Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 10 listopada 2022, 16:11

Na ETH objęcie hossy na 1D. jakby tak zamknęli... 8-)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » czwartek, 10 listopada 2022, 16:20

Witam, tylko moje zdanie
Spoiler:
Oj widać euforię ale to jest pusty wzrost wywołany przez korelacje z indeksem. Był spadek przez fud, pewna grupa osób lub osoba wykorzystała to i po wyjaśnieniach gdzie euforia spowodowała szalone zakupy również long założyła shorta i tuż przed oporem zrzuciła bita wywalając longi na dużej dźwigni. Teraz odbitka indeksowa i odbitka bita bo warto zwrócić uwagę na to że sam bit nie potwierdził że to będzie dołek, jakieś niemrawe odbicie a dołek i tak był efektem spadków indeksu więc nadal zbijało to boty w kolejnych dniach spadki były równe ale nadal bez paniki. Na wolumenie widać że to jeszcze nie to i że dołek najpewniej będzie w 2023 roku albo i jeszcze w tym chociaż na fali euforii potencjalnego odbicia po tej kanonadzie będą wzrosty to pierwszego oporu i konsolidacja jak w latach ubiegłych by finalnie poprawić dołek i obudzić wieloryby by weszły z kapitałem w bita. 14,3k wygląda sensowne na wejście z zakupami i finalne odklepanie dołka, jest tam wsparcie i ramy % podobne jak w poprzedniej hossie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2061
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 10 listopada 2022, 16:24

ergorg pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 15:37Dwa tygodnie max i ludzie zapomną o FTX.


To jest najwiekszy upadek gieldy od czasu MtGOX.
Uzytkownicy utracili 10 mld srodkow, sprawa jest na tyle powazna ze juz 24h potem tether dostal nakaz zamrozenia srodkow gieldy FTX.



Pamięta ktoś jeszcze, że ostatnio był hack na binance i wyparowało pół miliarda $?
Uzytkownikom nic nie wyparowalo to gielda stracila i pokryla straty. Taka subtelna roznica.

@ergorg

Wszystko co SBF pisal do tej pory w sprawie gieldy to byly klamstwa. Nic innego nie moze napisac poza tym ze "bedziemy starali sie pozyskac inwestorow".
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 listopada 2022, 16:38 przez prap0n, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 10 listopada 2022, 16:25

@prap0n,a SBX zapowiedział, że odda środki. Czytałeś co wrzuciłem? Oczywście, patrzę na to z przymrużeniem oka.

No i co to zmienia, że kasy nie ma? Że ludzie nie będą za nią kupować czy sprzedawać? Bierz też pod uwagę, że jeśli trzymają w krypto to wartość spadła też mocno. Choćby głupie FTT, imo tam masa osób została zlikwidowana już co trzymali FTT pod swoje pozycje jako collateral. Tak czy siak, mam np teraz nie kupować krypto bo inni stracili kasę? Był spoko poziomy cenowe to imo była okazja. Sam wziąłem ATOM spot a BTC i ETH longi na lewarze wczoraj.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2061
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 10 listopada 2022, 16:31

ergorg pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 16:25No i co to zmienia, że kasy nie ma? Że ludzie nie będą za nią kupować czy sprzedawać?


Oznacza to ze plynnosc bedzie zmniejszona. Dodatkowo wiele mniejszych gield korzystalo z FTX jako platformy do plynnosci (czyli mieli tam srodki)
Mozna sie spodziewac upadku mniejszych podmiotow jak i ataku regulatorow. Ta historia bedzie budowac narracje przez kilka najblizych miesiecy o ile nie wydarzy sie cud.

Dodatkowo zaufanie w sferze VC do kryptowalut spadnie znacznie. Nie bedzie inwestycji w nowe projekty. Sequoia Capital stracila 200 mln usd na inwestycjach w FTX. Inne firmy inwestycyjne tez mialy srodki na tej platformie.

To jest 3AC x5. W przypadku 3AC za nim dowiedzielismy sie o wszystkich powiazanych to minely 2 miesiace. Alameda byla maksymalnie zakredytowana. Mozna sie spodziewac upadku min BlockFI i problemow Genesis ktora jest topowym pozyczajacym kryptowaluty dla inwestorow instytucjonalnych.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... ce=twitter

Ostatnio zmieniony czwartek, 10 listopada 2022, 16:45 przez prap0n, łącznie zmieniany 5 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 10 listopada 2022, 16:31

Obstawiam pogłębienie dołka do końca tygodnia.

Nie dokładam nic do shorta, ale ustawiam S/L na poziomie ok. 18.200$.
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 listopada 2022, 16:36 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 10 listopada 2022, 16:33

@prap0n, czyli dzisiejsze dane z USA bez znaczenia? Nawet pod jakieś odbicie powyżej 20k$?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2061
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 10 listopada 2022, 16:34

@ergorg

Ja nie prowadze daytradingu, tylko mowie o perspektywie tygodniowej, miesiecznej. Odbic mozna sie oczywiscie spodziewac bo nic nie spada pionowo.
Wiec jak ktos chce sobie tam scalpowac to akurat najlepszy okres.
Po prostu bym tego zbytnio nie bagatelizowal, stad moja odpowiedz na twoj post.

Jestesmy w crypto wiec plot twist gdzie znajduja inwestorow i mamy zawrotke tez by mnie nie zaskoczyl, ale wydaje to sie na ten moment malo prawdopodobne.

//Edit

Z drugiej strony jak widze tweeta nizej, ktory wskazuje ze upadek FTX moze doprowadzic do zawirowan politycznych w USA i zadawania pytan politykom: "Czy wasz najwiekszy darczynca okradl ludzi na 10 mld usd?" Politycy tego nie chca. Stad wydaje mi sie ze jest szansa na to ze inwestor nagle sie znajdzie. :twisted:


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 10 listopada 2022, 17:29



Dodano po 34 minutach 19 sekundach:
Jak coś to chyba sama Solana też nie idzie totalnie do 0.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 10 listopada 2022, 18:37

Jakbym już nie siedział na shorcie na BTC to wchodziłbym teraz w shorta na ETH. Totalnie nieracjonalne wybicie od lokalnego dołka. Dla mnie całe wybicie na krypto to ruch korekcyjny spadków. Tak jak pisałem obstawiam nowe dołki do końca tygodnia.

Jak to Zaor wielokrotnie powtarzał - są kupujący, będzie spadać. :D

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » czwartek, 10 listopada 2022, 18:48

To nie miało się prawa udać, od niczego się odbiło a boty pchnęły kurs w górę na fale indeksów. Teraz SP o godzinie 18 traci godzinę 17 a bitcoin o godzinie 18 zaraz straci godzinę 14 a tym tempem jeśli SP straci cały dzień to bit zrobi z rozpędu 10 z przodu. Boty rządzą -,-

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 10 listopada 2022, 19:01

@Pleasek89 Ubranie w dip dipów i odbicie. Runda druga jeszcze w tym tyg albo następnym. Potem znowu jakaś dłuższa konsola i się zobaczy co dalej.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 10 listopada 2022, 19:02

RevWolt pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 18:48To nie miało się prawa udać, od niczego się odbiło a boty pchnęły kurs w górę na fale indeksów. Teraz SP o godzinie 18 traci godzinę 17 a bitcoin o godzinie 18 zaraz straci godzinę 14 a tym tempem jeśli SP straci cały dzień to bit zrobi z rozpędu 10 z przodu. Boty rządzą -,-

Praktycznie cały 2022r. to jest jedno wielkie karmienie kaczek (sam dawałem się nabrać do maja/czerwca - wielki respekt dla @voodoom, który jako pierwszy wyłapał trend). Rajdy nadziei i szybkie gaszenie. Totalnie nieracjonalne wybicia jak dzisiaj tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że daleko do końca. Dopóki nie będzie reakcji na taki news lub będzie ona szczątkowa dopóty uważam, że nie zobaczymy dołków.

Niestety patrząc na to ile osób DALEJ daje się na to łapać obawiam się, że z rynku muszą zostać zgliszcza aby się faktycznie wyzerował. Ludzie muszą go znienawidzić za zrujnowanie ich portfela a nie klaskać i kryczeć "buy the dip!" 2 dni po przebiciu 5-miesięcznego "żelaznego supportu". Dzisiejsza "punktowa" euforia jest dla mnie naprawdę niepokojąca, nawet jeśli tylko ktoś gra/grał pod odbicie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 listopada 2022, 19:06 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » czwartek, 10 listopada 2022, 19:06

BTC już umarł. Krypto umarło. Ogólnie to negatywna wartość, zero null nada. Ludzie pokazują w jakich bańkach żyją na forumie, na ćwierkaczu. I króluje myślenie życzeniowe. Cudowne czasy. Chyba czas dokupić do moich staszy sprzed lat. :lol: Piękne sygnały.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 10 listopada 2022, 19:07

zomos2 pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 19:06BTC już umarł. Krypto umarło. Ogólnie to negatywna wartość, zero null nada. Ludzie pokazują w jakich bańkach żyją na forumie, na ćwierkaczu. I króluje myślenie życzeniowe. Cudowne czasy. Chyba czas dokupić do moich staszy sprzed lat. Piękne sygnały.
Dokładnie o takich postach jak wyżej mówię. Klapki na oczach i wieczny buy the dip. Powodzenia.
Obrazek
Generalnie polecam kanał, chłopak ma bardzo wysoką skuteczność i dobrze czyta rynek.
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 listopada 2022, 19:11 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 10 listopada 2022, 19:09


Pleasek89 pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 19:07Dokładnie o takich postach jak wyżej mówię. Klapki na oczach i wieczny buy the dip. Powodzenia.
A o moich co powiesz? Ja skupiłem dip. Widziałem 20k$ już w kwietniu. :lol:

Nie chcę robić znowu gówno burzy, ale pleasek strasznie głośno krzyczysz o swoich przekonaniach. Wręcz odpychasz swoją wizję tym tonem i to od dłuższego czasu. Z perspektywy 3 osoby tak to mniej więcej wygląda: 'ej frajerzy, ja mam racje, wszyscy inni się mylą, haha, jestescie debilami'

Dodano po 3 minutach 14 sekundach:
Pleasek89 pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 19:07Generalnie polecam kanał, chłopak ma bardzo wysoką skuteczność i dobrze czyta rynek.
To radzę się przyjrzeć mocniej. Po odbiciu czerwcowym motał się jak zaorski na dołku.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6492
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: maxi82 » czwartek, 10 listopada 2022, 19:15

W kwestii formalnej, dla przypomnienia.. (tak szybko wątek leci że ktoś mógł nie zauważyć ).
 ! Wiadomość z: maxi82
Przypominam trzymamy się tematu wątku.

Jako że obora się zrobiła w tym temacie, zaostrzam moje środki prewencji..

Wycieczki osobiste = ban 1msc bez ostrzeżenia
Notoryczny OT = ban 14dni bez ostrzeżenia
Notoryczne zaniżanie poziomu dyskusji, trolling, obrazki = ban 14dni

Jeżeli dla danego delikwenta powyższe środki będą nieskuteczne = perma ban+ polowanie na kolejne wcielenia/multikonta..

:evil:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » czwartek, 10 listopada 2022, 20:43

Na pewno nie będzie łatwo przebić się przez 18k i wyżej gdzie konsola trwała prawie 4 miesiące, a po niej pocisk z upadkiem FTX. Po czymś takim nie wierzę, że w najbliższych dniach/tygodniach od tak zacznie się przebijanie tego pułapu jak gdyby nigdy nic. Bardziej prawdopodobne jest pogłębienie dołka (13-14k) i dłuższa konsola w tych rejonach po której być może zacznie się odwracanie trendu. Ciekawie wygląda 13.8k. Na 1M są to zamknięte dwie świece z ATH 2017 oraz knot z mini bańki 2019. Jakby takie coś przecięli, to witamy w piekiełku.... -90% od ATH tj 7k?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 10 listopada 2022, 21:11

Od 3 dni 6k shortów na finexie przybyło, tylko dzisiaj 3k.



Dzisiaj sporo USDT wracało z finexa do skarbca tethera.

Dodano po 48 minutach 29 sekundach:
Ojoj, chyba dalej rośniemy. 8-)



Dodano po 2 minutach :
I nie, nie mam pewności, że dołek już był, ale roz*ebały mnie wcześniejsze wpisy po jednej czerwonej świeczce 1h.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 10 listopada 2022, 23:33

socjolog2008 pisze: środa, 9 listopada 2022, 22:31Sol 12$ /DOT 5,56$/ Atom 9,67$ - nie do końca wiem co to jest i do czego ale ledger to stakuje i coś sobie zakupiłem pod to.

@ergorg w weekend powinni mi to jeszcze podnieść, ja lubię darmową kasę i chciałbym to do niedzieli wywalić +100% każda, co myślisz ? lewar x100 wczoraj złapałem na totalnym dołku ale potrzymałem tylko do 16.3 z 15.6, później obojętnie co będzie. Tu nie chodzi o to gdzie to pójdzie długofalowo tylko żeby pozycję złapać i zarobić. Upadki giełd, brak pokrycia, dziwne giełdy, dziwne stable, dziwny historie z niby dolarami i niby stable to ogólnie rzecz biorąc księżyca w tym roku raczej nie podbije

Do obejrzenia na netflix

Dodano po 1 minucie 36 sekundach:
maxi82 pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 19:15W kwestii formalnej, dla przypomnienia.. (tak szybko wątek leci że ktoś mógł nie zauważyć ).

Masz bana za OT na 5 dni (promka) co to ma wspólnego z kursem btc hmm ?
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: nobik i 24 gości