Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 205
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » wtorek, 23 stycznia 2024, 15:35

jeśli to nie jest jeden z tych biblijnych zrzutów, o których pisał @Pleasek89 to na eth powinno być mocne bottom imo.

ruch do okolic 2300, DB i korekta gdzieś do 2580.

imo nawet jak odbijemy na kilkanaście dni to nie jest to nadal dołek

dobrym targetem powinien być supertrend na 1D jeśli zrobi się baza pod wybicie

BTW czy przy takich ruchach też Wam dosłownie WSZYSTKO zamula począwszy od apki na Bin przez Tradingview itp? nie mówiąc już o tym, że mi ostatnio SL nie wlazł bo "limi error cośtam.....

SVG Image

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 23 stycznia 2024, 16:22

Wygląda to jakby bańka pękła, a nie, że jest korekta :D

Jak będziemy mieć szybkie recovery to będzie tylko potwierdzeniem tego.

bogdan19955 pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 10:59 Serio myślicie że to zleci na 2**** w cyklu 2k15 spadło 27% od szczytu lokalnego 491$ na 355$ historia zatacza koło już o tym pisałem czy tego chcecie czy nie.
Tak i mam na to argumenty. Możemy zejść nawet <20k $. Tylko to kwestia miesięcy, nie tygodni.

Pisałem o tym chyba w Święta to możesz sobie wyszukać.

bogdan19955 pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 10:59Bitcoin taniej niż <30k już nie zobaczycie.
Gdzieś to już słyszałem...

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » wtorek, 23 stycznia 2024, 16:46

O, spadło do 3xk, kto by się spodziewał, przecież miało być dawno powyżej ATH.

Jeszcze kilka k w dół i można powoli ostrożnie planować zakupy.

Amatorzy i moonboje już pozbyli się złudzeń o efekcie etf. Pieski powoli szczekają o większych spadkach więc niedługo przyjdzie czas na dca.

Osoby, ktore dawały mi minusy za to, że wieszczyłem spadki w styczniu teraz są na stracie i wystraszeni czekają. Uznaję to za odszczekanie swoich moonbojowych przewidywań.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 23 stycznia 2024, 17:04

Janome pisze: niedziela, 26 listopada 2023, 17:45Jak wchodzisz tutaj i widzisz, że 90% użytkowników zapakowało się i czeka na 45k to już wiadomo, że tam nie zajedziemy.

Jest tutaj kilku amatorów z wysoką reputacją, którzy już 2 lata sygnalizują mi lokalne dołki. Nic tylko korzystać


Janome pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 16:46, spadło do 3xk, kto by się spodziewał
Nie no, ja nie mogę z tym typem, gość od 35k$/połowy listopada płacze że 40k+ to my nie zobaczymy, zrobiliśmy w międzyczasie 49k$ i teraz przyszedł triumfować bo jesteśmy z powrotem na 39k$.

Typ który pisał, w listopadzie że nie ma co liczyć na wzrosty w grudniu.

TRZYMCIE MNIE.


Janome:

Obrazek
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 23 stycznia 2024, 17:12

Janome pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 16:46O, spadło do 3xk, kto by się spodziewał, przecież miało być dawno powyżej ATH.

Jeszcze kilka k w dół i można powoli ostrożnie planować zakupy.

Amatorzy i moonboje już pozbyli się złudzeń o efekcie etf. Pieski powoli szczekają o większych spadkach więc niedługo przyjdzie czas na dca.

Osoby, ktore dawały mi minusy za to, że wieszczyłem spadki w styczniu teraz są na stracie i wystraszeni czekają. Uznaję to za odszczekanie swoich moonbojowych przewidywań.
Minusy dostajesz za bycie ultrabucem i nazywanie ludźmi frajerami kiedy sam byłeś największym frajerem i przegapiłeś wzrosty od 25k do 50k kiedy nawet teraz po spadkach siedzimy na poziomie 39k.

Co do tekstu o ATH to raz wspomniałem jako MOŹLIWOŚĆ, od września do grudnia na trejdach powiększyłem portfel 3-krotnie, wyprzedałem się na 42k z większości towaru a piszesz jakbym kupił po 46k i trzymał do dzisiaj.

Ale co do korekty się zgadzam, na razie zbyt dużo dyskusji o buy the dip, ja czekam ze stejblami ile będzie trzeba, idealnie aż pojawią się z powrotem posty o 12k. Nie bawię się w przewidywanie ceny, może być 36k jak i 24k, nie kupuję dopóki nie zobaczę realnego strachu i komentarzy o końcu hossy.

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
-20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » wtorek, 23 stycznia 2024, 17:25

Możecie mnie minusować i układać sobie jakieś wytłumaczenia/ narrację.

Prawda jest taka, że przyjebaliście się od kiedy pisałem, że przed halvingiem kupię bity za 3xk albo nawet 2xk i swój plan zrealizuję.

Więc możecie mi possać pałe

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6492
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1682
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: maxi82 » wtorek, 23 stycznia 2024, 17:40

 ! Wiadomość z: maxi82
Proszę o zaniechanie wycieczek osobistych, obrzucania się inwektywami itd..
@Janome 1 msc urlopu od forum, czas na ostudzenie emocji...
W przypadku recydywy po powrocie -permaban
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1875
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1614
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 23 stycznia 2024, 17:46

Panowie wy się kłucicie o jakieś predykcje i który matoł wstawi więcej zdjęć zrobionych % oczywiście bez wstawiania PNL ( ile dolarów panie , ile )
Mało kto chyba kochając te akurat spekulacyjne walory ma śmiałość napisać że przez ETF wszystkie te misje i wizje , ideały kryptowalutowe są do wypierdolenia do śmieci
Tu szczerze mało kto napisze że to poprostu z fee jest mało konkurencyjne , wolne i słabe . Czasami ktoś napisze .. Jednak wprost pierwsza kryptowaluta ze swoimi developerami którymi misję rozwoju zostawił Satoshi się zeszmaciła , a tzw ,, społeczność '' dała się delikatnie ujmując wkręcić , namówić i wydymać bez mydła
Tu raczej nie będzie zwycięzców , Wall Street kupiło was do haremu w którym ten btc jest walorem jednym z setek .. Nie ma sensu nawet inwektyw więcej przytaczać , każdy ma wyobraźnie czym to się stało po zatwierdzeniu przez SEC i prześmiewczym komentarzu Powella ,, nie jest to bitcoin o którego chodziło Satoshiemu '' No nie jest , nawet nie stoi obok . Przed nami proces COPA i spór o technologię , patenty i prawa do oprogramowania . Nastał ten moment gdzie można śmiało powiedzieć że zamieniło się to w spekulacyjny wstyd , wstyd który ma oficjalną twarz na Nasdaqu
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-SVEQRaoukV

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 23 stycznia 2024, 17:54

rubel2 pisze: wtorek, 19 grudnia 2023, 18:46Sporo poniżej 40k. Nie mam żadnej pozycji bo i nie chcę mi się hazardować. Ale liczę na nowe zakupy na przełomie stycznia lutego.
Powoli powoli, bardzo blisko, już niedługo będzie można wybrać się na zakupki dodatkowych krasnali do ogrodu.

A było że komplikujecie sobie, że teraz to każdy gra pod etf i nikogo halvingi nie obchodzą, że pociąg odjeżdża i płaczecie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1875
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1614
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 23 stycznia 2024, 18:15

Dodam ciekawostkę ze świata miningu , producent zbiera zamówienia
taka farelka kopiąca btc - bch - bsv - którekolwiek rozwidlenie
:arrow: https://shop.canaan.io/products/avalon- ... tsId=10282

.. prawdopodobnie kolejne rozwidlenie które zrobi BlackRock i reszta firm mających władzę nad firmami kopiącymi z nasdaqa ;) 50% to już dla nich nie jest problem , zmiana ilości nie jest problemem . Nic już dla nich nie jest problemem w zmianach . Developerzy btc są u nich pod obrusem na kolanach ( pomysł finansowania dev btc przez firmy zarządzające etf od 5 - 15 % zysków , poczytajcie trochę co konkretnie te etf przyniosły .. )

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 23 stycznia 2024, 18:45

bitup pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 18:15.. prawdopodobnie kolejne rozwidlenie które zrobi BlackRock i reszta firm mających władzę nad firmami kopiącymi z nasdaqa
Po co mieliby zrobić kolejnego forka ?

bitup pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 18:1550% to już dla nich nie jest problem , zmiana ilości nie jest problemem .
Mają większość czy to tylko przypuszczenia ?

Tak na marginesie najlepsze czasy były jak się kopało na CPU. Wtedy każdy użytkownik ma realny wpływ na sieć przy małych kosztach (komputer). Kogo stać na założenie kopalni ? No właśnie... Kto ma kapitał ma władze. Czyli nie do końca udała się decentralizacja.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1875
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1614
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 23 stycznia 2024, 19:00

shinya56 pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 18:45Tak na marginesie najlepsze czasy były jak się kopało na CPU

lecę na 3 portfelach, jeszcze nie wykopałem bloku ale procesor na 70% leci - inicjatywa oddolna mająca ticker jednego z etf i przeciwko etf , tego co zrobiły technologii i jest też rozwidleniem z bardzo ciekawą opcją wyłączającą poole ) btcw
i kupuje codziennie kopiąć tu :arrow: https://xeggex.com?ref=65ad67ad9206d9872de8cbc3
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-ofSmgzkL7i
, pisałem o tym tutaj :arrow: viewtopic.php?f=27&t=25968&start=83760#p777562 i tam wszystko podane , są są stary , ludzi można w tych kryptowalutach podzielić na fascynatów spekulacji i drugich mniejszościowych technologicznych
shinya56 pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 18:45 Po co mieliby zrobić kolejnego forka ?

zwiększyć ilość , stworzyć swojego , mają :arrow: prześledz poole i wielkość mocy w stosunku do udziałów w rynku poprzez notowane spółki na nasdaq , czasem coś napiszę ale nie mam motywacji klepać dziesiątek postów , więcej siedze na discordach , bitcointalk warto też czytać więcej , tam te rozkminki są szerzej omawiane

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 23 stycznia 2024, 19:18

Janome pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 16:46 O, spadło do 3xk, kto by się spodziewał, przecież miało być dawno powyżej ATH.

Jeszcze kilka k w dół i można powoli ostrożnie planować zakupy.

Amatorzy i moonboje już pozbyli się złudzeń o efekcie etf. Pieski powoli szczekają o większych spadkach więc niedługo przyjdzie czas na dca.

Osoby, ktore dawały mi minusy za to, że wieszczyłem spadki w styczniu teraz są na stracie i wystraszeni czekają. Uznaję to za odszczekanie swoich moonbojowych przewidywań.
Ale Ty mówiłeś przy około 38k, że to już topka i lecimy do piekła. Poszło prawie na 50k. Mamy korektę, normalna sprawa. Owszem część osób stawiała gdzieś na 52-55k (w tym ja), ale czy to powód aby wytykać, ze tam nie dotarło tylko trochę niżej? dziwi mnie Twoje podejście. Zamiast wchodzić w dobrych momentach i zarabiać, próbujesz siłą woli zakrzywić rzeczywistość.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 23 stycznia 2024, 20:49

rubel2 pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 17:54nikogo halvingi nie obchodzą
To czemu nie rośnie? Halving za rogiem, czy czegoś nie rozumiem?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 23 stycznia 2024, 20:54

@ergorg A dlaczego miałoby rosnąć? Halving ma raczej wpływ długoterminowy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 23 stycznia 2024, 20:59

@rubel2 to wytłumacz jak się gra pod halving? Kiedy się kupuje i kiedy się sprzedaje po halvingu? A jak nie ma strategii specjalnie pod to to wróć do tego co napisałeś wyżej i do tego co ja napisałem wielokrotnie. No i czy uwzględnia się w tej teorii teraz też, że górnicy sporo zarabiają ostatnio na ruchu na sieci?

P.S. Bo przynajmniej te ETFy to widać było, że ktoś pod to grał - pompa przed i sell the news a halving ktoś gra albo będzie teraz grał? A, nie, zapomnij, przecież to długoterminowe. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 23 stycznia 2024, 21:51

@ergorg jak dla mnie to takie odwracanie kota ogonem.
ergorg pisze: środa, 20 grudnia 2023, 09:52Komplikować sprawę to sobie można jak się wyprzedasz bo przecież MUSI być dump naokoło halvingowy
tu wyśmiewałeś dump około halvingowy, teraz piszesz
ergorg pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 20:49To czemu nie rośnie? Halving za rogiem, czy czegoś nie rozumiem?
Ja nigdy nie pisałem o żadnych strategiach halvingowych tylko mi się śmiać chcę jak was czytam teraz a to co było tu wypisywane w grudniu. Nagle i sell the new się pojawiło a też było wyśmiewane.

A jak nie wiesz jaki ma wpływ halving to co ja poradzę.

Nieomylni, zawsze mający rację :twisted:

Początkujący
Posty: 1754
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 459
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » wtorek, 23 stycznia 2024, 22:02

szajsiwo pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 15:23 że pójdzie bokiem do początku roku gdzie nastąpi decyzja.
:?:

Dodano po 2 minutach 37 sekundach:
Pleasek89 pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 15:06Przeglądam rynek to wydaje mi się, że sporo osób szuka złotego wejścia w longa albo chociaż gra pod większe odreagowanie. Innymi słowy są kupujący będzie spadać :mrgreen:

Możemy jeszcze sporo polecieć i to bez korekt.
to ja zamawiam zjazd na indeksach, brałem S na szczytach i mnie przewiozło :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 23 stycznia 2024, 22:22

rubel2 pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 21:51tu wyśmiewałeś dump około halvingowy, teraz piszesz
Nie ucinaj wiadomości MANIPULATORZE bo tam się śmiałem z dumpu na 20k$ i było to nawiązanie do tych którzy życzeniowo liczą na covidowy flashcrash natomiast o korekcie na 35k$ pisałem wiele razy.

Co do halvingu to się śmieje bo ludzie o tym piszą ale nikt mi nie powie jak to rozegrać. Halving LTC 2023 chyba nie zadziałał?

rubel2 pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 21:51 Nagle i sell the new się pojawiło a też było wyśmiewane.
Ja nie wyśmiewałem. Wręcz pisałem, ze jak zrobią 50k$ przed to pewno korekta 30% do 35k poleci i takie wykresy tutaj wrzucałem jeszcze przed akceptacją.

---


To że nie sprzedałem BTC to inna sprawa ale wcale mi z tym nie jest źle. HODL.

ETFy zaakceptowane, mamy bardzo przyzwoity wolumen na nich, niech tylko się sytuacja wyklaruje z grayscale. Takie 2 miesiące teraz konsoli na 35-40k byłyby zdrowe i potem jazda dalej up. (Poproszę)

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
Wczoraj wrzucałem info o MT.GOX a dziś już X o tym nawala newsy:


Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 23 stycznia 2024, 22:29

ergorg pisze: wtorek, 23 stycznia 2024, 22:23MANIPULATORZE
XD

spokojnie ergorek, nie ma co się grzać odrazu, gorąca głowa nikomu jeszcze nie pomogła.

Ja i tak uważam że masz mega dobre wyczucie do rynku. A to tylko normalna dyskusja. Jak się pisało to co tobie czy tam komuś innemu nie podobało to odrazu atakujecie. Stąd moje posty, bo to wygląda jakby niektórzy byli nieomylnymi wyroczniami z którym zawsze i wszędzie trzeba się zgadzać, a każdą swoją wypowiedź tak obrócą że zawsze mieli racje.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 39 gości