyklu.
Nagle 30k? Nie chcę mi szukać, ale ten cytat chyba użyłeś 2-3 krotnie w różnych sytuacjach. Ostatnia to chyba, że korekta na "3 lub 4 lub 5xxxx trwającą pół roku zobaczymy" jak świnia niebo, a najpierw to 90k. I tu nie chodzi o to, że nie masz racji (bo może być tak jak piszesz), tylko o Twój arogancki i pełen pychy ton. Tylko i wyłącznie to.

Weteran
Posty: 7535
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2788
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » środa, 17 kwietnia 2024, 18:51


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 17 kwietnia 2024, 19:09

@Jahu ” To obudzisz się w środku nocy zlany zimnym potem i stwierdzisz, że to tylko ci się śniło.”

Widzę, że z Ciebie robi się drugi Adam. Dawno nie widziałem kogoś tak pewnego swego. Rynek lubi takich wyjaśnić.




Ktoś tu coś gra? Czy wszyscy zgodnie jak jeden mąż czekają na 50k lub niżej?

@KubaKoń na razie widzę, że jedyny obrócił.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » środa, 17 kwietnia 2024, 19:17

@ergorg Bronią i mogą wybronić, ja jestem cały czas up nastawiony i tylko siedzę teraz i czekam czy już dokupować czy jeszcze poczekać.

@Jahu jakby co ja też uważam że zobaczymy 90k$ w tym roku więc jak coś to poproszę minusa

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 listopada 2022
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kiwajakotako » środa, 17 kwietnia 2024, 19:32

Nastąpiły spadki około halvingowe zgodnie z cyklicznością, jestem ciekaw do kiedy potrwają, bo od 30 kwietnia rusza spotowy ETF w Hongkongu i tu bym obstawiał zakończenie spadków.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2305
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » środa, 17 kwietnia 2024, 20:23

Ładna reakcja na LT w ramach retestu kanału. Natomiast jeżeli rzeczywiście miałby być to już dołek całej korekty d ATH (ładna 5 falowa fala C, aczkolwiek widoczna na interwale 4h a to jedna troszku mało) i lecimy rzeczywiście na ATH, to jakoś brakuje mi tu jednak wybicia stop lossów z 59k (niebieskie kółko) i fałszywego przebicia tej LT kanału (dziś mamy retest). No zobaczymy co noc przyniesie. Najlepsze rozwiązanie to flashcrash na 52k, szybkie wyciągnięcie do range akumulacji i wtedy niedźwiedź syty i byk cały :D

p.s @adamjttk widziałem Twój post, który moderacja usunęła. Od teraz wrzucam Cię na ignore. Masz jakieś poważne problemy emocjonalne (piszę to bez cienia złośliwości). Powodzenia.


Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9213
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7042
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 17 kwietnia 2024, 20:23

Jahu pisze:Wracam do minusowania na pełen etat. Kiedyś minusowałem matołów co krzyczeli o $10k, dziś minusuję tych co krzyczą o $90k. Otóż nie będzie $90k w tym roku, raczej dopiero w przyszłym. Im szybciej się oswoicie z tą myślą tym lepiej dla kursu. I minusa dostajesz za stwierdzenie: "max 2 tyg. po halvingu idziemy ostro do góry na 90-95k$".
Nie minie kwiecień mój kolego, a będziesz wstydził się stanowiska swego :D I 120k$ w tym roku zobaczymy zapewne :D

Ostatnio zmieniony środa, 17 kwietnia 2024, 20:27 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Xepo123 » środa, 17 kwietnia 2024, 20:26

Allty wyglądają jakby były zmęczone spadkami - mają już chyba powoli dość.
Czy ktoś z użytkowników również ma problem z giełdą CoinEx? Chciałem dziś na spadkach zrobić zakupy za ostatnią transzę ale okazuje się, że mam chyba zablokowane konto, bo ani tradować nie mogę ani wypłacać.

Edit: jest komunikat że trading niemozłiwy, proszą o stworzenie ticketu
Ostatnio zmieniony środa, 17 kwietnia 2024, 20:31 przez Xepo123, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 17 kwietnia 2024, 20:28

@Xepo123 samo wystawianie ofert działa, nie testowałem wypłat, spróbuj w innej przeglądarce, wyczyść ciasteczka, masz jakiś komunikat?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » środa, 17 kwietnia 2024, 21:23

wszyscy są byczy, ale awanturki o to gdzie zajdzie korekta :D

dla mnie cały czas najbardziej czytelnie wygląda eth i ideolo dołek to byłoby dotknięcie dolnego ograniczenia dużego czerwonego kanału, przy czym raczej nie byłby to jeden ruch tylko coś w rodzaju 2.500 / miesięczna korekta na 3.200 / DB

SVG Image

jakbyśmy sieknęli dół tego kanału w miarę szybko do ok. 2.500 to imo byłoby to w/w DB w przeciągu ok. miesiąca

SVG Image

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » środa, 17 kwietnia 2024, 21:46

ergorg pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 19:09
Ktoś tu coś gra? Czy wszyscy zgodnie jak jeden mąż czekają na 50k lub niżej?
Trochę ryzykownie ale z wyznaczonym jakimś tam progiem bólu zamieniłem resztę BTC głównie w ETH i trochę w alty i aktualnie 50% ETH 50% Alty. Tak jak w poście wyżej myślę że już koniec wzrostu dominacji bo tej szpilce w opór przynajmniej midterm powinno być jakieś odreagowanie alt / btc i spadek dominacji. Nawet jeśli w USD mielibyśmy zejść jeszcze niżej to może być sytuacja że portfolio zrobi spadek w usd ale wzrost w BTC co zakładając że to nie koniec hossy też wyjdzie na plus.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 849
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 489
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » środa, 17 kwietnia 2024, 21:59

Zaorski niby na lewarze 1:5 shorta walnął na 333btc i wieszczy spadek o 20k. Ciekawe.

Weteran
Posty: 7535
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2788
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » środa, 17 kwietnia 2024, 22:17

Lord_Bafford pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 21:59Zaorski niby na lewarze 1:5 shorta walnął na 333btc i wieszczy spadek o 20k. Ciekawe.

on raz trafia, raz nie trafia. Lepiej nie patrzec co on robi.

Początkujący
Posty: 150
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 82
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: WojciechT » środa, 17 kwietnia 2024, 22:30

ergorg pisze: środa, 17 kwietnia 2024, 19:09 Ktoś tu coś gra? Czy wszyscy zgodnie jak jeden mąż czekają na 50k lub niżej?
Większość nie gra, ale pozytywem jest to, że ludzie przeszli na stable (ok. 146 mld $) i ilość rośnie wprost proporcjonalnie do spadków BTC, a więc jest z czego odpalić ... i to potężnie odpalić.
Lord_Bafford pisze: Zaorski niby na lewarze 1:5 shorta walnął na 333btc i wieszczy spadek o 20k. Ciekawe.
To nie jest żadna tajemna wiedza. Obecnie duzi gracze przestali skupować dipy, a więc należy spodziewać się pogłębienia korekty. Przykładowo Joel Kruger z LMAX Group twierdzi, że jeżeli BTC spadnie poniżej 59K, to lecimy na 45K. jeżeli 60k zostanie utrzymane to btc leci min. na 100k, a biorąc pod uwagę, że w stablach na rynku jest ok. 146 mld$, to jest szansa na dużo więcej.
No właśnie, tylko tutaj potrzeba sporo pozytywnych informacji, a na takie raczej nie ma co liczyć.
PS. Kupiłem BTC po 60K+, w razie czego się uśredni. Byłoby szkoda, gdyby jednak wybili 70k+ na halving, a torby byłyby puste.

Początkujący
Posty: 298
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » środa, 17 kwietnia 2024, 22:43

Alty zostały zrzucone w sobotę i to solidnie. Mnie też nieźle wywaliło. Pokryłem straty i Przeszedłem do stabli. Odpuszczam na dwa tygodnie i nie patrzę na wykres. Zostawiłem sobie tylko jednego longa w pełni pokrytego na sushi. RGR, o którym mówi @shinya56 byłby zajebistym wydymaniem towarzystwa. Zaorski, timing zajebisty. Może. na 20 niekoniecznie, ale 40 po halvingu to ulica juz zaczelaby miec mokro w gaciach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 18 kwietnia 2024, 06:27

Odreagowanie na min 65-66k$ powinniśmy niedługo dostać.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » czwartek, 18 kwietnia 2024, 07:02

mess_on_a_mission pisze: niedziela, 14 kwietnia 2024, 10:39
brak siły ze strony byczków na zrobienie choćby drugiego topu sugruje, że możemy wyjść dołem.

SVG Image

I mamy wyjście z kanału dołem, póki co nie wygląda na fejk, byczki mają imo ostatnie życie żeby to ogarnąć :roll:

Już 4 testy strefy 61, czas decyzji

SVG Image

jak w dół to podtrzymuję, że 54/55 must hold

SVG Image

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], serek312 i 38 gości