Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1858
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1605
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » niedziela, 11 lutego 2024, 19:03

Pleasek89 pisze: niedziela, 11 lutego 2024, 18:45żyjemy w bezmózgowych czasach tiktokowych kiedy każdy prowadzony jest za rączkę. Na każdej giełdzie masz instrukcję jak dla 9-latka

i powstał panel sterowania dla wspomnianych fascynatów btc , średnio działający , powolny , drogi w użytkowaniu , mało mający wspólnego z manifestem satoshiego i pierwotnymi założeniami
Spoiler:

Alty KING
cena btc = etf z nasdaqa

Początkujący
Posty: 506
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 426
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » niedziela, 11 lutego 2024, 19:14

Czytam te wasze predykcje i mi sie troche smiac chce.
Zjazd do 40k, zjazd o 40% etc
Po co sie kopac z trendem?
Mielismy legitny zjazd o 20% (ktory zostal odrobiony w kilka tygodni), bo mnostwo ludzi uwierzylo ze nagle magicznie tuz przed halvingiem bedzie jakas mega korekta (bo przeciez zawsze byla, nie?) i sell the news z etf.
Wszystko co bylo do wyrzucenia zostalo WCIAGNIETE DU** w 3 tyg bez mrugniecia.
Jezeli ktos mysli, ze od spadkow z ATH w okolice 20k, po POLTORA ROKU, na 2 mies przed halvingiem i po zaakceptowaniu ETFow (a wcale nie bylo to pewne chyba wielu juz zapomnialo) ktore WSYSAJA bita jak szalone - nagle dostanie prezent i sie bedzie mogl obkupic tanim bitem za 30k czy 35k to jest ostrym fantasta.
Ja tez bym jeszcze chcial ale ten pociag juz odjechal.
Mozna bylo ryzykowac poltora roku temu za 20k (a ryzyko bylo cholernie duze bo wojna, bo nie wiadomo czy nie bedzie duzego kryzysu) ale oczekiwac teraz po zaakceptowaniu etf i chwile przed halvingiem zjazdu do 30-35k czyli ~raptem 150-200% wiecej od najwiekszego dolka po spadkach, w obecnej sytuacji gdy wojna spowszedniala, gdy rzady tylko czekaja na scinanie stop bo kryzysu jednak nie widac, gdy niektore spolki technologiczne zrobily od tego czasu po 300-500% jest imho mega naiwne.
Nie chcecie kupowac dzis po 50k bo za drogo?
Nie ma problemu, bedziecie dokupywac za pol roku po 70-80k, kazdy kupuje bita za cene na jaka zasluguje jak mowia.

PS. Czekam na rozstrzygniecie zakladu z Janome apropo co zobaczymy szybciej - 35k czy 50k, teraz w sumie mozna sie zakladac juz, czy szybciej zobaczymy 35k czy nowe ATH - 70k, i to zdecydowanie jeszcze w tym roku, w sumie do konca wakacji mysle bedziemy sie witac z nowym ATH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2321
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3511
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 11 lutego 2024, 19:23

@adamjttk
Nie obraź się, ale widać, że Cię jeszcze rynek porządnie nie przetrzepał. Też taki byłem chojrak w 2018r. (możesz nawet poczytać posty, bo nic nie modyfikowałem) a najbardziej przed zwałą z 6k na 3k :D

Poczytaj też posty z lutego 2020r. na forum.

Ja jestem gotowy na wszystkie ewentualności. Swoje zarobiłem, gram tylko house money, to co trzymam na hold przy 3-5x na luzie mi wystarczy a jeśli zrzucą <40k lub nawet <30k to po prostu dokupię za świeży kapitał, prosta i klarowna strategia.

Z tradingu na razie się wycofuję dopóki nie zobaczę dobrego wejścia na long, tutaj pachnie mi zrzutem w każdej chwili co nie znaczy, że w tym ruchu nie możemy nawet zobaczyć 6 z przodu na BTC. Gdybym miał cokolwiek rozgrywać w tej chwili to short na bardzo małej dźwigni i ewentualne piramidowanie do 60k, ale to niebezpieczna zagrywka.

Początkujący
Posty: 506
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 426
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » niedziela, 11 lutego 2024, 19:29

Moze i masz racje, tylko 2 rzeczy.
1. moja strategia jest bardzo podobna do Twojej z tego co piszesz, mi rybka czy spadnie do 30k jeszcze czy za miesiac na 100k zobaczymy (chociaz uczciwie wolalbym jeszcze zobaczyc najpierw 30k, nie powiem) - ja sie obkupilem poltora roku temu i mam w nosie co bedzie chwilowo bo i tak trzymam wor do polowy-konca przyszlego roku a wszystkiego i tak sie nie pozbede po cyklu (chyba ze zobaczymy naprawde chore ceny jakies ktore nikomu sie dzisiaj nie snia, to pewnie wtedy ciezko sie bedzie oprzec)
2. Szukanie na sile analogii do 2018r jest dzisiaj BEZ SENSU - to sie juz nie wroci, mamy inny rynek, inne zasady, innych graczy, inna akceptacje bita - niektore rzeczy na plus, niektore na minus. Zwale 6k na 3k kiedys bylo duzuo latwiej zrobic niz dzisiaj 50k na 25k, grasz z innymi ludzmi dzisiaj w bita juz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 201
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » niedziela, 11 lutego 2024, 19:40

Pleasek89 pisze: niedziela, 11 lutego 2024, 18:45
mess_on_a_mission pisze: niedziela, 11 lutego 2024, 12:21 Szybkie dymanko czekających na przebicie szczytu i ugruntowanie mocnego db też jest jakąś opcją.. ew lekkie przebicie i zjazd

Może wracamy do mojej początkowej głównej predykcji czyli podwójnej bańki -> teraz np. lecimy na 55-60k, zjazd do 40-45k, mulenie i w drugiej połowie 2024., może w 2025r. jedziemy z właściwą banią pow. 100k, może 200k.

Mimo wszystko śmerdzi mi jakąś zwałą dlatego nic nie dokupuję, ale mogę nie mieć racji dlatego na holda nic nie ruszam.

nom mi tez smierdzi zrzutem

brakuje świecy takiej srogiej na 3D w dół czyszczącej longi, rsi, OI itd coby można rysować na niej jakiś kanał pod makro wzrosty 8-)

więc teraz obstawiam domknięcie wicka do 0.618 i prawidłowy odrzut?

i wtedy test ostatniej strefy akumulacji czyli 28-30

można zgodnie z moim poprzednim postem rozważać DB, ale nie wiem czy tak spektakularny DT skończyłby się na DB :/

póki co co najmniej delikatny nowy szczyt ciągle w grze

SVG Image


NO I DO WAFLA NIECH MI KTOS WYJASNI TO

ta stronka raczej dawała dobre dane, lepsze niz GN czy CQ

czy to możliwe, że od 28 k trwa wielka dystrybucja?

mogą kupować poza order bookiem, ale na łańcuchu i tak musiałyby być widoczne dane? czy nie?

SVG Image

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2321
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3511
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 11 lutego 2024, 19:41

adamjttk pisze: niedziela, 11 lutego 2024, 19:29Szukanie na sile analogii do 2018r jest dzisiaj BEZ SENSU - to sie juz nie wroci, mamy inny rynek, inne zasady, innych graczy, inna akceptacje bita
Inny rynek inne zasady, ale jakoś zawsze kurs znalazł drogę do retestu dołka i z każdym cyklem ten czas się wydłużał.

Poza tym zdziwiłbyś jak łatwe byłoby uwalenie kursu do 18-25k (jako retest dołka), do 30-35k chcą się ładować wszyscy, bo myślą, że gdzieś w tym przedziale może być dołek, ale przy 2 z przodu wielu zaczęłyby się palić gacie i dopiero mogłaby się rozkręcić lawina.

Poza tym trochę nie chce mi się wierzyć, że boomersi, którzy przez X lat stali z boku, nagle przy klepnięciu w styczniu 2024. ETF zaczynają się ładować i lecimy prosto do nieba. Yyyyy.....nie. Ich też trzeba będzie przetrzepać prędzej czy później.

Ale ponownie, nie wiem co się wydarzy, więc dla mnie w tej chwili to po prostu hold i czekanie w którym kierunku pójdzie kurs. Mam przeczucie, że jeśli zrzucą do 30-35k to zobaczymy jeszcze piętro niżej i dopiero na poziomie 18-25k będzie można szukać finalnego dołka.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » niedziela, 11 lutego 2024, 20:16

Pleasek89 pisze: niedziela, 11 lutego 2024, 19:41że boomersi, którzy przez X lat stali z boku, nagle przy klepnięciu w styczniu 2024. ETF zaczynają się ładować i lecimy prosto do nieba. Yyyyy.....nie. Ich też trzeba będzie przetrzepać prędzej czy później.
Boomersi za dużo przeżyli spadków i wzrostów by się tym emocjonować. Grają swoje tj DCA na BTC bo dbają o zdrowie (chociaż psychiczne :D) Mam nadzieję że znowu, jak zwykle okaże się to najlepsza technika postępowania w kryptowalutach.

Początkujący
Posty: 506
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 426
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » niedziela, 11 lutego 2024, 20:48

Pleasek89 pisze: niedziela, 11 lutego 2024, 19:41 Poza tym zdziwiłbyś jak łatwe byłoby uwalenie kursu do 18-25k (jako retest dołka), do 30-35k chcą się ładować wszyscy, bo myślą, że gdzieś w tym przedziale może być dołek, ale przy 2 z przodu wielu zaczęłyby się palić gacie i dopiero mogłaby się rozkręcić lawina.
Nie ma rzeczy niemozliwych i tu sie z Toba w 100% zgadzam, mozemy i za rok miec BTC za 5k$ i to tez trzeba gdzies miec z tylu (bardzo mocno z tylu) glowy.
To powiedziawszy - zeby uwalic DZISIAJ kurs do ~20k, po zaakceptowaniu ETF i "uprawomocnieniu" bita na wall street z cena poczatkowa ~40k, po ~20% inflacji w US za ostatnie 4 lata, przy oczekiwanemu uruchomieniu drukarek w US lada chwila, przy halvingowi za 2,5 mies - musialbys na dzisiaj sie chyba zgadac z Buffetem albo Sorosem zeby to zrobic.
Kto bedzie chcial Ci DZISIAJ czy za miesiac oddawac swoje bity po 20k?
klienci Blackrocka?
Grayscale ktory nie chcial oddawac poltora roku temu po 17k?
Dzieciaki ktorzy robia DCA od kilku lat za kieszonkowe ktorzy widzieli 10k jak i 60k?
Musk Ci je sprzeda?
Wszystkie slabe raczki przez ostatnie 2,5 roku BTC sie pozbyly.
Kto sie nie pozbyl znaczy wie w co gra i gdzie w kalendarzu jestesmy i sie ich nie pozbedzie ani za 40k ani za 20k, kazdy 1k w dol mialbys opor wiekszy i wiekszy.
Imho oczywiscie realne (jakas szpila bo binance sie wylozyl, zhakowali i jest jedno wielkie wtf), ale mocno nieprawdopodobne.

Ja uwazam odwrotnie - mi brakuje tu grubej dzidy w gore, jednorazowo w ciagu doby o 4-5k, te 10% - wtedy zacznie sie prawdziwa zabawa i bedziemy widziec gdzie jestesmy i gdzie dojdziemyw tym cyklu bitcoina i z kim gramy. Korekta przed halvingiem jest odmieniana przez WSZYSTKIE PRZYPADKI a grubej dzidy nie spodziewa sie nikt, tak wg mnie wydyma sie wiecej graczy. Na korekte przyjdzie czas jeszcze po przebiciu ATH, mamy jeszcze sporo czasu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 858
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » niedziela, 11 lutego 2024, 21:24

No bardzo jest ciekawe co tu się wydarzy na nowej tygodniówce. Póki co nie widać aby ta obecna traciła energię. RSI na 4h i 1D wysoko, na 1W też, ale ładnie zawinięte do góry. Ja mocno obstawiam, że wywalą to jeszcze na 52k i tam się temat rozstrzygnie w szybkim tempie.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » niedziela, 11 lutego 2024, 21:53

Jahu pisze: piątek, 12 stycznia 2024, 18:23Pokaż mi jak to widzisz i narysuj wykres na następne 2 lata. Ja swój pokazałem rok temu i jak na razie się sprawdza. Zbyt szybkie wzrosty złamią ta prognozę i trzeba będzie wymyślić coś nowego, więc lepiej dla wszystkich, żeby nie było żadnych dzid tylko powolne wzrosty do końca roku.
Tu masz moje. :lol:
rubel2 pisze: sobota, 21 stycznia 2023, 12:00Maj poziomy +- 30k. Przez lato dłuższa korekta/ruch boczny. Od jesieni budowanie wzrostów pod halving w 24r. Po halvingu kolejna dłuższa korekta i w 25 ath na poziomie 80-120k na btc.

Straciłem dostęp tutaj na forum do swojego konta, usunąłem twittery, discordy itp aby nie mąciły mi w głowie i realizuję swój scenariusz na 23-24-25r. Tak samo robiłem w latach poprzednich i to mi dawało najlepsze efekty, zamiast tracić energie na kłótnie, dyskusje czy udowadnianie swoich racji.
Jedyne co to nie trzymam się tego żeby nie włazić, rzadko bo rzadko, na to przepierdziałe forum czy twittery. 8-)

A tak to wszystko trzyma się kupy. Do maja zrobiliśmy 30k. Potem przez lato mieliśmy boczniaka, a od jesieni zaczęliśmy budować wzrosty. Myślę że do halvingu potrzymają podobny poziom jak teraz, może trochę ponad 50k i lato kolejna korekta/boczniak. WOW jaki jestem zajebisty i nie muszę wypisywać sto razy jaki bitkojn jest kochany i w ogóle super :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 201
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » niedziela, 11 lutego 2024, 22:38

wstawię tu takie bo to chyba najprostsze co można wyrysować w log a póki co dosłownie nigdzie nie widziałem :roll:

w dodatku luźne skojarzenia z topem na 65 k w kwietniu 21

SVG Image

SVG Image

Weteran
Posty: 7624
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2817
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » poniedziałek, 12 lutego 2024, 01:35

@mess_on_a_mission nie szukasz na sile spadku?
mi ten etfowy cyrk zaburzyl spojrzenie, z jednej strony skoro fundy skupuja - rosniemy do nieba, z drugiej strony jak sie slyszy paradygmat "to nie spadnie bo etf" :roll: badz madry, pisz wiersze ;-) imo latwo to juz bylo

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7661
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12920
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 12 lutego 2024, 08:53

Pleasek89 pisze: niedziela, 11 lutego 2024, 19:41Poza tym trochę nie chce mi się wierzyć, że boomersi, którzy przez X lat stali z boku, nagle przy klepnięciu w styczniu 2024. ETF zaczynają się ładować i lecimy prosto do nieba. Yyyyy.....nie. Ich też trzeba będzie przetrzepać prędzej czy później.


Żeby jedynymi którzy zostaną wytrzepani będą Ci którzy przekombinują. ;)

Szanse zejścia na 35k drastycznie spadły, obecnie daję większe szanse na 55-60k$ aniżeli 35k$ do halvingu, potem sell in may and go away, i pewno od lipca dalsze wzrosty aż do wyborów w USA.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 7624
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2817
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » poniedziałek, 12 lutego 2024, 09:06

Obrazek
Tu juz nic nie wyglada bearish, musieliby zrobic bearish engulfing(pod 42.5k) czy spinning topa.
na ichimoku 1w srednie sa plaskie ale w byczym ukladzie, tez watpie zeby to zlamali.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 201
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:11

pael pisze: poniedziałek, 12 lutego 2024, 01:35 @mess_on_a_mission nie szukasz na sile spadku?
mi ten etfowy cyrk zaburzyl spojrzenie, z jednej strony skoro fundy skupuja - rosniemy do nieba, z drugiej strony jak sie slyszy paradygmat "to nie spadnie bo etf" :roll: badz madry, pisz wiersze ;-) imo latwo to juz bylo

nie trzymam nic spot, więc rozważam różne scenariusze zanim wejdę w jakiegoś swinga ;)

póki co pisałem w odpowiedzi do Pleasek, że po czwartej korekcie 20% tych wzrostów jest prawdopodobne, że więcej nie będzie i poniższy scenariusz jest w grze (choć to 50 k nie jest wcale pewne)

mess_on_a_mission pisze: piątek, 2 lutego 2024, 14:25
cena broni się na aktualnych poziomach, po wybiciu 44 i 46 dotknięcie 50 byłoby w grze przed... 28, imo.

SVG Image

poza tym kompletnie nie podoba mi się netflow..

popatrz jak ładnie wyglądała akumulacja na poziomach 25-30 (pierwsza strzałka), teraz jest hardcorowo odwrotnie

SVG Image

co do etf..

kupują, to dobrze. ale bilans między outflow Grayscale a ETFami to 2.500 mln USD.. czyli.. jakas 1/10 dziennego vol na BTC?? W dodatku 90% z tego to konwersja a nie zakupy nowych btc.

jeśli tak srogo skupują to czmu bilans btc na giłdach pikuje w górę od poziomów 28 k? jeśli kupują wyłącznie otc to czy netflow nie powinien być zielony?

https://farside.co.uk/?p=997

SVG Image

dodajmy do tego dywegencje na 1D rsi, OI na ath i ogólnie skrajnie byczy sentyment

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7661
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12920
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:24

@mess_on_a_mission a czy bilans ETF nie jest nieliczony jako outflow? W końcu to coinbase trzyma te BTC.

No i patrz na drugą stronę medalu - ilość stabli które doszły przez ostatnie miesiące.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 201
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:36

@ergorg to chyba Coinbase Prime, więc są uwzględnieni w danych. Natomiast to chyba nie tak, że instytucje kupują jedynie od nich OTC (co ogólnie chyba nie powinno mię wpływu na cenę przez dłuższy czas? aż do wyczerpania miśków? chyba, że to już to słynne "supply shock" się zaczyna?) tylko kupują w zależności od zapotrzebowania dla klientów? No i jeśli fundusze skupowały jak było tanio to czemu te zakupy (outflow) miałyby nie być widoczne na łańcuchu? a jeśli by były to powinno być widać ogromne organiczne zakupy jak na początku spot hossy? ja nie wiem, nie znam się, jestem humanistą, nie klei mi się po prostu i szukam odpowiedzi ;)

p.s. no i z tego co piszesz to by wynikało, że inflowy etf w ogóle nie powinny mieć wpływu na cenę skoro jest to wymiana btc już uprzednio zakupionych poza orderbookiem, przynajmniej do wyczerpania zapasów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7661
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12920
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:47

mess_on_a_mission pisze: poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:36p.s. no i z tego co piszesz to by wynikało, że inflowy etf w ogóle nie powinny mieć wpływu na cenę skoro jest to wymiana btc już uprzednio zakupionych poza orderbookiem, przynajmniej do wyczerpania zapasów
Nie o to chodzi, btc wchodzi na coinbase ale z niego nie wychodzi bo skupują ETFy więc dalej pozostają te BTC na coinbase. Popraw mnie jeśli te BTC zakupione przez ETFy opuszczają coinbase.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 201
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » poniedziałek, 12 lutego 2024, 11:04

ale to właśnie o to chodzi - kupione BTC zostają w ramach zakupionych ETF w miejscu, czyli jak to ma wpłynąć na cenę? Fundusze same musiałyby robić zakupy na Coinbase co powinno zostawić ślad na łańcuchu, ew. kupowali OTC od górników? Serio nie wiem, ale wolałbym poznac mechanizm jeśli to w ogóle możliwe zanim popadnę w hurra optymizm, że DZIŚ ZNOWU mamy inflow ETF 500 mln USD co... może dla ceny oznaczać dokładnie nic, tak czy nie? Natomiast jeśli popyt będzie rósł to fundusze będą musiały jakoś skupować więcej BTC na Coinbase Prime żeby było pokrycie w ETF dla klientów, jak? Duże zakupy OTC przychodzą mi do głowy jedynie przez kopalnie, ale po co górnicy mieliby w nieskończoność sprzedawać? Co i tak powinno być widoczne w netflow? :roll: więc w końcu powinni kupować na giełdach? wtedy balans nie mógłby pikować w górę tylko musielibyśmy zobaczyć ewidentną akumulację jak na rys wyżej i spadający balans :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7661
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12920
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 12 lutego 2024, 11:28

mess_on_a_mission pisze: poniedziałek, 12 lutego 2024, 11:04 kupione BTC zostają w ramach zakupionych ETF w miejscu, czyli jak to ma wpłynąć na cenę?
Jak to jak? Jest mniej BTC dostępnych na sprzedaż. Po prostu inflow/outflow tego nie odnotowuje bo zostają na coinbase a nie idą na prywatne portfele.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości