Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 201
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » czwartek, 28 grudnia 2023, 10:29

hammer time?

SVG Image

SVG Image

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » czwartek, 28 grudnia 2023, 17:09

anagamidev pisze: środa, 27 grudnia 2023, 06:37Bezsensowne limitowanie BTC, że już teraz dalej to na pewno nie urośnie :D Gdzie poprzedni Twój cap został przebity o 30% prawie :D Śmiech na sali :D
Bezsensowne, bo masz inne zdanie? OK. Ale co zostało przebite? Jaki cap? Bo naprawdę nie wiem o czym piszesz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2321
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3511
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 28 grudnia 2023, 18:24

Możemy tak mulić do ETFów, myślę, że ten wykres mówi wszystko:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » czwartek, 28 grudnia 2023, 18:44

Pleasek89 pisze: czwartek, 28 grudnia 2023, 18:24Możemy tak mulić do ETFów, myślę, że ten wykres mówi wszystko:
Albo mamy pułapkę na byki. Szybki wystrzał i zjazd.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 201
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » piątek, 29 grudnia 2023, 10:22

No i ładnie trzyma, miśki słabną :roll:

Zostawiam tylko małą część shorta i odpalam longa. Jak wrócą nad 43+ to możemy zacząć wspinaczkę pod 50 k :)

SVG Image


eth też odfajkowało niezbędne minimum

SVG Image

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 858
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » piątek, 29 grudnia 2023, 13:03

Proste, że miśki słabną. Nawet nie mają siły na chwilę postraszyć. Rok się kończy, będzie pompa.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1858
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1605
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 29 grudnia 2023, 14:05

Pompa trwa , od czerwcowego dołka 400 % na BSV
tylko ostatnie dwa tygodnie 120 %

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1084
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kemot80 » piątek, 29 grudnia 2023, 15:16

bitup w euforii, poniewaz jego BSV został juz prawie drugim BTC, pomimo ze poza tym forum malo kto wie o jego istnieniu :lol:

Początkujący
Posty: 506
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 426
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » piątek, 29 grudnia 2023, 15:32

mielimy i mielimy, kursu nie daja juz rady zepchnac nawet ponizej 40k.
pomielimy jeszcze ze 2, moze 3 tygodnie i przywitamy sie z 50k

Ciekawy jestem jak duzo osob chcialoby sie jeszcze zaladowac tylko czeka na upragnione 20-30k bo przeciez korekta musi w koncu przyjsc, nie? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3127
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1131
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 29 grudnia 2023, 15:43

Przecież nikt nie kupi po 20-30k$ bo każdy będzie liczył wtedy na 15k$, tak samo jak nikt obecnie nie sprzedaje bo żyje nadzieją, że sprzeda po 50k$, tak było jest i będzie. W większości kupno czy sprzedaż jest dziełem przypadku.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 506
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 426
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » piątek, 29 grudnia 2023, 16:37

CzarnaOwca pisze: piątek, 29 grudnia 2023, 15:43tak samo jak nikt obecnie nie sprzedaje bo żyje nadzieją, że sprzeda po 50k$
mysle, ze te 70% hodlerow co nie wykonuje zadnych ruchow od roku sie z Toba nie zgodzi, czy za 40k czy za 50k malo kto obecnie bedzie chcial oddawac swoje coiny.
Nie przed etfami, nie przed halvingiem, nie przed kolejna hossa - kurs idzie jak po sznurku jak co cykl i poki co nie ma absolutnie zadnych podstaw zeby negowac kolejne ATH ktore rownie dobrze moze byc w okolicach 100-150 czy 200k za rok-poltora przy dobrych wiatrach.
Jak za pol roku-rok, przy obnizaniu dodatkowo stop procentowych i naplywie gotowki zobaczymy znowu 15-20k to wtedy oczywiscie gryze sie w jezyk i wszelkie przwewidywania szlag trafil ale poki co idziemy na wykresie jak po sznurku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 2 maja 2021
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fledermaus » piątek, 29 grudnia 2023, 17:22

Dzisiejszy popołudniowy pullback spowodowali prawdopodobnie górnicy keszując 3000 BTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 255
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 235
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » piątek, 29 grudnia 2023, 17:50

adamjttk pisze: piątek, 29 grudnia 2023, 16:37
CzarnaOwca pisze: piątek, 29 grudnia 2023, 15:43tak samo jak nikt obecnie nie sprzedaje bo żyje nadzieją, że sprzeda po 50k$
mysle, ze te 70% hodlerow co nie wykonuje zadnych ruchow od roku sie z Toba nie zgodzi, czy za 40k czy za 50k malo kto obecnie bedzie chcial oddawac swoje coiny.
Nie przed etfami, nie przed halvingiem, nie przed kolejna hossa - kurs idzie jak po sznurku jak co cykl i poki co nie ma absolutnie zadnych podstaw zeby negowac kolejne ATH ktore rownie dobrze moze byc w okolicach 100-150 czy 200k za rok-poltora przy dobrych wiatrach.
100% zgoda, poza bieżącą działalnością, mam obecnie ok. 1.5 BTC kupione na SPOT

trzymane od paru lat na zimnym portfelu i nawet nie myślę, żeby to ruszać (za duże ryzyko nie tylko z powodów zmian kursowych, ale i ze względów bezpieczeństwa)

czekam na ceny o wiele powyżej $100k i drugą połowę 2025 roku

prawdziwa euforia zacznie się dopiero, jak odzyskamy poprzednie ATH - a więc do tego czasu cena jest nadal atrakcyjna, 4 letni cykl bitcoina jest niubłagany ;)

a po niższych cenach niż sobie założyłem, na pewno nie sprzedam - i tak nie mam lepszego sposobu na ulokowanie takich środków

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1858
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1605
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 29 grudnia 2023, 19:23

kemot80 pisze: piątek, 29 grudnia 2023, 15:16bitup w euforii, poniewaz jego BSV został juz prawie drugim BTC

oczywiście że w euforii ponieważ
po 1 ja systematycznie sprzedaje i realizuje zyski a nie trzymam bez celu coś co zostało stworzone jako procesor płatności p2p electronic cash system ( i używam właśnie do wybijania ordinals , nft , zabezpieczania na dxs.app , programowania itd )
po 2 400 % zrobił w 6 miesięcy a nie w 3 lata 230 % jak btc
po 3 porównania bsv uważam za obraźliwe , btc jest znacjonalizowane przez fundusze inwestycyjne i banki i dziwne postacie jak saylor ( to wolę craiga i jego patenty ) , z takiem fee jest nieużywalne do micro płatności a nie wszyscy na tym rynku są wielorybami z setkami jak wy tutaj ( wnosząc po tych tezach o przesyłaniu milionów czy kupowaniu ferrari LOL )

Zawistni minusują i plują , normalni powiedzą spoko gratki , fajny zysk .
Bez jadu i ujadania i pisania że naganiam na scam :lol: samemu na pełny etat wlepiając reflinki , kręcąc filmy czy biorąc udział jako słup reklamowy na X dla kantorów LOL
tylko śmiechłem na te minusiki dzieci saylora
proste

odnośnie btcusd trudno powiedzieć co się stanie po korekcie na indexach pod koniec roku , możliwy wodospad

Weteran
Posty: 13364
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » piątek, 29 grudnia 2023, 20:38

CzarnaOwca pisze: piątek, 29 grudnia 2023, 15:43Przecież nikt nie kupi po 20-30k$ bo każdy będzie liczył wtedy na 15k$, tak samo jak nikt obecnie nie sprzedaje bo żyje nadzieją, że sprzeda po 50k$, tak było jest i będzie. W większości kupno czy sprzedaż jest dziełem przypadku.


Z pierwszym zdaniem się zgadzam, ale z drugim już nie.

Część ludzi, pewnie mniejszość, kupuje wg planu i stosowanych reguł gry. Ale nie można powiedzieć, że mimo prawdziwości pierwszego zdania, większość kupuje po przypadkowych cenach. Powiedziałbym raczej, że kieruje tu nie tyle przypadek, co psychologia ;)

Początkujący
Posty: 1754
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 459
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » piątek, 29 grudnia 2023, 21:46

fledermaus pisze: piątek, 29 grudnia 2023, 17:22Dzisiejszy popołudniowy pullback spowodowali prawdopodobnie górnicy keszując 3000 BTC.
noo czyli BTC ma moc ! górnicy zwalają indeksy.. tego jeszcze nie było.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » sobota, 30 grudnia 2023, 07:39

bitup pisze: piątek, 29 grudnia 2023, 19:23
kemot80 pisze: piątek, 29 grudnia 2023, 15:16bitup w euforii, poniewaz jego BSV został juz prawie drugim BTC

oczywiście że w euforii ponieważ
po 1 ja systematycznie sprzedaje i realizuje zyski a nie trzymam bez celu coś co zostało stworzone jako procesor płatności p2p electronic cash system ( i używam właśnie do wybijania ordinals , nft , zabezpieczania na dxs.app , programowania itd )
po 2 400 % zrobił w 6 miesięcy a nie w 3 lata 230 % jak btc
po 3 porównania bsv uważam za obraźliwe , btc jest znacjonalizowane przez fundusze inwestycyjne i banki i dziwne postacie jak saylor ( to wolę craiga i jego patenty ) , z takiem fee jest nieużywalne do micro płatności a nie wszyscy na tym rynku są wielorybami z setkami jak wy tutaj ( wnosząc po tych tezach o przesyłaniu milionów czy kupowaniu ferrari LOL )

Zawistni minusują i plują , normalni powiedzą spoko gratki , fajny zysk .
Bez jadu i ujadania i pisania że naganiam na scam :lol: samemu na pełny etat wlepiając reflinki , kręcąc filmy czy biorąc udział jako słup reklamowy na X dla kantorów LOL
tylko śmiechłem na te minusiki dzieci saylora
proste

odnośnie btcusd trudno powiedzieć co się stanie po korekcie na indexach pod koniec roku , możliwy wodospad
eeeee. niby co jest znacjonalizowane ? Bitcoin ? buhahaha. bitka nie da się znacjonalizować - w tym właśnie jego siła. a główna leży w kopalniach, węzłach i deweloperce która jest nie przekupna i nie pozwoli aby ktoś z bitcoinem zrobił to co z ETH czu USDT .prędzej ogłoszą forka, kopalnie szybko opuszczą starą sieć, będzie głosowanie społeczności, giełdy szybko podejmą nowego bitcoina a zostanie po forku ... aa zapomniałem zostanie takie badziewie jak BSV albo BCH :-) no w tym problem że tego bsv czy bch nikt nie traktuje już poważnie i nikt tego nie chce :) to tyle o "nacjonalizowaniu" bitcoina. Właśnie BSV i BCH pokazało czym kończy się próba zawładnięcia bitcoinem. Fork , zmiana sieci i do widzenia.

Dodano po 3 minutach 26 sekundach:
pael pisze: czwartek, 28 grudnia 2023, 09:23 GOX pompuje socjologowi BSV ;-) BCH nastepne? btw. co sadzicie o przyszlosci takich dziadkow +ltc? exit pompy i smierc?
ekonokomik pisze: czwartek, 28 grudnia 2023, 09:03Pozwolę sobie zauważyć, że jak pisał kolega oni po obecnej cenie wciąż akumulują. Czyli zyski jeszcze się nie zaczęły.


UPNL :twisted:
prędzej czy później śmierć. Albo wrzucenie coina do bardzo głębokiego dołu w którym siedzi taka grupka oszołomów i fanatyków tego coina ....

Dodano po 6 minutach 38 sekundach:
Jahu pisze: środa, 27 grudnia 2023, 06:37 Niektórzy sobie powinni wylać kubeł zimnej wody na głowę. Moim zdaniem to już koniec. $44700 to szczyt na 2023 rok, a możliwe że także na 2024. To trwa zdecydowanie za długo, a formacja, która się wyrysowała zwiastuje odwrócenie trendu. Taki double top z drugim niższym szczytem. Coś takiego było w czerwcu 2019 oraz w czerwcu 2014. Emocje jakie towarzyszyły też podobne, dobrze to pamiętam. Do tego czas: 3 miesiące wzrostu o 70% w końcówce roku bez odreagowania. Za niecałe dwa tygodnie będzie "sell the news" w sprawie ETF, więc nie zdążymy już zrobić nowego szczytu, ludzie już sprzedają, a im bliżej wiadomej daty tym więcej będzie sprzedających. Myślę, że do halvingu mogą jeszcze podtrzymywać w okolicach $38k-$40k, ale potem idziemy zdecydowanie niżej, pewnie do ok. $30k, tak jak pisałem wcześniej. W zasadzie można przekleić wykres od czerwca 2019 tylko bez crasha covidowego. Wtedy na przebicie szczytu $13800 czekaliśmy półtora roku. Teraz też poczekamy, bo musi się wyrysować sensowne odreagowanie tego wszystkiego w dużej skali. Dlatego $45k moglibyśmy osiągnąć dopiero we wrześniu 2024, albo nawet później. Trzeba odróżnić hype jaki się zrobił od realnego napływu kapitału, na który potrzeba dużo więcej czasu. Piszę to bo jeszcze kilka dni temu były tu głosy o przebijaniu $48k czy $50k (o podchodzeniu pod ATH nie wspominając), co od zawsze uważałem za absurdalne, bo to jeszcze nie ten etap, a wszystko wskazuje na to, że cykl będzie mniej więcej zachowany.

Co do GOXa to chce mi się już śmiać, ale jeszcze się wstrzymam do czasu wypłat, żeby wiedzieć ile nakradli. 10 lat trwa oddanie środków, które powinno trwać miesiąc. Ba! Na drugi dzień to powinno być oddane wg bazy userów i stanu kont. Ewentualnie nieprawidłowości mogłyby być dochodzone później indywidualnie, ale dla 99% klientów sprawa była jasna. To jest miara tego jak bardzo państwa zachodu oddaliły się od cywilizacji i od zasad.
eee i znowu ktoś chce zjazdu do 30 ? a może do 20 :-) BO ????? no bo... i nic.. przypominam że 2023 to odbicie właśnie 2019 i 2015 r . A 2024 będzie raczej odbiciem 2020 a nie 2019. pomieszałeś lata w cyklach ewidentnie. no chybą że uważasz że obecny cykl już nie istnieje i się nie powtórzy.. tylko skąd w takim razie porównanie 2024 do 2019 skoro 2019 był w cyklu i szedł jak po sznurku od 2011 r ? no to dziwne prawda... eeehhh te wasze wydumane predykcje. dla mnie to są ostanie miesiące jak widzimy 4 z przodu ceny bitcoina (w USD ). A później się tacy obudzą w 2025 r i się za głowę złapią jak zobaczą 2 z przodu ... ale za nią będzie będzie pięć zer a nie cztery :-)

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2020
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Tomigan » sobota, 30 grudnia 2023, 09:27

Witam, dawno nie pisałem ale jak czytam te bzdury o 50k i kreski rysowane jak Wam pasuje to śmiać mi się chce.
Ewidentnie teraz czeka nas zjazd z podbiciami tak jak miało to miejsce po każdej bańce, było podbicie pod ETF ale nawet samo ich zatwierdzenie spowoduje tylko pierdnięcie w górę - wiecie że Grayscale ma ponad 160k BTC i nie będzie skupował z rynku tylko wywali co ma, wiecie że Black Rock jest właścicielem/udziałowcem w największych kopalniach krypto? https://pl.beincrypto.com/blackrock-inwestuje-w-mining/ na stanie tych kopalni są setki tysięcy BTC i Oni też nie będą skupować z rynku, wiec kto Wam po 50k będzie kupował?, były ogromne wzrosty przez cały 2023 rok i teraz cykl się powtórzy

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » sobota, 30 grudnia 2023, 10:04

Tomigan pisze: sobota, 30 grudnia 2023, 09:27Witam, dawno nie pisałem ale jak czytam te bzdury o 50k i kreski rysowane jak Wam pasuje to śmiać mi się chce.
Ewidentnie cały grudzień sprzedają pod "ETF". Ale nie, MA ROSNĄĆ, bo ETF, o którym słyszała nawet babka w warzywniaku. Pociąg ucieka, będziecie płakać, będziecie kupować po 200k :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » sobota, 30 grudnia 2023, 10:37

Hoyden pisze: sobota, 30 grudnia 2023, 07:49A 2024 będzie raczej odbiciem 2020 a nie 2019. pomieszałeś lata w cyklach ewidentnie
Nic nie pomieszałem. Ty coś mieszasz. Czytaj uważnie. To w marcu 2020 mieliśmy krach covidowy i do listopada poruszaliśmy się poniżej szczytu z roku 2019. I to nas najpewniej czeka w 2024. Poza tym cykl wyznaczają halvingi, a nie cyfry w kalendarzu, więc cykl jest przesunięty kilka miesięcy względem poprzedniego.
Hoyden pisze: sobota, 30 grudnia 2023, 07:49eeehhh te wasze wydumane predykcje
To nie jest wydumane, tylko poparte latami obserwacji rynku i w ciągu następnych miesięcy przekonasz się, że to się zrealizuje. Poza tym kapitał inwestycyjny nadal trzymam w 100% w BTC, więc naprawdę chciałbym się mylić. Ale rynek zweryfikuje i ty też będziesz bogatszy w doświadczenie jak się kończy hype i masowa euforia. Obecne nastroje są identyczne jak w czerwcu 2014 i w czerwcu 2019. Korekta w dużej skali jest pewna. Czy bardziej czasowa czy cenowa - nie ma znaczenia.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości