Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 28 maja 2023, 13:04

AngusMOON pisze: piątek, 26 maja 2023, 15:27To już bym bardziej wolał przetrzymać na następną hossę. Zależy też jakie alty bo jak ktos dalej siedzi w ALGO czy DOT to pozdrawiam xD

Jeżeli dla Ciebie DOT to słaby projekt to równie dobrze możesz kwestionować egzystencję praktycznie wszystkich altcoinów.

Generalnie mam wrażenie, że niedługo zobaczymy większe odreagowanie na altach, są zbyt mocno tłamszone zbyt długo do takiego stopnia, że najbardziej zatwardziali hodlerzy zaczynają wątpić w sens ich trzymania. Ostatni rok dla altów to być może odpowiednik 2015r. dla Bitcoina.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 21 marca 2023
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: AngusMOON » niedziela, 28 maja 2023, 13:29

Pleasek89 pisze: niedziela, 28 maja 2023, 13:04Jeżeli dla Ciebie DOT to słaby projekt to równie dobrze możesz kwestionować egzystencję


Nie będę kwestionował bo nigdzie nie napisałem że DOT to słaby projekt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 28 maja 2023, 13:51

socjolog2008 pisze: niedziela, 28 maja 2023, 11:18Nic szczególnego się nie dzieje co miałoby windować akurat ten rynek cyfrowych dupereli teraz
Halving. Możecie dopisywać czarne scenariusze i kataklizmy, a Bitcoin i tak pójdzie w swoją stronę. Piszę to na podstawie przeszłości.

Rynek USA po kryzysie covidowym wygląda na to, że wraca do równowagi. Grać pod pewne założenia takie jak halving, a nie wymyślać scenariuszy na jakie nie ma się wpływu. Ostatnie 50 stron to więcej o SPX niż Bitcoinie i mało co się sprawdziło z tych straszydeł.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 28 maja 2023, 14:28

@shinya56 od maja/czerwca 2022 to rok stracił impet i traci zainteresowanie spekulantów ,te odrobienie 15k przy spadku z 69 to na lewarach robi robotę ,ba na dużej dźwigni nawet wzrost/spadek o 1000$ robi swoją robotę ale czy to wywiozą dalej i ten halving też wiesz, prawie 20mln btc jest wykopane - kopacze dostali prezent w postaci zapchanych bloków /większych opłat. Ale model biznesowy jakby się wyczerpuje ,chyba że będą chętni na płacenie fee i będzie wyłącznie operował na dużych kwotach. Jako p2p to jest klapa po 15 latach ,nie czarujmy się

Mnie to ryba zasadniczo, byle złapać dobre trady na lewarze w dobrą stronę i wyjąć $

Dodano po 52 minutach 32 sekundach:
Z drugiej strony tu jest taki kult hodl że nawet jak bloki będą zapchane i 5 mln zaległych transakcji ci dalej będą klepać o adopcji XD Obrazek

Dodano po 2 godzinach 14 minutach 35 sekundach:
Raczej idzie pompa na btcusd do środy i ja wam przypominam o jednym - są platformy pozwalające grać na kurscah kruszców/ indexów/ akcji zabezpieczane i mnożące crypto.
To jest bardzo dobre rozwiązanie, przepiękne bym rzekł nawet bo jestem poza systemem zarazem systemowo grając :shock:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » niedziela, 28 maja 2023, 18:43

Coś tam się zaczyna ruch pomału, ciekawe czy wbiją się z tego kanału spadkowego. Teraz kluczowe przebicie powyżej 27,5k, kolejny przystanek to 28,5k. Jeśli z impetem pokonają ten ostatni poziom myślę że może nastąpić po tym duży ruch do 31-34k. Jeśli jednak 28,5k czyli górne ograniczenie kanału spadkowego zostanie dalej respektowane, spodziewał bym się powrotu w okolice 25k.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 359
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1019
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » niedziela, 28 maja 2023, 20:18

A udział nieruszanych BTC w całkowitej podaży w obiegu przez ponad rok jest na poziomie 68,32%. A więc chyba rzeczywiście wygląda to tak, że Ci którzy pozbyli się BTC w obawie przed agresywnym zacieśnieniem FOMC (w tym zmniejszenia agregatów pieniężnych) już to dawno zrobili, a w chwili obecnej już jest rozgrywany halving przez uczestników rynku, którzy cały czas akumulują (bez względu na zbliżającą się recesje będącą skutkiem zacieśniania). Pozostaję optymistą.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 28 maja 2023, 21:24

Już 1000$ wyżej od wejścia, weszły pierwsze TP, nic tak nie cieszy jak rosnące depo. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 28 maja 2023, 21:29

Vilv pisze: niedziela, 28 maja 2023, 18:43 Teraz kluczowe przebicie powyżej 27,5k, kolejny przystanek to 28,5k. Jeśli z impetem pokonają ten ostatni poziom myślę że może nastąpić po tym duży ruch do 31-34k.
Moim zdaniem warto dłużej przytrzymać ( >31k $ ). Dla ETH to > 2100 $.

Arcymistrz1990 pisze: niedziela, 28 maja 2023, 20:18 A więc chyba rzeczywiście wygląda to tak, że Ci którzy pozbyli się BTC w obawie przed agresywnym zacieśnieniem FOMC (w tym zmniejszenia agregatów pieniężnych) już to dawno zrobili, a w chwili obecnej już jest rozgrywany halving przez uczestników rynku
Też myślę, że gramy pod halving, a wzrosty mogą co niektórych zaskoczyć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 842
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 485
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » niedziela, 28 maja 2023, 23:20

Dołek nie pogłębił się, zrobiło się byczo co zrozumiałe. BTC już zaznaczył lokalny HH, co tylko patrzeć jak doda paliwa i temat mocno ruszy do góry. Za chwilę wejdzie nowa tygodniówka. Obecna dość ładnie odrobiona.

Początkujący
Posty: 1734
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 28 maja 2023, 23:43

ej qrła... bybit się popsuł ? przy ustawianiu TP klikam na 5% i nagle wywala roi 50%, kiedyś tak nie było... też tak macie czy tylko u mnie takie wariacje ?

teraz qr... siedzę z S ...

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » poniedziałek, 29 maja 2023, 00:06

Oni coś tam ostatnio zmieniali na bybit w interface, ale jeszcze nie sprawdzałem co tam się pozmieniało od kiedy to wprowadzili.

Dodano po 51 sekundach:
Na S trochę za wcześnie, lepiej zaczekać na 28,5k i to też z wąskim stop loss bo może być szybka winda do nieba.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 29 maja 2023, 00:13

@Vilv pokonali 4209 na SPX i idą po 4300+ z sierpnia zeszłego roku /4500 ? Dax będzie jutro pompatyczny a mam L nazbierane od samego dołeczka. Hossa i euforia do zamknięcia miesięcznej jak nic
Popatrzcie sobie jak zdołowane są niektóre alty reprezentujące giełdy, takie CRO ;) jest jeszcze sporo projektów do wystrzału. Z tymi L2 to nie mam przekonania, jak coś ma działać to na L1 a jak nie działa to takie udziwnie już jest wtedy,jakby BMW wieźć na lawecie Audi LOL
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » poniedziałek, 29 maja 2023, 00:20

Jutro jest w USA długi weekend z tego co mi wiadomo to wcale się tak dużo nie musi dziać. Co do Daxa jakoś nie mam przekonania, Niemcy w recesji to raczej może w końcu jeb.. ostro. Jestem bardzo za to ciekaw co zrobi FED na kolejnym posiedzeniu, inflacja rośnie znów zamiast spadać to kolejna podwyżka jest możliwa. A jeszcze miesiąc temu byłem w 100% pewien że mamy pivot właśnie. Alty to katastrofa co się tam dzieje, może nadszedł ten moment że sporo tych gównoprojekcików z czyści do zera jak przy pęknięciu bańki dotcomów. Zobaczymy mnie tam interesuje zakończenie roku końcówka października- początek grudnia. A cały 2024 już bycze nastawienie bez względu na sytuację ekonomiczną na świecie.

Dodano po 1 minucie 44 sekundach:
Spot jeszcze trzymam bo liczę że zobaczymy 34k a jak się rozpędzą to kto wie czy nie 45k. Patrzę spokojnie na rozwój sytuacji.

Dodano po 2 godzinach 35 minutach 20 sekundach:
@socjolog2008 Lepiej obserwuj co się dzieje na nieruchomościach komercyjnych w USA, mniejsze banki zaczynają mieć problem z kredytami zaciągniętymi na te nieruchomości. Kolejna podwyżka stóp jeszcze bardziej pogłębi ten problem. Zapowiada się duża konsolidacja systemu bankowego w USA. A później będą ratować tych zbyt dużych żeby mogli upaść :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 243
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1138
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » poniedziałek, 29 maja 2023, 08:54

Godstar pisze: środa, 24 maja 2023, 21:29 A według mnie właśnie kończymy 14 dniową formacje akumulacyjną, nie pogłębiając dołka - z zasięgiem wstępnym na 35 k, tam będziemy korygować aby finalnie na wakacje wybić okolice 40 k gdzie zapanuje ogromna euforia, którą wtedy solidnie zniesiemy.
Rynek przed wzrostami musiał poruchać w 2 strony.
Pozdrowionka
:)
Ostatnie dokładki - zakończone, już nie dokupuję
Strefa 28,4, powinna do jutra puścić aby mogło nas zanieść w okolice 30k.

Godstar Pl top 2 leaderboard dzienny PNL za wczoraj :)
Tylko ten constant mnie wyprzedza, ale on już gra konkretnie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 29 maja 2023, 12:14

BTC/USDT, 4h, teoretycznie teraz double bottom, aczkolwiek RSI 4h trochę przegrzane :D W zasadzie jeśli to 25.8k$ zostanie utrzymane to jesteśmy już na kursie na nowe ATH :D
Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 25 maja 2023, 21:16 BTC/USDT, 1h, teoretycznie fajny ISHS na bottom is in :D
Spoiler:

Spoiler:
Na NVIDIA i NASDAQ szaleństwo dziś :D Rajd majowy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » poniedziałek, 29 maja 2023, 13:33

Tak wyrysował się double bottom i konserwatywnie patrząc tylko po korpusach świec to zasięg wybicia został zrobiony praktycznie co do 100$. Zobaczymy co dalej czy wybronią 27,5k i to utrzymają żeby w końcu wybić się z kanały spadkowego. Nie zgarnęli tego liquidity na 28640 a byli tak blisko, myślę że jak to utrzymają jeszcze trochę to mogą spróbować ponownie. Na ten moment określił bym że sytuacja wygląda neutralnie, może będzie jakaś konsolidacja między 27500-28500 przed większym ruchem w którąś stronę.

Dodano po 13 minutach 55 sekundach:
A tak patrząc na większy obraz to jesteśmy w dość ważnym miejscu:


Dodano po 7 minutach 54 sekundach:
I bez świec wygląda to odrobinę inaczej ale też jesteśmy blisko punktu w którym może sytuacja diametralnie się zmienić:

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 29 czerwca 2021
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: marco5811 » poniedziałek, 29 maja 2023, 15:56

Witam
Wprawdzie to mój pierwszy post , ale obserwuje Was juz dość długo i wiele opinii bardzo sobie cenię. Widzę że w chwili obecnej jestescie Panowie nastawieni bardzo byczo. Więc żeby była jakaś kontrpropozycja pozwolę sobie przedstawić wam swoje bardzo lokalne spojrzenie na rynek. Osobiście trejduję krótkoterminowo, więc czy to w górę czy w dół to mi w sumie obojetne. Ale w chwili obecnej jestem na shortach. BTC zaliczył dokładnie w punkt 0.5 całego swingu w dół ( 28604 ). W punkt. Więc była taka max klasyczna korekta. Tam też dałem zlecenie i spokojnie czekało z bardzo któtkim SL. Jak dla mnie spadamy do 25100 i dopiero z tego miejsca ponownie ruszamy do góry

PS. Niestety nie mogę opanowac jak wrzucić wykres z TW, będę wdzięczny za wskazówkę

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 29 czerwca 2021
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: marco5811 » poniedziałek, 29 maja 2023, 16:02

dobra, udało sie :)
SVG Image

Początkujący
Posty: 1734
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » poniedziałek, 29 maja 2023, 22:52

Vilv pisze: poniedziałek, 29 maja 2023, 00:07 Na S trochę za wcześnie, lepiej zaczekać na 28,5k i to też z wąskim stop loss bo może być szybka winda do nieba.
tia tylko mi S wszedł aż 3 razy tylko że TP po nowemu ustawił się na 25k i teraz jestem lekko w tyłku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 30 maja 2023, 07:00

@socjolog2008, sorry za OT, ale z naganianiem na CRO to bym uważał bo oni byli blicy upadku pod koniec 2022. Chociaż jak upadną to do Ciebie pewno twój kolega się nie zesra jak do mnie przy FTX…
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Karolak, lobor i 21 gości