Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
7
27%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
35%
Spadnie sporo poniżej 65k
10
38%
 
Liczba głosów: 26
Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » sobota, 14 stycznia 2023, 14:24

Ja to osobiście czekam na WEF w Davos bo tam mogą paść jakieś propozycje regulacji rynku i to może mieć negatywne przełożenie na rynek albo pozytywne. Z tego co widziałem na twiterze to ktoś położył 4mld $ na ten ruch więc coś wisi w powietrzu bo to dość zawrotna suma jak na besse.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ao1989 » sobota, 14 stycznia 2023, 14:27

Co do RSI (parę razy pojawiło się stwierdzenie że jest mocno przegrzane, co jest prawdą) to popatrzcie sobie na to jak kształtowały się RSI na interwale 1d w okresie marzec-lipiec 2019 (wzrosty po dołku bessy). Wcale nie było dużych korekt, a BTC sobie rósł.

P.S. Nie twierdzę że właśnie zaczęliśmy odreagowanie na poziomy 30-40k, co byłoby podobne do wzrostów właśnie z mar-lip 2019, ale taki scenariusz też warto mimo wszystko brać pod uwagę. Za dużo ludzi czeka na retest lub pogłębienie dołka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4693
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 14 stycznia 2023, 14:31

Pojawiały się opinie, że rok 2023 będzie to czas akumulowania krypto, a wszystko wystrzeli w 2024 r. IMO czas na akumulacje był, cały czas jest jeszcze dobry czas na wejście, a ten rok może zaskoczyć wszystkich, szczególnie Q1 - Q2. Patrzę bardziej na ETH i alty.

Co do aktualnej sytuacji to możemy mieć już korektę tych wzrostów, trochę zrobiła się euforia.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » sobota, 14 stycznia 2023, 14:41

To chyba większość osób które są na tym forum biorą pod uwagę, że możemy mieć podobny raid do tego z 2019r na 13k taki raid głupców. Timing jest bardzo podobny, wiele przemawia za tym że dołek już może być za nami. Jedynie sytuacja na świecie z stopami % jest nie pasująca do tej układanki. Jak by nie patrzeć to po zakończeniu cyklu podwyżek giełdy czekały spore spadki -30-40%. Nie wiem czy btc ma taką siłę aby w takiej sytuacji iść pod prąd. To jest to co ciągle zaprząta mi głowę, że jeszcze może się wydarzyć coś bardzo złego. Dla tego nie skończyłem akumulacji i trzymam nawet większą część kapitału na taki wypadek. Przyszłości nie znamy, a wydarzenia z przeszłości wcale nie muszą się powielić kolejny raz w przyszłości. Jednego jestem pewien że przy obecnych cenach altów czy nawet samego btc warto trochę akumulować jeśli ma się wolny kapitał na duże ryzyko.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2334
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3522
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » sobota, 14 stycznia 2023, 15:27

Jeżeli indeksy przebiją linię trendu (a myślę że jest na to spora szansa) to na 21,5k się nie skończy:
Obrazek
Absolutnie bym teraz tego nie shortował, trochę pluję sobie w brodę, bo umoczyłem się w jedno "kryptobagno" inaczej grałbym tu grubo longi od 17k, na tą chwilę grałbym longi, ale na małej dźwigni. Jeżeli ten syf, który rozgrywam się zakończy w ciągu 1-2 miesięcy to dołączam do was na korekcie mam nadzieję :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1889
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1626
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 14 stycznia 2023, 15:50

Dziękuje szanownym bykom za możliwość wyjścia , przyznam że jeszcze 3 dni temu byłem zestresowany kiedy bsv spadło na 35 $ dzisiaj sprzedałem resztę za 46 i aptosa za 8 gdzie średnia zakupów była 3 - 5 . Odreagowanie całych spadków wymazuje spadki ftx a nie wymazuje problemów rynku ;)
ci z ftx są nadal bez pieniędzy i marne szanse na odzyskanie środków , reszta firm chwilowo odzyskała większą płynność i trochę to podratuje sytuację tylko na jak długo :?: nie wydarzyło się tu nic pozytywnego , kto i po co to podniósł się okaże po czasie . Wchodzę w tryb oczekiwania na takie promocje żeby było warto znowu wejść , nawet jak to zajmie z pół roku . Przejście i oczekiwanie na fiatach wypłaconych na ZEN póki Kanga jeszcze chodzi
Ponzi rynek już nie jest ponzi i jest wszystko super i legitnie :lol: rewolucja trwa itd itp

Dodano po 12 minutach 53 sekundach:
@anagamidev właśnie dlatego chce spróbować więcej na rynkach , nie wiem co będzie i nie chce żeby testowali wiarygodność rynku kryptowalut teraz akurat na mnie . Listopad trochę nerwów kosztował . Wkroczyłem w nowy dla mnie świat :arrow: zarejestrowałem się u brokera TMS i gram na spadki całego rynku na btc i na eth a zastanawiam się jeszcze nad SOL
Obrazek
Obrazek

@Bitcorntothemoon wszystkich kryptowalut nie tylko bsv , wszystkiego jak leci All OUT

Dodano po 1 godzinie 23 minutach 58 sekundach:
koparki pisze: sobota, 14 stycznia 2023, 14:11Należałoby też mieć z tyłu głowy to na co czeka m.in Cezary Graf czyli upadek tethera podobny do upadku Luny.

Pycha kroczy ..
Szczyt bezczelności i pewności siebie :arrow: jak karteli narkotykowych w Mexico i Kolumbii

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 14 stycznia 2023, 20:47

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » sobota, 14 stycznia 2023, 21:07

Pleasek89 pisze: sobota, 14 stycznia 2023, 15:27Absolutnie bym teraz tego nie shortował, trochę pluję sobie w brodę, bo umoczyłem się w jedno "kryptobagno" inaczej grałbym tu grubo longi od 17k, na tą
weź nic nie mów, jak był niżej prawie założyłem pozycje ale poszedłem się.... wy... i finalnie nie założyłem. Jeszcze umoczyłem na NQ... :twisted:

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 31 grudnia 2020
Reputacja: 130
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: EL POLAKO » sobota, 14 stycznia 2023, 21:34

Czy tylko ja tutaj dostrzegam klasyczną kontynuację cykli halvingowych??

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » niedziela, 15 stycznia 2023, 11:06

@koparki
Graf jest mitomanem i zarabia na naiwniakach którym pierze mózg na szkoleniu z którego nikt nic nie wynosi. Głuch to jest co innego.

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » niedziela, 15 stycznia 2023, 11:14

Nie śledzę jego retoryki , widziałem kiedyś jeden reportaż z nim i w tej jednej kwestii jego przewidywania pokrywają się z moimi. To nie jego osoba była sednem mojego wpisu.
---

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2 stycznia 2021
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Klapouchy » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 09:01

Ostatni wpis jest sprzed prawie doby. Czy to coś oznacza??

Początkujący
Posty: 535
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 09:30

Od ~8 miesiecy ubijamy dno, ludzie sa wyczerpani, znudzeni, czekaja na kolejna hosse.
Pies z kulawa noga na dzis nie interesuje sie BTC, na forum BTC pozostalo kilkoro zapalencow, tyle.
Historycznie to byl zawsze ten czas na zakupy i oczekiwanie na odjazd pociagu.
Wcale mnie nie zdzwiwi w ciagu najblizszych tygodni pompka na 30-40k coby rozruszac kolejnych "inwestorow" ^^

Początkujący
Posty: 466
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: łabondź2020 » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 10:15

@adamjttk Bzdury piszesz, na żadnej grupie nie było większego zniechęcenia, ciągle pełno optymizmu, większość widzi już hossę i pewny zarobek

Początkujący
Posty: 535
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 12:03

Pies z kulawa noga tu juz nie zaglada, pisze 5 osob na krzyz, az jestem ciekawy licznika odwiedzin na forum w porownaniu do np roku temu.
W mainstreamowych pudelkach apropo BTC rowniez absolutna flauta co historycznie zwiastuje/zwiastowalo wzrosty.
Mi sie od 2 miesiecy nawet kursu BTC nie chce sprawdzac, co kiedys robilem z wypiekami na twarzy codziennie rano.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 12:15

Daje kolejna szanse na shorta, chociaż łapki może pourywać. Widzę na h1 i h4 że zrobiła się niedzwiedzia dywergencja. RSI dalej jest mega przegrzane, była dziś podbitka żeby zebrać strefę na 21500. Widać że bitek czeka raczej na stany co tam się wydarzy. Chociaż dalej zakładam scenariusz że może być finalna podbitka na ~23k.

A dodam że wyszliśmy z trójkąta górą po wcześniejszym fakeout. Zejście na 20700 i utrzymanie tego pokazuję że tutaj powinno się raczej zająć pozycje długą bo tak wypadał mniej więcej środek tego trójkąta. To moje zagranie jest takie trochę pod prąd. Część wskaźników pokazuje ewidentnie w dół, a wcześniej było to grane do góry żeby wywieść miśki gdy nabrały pewności że już tylko w dół. Zobaczy się tym razem czy znów nie dadzą zarobić. A i złamaliśmy linie trendu wzrostową która była od 5 dni prawie pionowa.
H1


H4


Spodziewam się lekkiego umocnienia na dolarze bo jest na dość ważnym poziomie wsparcia. BTC prosi się aż o korektę żeby kontynuować wzrosty.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 stycznia 2023, 12:31 przez Vilv, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1889
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1626
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 12:24

adamjttk pisze: poniedziałek, 16 stycznia 2023, 12:03Pies z kulawa noga tu juz nie zaglada, pisze 5 osob na krzyz

takie fora to dinozaury i może dlatego , zainteresowanie giełdami też spada
Obrazek
Binance - 18 % a jest tam cała lista :arrow: https://www.similarweb.com/website/binance.com/#traffic
adamjttk pisze: poniedziałek, 16 stycznia 2023, 09:30Od ~8 miesiecy ubijamy dno, ludzie sa wyczerpani, znudzeni, czekaja na kolejna hosse

Kurs jak kurs , spada i wzrasta znudzenie przynosi podsumowanie całości . Od 6 lat jak ja tu jestem jest nakręcanie i weryfikacja , nakręcanie i weryfikacja i nadal nic z tego nie wynika . To tak jakbyś na youtube znalazł kanał mike i obejrzał z 10 jego losowych odcinków z ostatnich 5 lat gdzie czyta różne newsy i zapowiedzi .. i sprawdził dzisiaj co z tego działa , jest , czy zyskało globalne zainteresowanie ;)
niczego takiego nie znajdziesz . Takie ubierając to w pigułkę okłamywanie , obiecywanie i upadek i od nowa :arrow: na jakiej podstawie teraz mają wygenerować hosse skoro dopiero co zweryfikowane deklaracje z okresu 2021 - 2022 okazały się w 99% kłamstewkami :?: nawet w kryptowalutach nie ma takiej ilości naiwnych :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2072
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1542
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 12:51

łabondź2020 pisze: poniedziałek, 16 stycznia 2023, 10:15@adamjttk Bzdury piszesz, na żadnej grupie nie było większego zniechęcenia, ciągle pełno optymizmu, większość widzi już hossę i pewny zarobek


Serio porównujecie to forum gdzie została garstka starych osób do wyznaczenia trendów? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4046
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 13:12

Walić trendy w środek otworu.
Wolę zdecydowanie kilka opinii doświadczonych osób w przeciwieństwie do hałasu rozemocjonowanego tłumu.

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 14:54

blink pisze: poniedziałek, 16 stycznia 2023, 12:51została garstka starych osób


Garstka a nawet 1-2 aktywnych użytkowników może Ci wybitnie pomóc w odgadnięciu w którym miejscu cyklu jesteśmy. Kwestia doboru sprawdzonego antywzkaznika ;)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 25 gości