Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
7
27%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
35%
Spadnie sporo poniżej 65k
10
38%
 
Liczba głosów: 26
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » poniedziałek, 11 marca 2024, 10:54

@pawel296 Z altów śledzę głównie ETH, teraz jest z grubsza po 0.055 ETH/BTC, na szczytach baniek jest co najmniej 0.075. Więc wygląda na to że krótkoterminowo (do roku czasu) ETH okaże się nieco bardziej opłacalny. Szczególnie że dla ETH prawdopodobnie przed nami ETF

Nie polecam wchodzić w mniejsze alty (chyba że wchodzisz małymi pieniędzmi i po prostu podchodzisz do tematu hazardowo)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Tazz28 » poniedziałek, 11 marca 2024, 11:01

pawel296 pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 10:43 Kiedy najlepiej jest się ładować w alty?
No od lata 2023 są większe wzrosty na altach, więc wtedy trzeba było się ładować.
pawel296 pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 10:43Widzę, że wraz ze wzrostem alty tracą względem BTC
Zależy jakie. Dobre alty zyskiwały do BTC przez cały 2022 i 2023 rok. Sam wtedy zrobiłem jakieś x30
pawel296 pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 10:43Czy jest prawdopodobne, że jak BTC osiągnie te magiczne 200k czy tam ile, to zaczną się wzrosty na altach?
Jak wyżej. Poważne wzrosty już były w listopadzie 2023 i w sumie teraz. Więc już się wzrosty na altach zaczęły. I nadal będą rosnąć, jeśli btc się nie załamie. Oczywiście nie każde. Lepiej zapytaj o konkretne alty a nie wszystkie ogólnie, bo jeden pójdzie w górę, inny w dół.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » poniedziałek, 11 marca 2024, 11:02

adamjttk pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 09:17Czy przez to, ze hossa na BTC rozpoczela sie jeszcze przed halvingiem - znaczy sie ze i koniec hossy bedzie wczesniej?
Czy moze jednak hossa w tym cyklu bedzie odrobine dluzsza i przeciagnie sie po bozemu do polowy 2025r?


a dlaczego niby już mamy hossę ? jak dla mnie nic się jeszcze nie zaczęło. przyjdzie halving i mamy dopiero środek konsolidacji. ewentualnie po halvingu można powiedzieć że powinna się powoli rozkręcać i zaczynać ta magiczna hossa ...

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 70
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pomocny » poniedziałek, 11 marca 2024, 11:17

pawel296 pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 10:43Kiedy najlepiej jest się ładować w alty? 4 lata temu byłem zafiksowany na pewnym projekcie, trzymałem tam cały hajs, no i bańka uciekła. Teraz nie chcę popełnić tego błędu. Dlatego przeniosłem się na BTC i wyczekuje momentu wejścia w alty. Widzę, że wraz ze wzrostem alty tracą względem BTC.
Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Bo tak, jak btc mocno zaczyna rosnąć, to alty tracą, ale niektóre potem bardzo szybko to odrabiają a niektóre dalej tracą. Kolega @Tazz28 dobrze ci napisał - dobry moment był w listopadzie (zobacz sobie wykresy!), ale z drugiej strony patrząc - to okazje są cały czas. Ja najwięcej mam w AI i gamingu. I okazje są cały czas, wiadomo, że nie kupisz w takiej cenie co w tym listopadzie, ale też będąc cały czas w btc jakoś mocno stratny nie jesteś. Szukaj czegoś z tych grup - jak akceptujesz większe ryzyko w zamian za większy zysk, to szukaj na niższych poziomach CMC (okolice 500, koniecznie nowe coiny). Jak nie chcesz tego, albo nie masz też czasu śledzić na bieżąco, to zawsze możesz wejść w te "pewniaki" :lol:

Dodano po 21 sekundach:
Hoyden pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 11:02a dlaczego niby już mamy hossę ? jak dla mnie nic się jeszcze nie zaczęło.
przebicie ATH nie oznacza dla ciebie hossy? :lol:

Weteran
Posty: 7685
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » poniedziałek, 11 marca 2024, 11:22

Hoyden pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 11:02mamy dopiero środek konsolidacji.


dosc pionowa ta konsolidacja.

Początkujący
Posty: 535
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 11 marca 2024, 11:23

Hoyden pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 11:02a dlaczego niby już mamy hossę ? jak dla mnie nic się jeszcze nie zaczęło
Wzrosty o 50% w 2 tygodnie czy przebicie poprzedniego ATH to jak dla mnie juz oznaki typowej hossy.
Mozolne wzrosty o pojedyncze procenty dziennie to na btc byla dla mnie konsolidacja z lekkim up ale teraz juz ciezko przymykac oko na to co sie dzieje na wykresie i jaka jest tego dynamika.
Generalnie od kilku miesiecy kurs ma w dupie gielde, ma w dupie negatywne informacje, ma w dupie strach i niedzwiedzi. Do tego codziennie rano zerkam po wstaniu na kurs bo tak duzo sie dobowo dzieje.
Mamy hosse kolego

Ps. Zdania nie zmieniam - dokladnie teraz jest najmniej ryzykowne +100% do zrobienia na btc w przeciagu 6-12 mies
Zadne moon czy miliony a wlasnie te "marne" 100%
Bez zmeczenia materialu na konsolidacji, bez wiekszego strachu ze lecimy na 500$ ^^

Kolega ergorga z tym mieszkaniem na btc w okolicach 50k wstrzelil sie chyba idealnie, jak dobrze pojdzie to caly deal zamknie w mniej niz 6 mies

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: WojciechT » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:03

adamjttk pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 11:23Ps. Zdania nie zmieniam - dokladnie teraz jest najmniej ryzykowne +100% do zrobienia na btc w przeciagu 6-12 mies
Zadne moon czy miliony a wlasnie te "marne" 100%
Na podstawie czego wyciągasz takie wnioski? Uzasadnij na podstawie jakich czynników twierdzisz, że instytucje będą chciały kupować BTC np. za 110 K $?
adamjttk pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 11:23 Generalnie od kilku miesiecy kurs ma w dupie gielde, ma w dupie negatywne informacje, ma w dupie strach i niedzwiedzi. Do tego codziennie rano zerkam po wstaniu na kurs bo tak dużo się dobowo dzieje.
Kurs jest to wypadkowa popytu i podaży, a na tym poziomie jest to już "zabawa" wielorybów z płotkami. Oni podbijają kurs, bo chcą nasze pieniądze i odnoszę wrażenie, że twoje dostaną.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:14

adamjttk pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 11:23
Hoyden pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 11:02a dlaczego niby już mamy hossę ? jak dla mnie nic się jeszcze nie zaczęło
Wzrosty o 50% w 2 tygodnie czy przebicie poprzedniego ATH to jak dla mnie juz oznaki typowej hossy.
Mozolne wzrosty o pojedyncze procenty dziennie to na btc byla dla mnie konsolidacja z lekkim up ale teraz juz ciezko przymykac oko na to co sie dzieje na wykresie i jaka jest tego dynamika.
Generalnie od kilku miesiecy kurs ma w dupie gielde, ma w dupie negatywne informacje, ma w dupie strach i niedzwiedzi. Do tego codziennie rano zerkam po wstaniu na kurs bo tak duzo sie dobowo dzieje.
Mamy hosse kolego

Ps. Zdania nie zmieniam - dokladnie teraz jest najmniej ryzykowne +100% do zrobienia na btc w przeciagu 6-12 mies
Zadne moon czy miliony a wlasnie te "marne" 100%
Bez zmeczenia materialu na konsolidacji, bez wiekszego strachu ze lecimy na 500$ ^^

Kolega ergorga z tym mieszkaniem na btc w okolicach 50k wstrzelil sie chyba idealnie, jak dobrze pojdzie to caly deal zamknie w mniej niz 6 mies
jak to się mówi - jedna jaskółka wiosny nie zapowiada - tą jaskółką tutaj jest BlackRock czy inne fundusze skupujące bita za pomocą ETF. ok tam jest gruba kasa, ale kupujący to w tej chwili można wymienić na palcach jednej może 2 rąk.... Mało ich, za mało moim zdaniem. Tak samo sprzedających już też nie ma dużo, jest to dokładnie na odwrót głownym jest GBTC, spuszczają dużą masę bitów ale ktoś poza nimi ? górnicy oczywiście ale okresowo i regularnie co w cyklach jest ujęte dawno . Taki stan nazywa się stanem konsolidacji i zdania ja też nie zmienię. Po prostu ETF mają więcej chęci do zakupów niż sprzedający dlatego wybijamy kursem w górę. Korekty nie widać bo ktoś musi najpierw kupić aby sprzedać raczej z zyskiem a potem odkupić taniej, jak ktoś kupuje po 70 k no to nie będzie sprzedawać poniżej, tylko powyżej i to grubo ,a to nie ulica skupuje . Tyle faktów. reszta to wróżenie jakieś tam mniej czy bardziej prawdopodobne .Jak halving zmniejszy podaż bitów to wtedy może się zacząć - ale nie musi - hossa, jak świat się obudzi. na razie świat śpi, albo budzi się powoli .

Początkujący
Posty: 535
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:18

WojciechT pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 12:03Na podstawie czego wyciągasz takie wnioski? Uzasadnij na podstawie jakich czynników twierdzisz, że instytucje będą chciały kupować BTC np. za 110 K $?
Takie wnioski wyciagam na podstawie tego, w jakim okresie cyklu sie znajdujemy - nadal przed halvingiem, po 2 latach spadkow i konsolidacji. Nadal przed jakims wiekszym zainteresowaniem ulica czy fomo.

PS. Na zadne instytucje nie licze - one robia to, czego wymaga od nich klient.
Jezeli klient funduszu ma ochote na 100k $ ekspozycji na btc to taki blackrock kupuje btc za 100k$ i ma g*&*& do gadania.
Zmienia sie sposob zakupu czy miejsce przechowywania btc natomiast efekt dla kursu (i dla mnie) taki sam --> cena rosnie.

Fundusze ktore nie chca ekspozycji na btc i nie pozwalaja ich klientom na taka ekspozycje --> notuja juz odplyw kapitalu/klientow, jest setki tego typu przykladow na reddicie gdzie klienci ida ze swoimi oszczednosciami do funduszy "madrzejszych" czy tez bardziej "elastycznych" ^^

Lawina imho bedzie tylko narastac ale to temat na inna historie.
WojciechT pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 12:03na tym poziomie jest to już "zabawa" wielorybów z płotkami. Oni podbijają kurs, bo chcą nasze pieniądze i odnoszę wrażenie, że twoje dostaną.

Na jakim "poziomie"?
Bo 70k na kursie zobaczyles?
Przypomne Ci - kapitalizacja btc to nadal mniej niz kapitalizacja jednej (pojedynczej) z kilku wiekszych spolek na nasdaqu, to sa "orzeszki" a nie poziomy jak na rewolucje w bankowosci/ekonomii ktora nam szykuje btc.

Jak przyjdzie czas to przestaniemy uzywac jednostki "btc" bo bedzie zbyt duze, a na satoshi sie przestawimy.
Juz dzis mozna powiedziec 1 BTC to zbyt duza jednostka dla przecietnego Amerykanina, warta lol ile, kilogram zlota?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1139
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3368
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fusywszklanejkuli » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:21

Cztery lata temu wyliczyłem, jak powinien podążać kurs bitcoina, gdyby utrzymało się proporcjonalne spowolnienie wzrostu w cenie i czasie oraz specyficzne respektowanie przez kolejne szczyty* kierunku obranego wcześniej przez kurs. Oto aktualny wykres; stare elementy pozostały nietknięte, doszło parę nowych:





Fioletowy kanał i kierunek wynikał z obliczeń. Zgodnie ze zwyczajem, kurs powinien był przyjąć jakiś kierunek, jeżeli zbliżony, to może i założenia oraz obliczenia mają jakąś wartość. O dziwo, fioletowy pasuje na tyle dobrze, że trzeba go zostawić. Wewnętrzna fioletowa linia jest ciut naciągana, bo przebiega przez różnej wagi szczyty, niepowiązane ze sobą jednym ruchem kursu, ale świetnie wyznacza moment przyspieszenia wzrostów zarówno w 2020, jak i w tym roku, więc to ją ratuje. Gdyby teraz przebieg tych wzrostów był podobny jak wtedy, a początek napawa nadzieją (pomarańczowe przerywane linie), to mogłaby nawet zrealizować się prognoza ceny i czasu, a kilkutygodniowa korekta byłaby wręcz pożądana dla lepszej precyzji.

Dodałem kanał-kierunek niebieski, oparty na dołkach bess,** tak jak wcześniej czarny i czerwony podpierały kurs. Nie ma on jednak żadnego innego potwierdzenia.

W przedbańkowej fazie hossy (2019-20, 2023) kurs w dalszym ciągu bardzo mocno trzyma się czerwonego kierunku.** A że robi to akurat w miejscu czerwonych kropkowanych, które nie w tym celu się tam znalazły, i są na wykresie od 2018 roku, to już magia wykraczająca poza moją zdolność pojmowania.

* Niezależnie ode mnie, prawie to samo, w mniejszej skali, ktoś tu niedawno również zauważył.
** Krachu covidowego nie uwzględniam.
Moją tezą inwestycyjną jest niechybny pivot skompromitowanej kontrariańskiej narracji o paradygmacie, a by zminimalizować ryzyko drawdownu, prowadzę pozycje dynamicznie hedgując putami in-the-money thetę ekspozycji na optymalnym interwale, jak Leevermore.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:23

WojciechT pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 12:03
adamjttk pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 11:23Ps. Zdania nie zmieniam - dokladnie teraz jest najmniej ryzykowne +100% do zrobienia na btc w przeciagu 6-12 mies
Zadne moon czy miliony a wlasnie te "marne" 100%
Na podstawie czego wyciągasz takie wnioski? Uzasadnij na podstawie jakich czynników twierdzisz, że instytucje będą chciały kupować BTC np. za 110 K $?
Czy wy w ogóle rozumiecie czym jest ETF? Nie tylko instytucje kupują, ale przede wszystkim ETF daje możliwość ekspozycji na BTC zwykłym, drobnym posiadaczom rachunków maklerskich

A jednostka ETFa może kosztować i 10$ w czasie gdy BTC będzie po $110k

Czyli odpada psychologiczna bariera związana z wysoką ceną jednostkową bitcoina

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 20 grudnia 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Gural » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:24

pawel296 pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 10:43 A ja mam troszke inne pytanie, jak to jest... Obecnie trzymam cały kapitał w BTC. Kiedy najlepiej jest się ładować w alty? 4 lata temu byłem zafiksowany na pewnym projekcie, trzymałem tam cały hajs, no i bańka uciekła. Teraz nie chcę popełnić tego błędu. Dlatego przeniosłem się na BTC i wyczekuje momentu wejścia w alty. Widzę, że wraz ze wzrostem alty tracą względem BTC. Czy jest prawdopodobne, że jak BTC osiągnie te magiczne 200k czy tam ile, to zaczną się wzrosty na altach? Chciałbym się dowiedzieć od osoby które śledziły rynek, jak to wyglądało poprzednio. Niestety ja nie śledziłem, bo miałem klapki na oczach.

// Te 200k to w "przenośni". Bardziej mam na myśli duży wzrost, który większość prognozuje.

Ta hossa inaczej wygląda, w tam tej rzeczywiście alty późno ruszały, obecnie, nie każdy projekt, ale te lepsze już zrobiły spore procenty.

Dla mnie nie ma odpowiedzi na to pytanie, póki co kapitał idzie w btc i alty idą bokiem albo są na małym minusie, a co będzie jak się trafi korekta na btc? Będą spore dołki na altach, także odpowiedz sobie na pytanie sam, czy to dobry moment.

Żebyś nie miał później do nikogo pretensji,
Kasa z etf-ow, nie poleci w rynek dalej, a ile będzie ulicy? co będą kupować? i kiedy? nie wiadomo.

Ja póki co obserwuje i czekam jak się to rozegra, ale na alty masz mysle jeszcze sporo czasu...

Myślę że te dwa miesiące co są przed nami są najważniejsze, bo pokaza gdzie kurs poleci, czy będzie korekta, czy konsola czy rzeczywiście poleci w kosmos.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:27

WojciechT pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 12:03Na podstawie czego wyciągasz takie wnioski? Uzasadnij na podstawie jakich czynników twierdzisz, że instytucje będą chciały kupować BTC np. za 110 K $?
Tutaj nie tyle cena ma znaczenie co kapitalizacja oraz szeroka dystrybucja :D Każda bańka czy bullrun powoduje to, że większość zostaje z małą ilość BTC i później chce, żeby ta mała ilość była jak najwięcej warta, więc włącza się tryb HODL, żeby znowu nie wyprzedać się za wcześnie :D Dodatkowo warto zwrócić, że Saylor, Jack, Musk byli niejako prekursorami z tych grubych, którzy napompowali bańkę do 69k$ :D Teraz za ich przykładem może dołączyć takich grubasów tysiąc, 10 tysięcy, 100 tysięcy multimilionerów, a dodatkowo mamy legitne ETF'y, gdzie nie trzeba się obawiać padnięcia giełdy i tutaj nawet jakieś 6.9M$ czy 69M$ nie wydaje się jakieś niemożliwe :D Zakładając, że ta faza instytucjonalna potrwa wiele lat, to do tego czasu może dużo się zmienić jeśli chodzi o regulacje, a też na pewno, żeby rozładować takich ruch muszą powstać nowe giełdy :D Jeszcze dodając do tego, że BTC może być prekursorem ETF'ów na crypto, to jeszcze czeka nas na pewno jakaś bańka etf'owa na kryptowaluty :D Postrzeganie ceny też może się zmieniać, kiedyś 10$ za BTC to wydawało się za dużo, a teraz niektórzy braliby BTC po 50k$ z pocałowaniem ręki :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 287
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pawel296 » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:43

Gural pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 12:24Żebyś nie miał później do nikogo pretensji,
Kasa z etf-ow, nie poleci w rynek dalej, a ile będzie ulicy? co będą kupować? i kiedy? nie wiadomo.

Ja póki co obserwuje i czekam jak się to rozegra, ale na alty masz mysle jeszcze sporo czasu...

Myślę że te dwa miesiące co są przed nami są najważniejsze, bo pokaza gdzie kurs poleci, czy będzie korekta, czy konsola czy rzeczywiście poleci w kosmos.
Bez przesady z tymi pretensjami, nikt za mnie kup, ani sprzedaj nie naciśnie :D Nawet drugie 100% na bitku daje mi zarobek na który muszę pracować kilka lat w robocie. Dlatego nie mam parcia, ładować się na siłę i teraz. Narazie przeglądam wykresy jak to wygląda i obserwuję :)

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 70
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pomocny » poniedziałek, 11 marca 2024, 12:47

Gural pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 12:24 póki co kapitał idzie w btc i alty idą bokiem albo są na małym minusie,
oj, chyba przegapiłeś coś....
gdzie nie spojrzę, to widzę spore wzrosty na altach, a nie minus.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 20 grudnia 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Gural » poniedziałek, 11 marca 2024, 13:10

No ja nie widzę tych ogromnych wzrostów, no chyba że gadamy od końca października do teraz...
Mowie o czasie rzeczywistym, no chyba że na altach 5-10% to dużo, nie licząc wyjątków

Początkujący
Posty: 287
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pawel296 » poniedziałek, 11 marca 2024, 13:14

Również przeglądam te główne alt/BTC i szczerze to dupy nie urywa. Większość jak nie bok to minus. Mam na myśli okres ostatniego roku, xrp, ltc, doge, eth i wiele wiele innych od -20 do 50%

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Tazz28 » poniedziałek, 11 marca 2024, 13:16

anagamidev pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 12:27 to jeszcze czeka nas na pewno jakaś bańka etf'owa na kryptowaluty
Pytanie tylko czy te ETFy będą na wszystko jak leci, np. coiny z top 10 czy raczej będą wybierać tylko poszczególne. Nawet zakładając wyższą płynność na altach to takie ETFy to będą kręcić chore % przez ich niską kapitalizacje. Stawiam, że zobaczymy tylko na wybrane gdzie za plecami stoją najwięksi gracze (duzi górnicy BTC, grayscale itd), czyli np. ETH, Solana, Bittensor, LTC w pierwszej kolejności.

Po drugie widzę, że kurs się pnie w górę, że pierwsza korekta pewnie na 85k i rozstrzygnięcie co dalej to listopad 2024 (wybory w USA). Być może podobna sytuacja jak w 2021.


PS: przestańcie patrzeć na stare trupy z poprzedniej hossy to wtedy zobaczycie, że w top 100 jest co najmniej 10 coinów które zrobiło min. 1000% przez ostatni rok.

Początkujący
Posty: 258
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » poniedziałek, 11 marca 2024, 13:17

To coś chyba Panowie źle przeglądacie, alty odjechały.
Przykład LTC 55-58 usd 2-3 miesiące temu, dziś 95 USD, o Solanie, Pepe, Czy Shiba i wielu AI nie piszę.
A cóż XRP, czeka na wynik procesu sec.
Może w każdej chwili wystrzelić lub spaść w dół..
MBL o którym tu cisza, ZIL też cisza, a one sobie powoli idą do góry i od dołka sporo procent..

Edycja, Ja tam się ucieszę jak zaczniecie kupować LTC po 200 usd :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 marca 2024, 13:24 przez pabblo_pl, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2024
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jopek » poniedziałek, 11 marca 2024, 13:19

Paru użytkowników z niezłym doświadczeniem pisało żeby wybierać nowsze alty, często gadka jest też o tych z AI. Te starsze jak na razie to wypierdki, spójrzcie trochę głębiej i zobaczcie ile procent robią alty z TOP 20/30. Te wymienione powyżej faktycznie miernota, ale to czuć że ta hossa nie będzie należała do nich ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 marca 2024, 13:27 przez Jopek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości